İzmir Buca Kadın Doğum Hastanesin de, gebelik takibi yada doğum yapanlar var mı?

Selam kizlar ben heldim nasilsnz gecmisi okuyamadom ama herkez iyidr umarim
Bizim dun dogumgunumuzdu evde kutladik oglum artik 1 yasnda teyzeleri
seldacm siznde dogum gununuz kutlu olsun nice yillara ins.
oglum yurumuyo daha ya yasini karsilasn isti.yodum

şükür kavuşturana nerelerdesin canım sen yaa.hayret bişey bukadar uzun ara verilirmi yahu? ayıp ayıp
neyse iyimisiniz ana-oğul??
teşekkür ederim tatlım sizin de d.gününüz kutlu olsun.nice yılları görelim inş.mutlu mesut:))

Tuna da öyle merak etme,dört nala emekliyo,koltuklara tutunarak tam gaz yürüyo ama.dayanmadan çok kısa sürede ayakta duruyo yada en fazla bir adım atıp yere oturuyo hemen korkuyo:))
anca daha dur aceleci seni.
biz babaya bir bir söylücemi bile yeni öğrendik daha:))
çok şeker oluyo ama elini tut ısır hemen bir bir yaparken,kuzum benim.
Allah a emanet olsunlar ya.
öp Talha yı benim için kocaman,nice yıllar dile ona:))

Selam kizlar ben heldim nasilsnz gecmisi okuyamadom ama herkez iyidr umarim
Bizim dun dogumgunumuzdu evde kutladik oglum artik 1 yasnda teyzeleri
seldacm siznde dogum gununuz kutlu olsun nice yillara ins.
oglum yurumuyo daha ya yasini karsilasn isti.yodum

şükür kavuşturana nerelerdesin canım sen yaa.hayret bişey bukadar uzun ara verilirmi yahu? ayıp ayıp
neyse iyimisiniz ana-oğul??
teşekkür ederim tatlım sizin de d.gününüz kutlu olsun.nice yılları görelim inş.mutlu mesut:))

Tuna da öyle merak etme,dört nala emekliyo,koltuklara tutunarak tam gaz yürüyo ama.dayanmadan çok kısa sürede ayakta duruyo yada en fazla bir adım atıp yere oturuyo hemen korkuyo:))
anca daha dur aceleci seni.
biz babaya bir bir söylücemi bile yeni öğrendik daha:))
çok şeker oluyo ama elini tut ısır hemen bir bir yaparken,kuzum benim.
Allah a emanet olsunlar ya.
öp Talha yı benim için kocaman,nice yıllar dile ona:))

bu arada kızlar güzel bir haberim var size,bugün Tuna 1 yaşında ve ben ona hamile kaldığım kilodan da daha düşüğüm şükür:))
doğumumdan beri 20 kilo vermiş durumdayım:KK76::KK74::KK74::KK64:
inş.devamı gelir,1 aydır tekrar sıkı bir diyetteyim.bi 8-10 kilo daha istiyorum ama bakalım gidecekmi:)

Tatlim evet sukur kavusturana bizdr 9.aydan beri emekliyoruzda yuruselrr yaa
Cok tatli oluyolar gercekten hayrdan anliyo talha ama herseyi inadina yapiyo terlikleri cok seviyo
Dilini kulagini gosteriyo surekli konusuyo gibi ams anlamli kelimemiz yok ama yinede cok tatli
hala sabah erken kalkiyoruz
bu arada dun herkes bana hediye aldi dogum gunu bana yaradi kocamda telefon aldi bana:)
Sonunda yanii

merhabalar...
tunacığımın doğum günü kutlu olsun.nice çok mutlu ve sağlıklı senelere iinşallah..ceydacım senin oğlunun doğumgünnünü de kutluyorum..hep birlikte çok mutlu olun inşallah...
yeni evimize taşındık.bir dünya telaşe tabi..kayınvalidem gitti sonunda..mutluyum huzurluyum..kayınbiraderim bende şimdi de:KK43:(hiç huzuzr yok mu bana?kızım kreşe gidiyor...bu hafta daha iyiydi alışıyor günden güne..kızım 2 aydır hiç kilo almamış ve boyu uzamamış canım sıkıldı...
öptüm hepinizi...buluşma ayarlarsanız artık haftaortası da uygun günlerim var....

