İstanbul'da Fal - Falcılar

Laf cafe andac i merak ediyodum.gecen gun gittim.kalabalikti kafe 1bucuk saat sonra sira bana geldi. Aksam saatiydi ama guler yuzlu enerjisi yerindeydi. Kahve tarot beraber bakti. Harfler tarihler verdi. genel olarak ben begendim. Gitmek isteyen varsa tavsiye ederim.
Cikmiyor Andacin fali,defalarca baktirdim..fos

Bakirkoy Laf cafedekilerin hepsine defalarca baktirdim,cikmiyor..Cigdemin bile falinin yarisi ciksa yarisi cikmaz..Cikanlarinda hicbiri merak etmeyeceginiz sacma sapan ayrintilardir.Yalniz gecende Lafa gelmeden bir yer var,hep onunden gecerdim.Beyaz melek ev yemekleriydi sanirim adi,orda bir bayana baktirdim,Ocak basi cunku ses kaydi almisim.Bir kac gun once dinledim ve baya baya cikmis fal..10 ocakta bakmis,10 gun icinde gorusme olacak dedigi kisiyle 17 ocakta gorusmusum.Cocugum oldugunu,eski esimle maddi alacagim olduugunu ama almamin zor oldugunu vs..Sonra isyeriyle ilgili durumlari ve daha bircok seyi birebir anlatmis.Tavsiye ederim,ama baska sey sormayin lutfen,telefonu falan yok cafenin.Sarisin gibi,bol makyajli,hos yuzlu,orta yasli bir bayandi.Degisik kartlari vardi,kahve ve kart ayni anda bakti

Bakirkoy Laf cafedekilerin hepsine defalarca baktirdim,cikmiyor..Cigdemin bile falinin yarisi ciksa yarisi cikmaz..Cikanlarinda hicbiri merak etmeyeceginiz sacma sapan ayrintilardir.Yalniz gecende Lafa gelmeden bir yer var,hep onunden gecerdim.Beyaz melek ev yemekleriydi sanirim adi,orda bir bayana baktirdim,Ocak basi cunku ses kaydi almisim.Bir kac gun once dinledim ve baya baya cikmis fal..10 ocakta bakmis,10 gun icinde gorusme olacak dedigi kisiyle 17 ocakta gorusmusum.Cocugum oldugunu,eski esimle maddi alacagim olduugunu ama almamin zor oldugunu vs..Sonra isyeriyle ilgili durumlari ve daha bircok seyi birebir anlatmis.Tavsiye ederim,ama baska sey sormayin lutfen,telefonu falan yok cafenin.Sarisin gibi,bol makyajli,hos yuzlu,orta yasli bir bayandi.Degisik kartlari vardi,kahve ve kart ayni anda bakti
Kac para verdin

Kızlar telefonda baktırınca da kimin kim oldugundan bazen emin olamıyoruz..burak diye iki ayrı numara var kk de,hangisi gercek bilemedim..bir de biri bana elmiranın numarasını atsa ya lütfen..

muhtemelen sanada evli mutlu çocuklu bir tablo çizilmiş olabilir, yok bacım çıkmıyor, ama arada darlanınca gidiyordum oraya hem yakındı hem pek pahalı gelmiyordu gözüme ama baya zaman oldu tabi
Aynen öyle söyledi bi arkadasım çok övdü çıkıyor fln dedi ama banada hic olmayacak kisiyle evlendirdi şasırdım

Yiğit yüzyüze görüşme var demişti, ben mi gideceğim o mu gelecek demiştim. sen istanbul'a gideceksin bir hafta içinde demişti.
bir hafta değil ama yaklaşık iki hafta içinde oldu.

şimdi elmira'nın ve ankara'dan eylül'ün dediği kilit bir şey var onu bekliyorum. o olursa düğümüm çözülür benim.

Arkadaslar ben bir arkadasımın vasıtasıyla bırını aradım kadın hem telefonda bakıyormus hemde bulusup bakıyormus. Ben tedirgin olmama ragmen aradım ve ne soylediyse verdiği zamanlar da cıktı herkese tavsiye edıyorum ismi gamze duymusta olabilirsiniz

Arkadaslar ben bir arkadasımın vasıtasıyla bırını aradım kadın hem telefonda bakıyormus hemde bulusup bakıyormus. Ben tedirgin olmama ragmen aradım ve ne soylediyse verdiği zamanlar da cıktı herkese tavsiye edıyorum ismi gamze duymusta olabilirsiniz
Telefonunu alabilir miyim gamze hanimin?

Ne kadar fal ucreti tarotmu bakiyo kahvemi uzun baktimi detay verdimi
. Canım valla bana baktığında enerji depolattı arkadasıma baktı amerika olabilir dedi ve hayatında mehmet gibi isim girecek ilişkinden ayrılcaksın dedş birebir oldu ona baya tuturdu ben o kadına erken saatte bir ara tekrar gıtcem o yuzden benle ilgili bir sey aklımda kalmadı

X