Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydınnn tiviti,çok enerjik gördüm seni :nazar:

spor yapamamak canımı sıkıyor :97: kendimi tam diyeti tam yapamıyor gibi hissediyorum bu yüzden...

dünü atlattım çok şükür bugün de sözde kahvaltımı yaptım bu saat oldu iyiyim , inşallah haftasonu da aynı disiplinle gider , haftasonları çok tehlikeli , çoluk çombak kahvaltı yaparken elimde kahve ile onlara eşlik etmek bakalım nasıl olacak ..

kendimi kandırıyormuyum bilmiyorum ama periodumda olduğum halde şiş hissetmiyorum ya psikolojik yada gerçekten öyle.. hadi hayırlısıııı:KK34:

günaydın canım...
evet evdekiler kahvaltı yaparken benim kahve içmem biraz zor oluyor ama nefsimize hakim olucaz :) ben çok canım istediğinde görmemek için masaya bile oyurmuyorum :KK43:gerçekten hiç bu kadar kararlı olmamıştım ki ondan kilo veremediğimi anladım..bugün 5.günüm benim.8 gün sonra bitiyor Allah ın izniyle daha sonrada kalori hesabıyla kilo vermeye çalışıcam veee yaza incecik olmayı bilanlıyorum sanırım 55 kilo olabilirim yaza kadar zorlanmadan diye düşünüyorum :)

günaydın canım...
evet evdekiler kahvaltı yaparken benim kahve içmem biraz zor oluyor ama nefsimize hakim olucaz :) ben çok canım istediğinde görmemek için masaya bile oyurmuyorum :KK43:gerçekten hiç bu kadar kararlı olmamıştım ki ondan kilo veremediğimi anladım..bugün 5.günüm benim.8 gün sonra bitiyor Allah ın izniyle daha sonrada kalori hesabıyla kilo vermeye çalışıcam veee yaza incecik olmayı bilanlıyorum sanırım 55 kilo olabilirim yaza kadar zorlanmadan diye düşünüyorum :)

ben 10 yaşında iken 50 kilo idim :KK1:

70 benim için ideal ...

tiviti kaç yaşındasın bu arada ? 1 çocuğunmu var

kizlar ben aralikta 13 gun yaptim ilk hafta sifir kacamaksiz 2. hafta az kacamak yaptim toplamda 7 kilo gitmisti sonra da iki hafta dikkat ederek spor yaparak 2 kilo daha gitti simdi elma diyeti yapiom 3 gunde 2.1 kilo vermisim elma diyeti daha kolay geldi bana isvec rejiminde sonra elma yapin derim ben hadi ins gidicek bu kilolar

ben 10 yaşında iken 50 kilo idim :KK1:

70 benim için ideal ...

tiviti kaç yaşındasın bu arada ? 1 çocuğunmu var

ben 27 yaşındayım cnm.1 kızım var mayısta 2 yaşına girecek ben 60 kiloyla hamile kaldım 83 ile doğum yaptım..doğumdan sonra verdim biraz ama ramazandaa fazlasıyla geri aldım...ama bu sefer kararlıyım 55 olucammm inşallahh :) :KK19:

Ya benim 9. günüm ve acayip sıkıldım bu diyetten artık... Ama inat ettim sonradan pişman olmamak için bozamıyorum da :KK59:
toplamda yaklaşık 3 kilo verdim. Onu da ilk günlerde verdim, kaç gündür de vermiyorum 1 gr bile. O yüzden canım sıkıldı. Verdikçe gaza geliyor insan. Veremedikçe de benim gibi hevesin kaçıyor. Ama tabi son 2 gündür akşamları 2şer dilim ekmek yemek suretiyle biraz dışına çıktım. Merak ediyorum acaba benim gibi yapanınız var mı? Varsa sonuçları ne oldu?
OF bitsin artık bu diyet, bitene kadar 2 daha gitse :KK43:

Ya benim 9. günüm ve acayip sıkıldım bu diyetten artık... Ama inat ettim sonradan pişman olmamak için bozamıyorum da :KK59:
toplamda yaklaşık 3 kilo verdim. Onu da ilk günlerde verdim, kaç gündür de vermiyorum 1 gr bile. O yüzden canım sıkıldı. Verdikçe gaza geliyor insan. Veremedikçe de benim gibi hevesin kaçıyor. Ama tabi son 2 gündür akşamları 2şer dilim ekmek yemek suretiyle biraz dışına çıktım. Merak ediyorum acaba benim gibi yapanınız var mı? Varsa sonuçları ne oldu?

