İsmek Kursları!!!!

kızlar verdiğiniz mail adresini de kontrol edin. ben asil değildim. aralık gibi mail yoluyla haber vermişlerdi yeni sınıf açılıyor diye.

bilginiz olsunn

ingizlice bölümü için verilen kitap listlerindeki kitap fiatları nasıl:?

önümüzdeki hafta bası baslar kızlar merak edenler telas yapmayın
benimde pazar günü kursum cilt bakımına yazıldım yakın oldugu için kurs yerim bizzat gidip sordum bu pazar olmadığını haftaya baslayacağını arayacaklarını söyledi. yani bu pazartesi hayırlısı ile baslar bi gün öncesinden arıyorlar yani bana hep oyle oldu gecen dönem yemeğe gitmistm çok güzel seyler öğretiyorlar yemeğe giden çok sanslı yaptıklarınızı bide afiyetle oturup yiyorsunuz :)))))

önümüzdeki hafta bası baslar kızlar merak edenler telas yapmayın
benimde pazar günü kursum cilt bakımına yazıldım yakın oldugu için kurs yerim bizzat gidip sordum bu pazar olmadığını haftaya baslayacağını arayacaklarını söyledi. yani bu pazartesi hayırlısı ile baslar bi gün öncesinden arıyorlar yani bana hep oyle oldu gecen dönem yemeğe gitmistm çok güzel seyler öğretiyorlar yemeğe giden çok sanslı yaptıklarınızı bide afiyetle oturup yiyorsunuz :)))))
yemek bütün gün ; kaç ay sürüyor canım ?

ingizlice bölümü için verilen kitap listlerindeki kitap fiatları nasıl:?

geçen yıl okutulan iki kitap vardı
ders kitabı+çalışma kitabı+cd
oxford ve cambridge yayınlarının kitapları
normal fiyatları 80-90 civarında
ancak ismek öğrencileri geçen yıl 25 liraya aldılar

geçen yıl okutulan iki kitap vardı
ders kitabı+çalışma kitabı+cd
oxford ve cambridge yayınlarının kitapları
normal fiyatları 80-90 civarında
ancak ismek öğrencileri geçen yıl 25 liraya aldılar

sağol canım teşekkür ederim.
bende dün arandım ingilzice için yarın başlıyorum

Bana aramaktan felan bahsetmediler 3 ekim de burda olun dediler..

bende bggn arandım
kuaförlük için
pazartesi başlıycakmış

Kursa başlayan arkadaşlar nasıl geçiyor ilk günleriniz :hulya:

hadi hayırlı olsun canım

Gidemedim son anda misafirim geldi :KK43: İlk dersi kaçırdım.. Buarada aranmadım diyordum ya o mesajı yazdıktan 10 dk sonra yani cumartesi akşamı beni aradılar ne kadar o gün gel deselerde hatırlatma amacı arıyorlarmış.. Çok ta heveslenmiştim haftaya kaldı ilk dersim zaten ilk gün tanışma faslı olucakmış ders bakımından pek bir kaybım olmadı :)

benide bugün aradılar takı kursu için pzt günü gidecegim sanırım birden fazla kurs alabilirmişiz örgü yada saç tasarım (kesim-boyama-bakım) ile alakalı bi kursa daha katılmak istiyorum

Son düzenleme:
ben 2. kursa gidemiyorum çok yoğunluk varmış , 1 tanesi marta kaldı artık..

ben aradım kursu dedi hoca atanmadı hoppa bari başka birşeye yazılsaydım

bizimde hoca daha gelmemiş yaa ne biçim iş bu :kızgın:

X