İstanbul'da Fal - Falcılar

Valla bende tam sabret dedigi noktadayim kizlar..

+

Bu arada bana soylediginde pek umursamamistim, ama su beklemek yokmu.. tam bana soyledigi gibi yasiyorum. Kafami dagitacak seyler ariyorum, belirsizlik, bazi seylerin netlik kazanmamis olmasi insani zorlasada, insallah hayirlisiyla iyi gunler kapida.

Son düzenleme:
kızlarrrrrr arkadaşımla ben forumu sürekli takip ediyoruz.... ve artık dayanamadık yazmaya ve bizdeki bilgileri paylaşmaya karar verdik :) ilk olarak Tiryaki ASLI ablayı anlatmak istiyoruz. Aslı ablaya yıllardır gideriz onun kadar temiz kalpli ve dobra bi falcı yok zannedersem.Söylediği bire bir çıkan tutarsız fal bakmayan diğer falcılar gibi senin ağzından birşeyler alıp ona göre fala devam eden biri değildir KESİNLİKLE...Bizdeki fal merakı olmasaydı diğer falcılara gitme gereği bile duymazdık... cadde deki symbol LEVENT çok ii tarot bakar ve verdiği tarihler bire bir tutmuştur ama ikinci üçüncü fal baktırdığınzda hep aynı şeyleri söylüyomuş gibi hissedersinz.SERKAN tatmin etmez oturduğun gibi kalkarsn bir iki harf söyler hemen kalkarsın... ANGELS BURCU verdiği tarihler tutmuştur ama sizi tanıdıktan sonra sürekli arkadaş tavsiyesi gibi fala bakar buda canınızı sıkabilir ve ilk baktığı fallardan eser kalmaz... Beşiktaş Symbol NİHAL geçmiş ve şuanı çok iyi bilir ama gelecek kesinlikle beklemeyin... DİLARA ise daha türkçe bile konuşamıyo abuk subuk bişeyler sallayıp tarot kartlarını bile yorumlayamayan Symbol un yüz karası... Beyoğlu Symbol BATU ve TOPRAK gerçekten iyi fal bakarlar. MEHMET ise ortanın altı... Majestik ŞENGÜL TEYZE ise kesinlikle SU FALI baktırılmalı... Verdiği gün ve saat tutmuştur hemde kaç kişiye kaç kere.... Beyoğlu Kadınlar Kahvesi REMZİYE kimine falı çıkar kimine çıkmaz kader birazda amaaaa DUYGU tam bir fiyasko...
KISACASI EN İYİSİ BUNLARIN İÇİNDEN KESİNLİKLE ASLI ABLADIR... ÇÜNKÜ ONLA SOHBET BİLE Bİ İNSANI İYİ EDEBİLECEK KADAR GÜZEL GEÇER :nazar: EEEEEEEEEE BİDE FALA İNANMAYIN AMAA FALSIZDA KALMAYIN :KK1: :KK1:

aslı 10dk. fal bakıyormuş yahu, hangi ara sohbet de ediliyor?

Valla bende tam sabret dedigi noktadayim kizlar..

+

Bu arada bana soylediginde pek umursamamistim, ama su beklemek yokmu.. tam bana soyledigi gibi yasiyorum. Kafami dagitacak seyler ariyorum, belirsizlik, bazi seylerin netlik kazanmamis olmasi insani zorlasada, insallah hayirlisiyla iyi gunler kapida.

sorma keryneia , beklemek ne kadar zor sürekli kendime soruyorum diğer kızlara çıkıyor acaba banada söyledikleri çıkacakmı diye, ne yalan söylüyim korkuyom :KK59:

tıryakı cafe kadıkoyde balıkcıların orda mı aslı hanım kılolu kalın gozluk camları olan bayanmı merak ettım

sorma keryneia , beklemek ne kadar zor sürekli kendime soruyorum diğer kızlara çıkıyor acaba banada söyledikleri çıkacakmı diye, ne yalan söylüyim korkuyom :KK59:

Tatlim, akisina birakmak en iyisi, bazen caresiz hissettigimde.. yaw hayat sadece bundan mi ibaret diye soruyorum kendime.. baska seyleri dusunuyorum.. eskide yasadigim ve atlattigim onca seyi. Zaman hepsini silip goturmus, bazi seyler hafizamdan silinmis gibi.. isimler olaylari tam net hatirlayamiyorum bile. Ha bide biz hayatimiza devam ederken istedigimiz seyler de olursa iste o zaman degmeyin keyfimize.. o zaman ki mutlulugu hic birseye degismeyecegimizi garanti ediyorum.

Kadinlar kulubu degilde kaybedenler kulubu diye degistirelim ismini yaw :KK60:.. yada zaman gelir, cocuk topiginde bebegimizin dogumu icin gun sayariz, kim bilir.. olur olur hersey olur:123:

Arkadaslar gelin ilerisi icin hayaller kuralim.. kimse bisiklet surerken tekere bakmaz, onune, hatta ileriye, sagina soluna bakarken biz burda maalesef sadece tekere bakiyoruz ve tekere bakarken dengemizi kaybedip ya yere kapaklaniyoruz yada bi yere tostluyoruz. Ilerisini, daha ilerisini dusunelim... Bi tiyatro sahnesindeki perdenin acildigini, akabinde guzel, manzarali bi ovada yururken, evimizin uzakta gozuktugunu dusunelim mesela (istanbul icin fazla utopik).. cocugumuzun bizi kapida karsiladigini, gulucukler esliginde kucakladigimizi, esimizin aldigi yeni arabasini bize gosterdigini, is yerinde pozisyon atladigini... ;D

Son düzenleme:
Elmira dediğiniz kadar varmış arkadaşlar bakıttım bende geçmişi ve şu anı şakır şakır söyledi ,tespitleri tam oturdu.gelecekle ilgili de söyledikleri mantıklı geldi bana çıkarmı orasını zaman gösterecek

Elmira dediğiniz kadar varmış arkadaşlar bakıttım bende geçmişi ve şu anı şakır şakır söyledi ,tespitleri tam oturdu.gelecekle ilgili de söyledikleri mantıklı geldi bana çıkarmı orasını zaman gösterecek

Bende merak ettim Elmira hanimi simdi.hemen baktirmam sanirim.yinede numarasini aldim bulunsun. Ben Mercan hanimin uzerine yorumcu tanimam bu kadar detay bu kadar ince ayrintilari en onemlisi benimle yasamiscasina baska bir falci bilebilirmi bilemiyorum.denemeden de bilinmez tabiiki.

Arkadaslar gelin ilerisi icin hayaller kuralim.. kimse bisiklet surerken tekere bakmaz, onune, hatta ileriye, sagina soluna bakarken biz burda maalesef sadece tekere bakiyoruz ve tekere bakarken dengemizi kaybedip ya yere kapaklaniyoruz yada bi yere tostluyoruz. Ilerisini, daha ilerisini dusunelim... Bi tiyatro sahnesindeki perdenin acildigini, akabinde guzel, manzarali bi ovada yururken, evimizin uzakta gozuktugunu dusunelim mesela (istanbul icin fazla utopik).. cocugumuzun bizi kapida karsiladigini, gulucukler esliginde kucakladigimizi, esimizin aldigi yeni arabasini bize gosterdigini, is yerinde pozisyon atladigini... ;D

bisiklet benzetmesi çok yerinde olmuş!!!

X