Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Bugün çok zor geçti belki evde sürekli hareket hakînde olmam da öğünü düşük bir gün için zorlayıcı etken oldu. Ama yeni başlayacaklara önerim bugün lü öğlen ve akşam menülerini değiştirmeleri. 1,5 litre su içtim bugün. Haşlanmış et yedim ama 100 gr kadar vardı dünden kalan. Azıcık mantar çorbası içtim. Salata yemedim . Çok yorulmuştum gözüm almadı. Henüz meyvemi de yemedim. Çay içiyorum 2. Fincan. Sonra 1 tane portakal yiyeceğim. Yatın öğünler daha iyi. Uyması daha kolay olacak. Bugün kendimi biraz da şiş hissediyorum. Benden haberler bu kadar. Sabah tartıda ki sayıları çok merak ediyorum. :26:

Kızlar resmen şafak sayıyorum artık çok halsizim spor yapiyim diyorum ama kolum kalkmıyo ve midemde bulantı var.. 10 günde 4 kilo gitti bi çok kişinin daha fazla gitmiş o yüzden moralim de bozuldu benim gibi olan var mı ? 3 günü bıraksam mı yoksa 3 gün daha dayaniyimmi bilemiyorum ama artık yumurta falan adını bile duymak istemiyorum :KK43:(

Kızlar resmen şafak sayıyorum artık çok halsizim spor yapiyim diyorum ama kolum kalkmıyo ve midemde bulantı var.. 10 günde 4 kilo gitti bi çok kişinin daha fazla gitmiş o yüzden moralim de bozuldu benim gibi olan var mı ? 3 günü bıraksam mı yoksa 3 gün daha dayaniyimmi bilemiyorum ama artık yumurta falan adını bile duymak istemiyorum :KK43:(
Ben 4 kilo versem göbüş atarım İnan bana :) ben de bugün 3. Gündeyim. 10. Günde nasıl olurum bilmiyorum ama ben bırakma derim hayatım :) 3 gün kalmış emin ol 1 kilo daha gidecektir . Etti 5 :):KK4:

Günaydın canlar günaydın Edalı :) zorlu 2. Günü atlattık ve geldik 3. Güne. Ilk gün verilen 400 gramdan sonra 73100 den 72700 e düşmüştüm bugün de tartıda 72200 ü gördüm :KK1: :KK9:Yuppi 500 gr daha gitmiş . Bugün fırsat bulabilirsem yürüme bandında yarım saat yürümeyi düşünüyorum. Suyumuzu içip 50 kez zıplıyotuz. Hadi bakem ha gayret. Edalı srn nerdensin yaş ksç canım :) bu arada dün gece kuzum hiç uyutmadı uykusuzluktan sürünüyormuşsürünüyormuş:KK14:

Canım hoşgeldin . Sen yapıyor musun bu diyeti . Kaçıncı gündesin ? Başlamayı mı düşünüyorsun yoksa :) 005 Amasya mı :KK52:Ben de Amasya kıyım da:)

Öğlen yemeğimi yemiş bulunmaktayım. Bugünkü menü haşlanmış ıspanak domates ve meyve. Haşlanmış ıspanapı yemek çok zor o yüzden bugün 1 değişiklik ysptım. Haşlanmış ıspanapı teflonda soteledim. Üzerine pul biber ve kimyon serptim. Akşam ki menüde 2 haşlanmış yumurtanın birini bu öğüne kaydırarak ıspanapın üzerine kırdım. Çok güzel oldu. Tavsiye ederim. Burda da kimse yok ya uff ne sıkıcı . Kimse konuşmuyor;(

Günaydın canlar günaydın Edalı :) zorlu 2. Günü atlattık ve geldik 3. Güne. Ilk gün verilen 400 gramdan sonra 73100 den 72700 e düşmüştüm bugün de tartıda 72200 ü gördüm :KK1: :KK9:Yuppi 500 gr daha gitmiş . Bugün fırsat bulabilirsem yürüme bandında yarım saat yürümeyi düşünüyorum. Suyumuzu içip 50 kez zıplıyotuz. Hadi bakem ha gayret. Edalı srn nerdensin yaş ksç canım :) bu arada dün gece kuzum hiç uyutmadı uykusuzluktan sürünüyormuşsürünüyormuş:KK14:

slm cnm bende bugun calisiyorum cok zorlandim ha nerdeyse bayilacaktim isimde agir olunca ama iki tane ekmek kraker yemek zorunda kaldim oglen onu saymazsak iyi gidiyo (yoksa bayilacaktim :)) bende dun 69.2 dim sabah 68.8 cikti sen gibi gidiyor yani anlayacagin simdilik iyi devam
bu arada yasim 25 cnm bu diyet baya agirmis ha ama olsun genede bozmuycam .
herkese basarilar

Slm kizlar ben bodymilk diyeti cunku artik ikinci gunde bittim cok agir bir diyet evde oturanlar icin bence bu diyet calisan dayanamadimbilmiyorum gele bide hastanedeyse yogunsa zor yani ama yarin tekrar deneyecegim uguulamayaherkeze basarilar genede

Kızlar git gide zorlanıyorum başım dönüyor. Yine hafif tuzlu kefir içtim ama hala dönüyor. 45 dakika yürüyüş yaptım koşu bandında. Duş aldım. Bugün regl oldum . Bakalım be kadar şiştim diye tartıya çıktım . Bir de ne göreyim . 71 700 :KK52::KK53: Daha sabah 72 209 düm . Şimdi akşam yemeğimi hazırlıyorum :)

