İzmir Egepol Hastanesine giden var m?

mrb canım Allah bebeğine sağlık ve uzun ömür versin inşallah :emir_bebek::emir_bebek:

benim bi kaç sorum olacaktı sana bende dilek hanımın hastasıyım bende kendisinden memnunum sorularım şuydu normal doğum mu yaptın dilek hanım bana az da olsa sezeryan taraftarı gibi geldi bana ben normal istiyorum bir de çatı muayenesi falan sancın başlamadan yapmıcam dedi sende nasıl oldu bu muayene işi çatı ya da açılma baktı mı baktıysa ne zaman baktı ?? çok olduysaa kusura bakma :KK69::KK69:

merhaba canım sezeryanla doğum yaptım ama normal doğum olacaktı sancıyla gittim hastaneye tam doğum masasına yattım dilek hanım muayane etti acılmayı o anda suyumu patlattı bebk içeride kaka yapmış acil sezeryana almlıyız dedi eşimin izni ile sezeryan oldum epidural olarak . benim çatı muayanesini doğum yapacagım hafta yaptı acılmam varmı diye baktı.son dört hafta her çarşamba nst günü vardı sancım varmı diye bakıyordu ultrasonlada bakıyodu güzel takip ediyordu senin doğumun ne zaman hayırlı dogumlar diliyorum umarım seni aydınlatabilmişimdir .kendimden biliyorum herşeyi bende merak ediyordum nasıl olacak diye birde ilk bebegimdi herşey güzeldi allaha şükür

merhabalar be aranıza arada katılan egepolde 2010 agustosta dogum yapan biriyim sormak istediğiniz birşey olursa yardmcı olabilirim bende dilek hanımın hasrtasıydım çok memnun kaldım hepinize hayırlı doğumlar

merhaba arkadaşım, öncelikle bebeğini sağlıkla büyüt inşallah.sormak istediğim sorular çook açıkcası seni sıkmazsam.1-normal doğum mu yaptın.2- gider gitmez epudurel anestezin yapıldı mı 3-eşler doğuma alınıyor mu.şimdilik bunlara yanıt verirsen çook sevinirim.

merhaba canım sezeryanla doğum yaptım ama normal doğum olacaktı sancıyla gittim hastaneye tam doğum masasına yattım dilek hanım muayane etti acılmayı o anda suyumu patlattı bebk içeride kaka yapmış acil sezeryana almlıyız dedi eşimin izni ile sezeryan oldum epidural olarak . benim çatı muayanesini doğum yapacagım hafta yaptı acılmam varmı diye baktı.son dört hafta her çarşamba nst günü vardı sancım varmı diye bakıyordu ultrasonlada bakıyodu güzel takip ediyordu senin doğumun ne zaman hayırlı dogumlar diliyorum umarım seni aydınlatabilmişimdir .kendimden biliyorum herşeyi bende merak ediyordum nasıl olacak diye birde ilk bebegimdi herşey güzeldi allaha şükür

cevap verdiğin için çok sağol canım ben sordum çatı muayenesini ağrın sızın olmadan yapmıcam dedi bende bu ctesi 3. nst me giricem her şey yolunda görünüo 37 haftalığım artık her an gelebilir dedi bizde beklemedeyiz her ağrı da panik oluyorum acaba mı diyorum :18::18:

bi sorum daha var hastane personeli nasıl doğumda ilgi alaka ya da tersleme var mı ben acı çekerken çok bağırırsam tersleyen olur mu die de çok korkuyorum biraz hassasımda aklıma takıldı :KK69::KK69:

merhaba arkadaşım, öncelikle bebeğini sağlıkla büyüt inşallah.sormak istediğim sorular çook açıkcası seni sıkmazsam.1-normal doğum mu yaptın.2- gider gitmez epudurel anestezin yapıldı mı 3-eşler doğuma alınıyor mu.şimdilik bunlara yanıt verirsen çook sevinirim.

merhaba mecburi olarak sezeryan oldum gider gitmez epidural olmadım çünkü ilkönce dogummu diye muayane ediyorlar alttan. nst ye takıyolar acılman varmı diye baktıktan sonra benim agrılarım düzensizdi sunni sancı verdiler.yaklaşık yarım saat sonra doğumhaneye çıkardılar veanestezi uzmanı epidurali yapıyo çok rahatlıyosun 10 dakiaka içinde adet sancısı gibi kalıyo agrın. ondan sonrasını bilmiyorum çünkü bebek kaka yaptıgı için karnımda sezeyana aldılar acil .eşim dışarıda idi girmesini teklif etmedim belki alıyorlardır zaten sen o anda sancıdan eşini gözün görmüyo canım .hayırlı doğumlar

