İstanbul'da Fal - Falcılar

Merhaba.. Ben cafe 46 Nalana gittim ve hala kendime gelemedim. Esimin ismini direk bildi. Resmen beni anlattı. Yasadıgım is yeri problemlerinden aile yasantıma herseyi tek kelime etmeden karsımda dile getirdi. Sorularınıza gayet içten cevaplar veriyor ve sizi bu konuda çok rahatlatıyor. Tarih veriyor resmen. Annemden hiç bahsetmeden annemin yasadıklarını hiç tereddüt etmeden anlattı ve gelecek durumundan bahsetti. Kesinlikle gidilmeli Nalan hanıma. Ben cok memnun kaldım en kısa zamanda bir daha gitmeyi çok istiyorum. Sıcacık bir ortam ve harika yorumlar.. Tavsiye ederim.
Reklam olduğu tek okuyuşta anlaşılan bir mesajdır bu…bizler yıllardır fal baktıran kişiler olarak birini tavsiye ederken defalarca düşünüyoruz, başkasının vebalini almamak için….siz ilk mesajınızda ve şahsa ilk falınızda bu kadar net olabiliyorsunuz..

Reklam olduğu tek okuyuşta anlaşılan bir mesajdır bu…bizler yıllardır fal baktıran kişiler olarak birini tavsiye ederken defalarca düşünüyoruz, başkasının vebalini almamak için….siz ilk mesajınızda ve şahsa ilk falınızda bu kadar net olabiliyorsunuz..
Valla cnm gercekten haklısın amma velakin bende nalana gittim. . O an iyi gelmişti ama gidilmese de olur. . 20 liralik eglence falı gibi :)

Arkadaslar telefonda fal bakan iyi bir falci var mi denediginiz bursa dan yuz yuzede baktira bilirim ama gercekten bakan biri lazim :) bi kac isim duydum ama emin olamadim ayni kisiker donuyor formda deneyip memnun kaldiginiz biri varsa onerir misiniz lutfen bu ara bayagi fala sardim enerji olaylarina sardim :))

yok su falı hiç baktırmadım, kahve falı baktırdım ama su falınada gitmek istiyorum.
Benden tavsiye cok emin oldugun birine baktir olaya gizem katip 3 4 kati para aliyorlar su falini her kes bakamaz ben o aptalligi yaptim 200 tl odedim 1 tane mi cikmaz ya :) tarot oneririm en eski fallardan biri benim baktirdigim tarotlar az cok hep cikti dene bilir

Ben gerçekten işlem yaptrabileceğim birini arıyorum bilenler özel mesaj atarsa çok mennun olurum
Bu konuda cok dikkatli olmalisin ben cok zor bi donem gecirdim 2014 te fazlasiysa dolamdirildim falcilar enerji calismasi yapanlar mi dersin benden sana tavsiye fal bile bakfiriyosan kotu isler yapandan uzak dur enerjisi sana da geciyor...

arkadaşlar yeni katıldım aranıza. çok falcı gezdim ama hüsran. gerçekten hüsran olmayacak önereceğiniz iyi falcılar var mı

Benden tavsiye cok emin oldugun birine baktir olaya gizem katip 3 4 kati para aliyorlar su falini her kes bakamaz ben o aptalligi yaptim 200 tl odedim 1 tane mi cikmaz ya :) tarot oneririm en eski fallardan biri benim baktirdigim tarotlar az cok hep cikti dene bilir

Kimlere baktirdin ?

Merhaba.. Ben cafe 46 Nalana gittim ve hala kendime gelemedim. Esimin ismini direk bildi. Resmen beni anlattı. Yasadıgım is yeri problemlerinden aile yasantıma herseyi tek kelime etmeden karsımda dile getirdi. Sorularınıza gayet içten cevaplar veriyor ve sizi bu konuda çok rahatlatıyor. Tarih veriyor resmen. Annemden hiç bahsetmeden annemin yasadıklarını hiç tereddüt etmeden anlattı ve gelecek durumundan bahsetti. Kesinlikle gidilmeli Nalan hanıma. Ben cok memnun kaldım en kısa zamanda bir daha gitmeyi çok istiyorum. Sıcacık bir ortam ve harika yorumlar.. Tavsiye ederim.

Taksim kadınlar kahvesi dilek ablayı tavsiye ederim bu zamana kadar ne dediyse çıktı gerçek bir uzman gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çok memnun kalırsınız harika...

kadınlar kahvesi peline baktıran var mı baktırdım ama pek olacagına ınanmadıgım seyler söyledi dediklerini yaşayan varmı

Kızlar bir umut sormak istiyorum 3-4 sene önce kadıköy angels cafede gizem adında genç bir bayan vardı gideniniz tanıyan bilen var mı onu arıyorum çok iyi bakıyodu isim bile veriyodu yani ama sonradan ayrıldı dediler bilgisi olan paylaşsın lütfen...

Selam kızlar çok uzun zamandır yazmadım burdan bir çok kez numara aldım Aradım baktırdım ama tek kelime yazmadım gerekte duymadım yani elime ne geçecek iyi değildi yazık oldu paralara demekten başka önce kuzenim baktırdı Rıza'ya daha sonra ben baktırdım gerçekten reklam değil buna emin olun bastırdığınızda sizde aynı Yorumları yazacağınıza eminim hatta dedim sizi önereceğim diye rica ediyorum lütfen gerek yok dedi onun affını sığınarak yazıyorum bende reklam olacağına düşündüm ama isim isim yemin ediyorum söyledi en azından bende böyle oldu her şeyden önce iyi bir insan ben gerçekten çok ikna oldum ve cok uzun zaman sonra sizlerle paylaşmak istedim bu kadar bu Uğur'da dolandırılan bir kadın olarak umarım bana inanırsınız

Cok özür dilerim Roza yazacaktım ismi yanlış yazmışım
. Bu formu 1 yıldır hemen hemen hergun takip ediyorum , bende sizin gibi burda arkadaşların paylaştığı numara arayıp malesef defalarca kez dolandırıldım,birkaç ay önce yine bu formdan Rozanın numarasını aldım ve aradım benim çok farklı sorunlarım vardı ve umutsuzdum. Ve uzun lafın kısası onu tanıdığım için çok mutluyum ve asla reklam yapmıyorum.

Herkese selam,
Roza'ya nasıl ulaşabilirim peki ? Nerede bakıyor? Ne falına bakıyor ? Kaç paraya bakıyor? Ben reklam yapıp yapmadığınızı anlamadım ama senelerdir falcı arıyorum. Lütfen yanlış yönlendirmemiş olun

Ben rozaya telefonda baktırdım bildiğim kadarıyla İstanbul'da yaşıyor ben kendi falıma göre emin olun reklam falan Yapmıyorum umarım baktırırsanız sizde aynı Düşüncede olursunuz

X