Kızlar git gide zorlanıyorum başım dönüyor. Yine hafif tuzlu kefir içtim ama hala dönüyor. 45 dakika yürüyüş yaptım koşu bandında. Duş aldım. Bugün regl oldum . Bakalım be kadar şiştim diye tartıya çıktım . Bir de ne göreyim . 71 700 :KK52::KK53: Daha sabah 72 209 düm . Şimdi akşam yemeğimi hazırlıyorum :)

Super CNm ya masallah iyi gidiyosun ama dikkat et biraz daha hasta olma cok agir diyet a sonucta supermis :)

herkese slm.
bugün 4.günümdü toplamda 1.800kg gitti,
eşim sağolsun, biraz kaçamak yaptırdı.
(aslında 2.800kg gitti, ilk gün bozduğum için tekrar başlamıştım ama, yine de 1kg eksik çıkmıştım
yani başlangıç 91.2 bugün 88.4)

hele bugün daha fena kaçamaklar yaptım.
sabah tartıda çok bir beklentim yok.

ben bu diyeti çok sıkı yapardım,
ama, eş çocuk busefer okadar sıkı yapamıyorum.

yine de kendimi mutlu hissediyorum,
çünkü çok kilo aldım,
en azından şişkinlikler gider.

Son düzenleme:
Balım çok dönüyor ya aç değilim ama birşey eksik ya tuz ys şeker :KK43:

çok geçmiş olsun.
bu diyeti ilk defa mı yapıyorsun?

ben 2sene önce ilk defa yaparken çok halsiz düşüyordum.
geçen sene daha rahat yaptım,
bu sene çok daha rahatım,
vücudum alıştı demekki:)
bu sene tek sıkıntım eşim ve kızım kaçamak yaptırıyor.

kendini çok kötü hissediyorsan biraz atıştır,
1kg az verirsin ama, kızına enerjin kalır.

benim ufaklık da dün gece uyumak istemedi,
dün gece bebeklerde ne vardı acaba:))

edali merhaba,
ilk günün müydü?
ben de ilk gün bozmak zorunda kalmıştım,
ertesi gün 1.günden tekrar başladım.

çalışırken zor olur mutlaka.

inşallah yarın tekrar başlarsın,
(en azından ilk günü evde geçirirsin, vücudun hazırlanır)
daha rahat yapacağını düşünüyorum.

benim için haftasonu diyet daha zor oluyor,
ailece kahvaltı, gezme falan,
iyi irade gerekiyor.

maşallah, 10günü tamamlamışsın, bence bırakma,
herkesin bünyesi farklı.
4kg hiç fena değil.

kilon kaç bilmiyorum ama,
azsa çok da gitmezki,
bence sabret.

haşlanmış yumurta, peynir, havuç rendesini iyice karıştııp,
içine bıraz pulbiber, nane katıp yemeyi ben seviyorum,
dene istersen.

Ben 4 kilo versem göbüş atarım İnan bana :) ben de bugün 3. Gündeyim. 10. Günde nasıl olurum bilmiyorum ama ben bırakma derim hayatım :) 3 gün kalmış emin ol 1 kilo daha gidecektir . Etti 5 :):KK4:

Ay bende sukrettim tabi ama buraya yazdigim gece 10. Gunun gecesi baya fenalastim maalesef o yuzden dun birseyler yedim abartmadan tabi bu sabah bi baktim 1 kilo 400gr geri almisim sanirsin dunyayi yemisim :KK43:

maşallah, 10günü tamamlamışsın, bence bırakma,
herkesin bünyesi farklı.
4kg hiç fena değil.

kilon kaç bilmiyorum ama,
azsa çok da gitmezki,
bence sabret.

haşlanmış yumurta, peynir, havuç rendesini iyice karıştııp,
içine bıraz pulbiber, nane katıp yemeyi ben seviyorum,
dene istersen.
Canim demin bir yorumda soyledim ama 10. Gunun aksami vucut iflasini verdi maalesef ve simdi yumurta faln gormeye dayanamiyorum 76.7 ile basladim 72.7 ye dusmustum 11. Gun yerine bir dilim tost cay(sekersiz) ogle bi 3ubi arada aksam da 4 kasik bulgur yedim ve bu sabh 74.1dim cok uzuldum gercekten simdi diyt bittigin de gerimi alcaz korktum vallahi...

edali merhaba,
ilk günün müydü?
ben de ilk gün bozmak zorunda kalmıştım,
ertesi gün 1.günden tekrar başladım.

çalışırken zor olur mutlaka.

inşallah yarın tekrar başlarsın,
(en azından ilk günü evde geçirirsin, vücudun hazırlanır)
daha rahat yapacağını düşünüyorum.

benim için haftasonu diyet daha zor oluyor,
ailece kahvaltı, gezme falan,
iyi irade gerekiyor.

Ben ikinci gunde biraktim daha dogru birakmak zorunda kaldim bende kahvaltisiz diyet olmaz o yuzden toparlayamadim bir gunde kendimi hazir calisan metobalismami bole yavaslatamam iyicede zaten yavas ben artik az yeyip zayiflayanlardan olcak yok bu diyet cok sagliksiz arkadaslar en iyisi az yemek zo yemek nefsi kandirmak yoksa saldiriyosun herseye bugun yasaklara.
Ben bole dusunuyorum ve bole yapcam Viking yani isvec diyetinden

X