İştahsız bebek ..

Gizemm0

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
5.741
14.716
Herkese hayırlı akşamlar . Uzun zamandır ilk kez konu açıyorum son konum ‘nasıl hamile kalabilirim’den şimdi ‘bebeğimin iştahsız olmasına geçtim 😅😅

Neyse :110: bebeğim doğdu doğalı anne sütü alan bir bebekt orta kilodaydı genel olarak iyi kötü 1 yaşa geldik derken hop kusmalar başladı 1 kaşık yemekle , suyla . Sütle hemen hemen herseyle kustu durdu .. başta bişey çıkmadı bu süreçte baya zayıfladı 10.5 dan 8.800 e düştük 2 ay devam etti bende az yemek verdim hep , kusmasın diye tabi emmeye devam ediyordı ama doktor(Özel hastahane ) mamaya başlattı tahlil herseyi tuttu ve bişey çıkmadı reflü dendi ve gastrutoss baby şurubu verip yolladı bizi ama düzelmeyince en son devlehastanesine gittim ve bi toz verdi gaviscon şikayetlerimiz üstüne ve atlattık iştahı düzeldi biraz 1 yaş 2 aylık oldu sütüm de bitti hepten mama + yemeğe geçti ama günde 2 kez 120cc içiyordu az yani ve 1 ay geçti yine kusmalar başladı ama 10 gün sürdü bu sefer doktor aynı toza devam et dedi bide Zofer verdi bulantı İÇİN 3 gündür iyiyiz sanki ama yemesi cok az mama da içmek istemiyor 10 kilo da kaldık kilo sorun değil ama yemiyor ya napıcam bilmiyorum lütfen aynı durumu yaşayan yada iştahsızlık İÇİN önerisi olan varsa yoruma bekliyorum .. bu arada balık yağı+ kansızlık İÇİN şurubu +üzüm çekirdekli iştah açma şurubu kullanıyorux .. exra karadut özü .. bide de.tayyar macunu varmış bugün sipariş verdim bakalım sonuç nolacak ondada ..

💐💐

Son düzenleme:
Gastrotuss baby diye bir şurup kullandı benim oğlum. Reflü başlangıcı demişlerdi. Onunla kusması kesildi. İştahı da geldi. 1 ay büyük sizden oğlum. Bize doktor tavsiye etmişti. Hem içeriği de bebeklere göreymiş. İsterseniz doktorunuza bir danışın.

Gastrotuss baby diye bir şurup kullandı benim oğlum. Reflü başlangıcı demişlerdi. Onunla kusması kesildi. İştahı da geldi. 1 ay büyük sizden oğlum. Bize doktor tavsiye etmişti. Hem içeriği de bebeklere göreymiş. İsterseniz doktorunuza bir danışın.
Evet onu kullandık bizde geçmeyince toza geçtik eklemeyi unutmuşum ☺️☺️ Daha evde şurup yarısı duruyor iştah açma durumu varsa kullanayım olmadı

Evet onu kullandık bizde geçmeyince toza geçtik eklemeyi unutmuşum ☺️☺️ Daha evde şurup yarısı duruyor iştah açma durumu varsa kullanayım olmadı
Yani bizde faydası oldu çok şükür. İnşallah sizde de olur. Bir de şu sıralar benim oğlum meyveye düşkün oldu karpuz üzüm incir muz. Bunları yiyor sonra yemeği az yiyor. Özellikle sevdiği şeyler var mı?

Herkese hayırlı akşamlar . Uzun zamandır ilk kez konu açıyorum son konum ‘nasıl hamile kalabilirim’den şimdi ‘bebeğimin iştahsız olmasına geçtim 😅😅

Neyse :110: bebeğim doğdu doğalı anne sütü alan bir bebekt orta kilodaydı genel olarak iyi kötü 1 yaşa geldik derken hop kusmalar başladı 1 kaşık yemekle , suyla . Sütle hemen hemen herseyle kustu durdu .. başta bişey çıkmadı bu süreçte baya zayıfladı 10.5 dan 8.800 e düştük 2 ay devam etti bende az yemek verdim hep , kusmasın diye tabi emmeye devam ediyordı ama doktor(Özel hastahane ) mamaya başlattı tahlil herseyi tuttu ve bişey çıkmadı reflü dendi derken en son devlehastanesine gittim ve bi toz verdi gaviscon şikayetlerimiz üstüne ve atlattık iştahı düzeldi biraz 1 yaş 2 aylık oldu sütüm de bitti hepten mama + yemeğe geçti ama günde 2 kez 120cc içiyordu az yani ve 1 ay geçti yine kusmalar başladı ama 10 gün sürdü bu sefer doktor aynı toza devam et dedi bide Zofer verdi bulantı İÇİN 3 gündür iyiyiz sanki ama yemesi cok az mama da içmek istemiyor 10 kilo da kaldık kilo sorun değil ama yemiyor ya napıcam bilmiyorum lütfen aynı durumu yaşayan yada iştahsızlık İÇİN önerisi olan varsa yoruma bekliyorum .. bu arada balık yağı+ kansızlık İÇİN şurup kullanıyoruz ..

💐💐
Bendede aynı sorun var sürekli deli gibi hastaneye gidiyordum ve tahlilleri herşeyi temiz çıktı . Ne kusmasına çare buldum nede kabızlığına . Az verdim sık verdim o kustu ben verdim derken çok şükür biraz düzeldi . Bebeğinizin seveceği ve sindireceği şeyler verin . Az verin ama sık verin ben böyle çözüm buldum . Gaz yapacak yiyeceklerden uzak durun

Evet onu kullandık bizde geçmeyince toza geçtik eklemeyi unutmuşum ☺️☺️ Daha evde şurup yarısı duruyor iştah açma durumu varsa kulla
Yani bizde faydası oldu çok şükür. İnşallah sizde de olur. Bir de şu sıralar benim oğlum meyveye düşkün oldu karpuz üzüm incir muz. Bunları yiyor sonra yemeği az yiyor. Özellikle sevdiği şeyler var mı?
Benim bebeğim daha elle yemiyor bişey belki de ben alıştıramadım ama armut şeftali bunları kaşıkla yiyor baya .. cok teşekkür ederiz umarım olur ya bakalım

X