Son düzenleme:
cevap verdiğin için çok sağol canım ben sordum çatı muayenesini ağrın sızın olmadan yapmıcam dedi bende bu ctesi 3. nst me giricem her şey yolunda görünüo 37 haftalığım artık her an gelebilir dedi bizde beklemedeyiz her ağrı da panik oluyorum acaba mı diyorum :18::18:

bi sorum daha var hastane personeli nasıl doğumda ilgi alaka ya da tersleme var mı ben acı çekerken çok bağırırsam tersleyen olur mu die de çok korkuyorum biraz hassasımda aklıma takıldı :KK69::KK69:

hayırlısı ile dogum yaparsın inşaallah ben 40 hadtada doğum yaptım 37 itibaren doktor çantanı hazırla nst de agrı görünüyor demişti .hastane personeli çok iyiyi hele dilek hanımın hemşiresi esengül hanım çok tatlı bir bayan hepsi öyle ama temizlik personeline kadar benim canım çok tatlıdır bagırmaktan sesim kısıldı herkesten bana yardım etmesi için yalvarıyordum. onlarda teselli ediyorlardı çocugunu kucagına aldıgını düşün falan diye. esengül hemşire ellerimi hiç bırakmadı .okadar bagırıyordumki herkes soruyordu galiba ilk dogum senin diye :KK1:.Okonuya bence hiç takılma gayet seni teselli ediyolar yardımcı oluyorlar.

Son düzenleme:
hayırlısı ile dogum yaparsın inşaallah ben 40 hadtada doğum yaptım 37 itibaren doktor çantanı hazırla nst de agrı görünüyor demişti .hastane personeli çok iyiyi hele dilek hanımın hemşiresi esengül hanım çok tatlı bir bayan hepsi öyle ama temizlik personeline kadar benim canım çok tatlıdır bagırmaktan sesim kısıldı herkesten bana yardım etmesi için yalvarıyordum. onlarda teselli ediyorlardı çocugunu kucagına aldıgını düşün falan diye. esengül hemşire ellerimi hiç bırakmadı .okadar bagırıyordumki herkes soruyordu galiba ilk dogum senin diye :KK1:.Okonuya bence hiç takılma gayet seni teselli ediyolar yardımcı oluyorlar.

çoook çoook teşekkür ederim içimi çok rahatlattın:KK71::KK71::KK71: dayanabileceğimi düşünüyorum ama o ortam genede gerer insanı yaaa merak işteee :26::26::26:

elagöz az kalmış senin canım sağlıkla doğsun paşan :))
bende dün ve bugun hastanedeydim ellerim ayaklarım şişiyor
bi de kilo aldım çok
hemoglobin istedi gökalp bey normal çıktı Allahtan
bi daha 15 gün sonra çarşambaya verdi 35 haftalık olacağız inşallah
ilk nst olur galiba

hayırlı haberlerini bekliyorum

kzlar slm 2 gün öncee bi arkadaşım daha doğumu oldu gökalp bey yaptı we gene sezeryan epiduralli

ya gerçekten o hastanede özelliklede gökalp bey hiç normal doğum yapmıyomu?
bide epidurali isteğe göremi yapıyolar genel anestezi yapılmıyomuş artk ölemi?*

sezeryanlı ılk dogumunu yapacakalra tavsiyem epıduralın rahatlıgı varken bosuna genel anestezı almayın

merhabalar, bizde 7 aydır uğraşıyoruz akat henüz gebelik yok, doktora gitmeye karar verdim işimden dolayıda cumartesi gideceğim randevu verdiler DR. Hakan Sabırlı ya içinizden onun hakkında bilgisi olan yada onun hastası olan varmı bana acil cevap verebilirimsiniz?

kızlar 2 haziran da epidural sezeryan oldum dilek hanım dr umdu doğumada o girdi personel çok ilgiliydi ben memnun kaldım açılma ve sancım yoktu fakat suyum gelmişti bebeği riske atmamak adına sezeryana girdim darısı bekleyen herkesin başına inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bebeğmde küvöz ihtiyacı olabilir diye drum egepolü önerior.11 küvöz varmış.1200 tl sezeryan ücreti dediler.drum dışardan girecek doğuma.öyle olmasaydı çınarlıyı istiyordum.hem daha yakın bize.hemde memnun kalan çok kişi var.benimle aynı durumda olan arkadaşlar varmı.35+2 deyim.bu hastaneden memnun kalan daha az gibi:KK43:(

bebeğmde küvöz ihtiyacı olabilir diye drum egepolü önerior.11 küvöz varmış.1200 tl sezeryan ücreti dediler.drum dışardan girecek doğuma.öyle olmasaydı çınarlıyı istiyordum.hem daha yakın bize.hemde memnun kalan çok kişi var.benimle aynı durumda olan arkadaşlar varmı.35+2 deyim.bu hastaneden memnun kalan daha az gibi:KK43:(

merhabalar, bizde 7 aydır uğraşıyoruz akat henüz gebelik yok, doktora gitmeye karar verdim işimden dolayıda cumartesi gideceğim randevu verdiler DR. Hakan Sabırlı ya içinizden onun hakkında bilgisi olan yada onun hastası olan varmı bana acil cevap verebilirimsiniz?

