izmir medical park hastanesi

Valla biraz iştahın açılıyo doğru ama ben kek,halley falan çok yedim sabah erken kalkınca atıştırıyordum.o yüzden oldu heralde. dikkat ederim artık bu aylarda.herkes son 3 ay alırsın diyordu demekki doğruymuş :) Şişlik falan yok çok şükür şimdilik. tansiyon takibi yapıyoruz zaten her kontrolde.sağlık ocağına gittiğimde de ölçüyorlar sıkıntı yok şuan çok şükür.olmaz inşallah bundan sonrada.Çınarlıdaki doktora sorup yazarsın.ona ne zaman gitmeyi düşünüyorsun? Haberleşiriz burdan :) Bizde kızımızın odasını, ana kucağını(arabada da kullanılanlardan),uyku setini,hastane çıkış setini,ufak sallanan beşiğini (yanımıza almak için), ateş ölçerini, banyo küveti ve filesini,şampuan,pişik kremi ve bakım ürünlerini,bezlerini,ıslak pamuk mendillerini ve ıslak mendillerini,tek kullanımlık alt açma,bolca çıtçıtlı badi falan aldık.bende kendim için göğüs pedi,emzirme sütyeni falan aldım.hepsini sayamıyorum tabii ama bizimde eksiklerimiz baya azaldı :) bizim babamız ve dayımız EYLÜL istiyor ama diğer alternatif isimlerimizde ADA ve YAREN.bakalım hayırlısı artık.Genelde herkes eylül diye seviyorlar karnımı ama bakalım :) siz ismi ne düşünüyorsunuz? Hoşçakal...

benim bidahaki kontrolüme 20 gün var normalde medicale gitseydim öyleydi yani.çınarlıyada bu 20 gün içinde giderim heralde.ama zekeriya beye çok alıştımya hiç bırakasım yok bilmiyorum nolcak öteki doktora ısınamazsam diye düşünüyorum.ama o hastanenin doktorlarının,anestezistinin,ebelerinin ne kadar deneyimli olduğunu düşününcede aklım oraya kayıyo 2 arada 1 derede kaldım gerçekten :) neyse bi gideyimde o zmn belli olcak herşey şimdi ne desem boş.isim olarak babamız KAREN istiyo aslında bu ismi ona ilk söyleyen bendim ama şimdi kararsız kaldım bende cemre,melis,dora var aklımda ama karen olcak galiba bu gidişle :) sence nasıl karen ismi?görüşmek üzere,dikkat et kendinee...

benim bidahaki kontrolüme 20 gün var normalde medicale gitseydim öyleydi yani.çınarlıyada bu 20 gün içinde giderim heralde.ama zekeriya beye çok alıştımya hiç bırakasım yok bilmiyorum nolcak öteki doktora ısınamazsam diye düşünüyorum.ama o hastanenin doktorlarının,anestezistinin,ebelerinin ne kadar deneyimli olduğunu düşününcede aklım oraya kayıyo 2 arada 1 derede kaldım gerçekten :) neyse bi gideyimde o zmn belli olcak herşey şimdi ne desem boş.isim olarak babamız KAREN istiyo aslında bu ismi ona ilk söyleyen bendim ama şimdi kararsız kaldım bende cemre,melis,dora var aklımda ama karen olcak galiba bu gidişle :) sence nasıl karen ismi?görüşmek üzere,dikkat et kendinee...

Merhaba kusura bakma cevap yazamadım birkaç gündür.KAREN güzel bir isim değişik.Ama sanki biraz yabancı ismi gibi.cemre ismini bende çok beğeniyorum.Henüz kontrole gidemedin heralde.tavsiyem zekeriya beye gitmeden en az 1 hafta 10 gün önce gitmen.zekeriya bey üstüste ultrasona almıyor.2 li yaptırdığımda beni tekrar almamıştı ultrasona.yeni bakılmış gerek yok diye.hem o sürede bebeğinin ne kadar büyüdüğünü görürsün.ben artık doktorumu değiştirmem sanıyorum ama bakalım hayırlısı artık.Haberlerini bekliyorum.Sizde kendinize dikkat edin bebişinle.Hoşçakal...

