Doğuma Hazırlık istanbul emsey hospital da doğum yapan yada yapacak arkadaşlar varmı...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba, sizi çok iyi anliyorum bende 3.cocuguma hamileyim henüz cok yeni, doktora gitmedim daha ama Hisar hastanesine gitmeyi dusunuyorum özel sigortaniz varsa yoksa baya kulfetli oluyor sanirim. 2.dogumumu ben emsey hastanesinde yaptim, cokta memnun kaldım 2016 yilinda yapmistim, doktor hastane tertemiz ilgileride öyle, suan bana uzak oldugu icib tercih etmiyorum. Acikcasi bende bakiyorum herseyde sikayet oluyor, kafanizi cokta karıştırmayın, kac haftalik gebesuniz, medipol pendik mi, oradan arkadaslar memnun duymustum
MErhaba Emsey'de hangi doktora gitmiştiniz, ben de doktor arıyorum, kimi tavsiye edersiniz?

MErhaba Emsey'de hangi doktora gitmiştiniz, ben de doktor arıyorum, kimi tavsiye edersiniz?
Merhaba benim doktorum Gulcan Akdemir di, 2016 yilinda dogum yaptim bu arada suan nasil bilmiyorum ama gecen ay bir akrabam emsey hastanesinde Orkide Sanci da dogum yapti o da cok memnundu

kafayi yiyecegim
arastirmadigim doktor hastane kalmadı

en cok tavsiye edilen doktorlarin internet sitelerinde haklarinda yazilan sikayetleri gördükçe kaynar sulardokukuyor kafamdan
.her hastane asiri kalabalik ozel olmasina ragmen randevular yangindan mal kacirir gibi

doktor hastaya degil hasta doktora soruyor sikayetini hatirlatiyor hastaligini hatirlatiyor

kadinlar doguma gidiyor doktor ortada yok ariyor telefonu acmiyor boyle is olur mu

Allah aşkına lutfen yardimci olur musunuz

Anadolu yakasi

medipol
medicana
medistate

ya da diger hastanelerden memnun kaldiginiz yazabilirmisiniz
😅 Şuan ben ✋🏻
Bende aynı şeyleri yaşıyorum. Saynur yılmaz hocama gidiyorum memnunum ama dopum yaptıpı adatıp pahalı geldi. 5 bin normal doğum için verilen fiyat. Ben ayrıca özel ebe tutmak istiyorum 2 bin de o olunca 7 bine çıkıyor rakam.😒 Hastane ve doktor değişikliği yapabilirim.asıl işimi görevek ebe 😅 ama bu sefer de dışardan ebe kabul etmiyor bazı hastaneler 😱bana fikir verin arkadaşlar

Ben Şeyma hanımda doğum yaptım ve hiç memnun kalmadım ilgili gibi görünüp ama aslında doğum anında hiç ilgilenmeyen doktor 40 haftama dolmasına rağmen altyan birlere muane etmedi hemen sezeryana aldılar kendisini hiç görmedim düşünün bana çok kötü doğum anısı bıraktı 2 sene geçmesine rağmen hala çok kızgınım

kafayi yiyecegim
arastirmadigim doktor hastane kalmadı

en cok tavsiye edilen doktorlarin internet sitelerinde haklarinda yazilan sikayetleri gördükçe kaynar sulardokukuyor kafamdan
.her hastane asiri kalabalik ozel olmasina ragmen randevular yangindan mal kacirir gibi

doktor hastaya degil hasta doktora soruyor sikayetini hatirlatiyor hastaligini hatirlatiyor

kadinlar doguma gidiyor doktor ortada yok ariyor telefonu acmiyor boyle is olur mu

Allah aşkına lutfen yardimci olur musunuz

Anadolu yakasi

medipol
medicana
medistate

ya da diger hastanelerden memnun kaldiginiz yazabilirmisiniz
Bu hafta medistateden randevum var bir tanıdığım riskli gebelik üzerine dogum yaptı çok memnun kaldı.ben de 3. Ayımdayım ve ense burun ölçümü yapılacak umarım memnum kalırım.zaten stresli bir dönemden geçiyoruz. tekrar doktor arayışı içine girmem 😇 sizinlede paylaşırım tecrübemi 😊

Bu hafta medistateden randevum var bir tanıdığım riskli gebelik üzerine dogum yaptı çok memnun kaldı.ben de 3. Ayımdayım ve ense burun ölçümü yapılacak umarım memnum kalırım.zaten stresli bir dönemden geçiyoruz. tekrar doktor arayışı içine girmem 😇 sizinlede paylaşırım tecrübemi 😊
cok sevinirimm

Merhabalar, doktor hanımla görüştüm hastane ve odaları çok güzel temizdi.sakin ve çiçek gibiydi açıkçası 🌸yoğunluk ve randevu sıkıntısı çekmedim.muayane ucreti 265 lira.Sultan hanımla görüştüm ne çok soğuk ne de çok candan davrandı.ben biraz daha ilgi istiyorum sanırım 😊cogu doktor mu böyle bilmiyorum.beni kararsız bırakan tavrı oldu açıkçası.ikili test yaptırmak istemediğimi belirttim ee öyleyse madem sen bilirsin biz normalde yaptırıyoruz dedi pek ılımlı karşılamadı 😬 Doğuma kesinlikle kendi girdiğini belitti.biraz daha düşünüp öyle karar vereceğim sanırım.sizin doktor tecrubeleriniz nasıldı acaba karşılaştırma yapamıyorum kendi icimde

Emsey mi sakın kadın doğum doktorumdan çok memnunum doğum yaptım doğumdan sonra bacağımı yaktı anestezi doktoru yüzünden

Merhaba. Emseyde pınar hanımda normal doğum yapanlar tecrübelerini paylaşabilir mi? Sezeryan mı yoksa normal doğum yanlısı bir doktor mu?

X