İşyerindeki evli arkadaşım bana yürüyor olabilir mi?

Bazen erkek cinsi o kadar hadsiz ve o kadar özgüvenli oluyor ki sen kendinden şüphelenip "ulan ben mi yüz verdim bu dangoza?" diye kendinden şüpheleniyorsun. Nazik olmak , güler yüzlü olmak , sıcak kanlı olmak bazen yanlış anlaşılıyor, bi kadından iki güler yüz görünce şekilden şekle giriyor dangalaklar. Burda bile niyetin sorgulanıyor. İnsanın bazen basireti bağlanıyor, kitlenip kalıyor, hemen tersleyemiyor karşısındakini. Kaldı ki karşıdaki herif sen ne diyorsun arkadaşça iltifat ettim sen anlam yüklüyorsun diyip üste çıksa işler iyice saçma bir hal alacak. Ama adam iyice cesaretlenmeden terleyip gerekirse alttan alta tehdit etmelisiniz, vakti gelmiş yani.

Kesinlikle.

Geçen sene bana sapığın biri dadanmıştı. Adam babamdan büyük ve iş yerindeki muhabbetimiz merhaba, nasılsından ileri gitmezken gelip sevgililer günümü kutlayıp kahve içmeye davet etmişti manyak. Ve ben durup bir an düşündüm bu ne şimdi diye? İnsanın gerçekten basireti bağlanıyor, karşı cinste maalesef gülümseyip selam versen “bu bana aşık” moduna geçebiliyor.

Konu sahibi kendini suçlama lütfen, ama mesafeni de acil bir şekilde koy.

İstemem yan cebime koy halinizden caz gecerseniz bu durumları yaşamazsınız. Haddi aşan ilk iltifatta bakışınız duruşunuz "gereksiz muhabbeti sevmem" deyisiniz ile verecektiniz payını. Amiriniz Müdürünüz bile olsa bu böyle . O da zaten böyle iltifatları başbaşa iken yapıyordur toplum içinde yapamaz. Aranızda kapanır gider. Terslemekten korkmayın

Kusura bakmayın ama siz sınırı korumamissiniz.ilk kez söylemiş olsa onun hadsizligi derdim guzelsiniz falan dediğinde uzaklasmaliydiniz.esinizle ilgili söylediği şeylere susmaniz bunu onayladığıniz anlamına geliyo bence o böyle yorumlamıştır.bu zamanda kimse bu kadar saf değildir sizde değilsiniz karşımızdakine sınırlarını belirtmelisiniz.

yürüyor olabilir kendi karaktersizliği
siz uzak durmaya devam edin açık açık bişey teklif ederse ağzına yüzüne sçarsınız zaten
canım vs dediğinde tepki koymanız gerekirdi ama
bundan sonra tepki koyun

Kesinlikle.

Geçen sene bana sapığın biri dadanmıştı. Adam babamdan büyük ve iş yerindeki muhabbetimiz merhaba, nasılsından ileri gitmezken gelip sevgililer günümü kutlayıp kahve içmeye davet etmişti manyak. Ve ben durup bir an düşündüm bu ne şimdi diye? İnsanın gerçekten basireti bağlanıyor, karşı cinste maalesef gülümseyip selam versen “bu bana aşık” moduna geçebiliyor.

Konu sahibi kendini suçlama lütfen, ama mesafeni de acil bir şekilde koy.
yürüyor olabilir kendi karaktersizliği
siz uzak durmaya devam edin açık açık bişey teklif ederse ağzına yüzüne sçarsınız zaten
canım vs dediğinde tepki koymanız gerekirdi ama
bundan sonra tepki koyun
Bayağı bir yorum birikmiş.. evet bazıları da herzamanki gibi senin hoşuna gitmiski izin vermissin olmuş... yani ne denilebilir bilmiyorum.. tane tane anlattim ona rağmen isteyen istediğini anlayabiliyor demekki.. neyse...
Bugün grupla yemek yerken geldi ve yanimdaki arkadaşımala Canım diye seslendiler birbirlerine.. dili bu şekilde demekki...
Sonra yanimizdan müdürleri cagiranlar olunca yalniz kaldik. ben de konuşup söyleme maksadıyla bunu bir fırsat olarak gördüm ve konuştum. Bu konudan rahatsiz oldugumu ve mesafeyi koruması gerektigini vs söyledim. Genel olarak konuyu kapattım.

Konuştum kapattim konuyu.. yukarida da yazdım
Konuşman çok ama çok iyi olmuş, benimde buna benzer birşey başıma gelmişti 2020 yılında. Yanımdaki adam evliydi. İş konusunda konuşurken ordan burdan konuşmaya başladık ama ben herkesle konuşan biriyim karşımdaki erkek olsun Bayan olsun dinlerim. Sonra şarkı dinletmeye başladı sözlerini okutarak,bilekliğin güzelmiş vs demeye başladı,iş için çarşıdan birşey almam gerekirken oda geldi diğer arkadaşımızıda alarak gibi gibi birçok şey
Bende senin gibi anlamadım yani konduramadım çünkü ben herkesle konuşan biri olduğum için. En son arkadaşım söyledi sana zaafı var diye. Bende soğuk davrandım mesafe koydum. Arkamdan geldi hep neyin var diye en son söylemek zorunda kaldım, eşime söyledim oda eşine söyledi olay aldı başını gitti

Benim hatam muhabbeti ilerletmek oldu, yukarıda da arkadaş yazmış sen konuşursan sessiz kalırsan yüz bulup daha ileriye gider diye dediği doğru aslında.

