istanbul avrupa yakası şık düğün mekanları

yok cnm bilmiyorum internetten baktım şimdi sanki iki salonları var gibi bi tanesi sinema sahnesi tarzı merdivenli diğeri düz yanılmış olabilirim ama merdivensiz olan daha hoş gözüktü bana

bende öylü düşündüm canım, sen tuttun mu bi yer?

aslında bir yere 100 tl kapora bıraktık anlaşma yaptık ama çok beğendiğim söylenemez yine de başka seçenekleri değerlendiriyorum çünkü yerler de doluyor baya bu aralar simge 2 düğün salonunu tuttuk biz cnm ulaşım ve fiyat olarak en uygunuydu orası sadece dekoru basit işte kararsızım hala :KK59:

canım bende gittim oralara fatihi beğenmedim beşiktaşta hafta sonu en az 300 kişi yemekli dedi çok geldi 12 bin :KK43:

12 bin 300 kişi yemekli fiyatı mı,herşey dahil mi?bi bilginiz var mı?

fatih konusunda bende seninle aynı fikirdeyim cnm hiç beğenmedim beşiktaş ta dediğin gibi yemekli düğün yapıyor sadece pazar gündüz 1 ile 5 arası kokteyl menü o da 7500 tl idi yanlış hatırlamıyorsam

bu rakam kaç kişilik?menü hakkında bilginiz var mı?

dün görüştük nehirde labella ile en son rakam 5500 tl dediler

ve son olarak bu rakam kaç kişi için ve menüsü ne şekilde?

Kızlarrr,çok soru sordum kusura bakmayın ama siz epey araştırma yapmışsınız.Biz mayıs ayını düşündüğümüz halde henüz hiçbir yer bakamadık nişanlım askerde olduğu için

12 bin 300 kişi yemekli fiyatı mı,herşey dahil mi?bi bilginiz var mı?

bu rakam kaç kişilik?menü hakkında bilginiz var mı?

ve son olarak bu rakam kaç kişi için ve menüsü ne şekilde?

Kızlarrr,çok soru sordum kusura bakmayın ama siz epey araştırma yapmışsınız.Biz mayıs ayını düşündüğümüz halde henüz hiçbir yer bakamadık nişanlım askerde olduğu için

merhaba cnm hayırlı olsun şimdiden umarım herşey gönlünce olur beşiktaş ta 7500 tl kokteyl menü için hatırladığım kadarıyla bir sınırlama yok mekan kapasitesi 750 diye hatırlıyorum labella da ise iki salon var büyük salon 800 kişilik küçük salon 750 ben düzen olarak küçük salonu daha çok beğendim 5500 tl ye düştüler menü olarakta pasta cola fanta baklava ve su böreği demişlerdi bu rakamın içine müzik dekor herşey dahil sormak istediğin başka sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım :KK3:

merhaba cnm hayırlı olsun şimdiden umarım herşey gönlünce olur beşiktaş ta 7500 tl kokteyl menü için hatırladığım kadarıyla bir sınırlama yok mekan kapasitesi 750 diye hatırlıyorum labella da ise iki salon var büyük salon 800 kişilik küçük salon 750 ben düzen olarak küçük salonu daha çok beğendim 5500 tl ye düştüler menü olarakta pasta cola fanta baklava ve su böreği demişlerdi bu rakamın içine müzik dekor herşey dahil sormak istediğin başka sorular olursa yardımcı olmaya çalışırım :KK3:

Beşiktaş kokteyl menüde neler var peki?
Bi de yemeklisi için 12 bin denmiş.Bu 300 kişilik fiyat mı?Yemekli menüde neler var?

Bi de yemeklisi için 12 bin denmiş.Bu 300 kişilik fiyat mı?Yemekli menüde neler var?
canım hafta sonu yemekli fiyat 12 bin 300 kişi valla ben 12 bini duyunca gerisini sormadım hiç değmiyecek bi yer

labellayı tuttuk canım :) sende çok beğendiğini söylemişssin küçük salonu inş öyledir ben daha görmedim :KK43:

umarım beğenirsin aslında sitesi var ama temsili resimler var içinde gerçi resimlerdekinin aynısı gibi salon labella premium olarak geçiyor adı aratınca

beşiktaş taki pazar öğlen olduğu için 7500 tl sormadım cnm menü içeriğini ama nette buldum aşağıdaki bilgiyi ve gönül davet te bu sayılanlar kişi başı değil masa başı

HOŞGELDİN SERVİSİ
GÖNÜL TABAĞI
KARIŞIK KANEPE TABAĞI
ŞERBET (ŞERBETÇİ EŞLİĞİNDE)
GÖNÜL KOKTEYL TABAK
ALGİDA DONDURMALI PASTA
MEŞRUBAT ( 1LT PEPSİ)

beşiktaş taki pazar öğlen olduğu için 7500 tl sormadım cnm menü içeriğini ama nette buldum aşağıdaki bilgiyi ve gönül davet te bu sayılanlar kişi başı değil masa başı

HOŞGELDİN SERVİSİ
GÖNÜL TABAĞI
KARIŞIK KANEPE TABAĞI
ŞERBET (ŞERBETÇİ EŞLİĞİNDE)
GÖNÜL KOKTEYL TABAK
ALGİDA DONDURMALI PASTA
MEŞRUBAT ( 1LT PEPSİ)

bu sayılanlar arasından pasta kişi başı .... kuru pasta vs. eklemek istersen fatih teki gönül davette artı ücretti beşiktaş ta aynıdır muhtemelen

X