izmir medical park hastanesi

bugun tekrar sorduk acık arttırma devam ediyor...dogum ücreti 800 dediler..yanımdaki arkadasa arattırdım..güvenceliye 800 lira medical park ta...dün 300 degil miydi ya..ayrıca gece gidilen her hastanede nöbetci doktor giriyo ameliyata ...medical de de bu gecerli

doğumu egepolde mi yapmayı planlıyorsunuz? uzun süredir gidiyor olmalısınız, memnunmusunuz? ben daha 2 kez gittim. drumdan memnunum şimdilik ama hastane konusunda fazla bilgim yok, odalar vs nasıl?

bugun tekrar sorduk acık arttırma devam ediyor...dogum ücreti 800 dediler..yanımdaki arkadasa arattırdım..güvenceliye 800 lira medical park ta...dün 300 degil miydi ya..ayrıca gece gidilen her hastanede nöbetci doktor giriyo ameliyata ...medical de de bu gecerli

canım en güzeli gidip yüzyüze konuşmak
ama ben izmirde 800 tl ücret uygulayacaklarını sanmam
yani şifa gazi egepol karataş bu rakamın altındayken biraz zor
birde yeni açılmış bir hastane tanıtımı iyi olsun ister :26:

evi medicale yakın arkadaşlar bence gidip bir görüşün
egepol size çok uzak Allah muhafaza acil bir durumda o kadar yol sıkıntı olur
birde nöbetçi doktor olmaması açıkcası bir hastane için tam bir fiyasko

evi medicale yakın arkadaşlar bence gidip bir görüşün
egepol size çok uzak Allah muhafaza acil bir durumda o kadar yol sıkıntı olur
birde nöbetçi doktor olmaması açıkcası bir hastane için tam bir fiyasko

ben bugün konuştum o durumu cnm. ebeler devamlı oradaymış. acil bir durumda hemen dra haber veriliyormuş. nöbetçi dr oluyormuş yani ama hastanede olmuyormuş, çağırılınca geliyormuş

medical park adını duyunca bile ürperiyorum..ilk kontrolüme ist.medical parka gitmiştim gebeliğimn 5. 6. haftasında kesenin içinde bebeği görmedikleri için hemen boş gebelik tanısı koydular..bi güzelde hemen kürtaja alcaklardı ertesi gün..Rabbim yardım ettide o cahillikle onlara uymadım başka hastaneye gittim..kesem boş değilmiş içinde bebğim şuan 21 haftalık..Allah herkesi böyle paracı ticari kuruluşlardan korusun diyebiliyorum yalnız..

medical park adını duyunca bile ürperiyorum..ilk kontrolüme ist.medical parka gitmiştim gebeliğimn 5. 6. haftasında kesenin içinde bebeği görmedikleri için hemen boş gebelik tanısı koydular..bi güzelde hemen kürtaja alcaklardı ertesi gün..Rabbim yardım ettide o cahillikle onlara uymadım başka hastaneye gittim..kesem boş değilmiş içinde bebğim şuan 21 haftalık..Allah herkesi böyle paracı ticari kuruluşlardan korusun diyebiliyorum yalnız..

sana aynen katılıyorum kardesim..sayfalardır kibarca anlatmaya calıstıgım buydu canım..aksamma egepolü uzun uzun anlatırım.su an dısardayım

sana aynen katılıyorum kardesim..sayfalardır kibarca anlatmaya calıstıgım buydu canım..aksamma egepolü uzun uzun anlatırım.su an dısardayım

sevgili edibe şu konuda çok haklısın özel hastaneler gerçekten ticarethane gibi
ama doğum yapmak için ne kadar fazla para alabilirlerki
yani olmadı Allahım muhafaza olağan dışı bir durum oldu
başka hastaneye nakil yaptırırım
yani kişinin masrafı fazla olan tedavileri reddedip başka hastaneye gitme hakkı var

arkadaslar egepolde daima nöbetci kadın dogum ve cocuk uzmanı var ...kim yok dedi anlamıyorum..evden cıkarken arıyosunuz ve sızlle aynı anda doktorlar orda oluyo yani..

