İştahsız alerjik bebek

Carla1356

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
482
225
Kızlar 2.5 aylık bebeğim ne sütümü içiyor ne mama yiyor. Çıldırmak üzereyim. Alfamino mama kullaniyoruz Pekmez katıyorum yine yemiyor ne önerirsiniz.

Son düzenleme:
Wee baby biberonuyla ama bugün nukun damaklı biberonunu ve lansinoh biberon aldım yemek saatini bekliyorum umarım bunlardan birini tutar
Ben kaşık biberonla veriyordum emzik aldığım hafta kaşık biberonu red etti ama ben tabi algılayamadığım için mamayı red etti sandım gittim mamasını değiştirdim SMa comfort aldım daha sonra mamayı kaşık biberonla verince gene almadı evde anne memesine yakın phılıp avent biberon vardı birde onla deneyeyim dedim onla hiç durmadan 120 mg yemişti

Wee baby biberonuyla ama bugün nukun damaklı biberonunu ve lansinoh biberon aldım yemek saatini bekliyorum umarım bunlardan birini tutar
Şimdi hem Philips awent ile hemde nuk biberon ile veriyorum ağlaması falan da kesildi demekki kaşık biberon la hep aç kalıyor Muş

Ben kaşık biberonla veriyordum emzik aldığım hafta kaşık biberonu red etti ama ben tabi algılayamadığım için mamayı red etti sandım gittim mamasını değiştirdim SMa comfort aldım daha sonra mamayı kaşık biberonla verince gene almadı evde anne memesine yakın phılıp avent biberon vardı birde onla deneyeyim dedim onla hiç durmadan 120 mg yemişti
Kaşık biberon alacaktım satıcı onu çok extrem durumlarda alıyorlar onu alma bence dedi bu iki biberonu önerdi sizce ikisini birlikte versem sorun olur mu

Bendeki bu idi

Eklentiler

• E6F98EB4-A9CB-4763-8505-DFD9F772B3E7.jpeg
    E6F98EB4-A9CB-4763-8505-DFD9F772B3E7.jpeg
    20 KB · Görüntüleme: 13
Göğsümü hiç tutmadı slikon uçla verdim şuan sütümü kestim benim rahatsızlığım olduğu için
Benim göğsümün birini tuttu birini tutmadı tek göğüs de doyurmadı ama inat ettim kaşık mama ile devam ettim biberona asla geçmedim çok huysuz du çok ağlıyordu o ayrı gecen hafta emzik aldım kurtuldum sandım bu sefer kaşık biberonu red etti o esnada mamayı da değiştirdik sma comfort aldık gaz yapmıyor Muş

Benim göğsümün birini tuttu birini tutmadı tek göğüs de doyurmadı ama inat ettim kaşık mama ile devam ettim biberona asla geçmedim çok huysuz du çok ağlıyordu o ayrı gecen hafta emzik aldım kurtuldum sandım bu sefer kaşık biberonu red etti o esnada mamayı da değiştirdik sma comfort aldık gaz yapmıyor Muş
İki biberonu da tutmadı napacagimi şaşırdım hiç bir şey tutmuyor keşke Kaşık biberon alsaydım

Bendeki bu Acıbadem hastanesinde vermişlerdi

Eklentiler

• CFE9AD52-5262-475E-8424-BE9488888201.jpeg
    CFE9AD52-5262-475E-8424-BE9488888201.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 17
X