İşyerindeki evli arkadaşım bana yürüyor olabilir mi?

Bu konudaki her mesajınıza katılmamakla beraber
Bu mesajınıza kesinlikle katılıyorum. Şey gibi değil mi bu erkeklerin yakalandığındaki saf savunmaları gibi 😅 o şeyin var olduğundan haberi bile yok tavırları
İlk defa bu kadar sinirleniyorum kendini mi kandırıyor burda hiç tanımadığı insanları mı kandırdığını sanıyor valla anlamadım 😂 çok komik görünüyor

Ya birde bu çıktı . Kendinizi mağdur kadınlarla aynı yere koyup bu olayları istismar etmeyin . Ne güzel ya hiç önünü kesme gelen adamın yorumu duyunca hemen millete geri kafalı de. He evet birtek siz erkeklerle bir aradasiniz geri kalan insanlar hep evde hiç bilmiyor birsry
Ay evet bu örneğe ben de gıcık oluyorum. Mağdur kadınların olaylarını ortaya atmaya.

Burada herkese carladığınızın birazı kadar adama carlasaydınız böyle bir konu olmazdı.
Yatakta basılan adamların "bu kadını tanımıyorum" savunmasıyla ölümüne yarışır sizin "yürüdüğünü anlamadım" savunmanız.
Komik olmayın lütfen. Kadınlar küçücük noktalardan paragraf çıkartabilen varlıklar. Sizin konu başlığınız bile komik.

Bu adamla böyle tatlı tatlı sohbet etmeye devam etme bence. Böyle devam edersen adam kendine herşeyi hak görür, öyle bi tip çünkü.

İş arkadaşını iş yerinde kıstıranlari okudu bi gözler :confused: yinede sen bilirsin :süslü:

Ay evet bu örneğe ben de gıcık oluyorum. Mağdur kadınların olaylarını ortaya atmaya.
Milleti aşağılamis kendince birazına kitap oku birazına kadın düşmanı . İki tane evli ve çocuklu insan var ortada adam açık acık koşuyor kadın da ay ben anlamadım . Konuyu da buraya cami yıkılsa da mihrap yerinde hala pesimdeler demek için mi açtı anlamadım . Burada kendisini tanıyan da yok . Yaşı da vardır bu zamana kadar hiç mi sınır koyması gerekmedi kimseye o daha tuhaf

Eminim karısının sac rengiyle o kadar ilgilenmiyordur.
Salak herif!
Ben olsam böyle haddini aşan soruları cevapsız bırakır, lafı değiştiririm.
Bozulursa bozulsun herkes yerini bilsin.

Bizim müdürümüz bize canım diye hitap eder. Ama biz biliyoruz mi yaşça küçük olduğumuz için ondan kardeş gibi der ve kendinden küçük herkese der. Başka da kimse demez. Flört olduğunu böyle şeylerden anlayabilirsin. Ama flört baa masum geliyor bu resmen sapık! Bir daha canım dediği an böyle konuşmalardan hoşlanmıyorum eşim de hoşlanmaz x bey. Siz de bana y hanım diye hitap edin lütfen de. Bir daha yanaşamaz. Sen sustukça o da istiyor diye algılamış manyak

Kızların uzun bir aradan sonra Merhaba... Evli ve 2 çocuk annesiyim. Gecen sene sonuna doğru yeni bir yerde işe başladım. Aynı işyerinde ama başka bir bölümde olan bir adam var. O da evli ve çocuk sahibi. O dönemler yeni başladığım için zaten ofiste sürekli yeni kişilerle tanisiyordum ya da kendileri tanışmaya geliyolardi. O da onlardan biriydi ama daha sıcakkanlı birisi kendisi. Neyse arada normal iş konularinda konusuyorduk vs. Anormal hicbir durum yoktu.
Yaklaşık 1 ay önce başka bir birime geçtim ve bu bahsettiğim kişi ile bölümüm daha yakın oldu. Konuşurken canım'lar eklendi önce onda.. sonra işte yaptığın işler sana yakışıyorlar, sonra ofisin en guzel mühendisi sensin demeye başladı. Ben açıkçası flört islerinden vs cok anlayan biri değilim ama bir soru işareti olmaya başladı noluyor diye?
Geçen gün kurumda oturuyorduk önce saçlarımin rengini sordu kendi rengin mi diye? Çok guzel vs dedi... sonra laf arasinda boyun posun maşallahı var diye başladı. Senin gülüşün bile yeter vs oldu.eşim ile nasıl tanıştığımı kaç yıldır evli olduğumu sordu ve ekledi cok erken evlenmissin belki de sonra karsilassaydiniz onunla olmazdin seçeneklerin farklı olurdu dedi.. açıkçası başta bir soru isaretim vardı ama bu konusmadan suphelenmeye basladim. Adami da tersleyemedim kendi kendime triplere girip komik duruma düşmemek için. Yanlış anlasilma olmasin benden herhangi bir duygu vs yok. Ama arkadas olarak gördüğüm biriydi napacagimi bilemedim.Sizin fikirlerinize ihtiyacim var. Uzak durmaya başladım kendimce ama yani napacagimi da bilmiyorum.
Kendi eşinizi işyerindeki bayan bir arkadaşı ile bu diyologlari yaşasa eşinizin o bayana vermesini istediği tepkiyi siz de o beye verin sorun çözülmüş olur. Bana erken evlenmişsin şu an olsa evlenmezdin tarzı bir şey dese şu anda evlenirdim derdim ve konu kapanirdi