Merhaba kusura bakma cevap yazamadım birkaç gündür.KAREN güzel bir isim değişik.Ama sanki biraz yabancı ismi gibi.cemre ismini bende çok beğeniyorum.Henüz kontrole gidemedin heralde.tavsiyem zekeriya beye gitmeden en az 1 hafta 10 gün önce gitmen.zekeriya bey üstüste ultrasona almıyor.2 li yaptırdığımda beni tekrar almamıştı ultrasona.yeni bakılmış gerek yok diye.hem o sürede bebeğinin ne kadar büyüdüğünü görürsün.ben artık doktorumu değiştirmem sanıyorum ama bakalım hayırlısı artık.Haberlerini bekliyorum.Sizde kendinize dikkat edin bebişinle.Hoşçakal...

daha gitmedim kontrole çünkü zamanım vardı.önümüzdeki hafta şeker yüklemeyide yapayım öyle giderim hem sonuçlarıda göstermiş olurum.diğer doktora gider ve beğenir onda karar kılarsam zekeriya beye gitmeme gerek kalmıyoki artık ondan 10 gün önce gitmem falan farketmez yani.ama belkide bir iki ay daha ikisine birden devam ederim tam bilemiyorum.önce gidip şu çınarlıdaki doktoru bi görmem gerekiyo bakalım :) doğum şeklini falanda hiç konuşan olmadı benle 2 doktorunda ağzını ararım hem ne dicekler bakalım :) sen neler yapıyosun,nasıl gidiyo hamilelik,varmı seni zorlayan bişeyler?benim şimdilik normal bi zorluk yok daha allaha şükür :) iyi bak kendine,görüşmek üzere...

Sayın İlgili;

http://www.kadinlarkulubu.com/dokto...z/476948-izmir-medical-park-hastanesi-65.html linkinde "keepmeinformed ve happy mother rumuzlu kullanıcılar arasında geçen diyalogda Medicalpark İzmir Hastanesi, hastanenin personelleri ve özellikle de hekimleri hakkında maksadı aşan, çirkin, kişilerin onur, şeref ve saygınlığına saldırı niteliğinde ve aynı zamanda TCK kapsamında hakaret ve sövme suçlarını oluşturabilecek ifadeler yer aldığı tespit edilmiştir.

İş bu beyanlarla ilgili tüm sorumlular hakkında yasal yollara başvurma hakkımız saklı kalmak kaydıyla; İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunun İçeriğin yayından çıkarılması ve cevap hakkı başlıklı 9. Maddesi ve ilgili diğer mevzuat uyarınca, en geç iki gün içerisinde bahsi geçen içeriğin yayından kaldırılmasını aksi halde her türlü yasal yollara başvuracağımızı ihtaren bildiriyoruz.

Özel Medical Park Hastanesi

Buradan mesajlarım neden kaldırıldı derseniz buyrun sebebi ...

merhaba kızlar.biraz önce doktor kontrolünden geldik.nihayet çınarlı hastanesine gittim reşat bozoklarda kontrolümü oldum ve yazabilirim :KK70: sonuç olarak gayet memnun ayrıldım.gayet güler yüzlü bir doktor siz sormadan herşeyi anlatıyor en sonundada sizin sormak istediğiniz ne varsa sizi dinliyor.ben gayet memnun kaldım yani.fiyatlarıda sordum sezeyan 1.300 normal doğum 1.500 tl ddi doktorum ve 1 gece fazladan kalırsak oda ücretini de sordum 130 tlymiş.yani bundan sonra çınarlıya devam ediyoruz :) bebeğimizin gelişimide gayet güzelmiş 670 gram olmuş :) emekpinarı senin içinde sordum normalde 25 haftalığa kadar falan kabul ediyolarmış ama ben sorunca arkadaşım ddim doktorda dediki beni bulsun kabul ederiz ddi :) bu arada doğumada takib ettiği hastalarına kendisi giriyomuş haftasonuda olsa akşamda olsa ben geliyorum ddi.herşey olumlu yani.şeker yükleme testinide yaptırmıştım onun sonuçlarıda iyi çıktı.şimdilik bu kadar görüşmek üzere...

(bu arada keepmeinformed ve happy mother adlı üyelerin mesajlarını silmelerine bi anlam veremedim.gerçekten ne hakaret nede küfür vardı yazılarının içinde sadece başından geçenleri yazmışlardı.mesajların silinmesi hoşuma gitmedi yani...)

merhaba kızlar.biraz önce doktor kontrolünden geldik.nihayet çınarlı hastanesine gittim reşat bozoklarda kontrolümü oldum ve yazabilirim :KK70: sonuç olarak gayet memnun ayrıldım.gayet güler yüzlü bir doktor siz sormadan herşeyi anlatıyor en sonundada sizin sormak istediğiniz ne varsa sizi dinliyor.ben gayet memnun kaldım yani.fiyatlarıda sordum sezeyan 1.300 normal doğum 1.500 tl ddi doktorum ve 1 gece fazladan kalırsak oda ücretini de sordum 130 tlymiş.yani bundan sonra çınarlıya devam ediyoruz :) bebeğimizin gelişimide gayet güzelmiş 670 gram olmuş :) emekpinarı senin içinde sordum normalde 25 haftalığa kadar falan kabul ediyolarmış ama ben sorunca arkadaşım ddim doktorda dediki beni bulsun kabul ederiz ddi :) bu arada doğumada takib ettiği hastalarına kendisi giriyomuş haftasonuda olsa akşamda olsa ben geliyorum ddi.herşey olumlu yani.şeker yükleme testinide yaptırmıştım onun sonuçlarıda iyi çıktı.şimdilik bu kadar görüşmek üzere...