merhaba cnm..öncelikle kolay gelsin bize bende 5.günümdeyim evet biraz katı bi diyet ama ben alıştım inan diyetteki yiyeceklerin bile tamamını yiyemiyorum canım istemiyo zaten midem küçüldü sanırım..4.gün sabah kahve ve kızarmış ekmek vardı mesela 1 dilim ekmeği zor yedim..yani diyet dışına çıkmıyorum ben..3 kilo verdim şimdiye kadar..ama bnmde bugün oluşan bi sorunum var herkes kabız oluyo bende bir karın ağrısı ishal oldum bugün bu neden oldu acaba merak ediyorum doğrusu... :KK59:

symf sıkılmaaa..yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin...keşke ekmek yemeseydin ..barı kalan 4 gününde liste dışına çıkma..
ayol dün bana sen değilmiydin ilaveler yapma diyen:KK20:

ben 27 yaşındayım cnm.1 kızım var mayısta 2 yaşına girecek ben 60 kiloyla hamile kaldım 83 ile doğum yaptım..doğumdan sonra verdim biraz ama ramazandaa fazlasıyla geri aldım...ama bu sefer kararlıyım 55 olucammm inşallahh :) :KK19:

hahaha o da bir şeymi ben 105 kilo ile doğuma girdim.. hatta 2. doğumumda da 105 olmuştum:KK52:

ben 37 yaşındayım (gerçi ben öyle hissetmiyorum ama metobolizmam 2 viteste ilerliyor) ,valla yaş ilerledikçe çok zor oluyor kilolardan kurtulmak, heleki 2.çocuğu düşünüyorsan kesinlikle formuna kavuşmadan düşünmeee:emir_bebek:

günaydınnn günaydınnn günaydınnnnnn kızlaaaaaarrr :KK66:

enerjik bi haftasonuna merhabaaaaaa
erkenden uyandım yürüyüşümü yaptım şimdi kahvemide içtim...

hadi ama benden baska kimseler uğramıyo buraya fazla sanırım :KK61: :KK61: :KK61:

Son düzenleme:
kızlar nerelerdesiniz yaaaaaa benden baska kimsecik yok :KK59: :KK59:
bnm bugün 7.günüm gayet zindeyim..biraz sonra yürüyüşümü yapıcam...ama işin kötüsü sabah içtiğim şekersiz kahveyle duruyorum..çünkü canım hiç bişi yemek istemiyo...akşamda menüde bişey yok zaten..bakalım napıcam...midem küçüldümü küstümü anlamadım... :KK34:

Slmlar, Bende bu diyeti uyguluyorum 3.gunum, cok zorlaniyorum ama degicek gibi gorunuyor. Yarin sporada basliyorum. 10 hafta sonra dugunum var ve o beyaz elbisenin icinde guzel gorunmek istiyorum. Herkeze bol sans ve bol sabir..:KK31:

Slmlar, Bende bu diyeti uyguluyorum 3.gunum, cok zorlaniyorum ama degicek gibi gorunuyor. Yarin sporada basliyorum. 10 hafta sonra dugunum var ve o beyaz elbisenin icinde guzel gorunmek istiyorum. Herkeze bol sans ve bol sabir..:KK31:

slm canım hoşgeldin...buraya benden baska kimse uğramaz oldu artık :KK61: 3 günde ne kadar kilo verebildin? zorlanıyorum demişsin evet baslarda bnde zorlanmıştım ama inan artık menüdeki yiyeceklerin tamamını bile yiyemiyorum kahve beni acayip tıkıyor...2 yumurta diyo mesela birini zor yiyorum midem küçüldümü küstümü bilmiyorum....inşallah verdiğimiz kiloları geri almayız en büyük kabusum o...

slm canım hoşgeldin...buraya benden baska kimse uğramaz oldu artık :KK61: 3 günde ne kadar kilo verebildin? zorlanıyorum demişsin evet baslarda bnde zorlanmıştım ama inan artık menüdeki yiyeceklerin tamamını bile yiyemiyorum kahve beni acayip tıkıyor...2 yumurta diyo mesela birini zor yiyorum midem küçüldümü küstümü bilmiyorum....inşallah verdiğimiz kiloları geri almayız en büyük kabusum o...

Mrblar,Tsk ederim Hosbuldum. Kilolar dikkat edilirse geri alinmaz, karninda yanmalar migde bulantilari oluyosa zaten yag yakdigimizin gostergesidir. Simdi tartildim 3 kilo vermisim 2 gunde ama ev isleri, spor cok zorluyorum kendimi ustelik diyete tam anlamiyla uyamadim 2 kahve ictim bugun ogle yemegini atladim. Zaten biryerde okumustum bir seyi hergun ust uste 11 gun boyunca yaparsan ona alisiyormusun otomatikmen kendin kalkip yapiyomusun. Bende boylelikle su icme aliskanligi kazanmis olurum. Benim annem 5 sene once bu diyeti yapti zaten bana ornek oldugu icin ben basladim. Gerci bana onermiyor dayanamiycagimi dusunuyor ama 3 gunum bitti bile.
Annem hemen hemen benim kilomdaydi 3 ay sporlar dietler 54kiloya dustu nerdeyse 35 kilo verdi. Bende onun gibi imkansizi basaricam insallah :KK16::KK19:

Kızlar merhaba,
Ben de bu diyeti yapmak istiyorum Temmuz'da mezuniyetim ve 15-20 kilo kadar fazlam var:KK14: ama yumurtayı hiç sevmiyorum yumurtaya alternatif bi şeyler deneyen ya da bilen var mı?

