Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Diyet sonrasi yemeklere saldirmazsak ki midemizde kuculmus olur diye tahmin ediyorum. Diyeti ve saglikli yasami benimsersek bence kilo almak yerine verebiliriz bile canim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaşlar ben de başladım bu isveç diyetine 13 gün sonunda bakalım ne kadar gitmiş olacak
:18:

Merhaba bende başlamak istiyorum ama yapabilirmiyim bilmiyorum:KK30:

Bugun ogle yemeğinde 1dilim salam ve yogurt var... 1dilim salami nasil yesemde bitmeseeee

bskkkgidiy410842 .!.:
Yaparsin canim cok zor degil aslinda... tavsiye ederim

Senin nasil gidiyor canim ya anlatsana biraz benim acilen kilo vermem lazım.

Son düzenleme:
Senin nasil gidiyor canim ya anlatsana biraz benim acilen kilo vermem lazım.

Ya aslinda ben boyle şok diyetlere karsiydim yani 1000kalori alti bence halen uygun degil ama 15gunde yapabilcegimin en iyisi buydu... 11 gun sonra tatile gidicem. Nasil mi gidiyor????
Aslinda bekledigimden daha iyi bazen geriliyorum halsiz kaliyorum ama geciyor. Ramazandada sabiri öğrendiğim icin cok sukur suanlik sknti yok. Gece dayanamiyorum o yüzden yarim bardak sut iciyorum.
2 günüm biticek bugun iyiydi artik alistim uyuyorum menulere.
Yuruyus ve egzersizler yapıyorum .Nivea Q10 skilastici kullaniyorum ise yariyor hepsiyle birlikte. Sonuc olarak gayet iyi her gun azaliyorum tartida mutlu oluyorum . ONEMLI OLAN SONRASINDA KORUMAK KILOMU.Oyle yani :-)

Daha önce isveç diyetini uyguladım. fakat 17 gün devam ettirdim toplamda 14 kilo verdim. Bu süreç içerisinde günde 1 saat tempolu yürüyüs yaptım, günde en az 2 litre su içtim ve doktor ender saracın egzersiz programını sabah akşam uyguladım. Tabi çabuk kilo verdiğimden dolayı yüzüm cok çöktü ama vücudumun sevincinden yüzüme pekte üzülmedim:KK1: listeyi birebir uygulayamamıştım kırmızı et yerine haşlanmıs tavuk yemistim. Bunun dışında aynıydı.
Sonrasında dikkat etmedim kilo almaya başladım bugünde yiyeyim yarın başlarım diye diye 20 kilo aldım tabi 6 ay içerisinde. yarın başlamayı düşünüyorum ama desteğe ihtiyacım var ilk zamanlar çok zor oluyor bozmamak için desteğe ihtiyacı oluyor insanın o yuzden yarın başlayaack olan varsa birlikte başlayalım .

Daha önce isveç diyetini uyguladım. fakat 17 gün devam ettirdim toplamda 14 kilo verdim. Bu süreç içerisinde günde 1 saat tempolu yürüyüs yaptım, günde en az 2 litre su içtim ve doktor ender saracın egzersiz programını sabah akşam uyguladım. Tabi çabuk kilo verdiğimden dolayı yüzüm cok çöktü ama vücudumun sevincinden yüzüme pekte üzülmedim:KK1: listeyi birebir uygulayamamıştım kırmızı et yerine haşlanmıs tavuk yemistim. Bunun dışında aynıydı.
Sonrasında dikkat etmedim kilo almaya başladım bugünde yiyeyim yarın başlarım diye diye 20 kilo aldım tabi 6 ay içerisinde. yarın başlamayı düşünüyorum ama desteğe ihtiyacım var ilk zamanlar çok zor oluyor bozmamak için desteğe ihtiyacı oluyor insanın o yuzden yarın başlayaack olan varsa birlikte başlayalım .