Merhaba bende geçen hafta reşat beye gittim.gayet ilgili bir doktor,memnun kaldım.benim çınarlı da tanıdıklarım vardı zaten tamamen özel olduğu için orayı düşünmemiştim öncesinde.odaları falanda gezdim.medicale göre daha küçük ve bakımsız bir hastane gibi geldi.ama tecrübeleri benide arada bırakıyor.özellikle normal doğum konusunda daha ilgili olacağını düşünüyorum açıkcası çınarlının.ama herhangi farklı bir müdahale gerekirse (inşallah gerek kalmaz ama) medical daha kapsamlı bütün branşlardan doktorlar var.bilmiyorum o yüzden çok kararsız kaldım. üstelik çınarlıda tanıdıklarım da var ama ben yinede çok ciddi karasızlık yaşıyorum.bebeğimiz dönmüş yani normal doğum olabilir durumda şuan.haftaya medicale de gidip kararımı vericem artık.yoksa doğurucam karar verene kadar :) buarada benim kızımda 2160 gr olmuş tam 31 hafta bitmişken.sanırım iri bir bebek olucak :) neyse hayırlısı bakalım. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize hayırlısıyla.iyi akşamlar

Arkadaslar gecen salı medikal Park'ta dogum yaptım
gerseyleri iyi kötü yazmak isterdim ama forum yöneticileri maalesef garip davranıyor
kusura bakmayın aartık
ama kızım ve ben cok iyiyiz
inşalkah siLerde kazasız belasız yavrulatınızı kucağınıza alırsınız

gerseyleri iyi kötü yazmak isterdim ama forum yöneticileri maalesef garip davranıyor
kusura bakmayın aartık

Öncelikle güle güle sağlıkla büyütün kızınızı. bence başınızdan geçenleri hakaret ve doktor adı içermeden yazmalısınız.Bizde orada doğum yapmayı düşünüyoruz.olumsuz bir durum varsa bunu bilmeliyiz.üstelik çokta fazla zamanımız kalmadı.ben doğum yaklaştıkça daha çok kararsızlığa düştüm.yaşadığınız sıkıntıları ve olumlu yönleri paylaşmanızı rica ediyorum.Size ve bebişinize sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.iyi akşamlar

kusura bakmayın aartık

iyi akşamlar.ne güzel siz kavuşmuşsunuz bebeğinize darısı bizim başımıza :) öncelikle allah analı babalı büyütsün,ömürlü olsun bebişiniz :) iyi olmanıza sevindim o kadar endişe yaşamıştınız hastaneyle ilgili burda az şeyler yazmadınız sizinde ne kadar çok korkunuz vardı.şimdi ise siz atlattınız geçti diye bize bilgi vermemeniz garip doğrusu çünkü ne kadar endişeli olduğumuzu en iyi sizin bilmeniz lazım..lütfen emekpinarınında dediği gbi başınızdan geçenleri ve tecrübelerinizi yazarsanız seviniriz geride kalanlarıda düşünün lütfen.doğum hikayesi gbi yazdığınızda kimsenin birşey diyeceğini sanmıyorum ben...

emekpinarı seninde herşeyin yolunda gitmesine sevindim :) ben oda küçükmüş yok bakımsızmış böle şeyleri hiç takmıyorum çünkü altı üstü 1 gece kalacağım bende gezdim ve bana yeterli geldi şahsen.benim tek derdim ebeler,hemşireler,anestezistler deneyimli olsun güleryüz ve iyi davransınlar bana yeter zaten şimdilik riskli bi gebeliğim yok işallah böle giderse bu yazdığım takıma ihtiyacımız var başkada bişeye yok :) bende kararsızım ama çınarlı daha ağır basıyo şuanda.medicalde artı basıcak bi yön bulamıyorum şimdilik benim için öncelik deneyim konusunda.neyse burdan paylaşırız yine fikirlerimizi buna çok ihtiyacımız var çünkü :) görüşmek üzere...

demekki ilk açıldığı zaman ücretsizdi test göz boyamak için..şimdi heryerden pahalı 2li test 200tl..

demekki ilk açıldığı zaman ücretsizdi test göz boyamak için..şimdi heryerden pahalı 2li test 200tl..

