İzmir Buca Kadın Doğum Hastanesin de, gebelik takibi yada doğum yapanlar var mı?

haklısınız kızlar hiç uğrayamıyorum benim cadı yürümeye başladı bana hiç zaman bırakmıyor artık sürekli peşindeyim Lara'nın. Bizde durumları özetliyim kusma beni mahvediyor kusuk temizlemekten helak oldum dişlerimiz 4'lendi 3 tanesi de yolda geliyor sürekli gezmek istiyor atta atta ıhhhh diye tutturuyor evde olunca anne, baba, memme (bu meme demek oluyor), atta, gel, ver, al , allah allah falan diyor biraz gevezeyiz anlayacağınız ama çok güzel iyi ki doğurmuşum diyorum hergün hepinizin iyi olmasına sevindim moonlight yeni evinde güle güle otur canım, Selda seni de kilolardan dolayı tebrik ediyorum, Naz güzel haberlerini bekliyorum canım bebekle ilgili Bilgicim hamile misin kuzum sen? hepinizi kocaman öpüyorum kızlar

yok bebeğim değilim.nerden çıktı kız bu Yoksa Allah'mi söyletti :))
ama istiyoruz artık Allah nasip ederse biraz biraz.

bak sen lara cadısına demek annesine hiç fırsat vermiyoooo. cadıı işte bunla bacım yaaaa benimkide bizi mahvediyo.
Rabbim sağlık sıhhat versin kuzularımıza inşallah.
öpüyorum hepinizi canlarımmm

Ne bileyim sanki öyle gibi okudum neyse olur inşallah allah söyletmiştir
ama büyük cesaret yani ben bir daha göze alabilir miyim bilmiyorum çocuğu
bu yeme sorunları çok fena yedi yemedi kustu öğürdü derken ömrüm gidiyor canım
sen büyüttün nasılsa arayı fazla açmadan hemen yap eğer istiyorsan 2. yi
iyi haberlerini bekliyorum kuzum öptüm kocamannnnnn

gulsencım demek lara cok cadı haaa yurumeyedemı basladı masallah yaaa cok hızlısınzzz:nazar::nazar::nazar:
ben bu aralar cok zorklanıyorum kızlar yaaa talha cok ınatcı ıstedığını yapıyo ılla mesela odaya gıdıyo fıslerı cekıyo kızdığımı bıldığı ıcın benı gorunce ınadına hemen cekıyo yanı annem yetsmeden yapcağımı yapayım dıyo
dun pazara gıttık yurucem dıye tutturdu neyse saldım yere uzak yerlere gıdıyo elınden tutayım dıyorum kendını cekıyo gel dıyorum gelmıyo kucağıma alınca ağlıyo ılle yerde yurucek ıstedıgı yere gtcek dur yapma hayırdan anlmıyo hıççç bı akıl verın ben napıcammmmm nasıl oğretıcem ağlatmamaya calışıyorum sureklıde hayr demıyım dıyorum engellenmesın dıye bazen dınlesın dıye bağırıyorum hayır dıye otur cabuk bıdaha yapmıcaksın falan dıye odaa ağlıyo oyle yapınca napıcağmı sasrdım
soz dınlesın ıstıyorum

eskiden hergün uğrardık mahvetti bu yaramazlar hepimizi kimse uğramıyor artık
umarım hepiniz iyisinizdir canlarım

Merhaba arkadaşlar ben 38 haftalık hamileyim sizlere sormak istediğim aranızda buca doğum hastanesinde doğum yapan varmı ?ben kontrollerim için özel hastaneye gittim doğumumu buca doğumda yapmak istiyorum ama endişelerim var sürekli bağırdıklarını ve iyi davranmadıklarını duydum :KK43: sizin bu konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum ..

Merhaba arkadaşlar ben 38 haftalık hamileyim sizlere sormak istediğim aranızda buca doğum hastanesinde doğum yapan varmı ?ben kontrollerim için özel hastaneye gittim doğumumu buca doğumda yapmak istiyorum ama endişelerim var sürekli bağırdıklarını ve iyi davranmadıklarını duydum :KK43: sizin bu konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum ..

mrb canım 21 ay ay önce buca kadın doğumda yaptım doğumumu ben sezeryan doğum yaptım personel çok ilgiliydi hiç bir sıkıntı yaşamadım

Merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim, kontrollerimi daha öncesinde özel bir muayenehanesinde gerçekleştiriyordum ama Buca Kadın Doğum Hastanesi'nden devam etmek istiyorum. bir kaç doktora gittim pek memnun kalmadım. tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?

