İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

saol cnm allah kmseye yaşatmasın
bnm bgnkü randewumu cmtsiye çektim we nezahat hnmla tanıştım ii birine bnziyo çok saol cvbın için

ewet cnm kızlarım giitti cennete bni bıraktı:KK59:
ewet alsancaktaki dru bırakmıştım bn ilgili değil diye egepolu arkım önerdi gökalp beyin hastası
bakalım 6 ay snr tekrar gebelik düşündüğümüzde gökalp beye gitmeyi düşünüyorum bnde
allahım sağlıklısını hayılıını wersin tabide:)
senin bebişin nasıl erkekti dimi?

tekrar başın sağ olsun nazcım gerçekten çok üzgünüm
Allah tekrar yaşatmasın
nezahat hnm da iyi açıklaması rahatlatıcı tavırları iyi
ben gökalbi asker kökenli olduğu için eskiden tanıdğımız için tercih ettim
işinde gerçekten iyi
hayırlısı olsun şimdiden

evet canım erkek bebişimiz
deniz :nazar:olacak hayırlısı ile ismi

tekrar başın sağ olsun nazcım gerçekten çok üzgünüm
Allah tekrar yaşatmasın
nezahat hnm da iyi açıklaması rahatlatıcı tavırları iyi
ben gökalbi asker kökenli olduğu için eskiden tanıdğımız için tercih ettim
işinde gerçekten iyi
hayırlısı olsun şimdiden

evet canım erkek bebişimiz
deniz :nazar:olacak hayırlısı ile ismi
saol cnm nezahat hnmla tanıştık ii birine benziyo werdiği ilaçlarda çok ii geldi bakalım tekrar hamileliği düşününce ya gökalp beye yada nazahat hnma dwm ederim işlhh
arkadaşıma gökalp beyin hastasıydı salı günü doğumu oldu

nasıl yani asker kökenli cnm?

kızlar 32.haftama girdim hamileliğim boyunca egepole gittim doktorum dilek hanım.Normal doğum yapan var mı egepolde dilek hanımdan memnun kaldınız m?birde eşler girebiliyomu acaba doğuma?:KK1:
ayın 27.sinde randevum var ozman doktora da sorcam ama sizlerden öğrenmek istedim öncelikle

iyiakşamlar arkadaşlar.Ben 32 haftalık hamileyim.Gökalp Bey in hastasıyım.İlgili bir doktor.Şimdiye kadar memnun kaldım.Ama 2 3 kişiden normal doğum yaptırmadığını sezeryanı tercih ettiğini son ana kadar normal olan doğumu bi şekilde sezeryana almamız gerekli diye çevirdiğini duydum.Ben normal doğum yapmak istiyorum .İnşallah bir problem olmazsa.Egepol de doğum yapan arkadaşlardan bu konuda bilgilenmek istiyorum.Normal doğum yapan var mı?

iyiakşamlar arkadaşlar.Ben 32 haftalık hamileyim.Gökalp Bey in hastasıyım.İlgili bir doktor.Şimdiye kadar memnun kaldım.Ama 2 3 kişiden normal doğum yaptırmadığını sezeryanı tercih ettiğini son ana kadar normal olan doğumu bi şekilde sezeryana almamız gerekli diye çevirdiğini duydum.Ben normal doğum yapmak istiyorum .İnşallah bir problem olmazsa.Egepol de doğum yapan arkadaşlardan bu konuda bilgilenmek istiyorum.Normal doğum yapan var mı?
slm cnm walla bnm arkadaşımında dru gökalp bey oda çok memnun we banada tawsiye ediyo ama oda geçn hafta sezeryan oldu
son haftaya kdr normadi hrşy ama son kontrolde bebeğin kafası 41 hftalık olmuş norml dğm olmaz demiş
bnde şaşırdım bnde mrk ediym açıkçası normal doğum yaptıran arkadaşlar bz yazarsanız sewinirm