doğumu egepolde mi yapmayı planlıyorsunuz? uzun süredir gidiyor olmalısınız, memnunmusunuz? ben daha 2 kez gittim. drumdan memnunum şimdilik ama hastane konusunda fazla bilgim yok, odalar vs nasıl?
allah herkese kazasız belasız dogumlar nasip etsin..ben en bastan arastırıp egepole gittim hep..benim doktorum nezahat hanım..cok dingin insanı telaşa sokmayan hep umut dolu sakacı felaket tellallığı yapmayan bi doktor..ben o kadar memnunum ki...gereksiz hiç bi şeyi yapmıyor.zaten tavrı güven veriyo..cogu dogumu da normal..zaten hep kendi 30 lu haftalardan sonra sen demeden normal e yönlendirip normali anlatıyo onu tavsiye ediyo..
hastaneye gelince..evet hastane küçücük ve cok kalabalık ama gercekten dogum hastanesi gibi..zaten gidince de gözle bunu bizzat görüyosunuz..yeni dogan yogun bakımı dogum odalar ve devam odalarını bi gezin..sorusturun..hersey ortada..adamların enfeksiyon vakası yok dogumla ilgili..gayet bu işi yapa yapa artık uzmanlaşmışlar..rutin bir olay..tüm izmir biliyo..
ayrıca ona buna suna ayrı fiyat yok..kafa karıstıran teshisler istemler yok..senin dogumunla benim dogumum ayrı fiyat degil..hersey belli..ekstralar oda süsü yeni dogan sünneti...doktor fiyat vermem için muayene etmem gerekiyo demiyo...
tabi bunlar benim gördüklerim..herkes hür iradesi ile kendi için en güzel olanı sececektir..
bugun medical park iyiliği ve basarıları ile tüm türkiyede bilinmiş tanınmış bir hastane..ama degil medical park acıbadem gelse bi hastane tam oturmadan tüm personeli ile zaman gecmeden yıllardır dogum hastanesi gibi calısan egepole degişmem..benim mantalitem bu..
daha baska sorusu olan varsa egepolle ilgili cevaplarım

....................merhaba bayanlar ben bugün ilk defa egepole gittim.ankaradan izmire nisan ayinda geldim ve izmiri yeterince bilmedigim icin hep tavsiye üzerine hastanelere gittim en son egepolde karar kildim.doktorum nezahat hanimdi gercekten cok ilgilendi basindan savar gibi muamele yapmadi ne sorduysam nezaketle cevap verdi.ayrica dogum hakkindada bilgi edindim normal dogum ya sezareyen dogumda fiyat farketmiyor ikiside 750 tl ve icinde foto.albümü,oda süslemesi,1 gece yatis ve 1 refakatci de icinde..evimin uzak olmasina ragmen uca uca egepole gidicem artik!.............
bakın egepol ile ilgili forumdaki konudan bi arkadastan yeni alınmış bir alıntı size...bu kadar basit..

sevgili edibee arkadaşım çok ilginç ama
eğer bu kadar egepole kararlıysan neden bu topiğe yazıyorsun
biz bu topiğe medical hastanesine gidenlerden bilgi almak için giriyoruz
kendince eminim haklısındır hatta tespitlerin doğruda olabilir
ama eğer başka bir hastaneyle ilgili fikirlerin varsa özelden yazabilirsin
bilgi almak isteyen kişilere
eğer medicalle ilgli bir eleştirin varsa tabikide buraya yaz
ayrıca doğumuna çok az kalmış bu kadar az bir süre kala bencede memnun olduğun hastaneye devam et
hiç araştırma bile başka hastaneleri

sevgili edibee arkadaşım çok ilginç ama
eğer bu kadar egepole kararlıysan neden bu topiğe yazıyorsun
biz bu topiğe medical hastanesine gidenlerden bilgi almak için giriyoruz
kendince eminim haklısındır hatta tespitlerin doğruda olabilir
ama eğer başka bir hastaneyle ilgili fikirlerin varsa özelden yazabilirsin
bilgi almak isteyen kişilere
eğer medicalle ilgli bir eleştirin varsa tabikide buraya yaz
ayrıca doğumuna çok az kalmış bu kadar az bir süre kala bencede memnun olduğun hastaneye devam et
hiç araştırma bile başka hastaneleri

cicim özel mesajlasamıyorum.hayatım bu forumdan ibaret olmadıgından daha halen özel yazısma hakkım yokmus..evim medical parkın yanında ve cok fazla gidip muhattap oldugum icin yardımcı olayım dedim..ama tabi insanlar kendi art nşiyetli olunca karsıdakini de kendi gibi biliyo sanırım belli bi süre sonra..size medical parkta hayırlı dogumlar..egepol e ugramayın bile ...gerek yok bence..