kızlaaaaaaaaaaar bi ses verin yaaaaa lütfeeeeeeeennn...

nasılsınız herkesler iyimi?????????*
bebeler nasılllllllllll???????

slm kızlaaaaaaaaaaaaaar
nasılsınız bn hamdolsun iyiyiz uzun zmndır görüşmüyoruz ewet szleri ihmal ettim sanırım :78:
nese herkes ii geçmişe bi göz attım bilgicim işlhh hamilesindir günün geçmiş hayırlısı nese o olsun bnmde son 1 ayım kaldı korunmayı bırakıcaz bakalım nasip hakkımızda hayırlısı olsun işlhhh

sukurler olsun bı yazan olmuş nerelerdesınz yahuuu
nasılsnz kızlarrrr
bız ıyıyz sukur oğlum 4 aydr hıç kılo almıyo hala 10 kılo ama yurumeye basladık bıraz yuruyunce duşuyo ama olsun sonuçta yuruyoı bıraz
gecen hafta denıze gttık cesmeye su soğuktıu talhayı soktuk ama vucudunu soıkunca ağlamaya basladı sanırım sudan ırkıldı soğuk olduğu ıcın bende zorlamak ıstemedım korkmasın dıye ınsallah bıdahakıne korkmazz sızler nasılsnz

gülseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
peliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn
seldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nezahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttt
yeldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yoncaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ceydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mehtaaaaaaaaaaaaaaaaaap
kızlarr yaaaa gelin bi sees ver canlarımm özledim sizleriiiii çoook :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bu arada kızlar güzel bir haberim var size,bugün Tuna 1 yaşında ve ben ona hamile kaldığım kilodan da daha düşüğüm şükür:))
doğumumdan beri 20 kilo vermiş durumdayım:KK76::KK74::KK74::KK64:
inş.devamı gelir,1 aydır tekrar sıkı bir diyetteyim.bi 8-10 kilo daha istiyorum ama bakalım gidecekmi:)

canııım ya çok güzel bi haber bbuuuuu.
bende doğumumdan beri 16 kilo verdim.
ama hamilelik öncesi kiloma ulaşmak için daha 5 kilo vermem lazım.
bu arada yaklaşık 20 gündür diyetteyim ve 4,5-5 kilo falan verdim.

canııım ya çok güzel bi haber bbuuuuu.
bende doğumumdan beri 16 kilo verdim.
ama hamilelik öncesi kiloma ulaşmak için daha 5 kilo vermem lazım.
bu arada yaklaşık 20 gündür diyetteyim ve 4,5-5 kilo falan verdim.

evet bence de güzel haber şahsen ben pek bi mutluyum,herkes çok güzel olmuşsun diyo,çok beğeniyorlar:))
hakikaten güzel duyguymuş,evlendiğim kiloya 2 kilom kaldı:)

senin de çok güzel haberin,çok sevindim canım senin adına.
1 ayı bulunca 7 kilo falan olck sanırım senin de.hadi bakalım kolay gelsin arkadaşım.
bundan böyle bozmak yok,kilo almak yok!!!

nasılsın Ecrinnaz nasıl?

merhabalar...
tunacığımın doğum günü kutlu olsun.nice çok mutlu ve sağlıklı senelere iinşallah..ceydacım senin oğlunun doğumgünnünü de kutluyorum..hep birlikte çok mutlu olun inşallah...
yeni evimize taşındık.bir dünya telaşe tabi..kayınvalidem gitti sonunda..mutluyum huzurluyum..kayınbiraderim bende şimdi de:KK43:(hiç huzuzr yok mu bana?kızım kreşe gidiyor...bu hafta daha iyiydi alışıyor günden güne..kızım 2 aydır hiç kilo almamış ve boyu uzamamış canım sıkıldı...
öptüm hepinizi...buluşma ayarlarsanız artık haftaortası da uygun günlerim var....

merhaba tatlım.
teşekkür ederim iyi ve güzel dileklerin için.
senin de yeni evin hayırlı uğurlu olsun cnm,güle güle huzurla oturun inş.

