Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Bugun 62.1 gordum saniyorum yarin aksam tok karnina net 62.0 dusmus olurum :))) sonra 2 kiloooooo daha ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bugün ikinci günüm bir siskinlik var kac gündür dolayisiyla gerçek kilomu göremiyorum ama sanırım kilo vermedim belki 300 gr falan. İşin ilginç tarafı herkes kabız olurken bana tam tersi oldu ki bitki çayi falanda içmedim.Diyet beni cok zorlamadi sanirim 13 gunu rahat tamamlanacağım.

Yeni başlayanlara bulcak,ponckaycn bol şans dilerim canlar :21:
Bu sabah 58 kiloyla uyandım :KK76: Hakikaten sonuçları alınca insan daha çok tutunuyor ve hatta ben fazladan kahve de içiyorum,yoksa tüm günü ölü gibi yatarak geçiririm,bugün ikinci günüm ay çok heyecanlıyım :emir_bebek:
bskkk1905 hadi bakalım,çok sevindim adına canım,ne güzel bir his her gün adım adım hedefe yaklaştığını bilmek.
nil999 canım su içiyor musun? İçmiyorsan vücudun su tutuyor olabilir,belki odur.

Yeni başlayanlara bulcak,ponckaycn bol şans dilerim canlar :21:
Bu sabah 58 kiloyla uyandım :KK76: Hakikaten sonuçları alınca insan daha çok tutunuyor ve hatta ben fazladan kahve de içiyorum,yoksa tüm günü ölü gibi yatarak geçiririm,bugün ikinci günüm ay çok heyecanlıyım :emir_bebek:
bskkk1905 hadi bakalım,çok sevindim adına canım,ne güzel bir his her gün adım adım hedefe yaklaştığını bilmek.
nil999 canım su içiyor musun? İçmiyorsan vücudun su tutuyor olabilir,belki odur.

1 lt falan ya içiyorum ya icmiyorumdur.Bunu hic düşünmemistim haklisiniz bugun 3 litre içmeye çalışacağım.

1 rendlnms havuc 25gram peynir vee 1kati yumurta yedimm .
Oh cok iyi geldii havuc:)))

haaaaaaaa :18: ikinci günün menüsü bitti meyve hariç onu da karpuzdan yana kullanacağım.
10 defa bakıyorum listeye görmediğim bir yiyecek bişey var mı diye :KK53:

Son düzenleme:
kızlar bnm bugun 2.gunumdu ve yarim kg almisim diyete uydum kacamk ypmadm ama vrmk yerine aldm ya aglicam npcm bn bosa gtti :KK43: :KK43::KK43: :,(

Kizlar günaydın hala 65 kiloyum takildim kaldim günlerdir böyle ve artik gercekten moralimi ruh halimi etkiliyor anlamıyorum geecekten daha onumde on kilo varken böyle olmamaliydi :KK43:

Kizlar günaydın hala 65 kiloyum takildim kaldim günlerdir böyle ve artik gercekten moralimi ruh halimi etkiliyor anlamıyorum geecekten daha onumde on kilo varken böyle olmamaliydi :KK43:

Hiç öyle düşünme canım.Su içiyor musun? Bitki çayı ya da?
Vücudun su toplaması büyük bir problem.Ve de hareket çok önemli,en basitinden Dr. Oz'ün 7 günlük flat belly programı vardı onunla,10 dklık bir yavaş tempoda koşu kombini yapabilirsen süreci hızlandırırsın.(En azından ben öyle yapıyorum)
BU SABAH 57 KİLO UYANDIM CANLAR.Wohooooooo :KK8: :KK52:
3. günüm ve daha dirençli hissediyorum.Lakin yarın akşam için 2 dilim portakal suyu ve yoğurt kombini üzüyor açıkcası.
Neyse bugünü de atlatalım da.
Herkese günaydın,mutlu ve fit sabahlar :KK3:

Hiç öyle düşünme canım.Su içiyor musun? Bitki çayı ya da?
Vücudun su toplaması büyük bir problem.Ve de hareket çok önemli,en basitinden Dr. Oz'ün 7 günlük flat belly programı vardı onunla,10 dklık bir yavaş tempoda koşu kombini yapabilirsen süreci hızlandırırsın.(En azından ben öyle yapıyorum)
BU SABAH 57 KİLO UYANDIM CANLAR.Wohooooooo :KK8: :KK52:
3. günüm ve daha dirençli hissediyorum.Lakin yarın akşam için 2 dilim portakal suyu ve yoğurt kombini üzüyor açıkcası.
Neyse bugünü de atlatalım da.
Herkese günaydın,mutlu ve fit sabahlar :KK3:

Sporumu hic aksatmadan yapiyorum vucudum inanilmaz değişti ama tartida ayni kilodayim garip yani kas agirligim mi artti acaba cok yoğun spor yapıyorum bu ara

Sporumu hic aksatmadan yapiyorum vucudum inanilmaz değişti ama tartida ayni kilodayim garip yani kas agirligim mi artti acaba cok yoğun spor yapıyorum bu ara

canim bende senin gibiyim 2gundur ayni kiloda sayiyorm ve dedign gibi kendimi zorlayacak kadar yoruyorm sporda ama yinede degismiyor pek

canim bende senin gibiyim 2gundur ayni kiloda sayiyorm ve dedign gibi kendimi zorlayacak kadar yoruyorm sporda ama yinede degismiyor pek

Bişeyleri mi degistormem lazim anlamadim yani ama bakalim yarinda 64 cikmazsam bir sknti var gercekten

X