Yürüyor ama yürümesi bile münasebetsiz ve hadsiz biri. O bunları söylerken utanmayacak da ben onu terslerken nasıl göründüğümü hiç düşünemem.

Haklısınız. Sadece ben sanırım onu farklı tanidigimi sanmisim ki başta bu yüzden moral veriyor diye kılıf uydurdum kendimce. Bunu gercekten son konusmamiza kadar böyle net bir sekilde görmek istemedim çünkü. Ya kizi geliyor ofise ofisteki kizlarla konusuyoruz kiziyla vs. Yani bu kadar olmaz diye düşünmüştüm
Bu kadar olur tabi.Bir arkadaşıma müdürü açık açık yanasiyordu kendi eşi de aynı okulda çalışan biri olduğu halde( eşi doğum iznindeydi) ve çok küçük bir ilçeydi korkmadi hiç

Kızların uzun bir aradan sonra Merhaba... Evli ve 2 çocuk annesiyim. Gecen sene sonuna doğru yeni bir yerde işe başladım. Aynı işyerinde ama başka bir bölümde olan bir adam var. O da evli ve çocuk sahibi. O dönemler yeni başladığım için zaten ofiste sürekli yeni kişilerle tanisiyordum ya da kendileri tanışmaya geliyolardi. O da onlardan biriydi ama daha sıcakkanlı birisi kendisi. Neyse arada normal iş konularinda konusuyorduk vs. Anormal hicbir durum yoktu.
Yaklaşık 1 ay önce başka bir birime geçtim ve bu bahsettiğim kişi ile bölümüm daha yakın oldu. Konuşurken canım'lar eklendi önce onda.. sonra işte yaptığın işler sana yakışıyorlar, sonra ofisin en guzel mühendisi sensin demeye başladı. Ben açıkçası flört islerinden vs cok anlayan biri değilim ama bir soru işareti olmaya başladı noluyor diye?
Geçen gün kurumda oturuyorduk önce saçlarımin rengini sordu kendi rengin mi diye? Çok guzel vs dedi... sonra laf arasinda boyun posun maşallahı var diye başladı. Senin gülüşün bile yeter vs oldu.eşim ile nasıl tanıştığımı kaç yıldır evli olduğumu sordu ve ekledi cok erken evlenmissin belki de sonra karsilassaydiniz onunla olmazdin seçeneklerin farklı olurdu dedi.. açıkçası başta bir soru isaretim vardı ama bu konusmadan suphelenmeye basladim. Adami da tersleyemedim kendi kendime triplere girip komik duruma düşmemek için. Yanlış anlasilma olmasin benden herhangi bir duygu vs yok. Ama arkadas olarak gördüğüm biriydi napacagimi bilemedim.Sizin fikirlerinize ihtiyacim var. Uzak durmaya başladım kendimce ama yani napacagimi da bilmiyorum.

yani adamın bi tutup öpmediği kalmış hala daha acaba mı diyorsun?

Bende inanmiyorum 15 yasindaki cocuk anlar yürüdüğünü. Izin vermen esini aldatmaya girer

Arada ver ağzının payını. davranışı bozuksa düzeltir ,değilse de bozulmasının önüne geçmiş olursun .bir taşla iki kuş😉

başta anlamalı ve tavır koymalıydın
tavır koymayınca devam etmiş
evet asılıyor .
bir erkek evli ise bir başka kadına boyun posun bilmem neyin filan diyemez bacım diyemez
bunun adı da iltifat olamaz
o anda kesmeliydin
şimdi hemen ağzının payını ver de yarın hadi beraber yemeğe çıkalım mı filan demesin.

Yaşı senden büyükse, toplum içinde birkaç defa abi de, eşek değilse anlar!

X