İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

kızlar bişey sormak istiyorum , iğnelide kaç seans sonra yüz tüyleri bitiyor .. yani örnegin bir kıl kökü için birden fazla seans gerekiyormu , yoksa tek atış yetiyormu ?

Meldanur evet Gül Hn.gerçekten çok ilgili ve işini iyi yapıyor, iğne ücretide almıyor
bende 4.seansıma gideceğim yüz için . Zaman sorunumu çözebilirsem diğer bölgelere başlamak istiyorum .senin de boyle memnun kalman sevindirici .
Angelnr senin Gül Hanımla ne derdin var anlamış değilim yine suçlayıcı tavır içindesin.Gül Hanımdan memnunuz ve bunu paylaşıyoruz , çunkü bende dahil bi çok arkadaş bu siteden bulduk gül hanımı. Ben bu iş sorunsuz yapan birini buldum istiyorum ki herkes faydalansın ayrıca diğer uzmanlara kötü demiyoruz ki
neden buna inanmakta bu kadar zorluk çekiyorsun.Eğer tanımış olsaydın gül hanımı ,böyle bişey yapmayacaını anlardın hatta bu olayı konuştuk kendisiyle oda bunlara çok gülüyor
Angelnr rica ediyorum artık git ve deneme seansı yaptır

BOCEK evet canım çok memnun kaldım bende bacağa başladık baya iyi gidiyor seanslar dediğin gibi hiç sorun yok.

bilen birisi yardımcı olabilirmi rica etsem ......

Yazılanları biraz okursan zaten bunun cevabı var. Aralarda çok ince ya da kökü zayıf olan tüyler belki bir daha çıkmaz ama genelde gözle görülür azalma 3-4 seanstan önce olmuyor. Hiç işlem görmemiş tüyler bir şekilde alınmış olanlara göre daha çabuk biter ama sabit bir seans sayısı yok sanırım bünyeye göre değişir.

Yazılanları biraz okursan zaten bunun cevabı var. Aralarda çok ince ya da kökü zayıf olan tüyler belki bir daha çıkmaz ama genelde gözle görülür azalma 3-4 seanstan önce olmuyor. Hiç işlem görmemiş tüyler bir şekilde alınmış olanlara göre daha çabuk biter ama sabit bir seans sayısı yok sanırım bünyeye göre değişir.

başlıgı genel olarak okumadan soru soranlardan degilim .. tam olarak ögrenmek istediğim konuya ait bir paylaşım yoktu .. ama size yanıt vermek zor geliyorsa eğer, küçük cocuk fırcalar gibi bir üslup kullanmaktansa hiç yanıt vermemenizi yeğlerim ..ki forumun amacı bişeyler paylaşmaktan keyif almak olmalı ..

teşekkürler..

başlıgı genel olarak okumadan soru soranlardan degilim .. tam olarak ögrenmek istediğim konuya ait bir paylaşım yoktu .. ama size yanıt vermek zor geliyorsa eğer, küçük cocuk fırcalar gibi bir üslup kullanmaktansa hiç yanıt vermemenizi yeğlerim ..ki forumun amacı bişeyler paylaşmaktan keyif almak olmalı ..

teşekkürler..

Çeşitli başlıklarda bununla ilgili bilgiler mevcut hatta bunun hakkında bir tartışma bile yaşanmıştı. Ben sadece fikrimi söyledim kimseyi azarladığım yok, azarlayacak olsam böyle konuşmam merak etmeyin. Başta bir cümle kurdum sonrasında sorunuza cevap verdim.

Çeşitli başlıklarda bununla ilgili bilgiler mevcut hatta bunun hakkında bir tartışma bile yaşanmıştı. Ben sadece fikrimi söyledim kimseyi azarladığım yok, azarlayacak olsam böyle konuşmam merak etmeyin. Başta bir cümle kurdum sonrasında sorunuza cevap verdim.

haklısınız tabiki, ama 150 sayfayı askın bir paylaşımı didik didik okuyabilmek için gercekten bol zamana ihtiyac var ve benimde zamanım malesef yok , keşke olabilseydi ... ben sadece "Yazılanları biraz okursan zaten bunun cevabı var. " şeklinde cümlelerden pek hazetmeyen biriyim .. yinede sorun yok ,yanıt için tekrar teşekkürler.

sevgiler ..

merhaba... bende araştırma yapıyorum iğneli epilasyon hakkında banada gül hanımın adresini verebilirmisiniz rica etsem...

istanbulda profesyonel bi yer arıyorum özellikle avrupa yakasında. 1 lira olurs iyi olur.

kaş bölgem sorunlu kızlar.para canlısı bi uzman yüzünden kaş bölgeme lazer epilasyon yaptırdım ve ince tüyler uyandı :KK43: onları yok etmeye çalışıyorum şimdi ama hafif şekil de bozuldu.yani hem kaş dizaynı konusunda uzman olan biri de olıcak. var mı böyle önerebileceğiniz biri?

arkadaşlar gül hanımın fiyatlandırması nasıl yüz bölgesi için gidicem ben ne kadar yapıyor söyleyebilirmisiniz.

bende gül hanımdan aldım randevumu arkadaşlar yuppıı:emir_bebek:yarın gidiyorum hadi hayırlısıguclubacismile

1 liraya yapıyo gül hanım heryere bölgeyeaynı
iğne için de para almıyo
yarın kaçta gidiyosun ben de gidiyorum da çünkü

[Q
UOTE=Honest;14770780]evet canım dakikası 1 lira.14:30da randevum.[/QUO

nasıl geçti seansın honest

çok iyi geçti canım.benim yüzümde çok fazla var düşün 230 dakika sürdü.aman aman bi acı çekmedim çok hassas bölgeler dışında.sağolsun zaten solüsyon veriyor gül hanım gelir gelmez koyuyorum yüzüme.sen naptın gittinmi:1hug:

çok iyi geçti canım.benim yüzümde çok fazla var düşün 230 dakika sürdü.aman aman bi acı çekmedim çok hassas bölgeler dışında.sağolsun zaten solüsyon veriyor gül hanım gelir gelmez koyuyorum yüzüme.sen naptın gittinmi:1hug:

230dk yüz için çok fazla değil mi?:1shok:

avrupa yakasında yokmu iğneli epilasyona gidip memnun olan birisi? herkes gül abbasoğluna mı gidiyor -tatlicadiarzu-

avrupa yakasında yokmu iğneli epilasyona gidip memnun olan birisi? herkes gül abbasoğluna mı gidiyor -tatlicadiarzu-

vardır belki ama bu kadar meziyet arada olduğunu sanmıyorum forumdan belli oluyor zaten herkes memnun demekki ona gidiyorlar bende avrupa yakasındayım ve gül abbasoğluna gidiyorum çok memnunum bence o kadar uzaklığa gitmeye değer yorum sizin artık.

X