İstanbul'da Fal - Falcılar

aslı 10dk. fal bakıyormuş yahu, hangi ara sohbet de ediliyor?

kahve falı en az 15 dk sürüo haliyle o anlatıo sen dinliyosun...tarot baktırırsan sorularınla zaten bu süreyi uzatıyosun eğer ogün cok sırası yoksa ve elektrgnde tuttuysa soru cvp bölümnde esprlii bi şeklde kırmadan akıl verip söliceğini söyler ordaki dialoglar insanı mutlu eder..sohbete gelelim ben 3yıldır müsterisiyim kısa kısa sohbetler birleşti artık ablamız gibi bişey oldu fal baktırmasak bile yogun olmadıgında sohbet etmeye giderizz o bile insana iyi gelir die yazmak istedim sadece...

yüzyüzemi sadece,tel ile bakıyormu

Yo oda telden bakiyor.. ben Emine ablaya ve Elmiraya yuz yuze baktirdim. Arada aradigimda telden cevapliyolar ve Elmiranin bana telden soyledigi iki sey cikti, tamda dedigi gibi ve ayni zamanda.

yo oda telden bakiyor.. Ben emine ablaya ve elmiraya yuz yuze baktirdim. Arada aradigimda telden cevapliyolar ve elmiranin bana telden soyledigi iki sey cikti, tamda dedigi gibi ve ayni zamanda.

elmiraya baktırdım bende güzel bakıyor evet,peki emine hanıma nasıl ulaşabiliriz

Tatlim, akisina birakmak en iyisi, bazen caresiz hissettigimde.. yaw hayat sadece bundan mi ibaret diye soruyorum kendime.. baska seyleri dusunuyorum.. eskide yasadigim ve atlattigim onca seyi. Zaman hepsini silip goturmus, bazi seyler hafizamdan silinmis gibi.. isimler olaylari tam net hatirlayamiyorum bile. Ha bide biz hayatimiza devam ederken istedigimiz seyler de olursa iste o zaman degmeyin keyfimize.. o zaman ki mutlulugu hic birseye degismeyecegimizi garanti ediyorum.

Kadinlar kulubu degilde kaybedenler kulubu diye degistirelim ismini yaw :KK60:.. yada zaman gelir, cocuk topiginde bebegimizin dogumu icin gun sayariz, kim bilir.. olur olur hersey olur:123:

sağol şeker :) öylede böylede zaman herşeyi gösterecek . bugün daha iyyim akışına bıraktım :KK3:

1 hafta içinde falcı falcı gezdim.
şengül-melekler kahvesi,pelin-kadınlar kahvesi neredeyse aynı şeyleri söyledi ve memnun kaldım.
kadıköy-kadınlar kahvesi ışıl verdiği tarih tuttu.(ilk baktırdığımda beğenmemiştim 3 ay önce,2.sine bayıldım)
kadınlar kahvesi meryem berbat!
garanti sokağında damlalar türkü evi'ne garsonun ısrarıyla zorlamasıyla girdim.çok iddialılardı tuğba baktı eh işte.verdiği tarihleri bekliyorum.
bana önerebileceğiniz birileri varsa bekliyorum acil.şimdiden teşekkürler:):KK69:

Kızlar slm,
Mercan hanıma baktırmıştım, benimle ilgili birçok şeyi doğru söyledi

İlişki konusunda da bir hafta içinde biriyle tanışacaksın ama o kişi olmayacak dedi,
aynen dediği gibi aileler aracılığı ile biriyle tanıştım, aslında olacak gibiydi ama dediği gibi olmadı,
eylüle kadar hayatını birleştireceğin insanla tanışacaksın dedi, beklemedeyim bende...

emine hanımın telefonunu gönderebilir misiniz lütfen

Arkadaşlar merhaba,

Tiryaki Cafe Aslı Hanım tekrar gündeme geldi sanırım. Giden, bilen, net yorum yapabilecek kimse var mı acaba? İyi derseniz, dayanamayıp gideceğim yine falım geldi:KK56:

evet bunu bende merak ediyorum.. daha önce gidenler varmı? ben 2 gün önce gitmiştim şu anı bilmede başarılı

nihalin dedikleri bana cikmadi, sadece beyin okuyor ve o yuzden de bildigini saniyoruz. leventin dedikleri de cikmadi bana.. hem de kac kere gittim yine olacak dedikleri cikmadi.

soğanlıktakı emıne hanımın telefonu kımde var.bilgisi olan varsa verırmı.bırde soğanlık civarında bu işi baska iyi yapan kim var sizce..

nihalin dedikleri bana cikmadi, sadece beyin okuyor ve o yuzden de bildigini saniyoruz. leventin dedikleri de cikmadi bana.. hem de kac kere gittim yine olacak dedikleri cikmadi.

nihalin gelecekle ilgili dedikleri banada hiç çıkmadı. ama şu anı iyi biliyor sadece rahatlatıyor karşı taraftan bahsediyor

elmiraya baktırdım bende güzel bakıyor evet,peki emine hanıma nasıl ulaşabiliriz

Memnun kaldigina sevindim tatlim.. az once mesaj hakkimi kullandim telefonunu vererek diger bir arkadasa.. biraz beklersen gonderirim :KK66:

+

Hastayim ya su 10 dakikada bir mesaj olayina.. bari 2 dakka filan yapsalar pf..

Son düzenleme:
X