cicim özel mesajlasamıyorum.hayatım bu forumdan ibaret olmadıgından daha halen özel yazısma hakkım yokmus..evim medical parkın yanında ve cok fazla gidip muhattap oldugum icin yardımcı olayım dedim..ama tabi insanlar kendi art nşiyetli olunca karsıdakini de kendi gibi biliyo sanırım belli bi süre sonra..size medical parkta hayırlı dogumlar..egepol e ugramayın bile ...gerek yok bence..

ayrıca hastaneleri inanılmaz arastırmak zorundayım cünkü 2 hafta sonra bi canlı dünyaya gelicek..ona mükemmel bi hastane ve insanları para gibi görmeyen bi doktor bulmam lazım..tabi ki arastırıcam..

ben kendimde bu sektörün içindeyim bir doktorum..belki işin içinden bakış acısı ile daha farklı yardımcı olabilirim demiştim..çünkü bu hastane secimi topyekün bir mesele..ama...anlayana tabi...yine de sizlere iyi sohbetler..bir gün bi rahatsızlığınız olursa alsancak diş hastanesine beklerim..bu isimli tek doktor benim..kendi alanımda yardımcı olurum hiç değilse..hayırlı akşamlar..

ne ayıp ne demek art niyetli olmak benim kime ne garezim olabilirki
biz burda bilgi almaya çalışıyoruz sen sadece egepolün tanıtımını yapmaya çalışıyorsun
bende egepolle ilgili pek hoş şeyler duymadım ama burdan sana yazmıyorum
madem insanlar kararını vermiş hayırlı uğurlu olsun diyorum
sende müsade edersen bizde burdan bilgi alamaya çalışalım
anladık paracılar tutarsız fiyat politikaları var
ama senin dışında giden birilerininde yorumlarını okumak istiyorum

sen sadece iyi yorumlarıı okumak istiyosun.aksi olsaydı bu kadar tepki vermez okur gecerdin arkadasım..ne kadar cok takıyosun baksana benim yazdıgım kötü seyleri..kötü ama gercek ...o zaman hadi şöyle yapalım....
arkadaslar medical park mükkkemmmel...mutlaka orda dogum yapılmalı..herkes orda olmalı...bu mu olmalı yani duymak ve okumak istediklerin..güzel yorumlar...gerceklerden ziyade..

"Fiyatlarda arttırma devam ediyor" yorumunu görünce çok merak edip bu gün bende aradım.Bana fiyat hala aynı :) daha önce söylediklerinin aynını tekrar ettiler;normal doğum 300 tl ...bu arada dün akşam dr.um bizzat arayıp son tahlillerim hakkında bilgi verdi.her şeyimiz yolunda :) çok şükür.. 20 gün sonra yine gideceğim tekrar bi sorayım fiyatları,sırf meraktan :)

"Fiyatlarda arttırma devam ediyor" yorumunu görünce çok merak edip bu gün bende aradım.Bana fiyat hala aynı :) daha önce söylediklerinin aynını tekrar ettiler;normal doğum 300 tl ...bu arada dün akşam dr.um bizzat arayıp son tahlillerim hakkında bilgi verdi.her şeyimiz yolunda :) çok şükür.. 20 gün sonra yine gideceğim tekrar bi sorayım fiyatları,sırf meraktan :)

canım bende bir kaç hafta içinde gidicem
ve özellikle bu fiyat değişikliğini konuşacağım
umarım herkes için hayırlısı neresiyse orası olur

kızlar günaydın..29 hafta içindeyim..pembe renkli akıntım oldu.çok az..tuvalet kağıdıyla silince gözküyo..çok korktum..bebeğimde hareket var.. şimdi medical parktan randevu alıp gideyim hemde doktorları tanımış olurum dedim..ama en erken çarşambaya vedat beye randevu alabildim.. o zamana kadar acil bir durumum olmazsa gideceğim..bakalım memnun kalırsam burada devam ederim...

slm kızlar bende 21. haftamdayım izmire 1 sene önce taşındım bostanlı civarında oturuyorum istanbuldan sonra burda hastane sıkıntısını çok yaşadım..medicalpark istanbulda gayet kaliteli ve pahalı bi hastaneydi burda okudukça fiyatlar çok enteresan geldi.fiyatlar hakkında kesin bi bilgi yokmu çok tutarsız geldi bana.telefonla sordum ssk geçiyo ama fiyatlar hakkında bilgi vermediler bırakın doğumu ileri düzey ultrason ssk lı olarak nedir diye sorcaktım lafı yapıştırdılar siz fiyatları nasıl öğrendiniz..mesela kadın doğuma ssk lı muayene ne kadar yardımcı olurmusunuz..

X