bebişin kilo olayını problem etme bence.bazen duruyor kilo ve boyları biliyorsun.bide artık çok hareketlidir prenses ondan da oluyodur annesi üzülme:KK34:

sukurler olsun bı yazan olmuş nerelerdesınz yahuuu
nasılsnz kızlarrrr
bız ıyıyz sukur oğlum 4 aydr hıç kılo almıyo hala 10 kılo ama yurumeye basladık bıraz yuruyunce duşuyo ama olsun sonuçta yuruyoı bıraz
gecen hafta denıze gttık cesmeye su soğuktıu talhayı soktuk ama vucudunu soıkunca ağlamaya basladı sanırım sudan ırkıldı soğuk olduğu ıcın bende zorlamak ıstemedım korkmasın dıye ınsallah bıdahakıne korkmazz sızler nasılsnz

biz de iyiyiz çok şükür Ceylancım.
bizde de durum aynı 3 aydır falan kilo almıyor Tuna 10 kilo hala,Talhayla aynılar demek:)) herşeyleri aynı olacak ya illaki:))
alışır denize de merak etme biz de 2 kez gittik.2.de daha bi sevdi sanki oğluşum denizi.
bu pazar da gitcez inş.nasipse,oğluş seviyo denizin havasını falan,çok mutlu oluyo:)

slm kızlaaaaaaaaaaaaaar
nasılsınız bn hamdolsun iyiyiz uzun zmndır görüşmüyoruz ewet szleri ihmal ettim sanırım :78:
nese herkes ii geçmişe bi göz attım bilgicim işlhh hamilesindir günün geçmiş hayırlısı nese o olsun bnmde son 1 ayım kaldı korunmayı bırakıcaz bakalım nasip hakkımızda hayırlısı olsun işlhhh

hakkında hayırlısı olsun yoncacım,sağlıkla sıhhatle tekrar hamile kalıp,bu kez kucaklarsın inş.bebişini.
hep dediğim gibi,herşey güzel olacak....

evet seldacım ıllakı aynı olacak demı emeklemelerı bıle arka arkaya oldu:)))
ne var ne yok sızde tuna nasıl uykusunda falan değişiklık var huylarında falan
talha yuruyor artık cok tatlı yaa
bız gıdemeyz bu hafta denıze artık hastalandım ben anavatan berbat ama ınşallah haftaya gıderz umarm sever oğlum bıdahakıne yaa sanırım su soğuk geldı ırkılıp korktu yoksa suyu cok sever benım oğlum:KK43:(

evet bence de güzel haber şahsen ben pek bi mutluyum,herkes çok güzel olmuşsun diyo,çok beğeniyorlar:))
hakikaten güzel duyguymuş,evlendiğim kiloya 2 kilom kaldı:)

senin de çok güzel haberin,çok sevindim canım senin adına.
1 ayı bulunca 7 kilo falan olck sanırım senin de.hadi bakalım kolay gelsin arkadaşım.
bundan böyle bozmak yok,kilo almak yok!!!

nasılsın Ecrinnaz nasıl?

iyilik hayatım yaa ne olsunn .
aynen hayat rutin devam edip geçiyo işte.
sen nasılsın işler nasıl gidiyooo.

kızlaar bu arada hepimizin ramazan ayı mübarek olsun
hayırlı ramazanlar

iyiakşamlar kızlar...nasılsınız bakalım...ben iyiyim..cadı kızım yaramazlık peşinde hep..ya şöyle bi akaşm denk gelsekte konuşsak hep beraber...

...........................................
güncell güncell günceellllll

gülsen selda pelin nezoş ceyda ya kızlarrr yazın bi,şilerrrr yaaaaa.
gülsen sen hele hiç uğramıyon buraya artık bacım yaaa

haklısınız kızlar hiç uğrayamıyorum benim cadı yürümeye başladı bana hiç zaman bırakmıyor artık sürekli peşindeyim Lara'nın. Bizde durumları özetliyim kusma beni mahvediyor kusuk temizlemekten helak oldum dişlerimiz 4'lendi 3 tanesi de yolda geliyor sürekli gezmek istiyor atta atta ıhhhh diye tutturuyor evde olunca anne, baba, memme (bu meme demek oluyor), atta, gel, ver, al , allah allah falan diyor biraz gevezeyiz anlayacağınız ama çok güzel iyi ki doğurmuşum diyorum hergün hepinizin iyi olmasına sevindim moonlight yeni evinde güle güle otur canım, Selda seni de kilolardan dolayı tebrik ediyorum, Naz güzel haberlerini bekliyorum canım bebekle ilgili Bilgicim hamile misin kuzum sen? hepinizi kocaman öpüyorum kızlar

X