Bölümümü değiştirdim, kimseyle konuşmuyorum. Kimseye güler yüz göstermiyorum. Bu bana ders oldu

Konuşman çok ama çok iyi olmuş, benimde buna benzer birşey başıma gelmişti 2020 yılında. Yanımdaki adam evliydi. İş konusunda konuşurken ordan burdan konuşmaya başladık ama ben herkesle konuşan biriyim karşımdaki erkek olsun Bayan olsun dinlerim. Sonra şarkı dinletmeye başladı sözlerini okutarak,bilekliğin güzelmiş vs demeye başladı,iş için çarşıdan birşey almam gerekirken oda geldi diğer arkadaşımızıda alarak gibi gibi birçok şey
Bende senin gibi anlamadım yani konduramadım çünkü ben herkesle konuşan biri olduğum için. En son arkadaşım söyledi sana zaafı var diye. Bende soğuk davrandım mesafe koydum. Arkamdan geldi hep neyin var diye en son söylemek zorunda kaldım, eşime söyledim oda eşine söyledi olay aldı başını gitti

Benim hatam muhabbeti ilerletmek oldu, yukarıda da arkadaş yazmış sen konuşursan sessiz kalırsan yüz bulup daha ileriye gider diye dediği doğru aslında.

Bölümümü değiştirdim, kimseyle konuşmuyorum. Kimseye güler yüz göstermiyorum. Bu bana ders oldu
Olay büyümesin isteyip eşine söylemek nedir yaa.siz de ne acayip insanlarsınız.ne yapacakti sanki.amaç ne ? Koca veli gibi gelip sizi mi koruyacak. O niye eşine söylüyor bir de.amaç ne ? Zaten suçlu.Canınız olay yaşamak istemiş galiba.

Son düzenleme:
Olay büyümesin isteyip eşine söylemek nedir yaa.siz de ne acayip insanlarsınız.ne yapacakti sanki.amaç ne ? Koca veli gibi gelip sizi mi koruyacak
Evet eşlere söylenmemeliydi hata yaptım orda mesafe koymalı ve uzatmamalıydım
Ama mesafe koyunca ikidebir gelip neyin var diye sorunca hatta bölümdeki diğer arkadaşlarıma neyi var diye sorunda anlattım , birde arkadaşım öyle şeyler söyleyince

Ama dediğim gibi çok uzadı, böyle olucağını bilseydim asla anlatmazdım, hata yaptım

Agzinizi ariyor. Esime cok asigim deyip gecin konu acilinca. Birakir. Terslemeye gerek yok zararsiz bir tip bunlar 😀

Yani ben de sizin gibi düşünmustum başta taa ki geçen hafta artık evliligimle ilgili soru sorunca ve simdi olsaydi muhtemelen onunla olmazdin seceneklerin farkli olur diyince bir dumura uğradım... her ne kadar burda ki insanlar tuhaf bulsa da sasirmami konduramami...
Dünde zaten artık söyleyince noldu vs oldu. Birsey olmadi bundan hoslanmiyorum dedim. Yanlış anladigimi vs söyledi. Farkinda olmadan birsey mi yaptim vs gibi... yok senlik bir durum yok dedim konuyu uzatmamak adına sadece hoslanmadigimi söyledim. Bu şekilde olayi kapattim .

Yani ben de sizin gibi düşünmustum başta taa ki geçen hafta artık evliligimle ilgili soru sorunca ve simdi olsaydi muhtemelen onunla olmazdin seceneklerin farkli olur diyince bir dumura uğradım... her ne kadar burda ki insanlar tuhaf bulsa da sasirmami konduramami...
Dünde zaten artık söyleyince noldu vs oldu. Birsey olmadi bundan hoslanmiyorum dedim. Yanlış anladigimi vs söyledi. Farkinda olmadan birsey mi yaptim vs gibi... yok senlik bir durum yok dedim konuyu uzatmamak adına sadece hoslanmadigimi söyledim. Bu şekilde olayi kapattim .
İşyerinde erkeklere fazla güler yüzlü olmamak gerektiğini öğrendim. İnsan konduramıyor evet
Bende hiç düşünmedim ama karşıdan öyle durmuyormuş, karşıdan birinin söylemesi Çok farklı ki kamu yerlerinde bu tarz durumlar çok dikkat çekiyor, dikkat etmek lazım