infertılıte hakkında bılgılı bır dr secmen ıyı olur bence hıc tets falan yaptırdınmı sorunun ne oldugu hakkında bılgınız varmı

yok canım bir iki kez muayneye gittim , kantesti yapıldı ii çıktı onun dışında izin problemim olduğu için gidemedim cumartesi gitmek o yüzden tercihim hem ssk karşılıyor olması hem tüm testlerim orda yapılır düşüncesi ile, genel olark hastane hakkında kötü yorum yok benim merak ettiğim doktor. doktorunda biryerde yorum yapmışlar olumlu oda.

arkadaşlar bende 19+4 haftalık hamileyim ve egepolde nezahat hanıma gidiyorum son derece iyi bir dr şuanda herşey normal gidiyor Allahın izniyle , nezahat hanımı herkese tavsiye ederim çok sıcak kanlı bi dr resmi değil sıkmıyor tatlı dilli sorularınızı da cevaplıyor ben çok memnunum kendisinden bende 2 hafta sonra 4 boyutlu ultrasona giricem sanırım ücretli değil ben sadece 28 lire muayene ücreti ödüyorum her gidişimde, nezahat hanımı tavsiye ederim arkadaşlar şuana kadar kendisinden bir sıkıntı yaşamadım Allah ta yaşatmasın... bazıları suratımıza bile bakmıyolar çünkü....ilk ay konak kadın doğum hastanesine gitmiştim ordan biliyorum... Allah hepimize yardımcı olsun...

kızlar 2 haziran da epidural sezeryan oldum dilek hanım dr umdu doğumada o girdi personel çok ilgiliydi ben memnun kaldım açılma ve sancım yoktu fakat suyum gelmişti bebeği riske atmamak adına sezeryana girdim darısı bekleyen herkesin başına inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:nazar::nazar:tebrik ederim elagöz Allah analı babalı büyütsün inşallah

memnun kalmana da çok sevindim benimde az kaldı bakalım
inşallah herşey yolunda gider?
imkanın olursa soruma yanıt vermeni istiyorum

suyun 38. haftada mı geldi evde miydin nasıl oldu?
hemen hastaneye mi gittiniz önce telle aradınız mı?
çok oldu ama cevaplarsan sevinirim

arkadaşlar bende 19+4 haftalık hamileyim ve egepolde nezahat hanıma gidiyorum son derece iyi bir dr şuanda herşey normal gidiyor Allahın izniyle , nezahat hanımı herkese tavsiye ederim çok sıcak kanlı bi dr resmi değil sıkmıyor tatlı dilli sorularınızı da cevaplıyor ben çok memnunum kendisinden bende 2 hafta sonra 4 boyutlu ultrasona giricem sanırım ücretli değil ben sadece 28 lire muayene ücreti ödüyorum her gidişimde, nezahat hanımı tavsiye ederim arkadaşlar şuana kadar kendisinden bir sıkıntı yaşamadım Allah ta yaşatmasın... bazıları suratımıza bile bakmıyolar çünkü....ilk ay konak kadın doğum hastanesine gitmiştim ordan biliyorum... Allah hepimize yardımcı olsun...

hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı nasip etsin
nezahat hanıma ben gökaölp beye randevu bulamadığım ilk hafta gitmiştim gerçekten iyi sıcak kanlı bi doktor ama gökalp bey,i öncedne tanıdğım için ona devam etmek istedim
ayrıntılı ultrasyon 50 tl canım bilgi olsun eğer cd ye çektirmek istersen o da 50 tl ..ben 100 tl ödemiştim ama çok güzel bi duygu sanki kucağında:))

:nazar::nazar:tebrik ederim elagöz Allah analı babalı büyütsün inşallah

memnun kalmana da çok sevindim benimde az kaldı bakalım
inşallah herşey yolunda gider?
imkanın olursa soruma yanıt vermeni istiyorum

suyun 38. haftada mı geldi evde miydin nasıl oldu?
hemen hastaneye mi gittiniz önce telle aradınız mı?
çok oldu ama cevaplarsan sevinirim

sağol canım amin inşallah darısı başına :)

suyum evde geldi canım birdenbire oldu her şey 37+5dim aslında önce eşimi aradım o gelene kadar da hastaneyle konuştum hemen dilek hanımı bağladılar o da bekleme gel dedi direk odasına gittik muayene falan yatış işlemleri oldu inan bana hasta bakıcı beni yukarı çıkarana kadar dilek hanım çoktan işi organize etmiş bile benden önce yukarıdaydı 1 saat içindede doğuma alındım hemen olcaktı ama midem biraz dolu olduğundan anestezi uzmanı bekletti ben bu kadar memnun kalacağımı açıkçası beklemiyordum

Allah analı babalı saglıklı sıhhatli büyütmek nasib etsin bebegini canım

X