Merhaba arkadaşlar 24 haftalık hamileyim, kontrollerimi daha öncesinde özel bir muayenehanesinde gerçekleştiriyordum ama Buca Kadın Doğum Hastanesi'nden devam etmek istiyorum. bir kaç doktora gittim pek memnun kalmadım. tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?

adını hatırlamıyorum cnm ama bucada erkek bır doktor var 4 numaralı polıklnkte acaıp ılgılı bır doktor cok tatlı konusuo ve içinin huzurlu olmasını saglıyo bence o doktoru dene memnun kalıcaksın

adını hatırlamıyorum cnm ama bucada erkek bır doktor var 4 numaralı polıklnkte acaıp ılgılı bır doktor cok tatlı konusuo ve içinin huzurlu olmasını saglıyo bence o doktoru dene memnun kalıcaksın

çok teşekkür ederim ama keşke ismini söyleyebilsen :KK43: iki kere gittim oraya, ikisinde de 4 numaralı polikliniğe yönlendirdiler, ikisinde de farklı doktor vardı. biri Çağrı Güven diğeri de Yavuz Vidinli.
bu doktorlardan biri mi acaba? :/

halit beye gidicem bende..

topicde giden olmustur sanirim yorumlariniz nasil?

iyi bir doktor diye duydum ?

çoooooooooook uzun aradan sonra merhaba kızlaaaarrrrrrr :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

nabersınız nasılnız keyıfler nasıllll ??????????

Son düzenleme:
merhaba doğum yapanlar iyi günlerde büyütsün bebeklerini.bende halit beye 1,ahmet beye 2 defa muayene oldum,her ikisindend ememnun kaldım.özge hanım hakkında da olumlu şeyler duyunca bu perşembe de ona gidicem sonra birinde karar kılıp sürekli o doktora gidicem inşallah.

tecrübeli arkadaşlar bu hastanede ayrıntılı ultrasona girdinizmi,memnun kaldınızmı merak ediyorum.bilgilendirirseniz sevinirim.

merhaba doğum yapanlar iyi günlerde büyütsün bebeklerini.bende halit beye 1,ahmet beye 2 defa muayene oldum,her ikisindend ememnun kaldım.özge hanım hakkında da olumlu şeyler duyunca bu perşembe de ona gidicem sonra birinde karar kılıp sürekli o doktora gidicem inşallah.

tecrübeli arkadaşlar bu hastanede ayrıntılı ultrasona girdinizmi,memnun kaldınızmı merak ediyorum.bilgilendirirseniz sevinirim.

biraz geç olabilir, ayrıntılı ultrasona girmiş olabilirsin :) ben 1,5 ay önce orda ayrıntılı ultrasona girdim. bir sorun olmadı, randevu sistemiyle çalışıyor olması da avantaj, 2. katta bayan bir doktor ultrason odasında yapıyor. ben memnun kaldım, uzun uzun inceliyorlar. sonuçlarımı da erkenden almıştım.

biraz geç olabilir, ayrıntılı ultrasona girmiş olabilirsin :) ben 1,5 ay önce orda ayrıntılı ultrasona girdim. bir sorun olmadı, randevu sistemiyle çalışıyor olması da avantaj, 2. katta bayan bir doktor ultrason odasında yapıyor. ben memnun kaldım, uzun uzun inceliyorlar. sonuçlarımı da erkenden almıştım.

yazdığın gün (17 şubat cuma) ayrıntılıya girdim arkadaşım,cevap yazdığın için teşekkür ederim.bende memnun kaldım pek tatlı dilli sevimli bi kadın vardı,sorun çıkmadı çok şükür.

Herkeze merhaba.ben 16+4 haftalık hamileyim.kontrollerım ıcın ılk denk geldığım doktor olan Hüsnü Töre Yavuzşen ' e gidiyordum.kendisiyle en son randevumda bana muayene için bi tarih vermemişti ki zaten genelde muayene çok kısa sürdüğü için kendimi sorularımı bile soramadan dışarda buluyorum.bende dün cinsiyet öğrenmek için netten randevu alıp Hüsnü Töre Yavuzşen 'e gittim.cınsıyet oğrenmek ıstıyorum dedım,kendı kafana gore gelmıssın dıye benı azarladı ve cınsıyet de belırtmedı.zaten muayenelerınden de pek memnun değildim.bu doktoru değiştircem.yeni doktor için tavsiyeniz varmı arkadaşlar.yorumları okudum.Özge İşcan yada Halit Yavuz Vidinli arasında gidip geliyorum.hamilelik dönemi her türlü duygunun yaşandığı bi dönem.birde doktorun kaprisini çekip kendimi strese sokamam :KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
X