Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar benimde ilk günüm. daha öncede yaptığımda 3-4 kilo vermiştim. Çok etkili bi diyet ama herkesin bünyesi kaldıramıyor.Hadi bakalım hayırlısı...

tviti burda olasam da valla aklımdaydı ne yaptınız diye , :44:

yemediğin akşam nasıldın ? rahat atlattınmı ?
bu arada tartıldınmı ?

valla cnm yemediğim akşam diğerlerinden hiç bi farkı olmuyo canım istemiyo çünkü...tartıldım 66 kiloyum daha çok vereceğimi düşünüyodum ama adet dönemimdeydim ondan olabilir mi acaba...bol su içiyorum o da midemi şişiriyo zaten..şimdide öğlen yemeği fazlı var 2 yumurta haslama ıspanak ve domates inan hiççç canım istemiyo..yumurtanın birini zar zor yicem artık....

valla cnm yemediğim akşam diğerlerinden hiç bi farkı olmuyo canım istemiyo çünkü...tartıldım 66 kiloyum daha çok vereceğimi düşünüyodum ama adet dönemimdeydim ondan olabilir mi acaba...bol su içiyorum o da midemi şişiriyo zaten..şimdide öğlen yemeği fazlı var 2 yumurta haslama ıspanak ve domates inan hiççç canım istemiyo..yumurtanın birini zar zor yicem artık....

:nazar:
Şekerim adet döneminde olduğun halde bile 1 kilo vermiş olman iyi değilmi ?? bence süper.. bende aynı durumdayım o yüzden hiç moralini bozma,
düşünki bu rejimi yapmamış olsaydın hiç kilo verememiş olacaktın ...
Ben yumurtaları baharatlıyorum , kırmızı biber ,karabiber , tuz ... o zaman daha bir yenilebilir oluyor ,ıspanağıda aynı şekilde

Kandee , allah tamamına erdirsin ,mutluluklar,

herkes ip incecik olacak diye bir kural yok , ama gerçekten ince bir gelin olmayı kim istemez , umarım hedefine ulaşırsın, ama neden rejime daha önce başlamadınız , şimdi telaşınız olacak koşuşturma filan bu diyet sizi hepten halsiz bırakmasın , zaten bu dönemde çok kilo veriliyor.

düğün fotolarıma bakıyorumda eşim le ben toplama kampından gelmiş gibiydik , hayatımızda hiç o kadar zayıflamamıştık , ne olduğunu anlamadan 60 kilo ya düşmüştüm (1,70 boyum), eşimde 1,85 boyunda 70 kg olmuştu. Ama sonraaa rahata erince ikimizde yayıldık :KK8:, o 20 kilo aldı ben 10 kilo sonra hamilelik filan derken ibre 105 i gösterdi. Aman dikkattt

Tsk ederim, Evet haklisin biraz tembellik biraz hastalik hastasi oldugum icin sagligimla ilgili hicbirsey
yapmadim. Yok bugun basim agriyor gitmiyim spora yok hava soguk disari cikilmaz, yok ben basaramam edemem. Ama simdi 4.cu gunumdeyim simdiye kadar 3kilo 500 grama elveda demisim. Yani ipince olamasam bile amacim saglikli gorunebilmek. Ilk 2 gun cok zorlandim, uyuyamadim bile ama simdi cok iyi gidiyor sanki diyet listesi degilmiste benim normal gunluk yediklerimmis gibi geliyor bana. Burdan herkez neler yapti nasil daha cok kilo verdi lutfen not dussun, cunku ben hergun hatta her dakika bakiyorum.
Simdi birde sabahlari 1 yemek kasigi elma sirkesine 1 cay kasigi bal karistirip ilik suyla iciyorum, bizim ailede bu sekilde forumlarini koruyolar. yag yakimini kolaylastiriyormus, simdi spora gitmek icin evden cikiyorum..Herkeze bol sans bol sabir..:KK31:

:nazar:
Şekerim adet döneminde olduğun halde bile 1 kilo vermiş olman iyi değilmi ?? bence süper.. bende aynı durumdayım o yüzden hiç moralini bozma,
düşünki bu rejimi yapmamış olsaydın hiç kilo verememiş olacaktın ...
Ben yumurtaları baharatlıyorum , kırmızı biber ,karabiber , tuz ... o zaman daha bir yenilebilir oluyor ,ıspanağıda aynı şekilde

yaa ben ıspanağı yiyemiyorum..kahve zaten beni inanılmaz tıkıyo canım bişey istemiyorki..öğlende 2 yumurta kaynattım birini yiyebildim..bolca su içiyorum acıkmıyorum hiç :KK61: doğru aslında toplamda 4 kilo vermiş oldum..bu diyet bitince ne yapmayı düşünüyosunuz..ben elma diyetini okudum bi de onu denemek istiyorum aslında :nazar: :nazar:

arkadaşlar sormayın çok fenayım :KK50:
cumadan beri kızım da isal ve kusma vardı , tam düzelttik derken dün oğluma geçti , her ikisinide dün okuldan topladım ayyy korkunç bir gündü ,
salgın varmış , kızımın sınıfında çocuklar teker teker hastalanmaya başladı ..
sonunda korktuğum benim başıma geldi bende oldum.. akşamdan beri gözümü açamıyorum pirinç lapası ,patates yemem lazım . tam da zamanıydı o kadar açlık sefilik boşa gitti ..sabah kahvemi içtim ama içimde volkanlar patlıyor sanırım akşam benide yatıracak bu meret.

