İstanbul'da Fal - Falcılar

Bu konuda cok dikkatli olmalisin ben cok zor bi donem gecirdim 2014 te fazlasiysa dolamdirildim falcilar enerji calismasi yapanlar mi dersin benden sana tavsiye fal bile bakfiriyosan kotu isler yapandan uzak dur enerjisi sana da geciyor...
Çok doğru söylüyorsun ama işte denize düşen yılana sarılıyor hele bir de çocuk olunca...Şimdi ücret almadan yapan birini buldum ama onda bile kararsızım.

Herkese selam,
Roza'ya nasıl ulaşabilirim peki ? Nerede bakıyor? Ne falına bakıyor ? Kaç paraya bakıyor? Ben reklam yapıp yapmadığınızı anlamadım ama senelerdir falcı arıyorum. Lütfen yanlış yönlendirmemiş olun

Evet kızlar biri bana da Roza nın telini gönderebilir mi ?umarım bu sefer dogru birini bulmuşuzdur

0531 430 01 62 ben cok memnun kaldım umarım sizde öyle hissederseniz tersi olursa inanın cok üzülürüm Allah'a emanet olun

kadınlar kahvesi peline baktıran var mı baktırdım ama pek olacagına ınanmadıgım seyler söyledi dediklerini yaşayan varmı

muhtemelen sanada evli mutlu çocuklu bir tablo çizilmiş olabilir, yok bacım çıkmıyor, ama arada darlanınca gidiyordum oraya hem yakındı hem pek pahalı gelmiyordu gözüme ama baya zaman oldu tabi

Bu arada Roza bakım için 150,işlem içinde 2000-3000 lira arası değişir dedi.Ben en iyisi şu gönlünden ne koparsa diyen kişiyle bir görüşeyim.

Kızlar merhaba..dejavu yiğit,telde bakan yiğit,Kadıköy sema,laf Andaç gibi çoklarına baktırdım ben hep burda duyup..sonu ise hep hüsran oldu şimdi bir de elmirayı deneyeyim diyorum,bana biri telini gönderebilir mi Face den bulamadım..Roza yı arayacaktım ama eski sayfalarda kötü yorumlar var vazgeçtim

Bu arada Roza bakım için 150,işlem içinde 2000-3000 lira arası değişir dedi.Ben en iyisi şu gönlünden ne koparsa diyen kişiyle bir görüşeyim.

Bakım icin 150 mi?suya bakması mı normal fal mı?iyice uçtu herkes,fiyatlara bak..iyi ki aramamısım rozayı,yoksa pek hos konuşma olmazmış yani aramızda

Valla ne için olduğunu sormadım.Ama çok veremem dedim.Bu kadar mağdursanız 100e bakayım dedi.Dediğim gibi geçmiş yıllarda da çok olumsuz yorum var hakkında.

Bu arada işlem olmazsa ne olacak dedim yaptığım hiçbir işlem sonuçsuz kalmaz dedi.Hani bir tanesi de 100lira alayım işin olursa gerisini alırım demiyor:)

Ben yine de böyle uçuk fiyat olmayan işlem yapabilecek tavsiye edeceğiniz birileri varsa mesaj atmanızı rica edeceğim.Falcı Sebadan da uzak durun derim.

Laf cafe andac i merak ediyodum.gecen gun gittim.kalabalikti kafe 1bucuk saat sonra sira bana geldi. Aksam saatiydi ama guler yuzlu enerjisi yerindeydi. Kahve tarot beraber bakti. Harfler tarihler verdi. genel olarak ben begendim. Gitmek isteyen varsa tavsiye ederim.

Canim bnada verirmisin ucret almayanin numarasini merak ettim denemek istiyorum
Canım numarasını ben de bilmiyorum maalesef çeşitli sebeplerle de gidemiyorum telefonda bakmıyormuş zaten bir arkadaşım benim adıma gidecek.Ücret almama değil de gönlünden me koparsa şeklindeymiş.O paralarla da camiye falan yardım ediyormuş(bence okula yardım etse daha iyi)Neyse arkadasım pazar günü gidecek adam yazıp çizip ertesi gün veriyormuş detayını Pazartesi akşam da alacak...Gelişmelerden haberdar ederim.

Yaa şöyle söyliyim benimki ile ayriydik ve Ümitsizdim . Roza dedi bunun hayatnda birisi var ama seni sevyor onunla sadece unutmak icin k9nusuyor yakinda dönecek sana ama kafasi cok dolu parasal problemleri var dedi.ama merak etmw bariscaksiniz cok yakin dedi bugun cok sukur baristik
Roza yuz yuze bakiyomu ne kadar aldi snden numarasini yazar,isin

Bakırköy duygum cafeye gittim Murat beye, herşeyimi söyledi aklımdaki soruları daha sormadan cevapladı mutlaka gidin pazartesi salı Hariç hergün oradaymış
Bakirkoydeki falcilar hem cok bekletiyo hemde biraz tuzlu geliyo mesela kadikoyde fal fiyati 20ken bakirkoyde 35 :s ama soylede bisi var gercekten iyi bi falciysa deger :)

Canım numarasını ben de bilmiyorum maalesef çeşitli sebeplerle de gidemiyorum telefonda bakmıyormuş zaten bir arkadaşım benim adıma gidecek.Ücret almama değil de gönlünden me koparsa şeklindeymiş.O paralarla da camiye falan yardım ediyormuş(bence okula yardım etse daha iyi)Neyse arkadasım pazar günü gidecek adam yazıp çizip ertesi gün veriyormuş detayını Pazartesi akşam da alacak...Gelişmelerden haberdar ederim.
Adresini yada nosunu ogrenemezmisin gidip yuz yuze gorusim

X