Merhaba,

Ben diyeti dün 11.günümde bıraktım. Artık çok sıkıldım çünkü. 4.günden sonra 100gr bile değişmedi tartıda kilom dolayısıyla kalan 3gün bir şey değişmeyeceğini düşünüp, 3gün önceden bıraktım. Toplamda 2.7kg vererek 59.4'ten 56.7'ye düştüm. En az 5 kilo daha vermek istiyorum. Bundan sonra farklı şeyler deneyeceğim artık. Belki 3ay sonra tekrardan bir 6 gün uygularım bu diyeti. Ben çok aşırı kilolu olmadığım için 3kilo vermiş olabilirim. Diyet sonundaki hedefim 5-6'ydı ama sağlık olsun. Beslenme düzenimin değişmesine bağlı olarak düşünüyorum regl'im de 5gün önceye geldi, o da sekteye uğrattı diyeti biraz. Sizlere kolay gelsin, umarım çok fazla dışına çıkmadan uygulayıp sonlandırabilirsiniz. Sonuç alacağınızı düşünüyorum.

Bu arada çok yumurta yemekten midir bilmiyorum ama çenemde ve dudaklarımda isilik şeklinde şeyler çıktı, ilk defa oluyor. Yumurtadan olabileceğini söyledi herkes. Aslında yumurta yerim normalde ama bu diyetten dolayı çok yemem gerekti sanırım.

Son düzenleme:
selam kızlar bende bugün bıraktım diyeti sadece 700 gr verebildim 5 gün oldu ...offffff bugün 5 günde 5 kilo diyetine transfer oluyorum hepinize başarılar...:KK64:

merhabaa,

kopmalar olmuş , keşke devam etseydiniz arkadaşlar, azar azarda olsa veriliyor..

benim 5. günüm 2 kilo verdim ama önümüzdeki günlerde daha da veririm diye düşünüyorum.. ben bu listeyi sevdim çünkü hazırlaması kolay , diğer listelerdeki gibi malzemeleri denk getireceğim diye strese girmiyorum, çalışanlar için ideal . Artık acıkmıyorum , hatta yazanların yarısını yemek istiyorum ama zinciri bozmaktan korkuyorum o yüzden öğüre öğüre de olsa yiyorum:KK37:

ben devam edeceğim , bırakırsam kesin kilo alacağım bunu göze alamam, 3 veya 4 kilo hiç önemli değil benim için kardır. Diğer türlü ya üstüne koyacak yada yerimde sayacağım , biryerden başlamak lazım zaman çabuk geçiyor ahanda Şubatın sonuna geldik , yaza ne kaldı :82:

kızlar nerelerdesiniz yaaaaaa benden baska kimsecik yok :KK59: :KK59:
bnm bugün 7.günüm gayet zindeyim..biraz sonra yürüyüşümü yapıcam...ama işin kötüsü sabah içtiğim şekersiz kahveyle duruyorum..çünkü canım hiç bişi yemek istemiyo...akşamda menüde bişey yok zaten..bakalım napıcam...midem küçüldümü küstümü anlamadım... :KK34:

tviti burda olasam da valla aklımdaydı ne yaptınız diye , :44:

yemediğin akşam nasıldın ? rahat atlattınmı ?
bu arada tartıldınmı ?

Kandee , allah tamamına erdirsin ,mutluluklar,

herkes ip incecik olacak diye bir kural yok , ama gerçekten ince bir gelin olmayı kim istemez , umarım hedefine ulaşırsın, ama neden rejime daha önce başlamadınız , şimdi telaşınız olacak koşuşturma filan bu diyet sizi hepten halsiz bırakmasın , zaten bu dönemde çok kilo veriliyor.

düğün fotolarıma bakıyorumda eşim le ben toplama kampından gelmiş gibiydik , hayatımızda hiç o kadar zayıflamamıştık , ne olduğunu anlamadan 60 kilo ya düşmüştüm (1,70 boyum), eşimde 1,85 boyunda 70 kg olmuştu. Ama sonraaa rahata erince ikimizde yayıldık :KK8:, o 20 kilo aldı ben 10 kilo sonra hamilelik filan derken ibre 105 i gösterdi. Aman dikkattt

X