İstanbul İğneli Epilasyon Merkezi Önerebilir misiniz?

handan hanım ve yurda hanım ile ilgili yorum paylaşabilecek var mı? adres ve iletişim numarası da paylaşırsanız sevinirim. artık ben de güvenilir, iyi bir yer bulmak istiyorum.
25 30 kişiye numara verdim ama kimse sonucu yazmıyor özelden atayım ben bir çok yer denemiş biriyim benim bitti darısı sizlerin başına

Selam arkadaşlar ben iğneli epilasyona başlamak istiyorum fakat iyi bir yer bulmakta sıkıntı yaşıyorum. Yani çoğu merkezin yorumlarında iz konusunda veya farklı konularda şikayetler oluyor. En son bulduğum yerde randevularının dolu olduğunu boşluk olursa arayacaklarını söylediler ama arayacaklarını sanmıyorum. Aranızda güvenilir bir yerde iğneli epilasyon yaptıran ve memnun kalan varsa paylaşırsanız, sevinirim.
Benimde bu konuda korkularım vardı fakat bir yıl önce bi tanıdığım sayesinde Pina Güzellik merkeziyle tanıştım ve şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bir arkadaşımda cildi hassas olduğu için çok kararsızdı ama oda çok memnun kaldı. Zaten sizin sorduğunuz tüm soruları detaylı ve sakin bir şekilde cevaplıyor aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmıyorlar ve işlerini gayet özenli bir şekilde yapıyorlar. Böyle bir arayış içindeyseniz eğer gidip görüşmenizi tavsiye ederim.

Ben Ochomed'e başladım, ilk iki işlemimi Derya Hanım yaptı. Ben şimdilik memnunum, işlem sonrası büyük bir sorun yaşamadım. Ama fiyat olarak sanırım piyasanın üstünde.
ilk seanstan sonra tüylerde azalma oldu mu? bazı arkadaşlar ilk seans sonrası bile ikinci işlem süresinin azaldığını söylüyorlar

ilk seanstan sonra tüylerde azalma oldu mu? bazı arkadaşlar ilk seans sonrası bile ikinci işlem süresinin azaldığını söylüyorlar
İlk seans tam bir seans değildi aslında. Cildin vereceği tepkiyi de görmek için daha kısa süreli çalışıldı. O yüzden, azalma olup olmadığını pek fark etmedim açıkçası. Ama tam tur çalışılan 2. seanstan sonra azalma oldu.

Sonuç alan arkadaşlar yorum yapın düşünen arkadaşlara fikir olsun ben iyi bir yer bulana kadar çok param gitti başkasının gitmesin sonuçları paylaşın kızlar
Bende yüzüme iğneli yaptırmak istiyorum fakat dakikasını uyguna yapan fiyat olarak uygun ve avrupa yakasında olan bir yer biliyor musunuz evde yapan birileride olur

Bağcılarda ebru hanım adresini alabilirmiyim yada nerden ulaşabilirim acaba instagram adresleri varmı
Ebru hanıma ulaşamıyorum beylikdüzü de sevnur hanım var ücret piyasa değerindr ama eli çok hızlı çok tatlı bri bayan düşünürsen numara yazarım

X