Kızların uzun bir aradan sonra Merhaba... Evli ve 2 çocuk annesiyim. Gecen sene sonuna doğru yeni bir yerde işe başladım. Aynı işyerinde ama başka bir bölümde olan bir adam var. O da evli ve çocuk sahibi. O dönemler yeni başladığım için zaten ofiste sürekli yeni kişilerle tanisiyordum ya da kendileri tanışmaya geliyolardi. O da onlardan biriydi ama daha sıcakkanlı birisi kendisi. Neyse arada normal iş konularinda konusuyorduk vs. Anormal hicbir durum yoktu.
Yaklaşık 1 ay önce başka bir birime geçtim ve bu bahsettiğim kişi ile bölümüm daha yakın oldu. Konuşurken canım'lar eklendi önce onda.. sonra işte yaptığın işler sana yakışıyorlar, sonra ofisin en guzel mühendisi sensin demeye başladı. Ben açıkçası flört islerinden vs cok anlayan biri değilim ama bir soru işareti olmaya başladı noluyor diye?
Geçen gün kurumda oturuyorduk önce saçlarımin rengini sordu kendi rengin mi diye? Çok guzel vs dedi... sonra laf arasinda boyun posun maşallahı var diye başladı. Senin gülüşün bile yeter vs oldu.eşim ile nasıl tanıştığımı kaç yıldır evli olduğumu sordu ve ekledi cok erken evlenmissin belki de sonra karsilassaydiniz onunla olmazdin seçeneklerin farklı olurdu dedi.. açıkçası başta bir soru isaretim vardı ama bu konusmadan suphelenmeye basladim. Adami da tersleyemedim kendi kendime triplere girip komik duruma düşmemek için. Yanlış anlasilma olmasin benden herhangi bir duygu vs yok. Ama arkadas olarak gördüğüm biriydi napacagimi bilemedim.Sizin fikirlerinize ihtiyacim var. Uzak durmaya başladım kendimce ama yani napacagimi da bilmiyorum.
suratınızı asıp tepkinizi verseydiniz bunca cesareti nereden alıyor herkese mi böyle tek kadın siz misiniz

suratınızı asıp tepkinizi verseydiniz bunca cesareti nereden alıyor herkese mi böyle tek kadın siz misiniz
Şöyle canım diye hitap etme var sanırım zaten genelde... ama başkasının önünde başkasına bu şekilde konuştuğunu henüz görmedim. Zaten bu muhabbeti de yanimizda kimse yokken yaptı.. baskalarinin yaninda da kimse yokken bunları söylüyormu bilmiyorum bunu ogrenebilmek için konuyu anlatmam gerekir başkasına o yüzden çok bulaşmak istemedim. Ama dün konustum zaten...

İşyerinde erkeklere fazla güler yüzlü olmamak gerektiğini öğrendim. İnsan konduramıyor evet
Bende hiç düşünmedim ama karşıdan öyle durmuyormuş, karşıdan birinin söylemesi Çok farklı ki kamu yerlerinde bu tarz durumlar çok dikkat çekiyor, dikkat etmek lazım
Benim çok yakın erkek arkadaşlarim var üniversiteden beri konuştuğum abi gibi gördüğüm eşlerimizle oturup birlikte muhabbet ettiğimiz.. yani o tarz adamlari genelde ben anlarım ama bu adamı o arkadaşlarim gibi görmüştüm. O yüzden daha çok muhabbet ediyorduk grupça vs.

Şöyle canım diye hitap etme var sanırım zaten genelde... ama başkasının önünde başkasına bu şekilde konuştuğunu henüz görmedim. Zaten bu muhabbeti de yanimizda kimse yokken yaptı.. baskalarinin yaninda da kimse yokken bunları söylüyormu bilmiyorum bunu ogrenebilmek için konuyu anlatmam gerekir başkasına o yüzden çok bulaşmak istemedim. Ama dün konustum zaten...
heh ,işte tamda o zaman tersle ben evli bi kadınım bu tarz hitaplardan hoşlanmıyorum de geçsin anlatmaman iyi olmuş dedikodu yaparlar iş büyür

ya ben anlamıyorum bazen bazı arkadaşları çok safsınız. ilk anda anlaşılıyor halinden sözlerinden bu sapıkların.

arada kocam boksçu çok ters, tersi pis de.

sert ol mesafe koy tersle. bir şey derse senin ağzına s.çarım seviyeni koru sürerim seni her yerden de.

Bir kadın olarak evet asılmış bıktık bu evli azgınlardan lütfen onu tersle. Ağzının payını ver hadlerini bilsinler

ya ben anlamıyorum bazen bazı arkadaşları çok safsınız. ilk anda anlaşılıyor halinden sözlerinden bu sapıkların.

arada kocam boksçu çok ters, tersi pis de.

sert ol mesafe koy tersle. bir şey derse senin ağzına s.çarım seviyeni koru sürerim seni her yerden de.
Kocam bokscu iyi fikirmis🤭 ama gerek kalmadi teşekkür ederim 🙃

X