Merhaba canım, aslında doktorumdan yana hiçbir şikayetim yok.tek öğrenmek istediğim doğum konusu.çünkü benim 2. Doğumum olacak ilki normaldi.bunuda allah nasip eder bir problem çıkmazsa normal istiyorum.ama doktorun kolayına gelip sezeryan yaptırır mı bilemem.o yüzden lütfen birbirlerimizi bilgilendirelim.

bende 37 haftalık hamileyim dilek hanıma gidiyorum.sezeryan gününü verirmi artık.Verse biLe kaçıncı haftada yapılıyor.ben bir an önce dogurmayı düşünüyorum.Şekerim düşük çıkıyor sürekli.:KK50::KK50::KK50:

evet benimde arkadaşım orda doğum yaptı ve bende oraya gidiorum. son ana kadar normalken son hafta sezaryen olması gerek diomuş bi şekilde. ama tabi yinede güvendiğim bi doktor. gökalpte normal doğum yapan varsa yazsın buraya arkadaşlar :KK31:

bende dilek hanıma gidiyorum yarın nst ye giricem herhangi bi sorun görünmüo ama bakalım bana da normal mi sezeryan mı dicek

bende dilek hanıma gidiyorum yarın nst ye giricem herhangi bi sorun görünmüo ama bakalım bana da normal mi sezeryan mı dicek

ben de dilek hanıma gidiyorum doğum hakkında hiç konusmadık ve ben son ana kadar da konusmayı düşünmüyorum bakalım kendisi ne diyecek sana da fikrini söylediğinde bizimle paylasırsın benimde haftaya randevum var 34 haftalık olcam ozmana

ben de dilek hanıma gidiyorum doğum hakkında hiç konusmadık ve ben son ana kadar da konusmayı düşünmüyorum bakalım kendisi ne diyecek sana da fikrini söylediğinde bizimle paylasırsın benimde haftaya randevum var 34 haftalık olcam ozmana

Arkadaşlar, hepimiz zor zamanlar geçiriyoruz.Birbirlerimizi bilgilendirirsek aklımızda düşünceler kalmaz.Lütfen egepolde doğum yapan arkadaşlar yardımcı olun.

kızlar bugün tam 36 haftalık oldum sabahtan nst randevum vardı ben sadece nst ye girip sonuç göstericem sanıyordum meğerse nst yle beraber muayene de veriyorlarmış dr nst sonucuma ve bebeğe baktı yani bundan sonra haftada bir böyle olacakmış ve benden hiç para almadılar oysaki nst ücretli die okumuştum sanırım dr isteyince ücret almıolar...

bu ara da doğumuda konuştuk şu an için normal doğum görünüyorum bebeğin gelişimi ve suyu iyi dedi dilek hanım nasıl doğum istiyorsun dedi olursa epidural normal dedim herhangi bir aksilik çıkmazsa bebekte ya da bende normal olacak ama dediği gene şuydu son anda da bişeyler çıkabilir terslik çıkarsa sezeryanda olabilirsin dedi yani bence bir yandan da sezeryan yapmak isteniyormuş gibi geldi bana... epiduralde olsa ağrının yüzde 30-40 ını duyarmışım bende o kadarına dayanabilirim dedim ama bilemiyorum artık...

kızlar bugün tam 36 haftalık oldum sabahtan nst randevum vardı ben sadece nst ye girip sonuç göstericem sanıyordum meğerse nst yle beraber muayene de veriyorlarmış dr nst sonucuma ve bebeğe baktı yani bundan sonra haftada bir böyle olacakmış ve benden hiç para almadılar oysaki nst ücretli die okumuştum sanırım dr isteyince ücret almıolar...

bu ara da doğumuda konuştuk şu an için normal doğum görünüyorum bebeğin gelişimi ve suyu iyi dedi dilek hanım nasıl doğum istiyorsun dedi olursa epidural normal dedim herhangi bir aksilik çıkmazsa bebekte ya da bende normal olacak ama dediği gene şuydu son anda da bişeyler çıkabilir terslik çıkarsa sezeryanda olabilirsin dedi yani bence bir yandan da sezeryan yapmak isteniyormuş gibi geldi bana... epiduralde olsa ağrının yüzde 30-40 ını duyarmışım bende o kadarına dayanabilirim dedim ama bilemiyorum artık...