düzeldiğimde 1400 kalorilik diyetime başlayacağım ... 4 gün 1400 kalori alıyorsun , 3 günde şok diyet yapıyorsun ama bu kadar ağır değil .. 900 kalorilik ... yıllar önce diyetisyene gitmiştim bu sayede doğum kilolarımdan kurtulmuştum...

canımmm çok geçmiş olsun...umarım kısa sürede iyileşirler çocukların...ama sana gelince,bu diyetin 3-4 günü bende ishal oldum ve buraya yazmıştım diyete devam ettim kendiliğinden geçti...bilmiyorum acaba diyetten mi kaynaklanıyo?bende 9.günümdeyim ve acayip rahatım göbeğim gitti resmen...4 gün sonra bende elma diyetine baslayayım diyorum ya çok kararsızım... :18:

Cok gecmis olsun.Saglik herseyin basinda gelir. Dikkat etmek lazim. Iyilesince yine baslarsin. Allah acil sifalar versin..
Evet bence diyetten kaynaklanan bir durum bende ilk 2 gun ishaldim. :44:

teşekkür ederim arkadaşlar..

6 gün yaptım ve 2 kilo verdim ama inanılmaz bir şekilde göbeğim ve belim inceldi, belimin yanındaki can simitleri gitti.. geçen hafta bir pantolonum vardı dar geliyordu , bugün giydim resmen üstümden düşüyor.. keşke keşke devam edebilsem ama dün o kadar kötüydümki mide bulantısından duramadım ..
benim durumum rejimle alakalı değildi dediğim gibi evde virütik iki afacan vardı onlardan geçti.

Bugün başka bir diyete başladım.. 7 öğün yeniyorrr hahaha süper birşey ... 7,30 da kahvaltıya başlıyorsun yatana kadar ağzın durmuyor.. :26: umarım ters tepip kilo almammmm :KK52:

ben şimdi müsadenizle 70-79 kilo arasındakiler topiğine kayıyorum .. belki bir kaç tiyo alırım :KK28:

herkese merhabaaaaa
bende bugün başladım bu diyete umarim istediğim kiloya inebilirim sööleee 8 -10 kilo kadar versem süper olur yanii :) cook fazla zorlancagımı sanmıyorum çnk evde yalnız oldugumdan zaten gündüzleri bişi yemiyodum akşam eşim gelince abur cubura dadandıgımızdan sanırım cook kılo aldım ee onu da yapmazsam sanırım basarılı olurum :):)

7.GUN
slm, bende 7 gunde kesiyorum artik, icim disim et oldu. Etten tiksinir hale geldim. 10 sene falan uzak dururum etten heralde. 7 gunde 5 kilo vermisim. :KK19: Devam etmek isterdim fakat ayni seyleri yemekden biktim. 1 hafta elma diyeti yapmayi dusunuyorum, 2. hafta belki yine bu diyete donerim.:KK75:

Arkadaşlar merhaba bende yarın bu diyete başlıyorum.lütfen bana yardımcı olun destek görmeye çok ıhtıyacım var öğrencıyım ve verebıldıgım kadar kılo vermek ıstıoyorum.kahve türk kahvesi demi onun idrar söktürücü bi tarafı var yanılmıyorsam kabızlıga sebebıyet vermıyormuş.bı arkadasımın annesı yapmıs bunu 10kılodan fazla vermıs ve bıttıkten sonra da vermeye devam etmıs.lütfen yardım edın bana......:18::18::18::KK25::KK25:

Arkadaşlar merhaba bende yarın bu diyete başlıyorum.lütfen bana yardımcı olun destek görmeye çok ıhtıyacım var öğrencıyım ve verebıldıgım kadar kılo vermek ıstıoyorum.kahve türk kahvesi demi onun idrar söktürücü bi tarafı var yanılmıyorsam kabızlıga sebebıyet vermıyormuş.bı arkadasımın annesı yapmıs bunu 10kılodan fazla vermıs ve bıttıkten sonra da vermeye devam etmıs.lütfen yardım edın bana......:18::18::18::KK25::KK25:

canım bende bgn başladım beraber birbirimize destek olalım bırakmayalim :KK66:

ben zaten gün içersinde cok yemek yemem o yuzden zorlanmadım sabah kahve yerine yeşil çay içtim sekersiz ama bundan snr kahve içicem :KK66: öğlen bi tane yumurtayla lımonlu yeşil salata yedim bu saate kadar bende hiç bi deişiklik yoktu ama akşam vakti bi bas dönmesi başladı sanırım psikolojik akşamda haslanmıs tavuk yedim... spora gittim geldimm ... yarın harfiyen uycam diyet bitene kadar kıloları vermem lazım :KK66:

ben zaten gün içersinde cok yemek yemem o yuzden zorlanmadım sabah kahve yerine yeşil çay içtim sekersiz ama bundan snr kahve içicem :KK66: öğlen bi tane yumurtayla lımonlu yeşil salata yedim bu saate kadar bende hiç bi deişiklik yoktu ama akşam vakti bi bas dönmesi başladı sanırım psikolojik akşamda haslanmıs tavuk yedim... spora gittim geldimm ... yarın harfiyen uycam diyet bitene kadar kıloları vermem lazım :KK66:

hedefin kaç kilo canım bende yarın o şekilde başlıcam inşallah
:KK64:

hedefin kaç kilo canım bende yarın o şekilde başlıcam inşallah
:KK64::84:

canım bu akşam tartıldım 65 kiloyum 10 kilo versem ideal benim için ama fazlası da olabilir :):)
senin kaç kilo vermen lazım

X