Canim benim iyi dusunmussun baslamakla... uzme kendini o kadar kilo vermissin yine verirsin ben sahsen yanindayim .:))

bn yarin bu diyete baslayacagim arkadaslar ispanagi fln aldm :) ama cok korkuyorum birakirim diye ya napicam bn :KK43: peki diyet surecinde diyelim ki misafirlige aksam yemegine gttiginz orda nasil uyguluyorsunz diyeti :KK43: cok umutsuzm kizlar yardim edin güvenim yk:KK43:

Devam edenler var mı? Ben her defasında heves ediyorum ama birkaç gün sonra pes ediyorum. Şimdi tekrar başlamak istiyorum :) Bu kadar yapıp sonuçlandıran insan varsa ben de yapabilirim :KK70:

bn yarin bu diyete baslayacagim arkadaslar ispanagi fln aldm :) ama cok korkuyorum birakirim diye ya napicam bn :KK43: peki diyet surecinde diyelim ki misafirlige aksam yemegine gttiginz orda nasil uyguluyorsunz diyeti :KK43: cok umutsuzm kizlar yardim edin güvenim yk:KK43:

ya misafirliğe gitmiyceksi en az 6 gün yada gidersen kendi yemeğini götüreceksin yanında. ama zor çok zor... açsın ama menundeki yemekleri görünce y ada bilince açlık falan kalmıyoor, canın istemiyor, kimisi ayy canında bişy istemiyor sonrasında zaten desede aslınd istenmeyen şey menüdekiler, çok severdim yumurtayı ileniyorum şimdi. ama iyi kilo verdiriyo en azından 6 gün dene, olmazsa bırakırsın

Kızlar merhaba,
Ben de bugün başladım hedefim 6 gün yapabilmek.Şimdi kahvemi içtim.İçmeden önce tartıya çıktım 59 kiloyum hedefim 52.Ama sadece isveç diyetiyle düşünmüyorum.6 gün devam edeceğim(zira yedinci gündeki şekersiz çay ve akşam hiçbir şey menüsü evlat acısı gibi oturdu içime),öğünleri bölmeyi düşünüyorum.Tek sıkıntım hareket edecek enerji bulmam gerek,yoksa sarkma olur kesin.Şu altı günde 4 kilo falan gitse keşke,sonra ayran aşı detoksunu uygulayıp sağlıklı bir yaşam şekline yelken açmayı planlıyorum.
Lakin ıspanak bulamadım ben,onun yerine közlenmiş patlıcan yesem olur mu ki? :KK76:

Kızlar merhaba,
Ben de bugün başladım hedefim 6 gün yapabilmek.Şimdi kahvemi içtim.İçmeden önce tartıya çıktım 59 kiloyum hedefim 52.Ama sadece isveç diyetiyle düşünmüyorum.6 gün devam edeceğim(zira yedinci gündeki şekersiz çay ve akşam hiçbir şey menüsü evlat acısı gibi oturdu içime),öğünleri bölmeyi düşünüyorum.Tek sıkıntım hareket edecek enerji bulmam gerek,yoksa sarkma olur kesin.Şu altı günde 4 kilo falan gitse keşke,sonra ayran aşı detoksunu uygulayıp sağlıklı bir yaşam şekline yelken açmayı planlıyorum.
Lakin ıspanak bulamadım ben,onun yerine közlenmiş patlıcan yesem olur mu ki? :KK76:

Ispanak yerine semiz otu maydonz ve marul yiyebilirsin canım... ama patlican olucagini pek sanmiyorum .

Guncel kilom 62.2 :)) isvec diyeti oncesi 64.5-65 arasiydim...
Ilk kilo vermek istediğimde 68.2ydim cok sukur 6 kilo gitti :)

Bugün ilk günüm elimden geldiğince uymaya çalışacağım ama listeyi degistirecegim. Mesela sabah sekersiz cay ve domestes biber ile yagsiz 1 yumurtalı menemen yedim.Oglen semizotu salatasi yiyecegim yagsiz aksamda listeyi uygulayacağım.

Bugun kizarmis ekmek ve bir fincn kahvee içtim nasıl iyi geldi nasil iyi geldi...
Artik tek mutluluk kaynagim menuye yeni eklenen besinler :))) 3.gun hayırlı olsun

Bugun kizarmis ekmek ve bir fincn kahvee içtim nasıl iyi geldi nasil iyi geldi...
Artik tek mutluluk kaynagim menuye yeni eklenen besinler :))) 3.gun hayırlı olsun

Ne güzel :KK9: inşallah biz de böyle güzel sonuçlar alabiliriz.
Şu ilk günleri atlatabilirsem,umuyorum sorun olmayacak ama aklım buzdolabına gitmesin diye ne yapacağımı şaşırdım açıkcası :KK1:

X