Allah kurtarsın arkadaşım
bende gökalp beyin hastasıyım ama benim baştan beri sezeryan olacağı belli idi
daha önce geçirdiğim ameliyattan dolayı sezeryan dikişim var
bende 33 . haftada kontrolum var yani haftaya
benim öğrenmek istediğim randevumu artık 15 günde bire göre mi almalıyım haftaya beklersem randevu alamam diye korkuyorum
çünkü her ay randevu günüm gelmeden bir sonraki randevumu aldım ayda 20-25 günde bire..
şimdi yaklaştık artık bilmiyorum ne zamana alsam?

Allah kurtarsın arkadaşım
bende gökalp beyin hastasıyım ama benim baştan beri sezeryan olacağı belli idi
daha önce geçirdiğim ameliyattan dolayı sezeryan dikişim var
bende 33 . haftada kontrolum var yani haftaya
benim öğrenmek istediğim randevumu artık 15 günde bire göre mi almalıyım haftaya beklersem randevu alamam diye korkuyorum
çünkü her ay randevu günüm gelmeden bir sonraki randevumu aldım ayda 20-25 günde bire..
şimdi yaklaştık artık bilmiyorum ne zamana alsam?

sağol canım senide benide tüm bekleyenler bi avazda inşallah

29. haftadan 35 e kadar 3 haftaya düştü benim kontroller yani 29dan 32ye 32 den 35 de çağırdı dilek hanım zaten kendi yazıyor muayenede şu tarihte gel die seninde dr un söyler sanırım sana..

ben 35 den beri her hafta gidicekmişim artık dr elime kağıt veriyor ben tarih gelince kaydımı alıp işimi görüyorum canım..yani anlıcağın tarih gelince drun yönlendirir seni

anladım canım sağol
ama gökalp beye yer bulmak sorun olduğu için bu zamana kadar ayda bire göre kendim aldım hep randevuları neyse haftayı bekleyip dr a göre ayarlayayım artık

şimdi aradım 29 hazirandan önce yer yokmuş
ama zaten son zamanları olanlara dr kendi ayarlıyormuş gelince kendi verir tarihi dedi

Arkadaşlar, hepimiz zor zamanlar geçiriyoruz.Birbirlerimizi bilgilendirirsek aklımızda düşünceler kalmaz.Lütfen egepolde doğum yapan arkadaşlar yardımcı olun.

merhabalar be aranıza arada katılan egepolde 2010 agustosta dogum yapan biriyim sormak istediğiniz birşey olursa yardmcı olabilirim bende dilek hanımın hasrtasıydım çok memnun kaldım hepinize hayırlı doğumlar

merhabalar be aranıza arada katılan egepolde 2010 agustosta dogum yapan biriyim sormak istediğiniz birşey olursa yardmcı olabilirim bende dilek hanımın hasrtasıydım çok memnun kaldım hepinize hayırlı doğumlar

mrb canım Allah bebeğine sağlık ve uzun ömür versin inşallah :emir_bebek::emir_bebek:

benim bi kaç sorum olacaktı sana bende dilek hanımın hastasıyım bende kendisinden memnunum sorularım şuydu normal doğum mu yaptın dilek hanım bana az da olsa sezeryan taraftarı gibi geldi bana ben normal istiyorum bir de çatı muayenesi falan sancın başlamadan yapmıcam dedi sende nasıl oldu bu muayene işi çatı ya da açılma baktı mı baktıysa ne zaman baktı ?? çok olduysaa kusura bakma :KK69::KK69:

X