Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Canim demin bir yorumda soyledim ama 10. Gunun aksami vucut iflasini verdi maalesef ve simdi yumurta faln gormeye dayanamiyorum 76.7 ile basladim 72.7 ye dusmustum 11. Gun yerine bir dilim tost cay(sekersiz) ogle bi 3ubi arada aksam da 4 kasik bulgur yedim ve bu sabh 74.1dim cok uzuldum gercekten simdi diyt bittigin de gerimi alcaz korktum vallahi...

ben de dün biraz kaçırdım 400gr fazla çıktım.
hızlı giden kilo geri hızlı geliyor ama, 1.400 biraz fazla hızlı olmuş:)
aslında pek bir şey de yememişsin ama,
olsun bugün dikkat edersek fazlasıyla gider diye düşünüyorum.
bozma moralini 2günün kalmış.

ben bu diyetin sonunda hep mutlu olurdum,
en azından az yemeye alıştım diye.

Baş dönmem biraz azaldı kızlar. Daha İyiyim . Bi de regl olmak vücudu zorladı sabırım. Sabah 72 500 ü gösterdi tartı. Regl olduğumdan sanırım . Az yemeye alıştık ama çok şükür .

ben de dün biraz kaçırdım 400gr fazla çıktım.
hızlı giden kilo geri hızlı geliyor ama, 1.400 biraz fazla hızlı olmuş:)
aslında pek bir şey de yememişsin ama,
olsun bugün dikkat edersek fazlasıyla gider diye düşünüyorum.
bozma moralini 2günün kalmış.

ben bu diyetin sonunda hep mutlu olurdum,
en azından az yemeye alıştım diye.

Evet haklısın hızlı verince hızlı alınıyor gerçi bu diyeti yapanın 2 yıl almıycağını söylemişlerdi ama sanırım o bende işe yaramadı :) Bi yerde okumuştum 6. günde bir gün ara verin diye sanırım haklılar yada ben ilkkez bu diyeti yaptğım için o kadar kötü oldum.
Ama az yiyip daha az şişkinlik olması midenin boş olması daha hafif hissettiriyor insana :)

kimse yazmamış.
benim dün fazla gelen 400gram bugün gitti.
yani hala 2.800kg vermiş oldum.

Tebrik ederim :) Ben maalesef pek iyi bir örnek olmadım bu diyette ama sonuç olarak 2 kilo net gitmiş oldu. Ama vücut olarak baktığın da baya bir incelme söz konusu :) A birde unutmadan yağ oranım %30'dan %26.6 'ya düşmüş bugün ölçtürdüm yani yağdan gitmesi çok iyi oldu :)

Tebrik ederim :) Ben maalesef pek iyi bir örnek olmadım bu diyette ama sonuç olarak 2 kilo net gitmiş oldu. Ama vücut olarak baktığın da baya bir incelme söz konusu :) A birde unutmadan yağ oranım %30'dan %26.6 'ya düşmüş bugün ölçtürdüm yani yağdan gitmesi çok iyi oldu :)

ben de seni tebrik ederim, yağdan gitmesi çok güzel.

şimdi nasıl bir diyetle devam edeceksin?

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve deneyenlerden öğrenmek istiyorum bu diyet gerçekten işe yarıyormu 68 kiloyum ve vermem gereken 18 kilo var

ben de seni tebrik ederim, yağdan gitmesi çok güzel.

şimdi nasıl bir diyetle devam edeceksin?

Teşekkür ederim :) Şöyle ki ben spor salonuna başlamıştım bi sene öncesinde hocam Gi diyetini önermişti onunla 10 kilo vermiştim ve geri almadım ona başlıycam inş :) Bir de astrolojiyle ne kadar ilgilisiniz bilmiyorum ama bugün dolunay oldu kızlar ve yarın yani 18 aralıkta diyete başlamak faydalı ve daha kısa sürede daha hızlı kilo vermenizi sağlar astroloğumuz öyle söyledi o yüzden yarın başlıycam Allah'ın izniyle :)

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve deneyenlerden öğrenmek istiyorum bu diyet gerçekten işe yarıyormu 68 kiloyum ve vermem gereken 18 kilo var

Bünyeyle alakalı bu diyet açıkcası aslında sporla yapılsa çok etkili fakat kendi adıma konuşuyim 2 yıldır o kadar spor yapıyorum seviyorum bu diyeti yaparken 6. günden sonra fazlaca bi halsizlik oldu ve hiç spor adına bişey yapamadım o yüzden ben az kilo verdim ama yağdan verdim. Ama çok daha fazla kilo veren arkadaşlar var bana bakma zor kilo verenlerdenim ben :) Şimdiden bol sabır dilerim başlıycaksan :))

Merhaba Arkadaşlar,

Bende bugün başladım bu diyete.. İnşallah 13. günü sonu itibari ile 7-8 kilo veririm. Sabah tartıda 65.700 gr çıktım. Her sabah düzenli olarak kg. bildirimi yapacağım..

merhaba durumda,
başladın mı?

evet isveçle kilo veremeyen yoktur herhalde,
az veya çok mutlaka veriliyor.

zaten az yiyormuşsun,
diyette zorlanmazsın ozaman.

X