şuan her yerde 3 lü test çok cüzi bir ücretle yapılıyor.medicalde de öyle.Çünkü sgk 3 lü testi karşılıyor. Ama ikili testi karşılamıyor ve fiyatları 30-350 arası değişiyor hastaneye göre.devlette ücretsiz tabii.

valla ben gittim sırada aldım 200 lirayı duyunca arkadaşlarımı aradım herkes 2li testi 80-90tl arası yaptırmış.izmir medicalde durum böyle yani..

valla ben gittim sırada aldım 200 lirayı duyunca arkadaşlarımı aradım herkes 2li testi 80-90tl arası yaptırmış.izmir medicalde durum böyle yani..

bizi doktorumuz uyarmıştı 200 tl olduğunu ve istersek dışarda yaptırabileceğimizi söylemişti. Bende dışarda yaptırmıştım 75 +12 TL ye. Sizin doktorunuz kim acaba?

Son düzenleme:
Beni Dr bu konuda aydınlatmadı su tarihte gel ikili tarama testin var dedi.gülçin Hanım drm.

Beni Dr bu konuda aydınlatmadı su tarihte gel ikili tarama testin var dedi.gülçin Hanım drm.

benim doktorum da gülçin hnm.memnun kalmadım kendisinden.son derece umursamaz.insanı başından savıyor resmen.rahatsızlığım ile ilgili anlattıklarının şokunu atlatıp da doğru düzgün soru soramadan kendimi kapının önünde buldum.gitmicem ona bir daha.kimseye de tavsiye etmem.bana ege ünv.den bir dr önerecek var mı arkadaşlar??? :2:

Öylemi çok şaşırdım bende gitmiyorum gerçi şuam ama hamileliğinden öncede gidiyordum miyomum vardı çok ilgiliydi..şuam drm başka özele gidiyorum.gülçin hanımla ilgili ilk defa olumsuz bir şey duyuyorum çok üzüldüm..

nasılsın emekpınarı yazmııyorsun artık :) sen nasılsın,bebek nasıl?benim dün kontrolüm vardı herşey normal 1.400 gr olmuş :) kalsiyum ve magnezyum tableti verdi doktor.bidahaki aya doğum konuşulucak.sende bi değişiklik varmı doğumu koonuştunuzmu hiç?medicale gidiyosun hala sanırım.çınarlıda tanıdığım var demiştin tanıdığın olduğu halde değiştirmedin hastaneyi çınarlı hakkında kötü bişey duymadın dimi insan merak ediyo.zaman azaldıkça panikliyyo insan.hakkımızda hayırlısı :) iyi bak kendine...

sen beni yanlış anlamışsın bende bu hastaneyi güç bela seçtim kafamda bisürü soru işareti vardı bu hastaneyle ilgili zekeriya bey e gittim ve memnun kaldım devam ettim zaten toplamda 2 kere gittim bu hafta 3. yü gidicem.doktor iyi ama hastane konusunda benimde sağdan soldan duyma korkularım var endişeni anlıyorum bende tam karar vermişken senden bunları duyunca hayal kırıklığı yaşadım ve ondan yazdım yazdıklarımı ama sana hakaret içeren cümleler kullanmadım senin gibi bence senin baya bi psikolojin bozulmuş biraz sakin ol önce.şüphelerini anlıyorum çünkü aynıları bende de var ama bu birilerine hakaret etmeni gerektirmiyoo burda herkez hamile ve şüpheleri var bitek sen diilsin yani...
sen kimden duydun bu söylediklerini bire bir medicalde doğum yapmış kişilerdenmi?bilelimde çok kötü biyerse bizde yol yakınken dönelimde gitmeyelim bari..MEDİCALDE DOĞUM YAPANLARRRRRR lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız çok faydası olacak bizim gibi şüphe içindekilere ????????

Merhabalar;
tesadüf eseri gördüm konu başlığını ve hepsini okuma fırsatı bulamadım tabi.sanırım doğumunuza daha var galiba. ben medical park ta doğum yaptım ve doktorum merve hanımdı.hamileliğimin başından sonuna kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım doktorum konusunda beni doğru yönlendirdi.ayrıca hastaneyi mecburen merve hanım orada olduğu için seçmiştik.daha önce özel de ve yeşilyurt ta görev yapıyordu oradan ayrılınca doktorumuz için medical e mecbur kaldık. ama hastaneden memnun kaldık biz.ben doğumumu 15 eylül 2012 de yaptım.kızım 1 yaşına girmek üzere. biz hala gittiğmiz de merve hanımla görüşmeye devam ediyoruz.ayrıca hastanenin hijyeni, ebeler ve çalışan personelin ilgisinden biz çok memnunkalmıştık.tabi aradan neredeyse 1 yıl geçti.benim yaşadıklarım bunlar. umarım faydam dokunmuştur.

Merhabalar;
tesadüf eseri gördüm konu başlığını ve hepsini okuma fırsatı bulamadım tabi.sanırım doğumunuza daha var galiba. ben medical park ta doğum yaptım ve doktorum merve hanımdı.hamileliğimin başından sonuna kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım doktorum konusunda beni doğru yönlendirdi.ayrıca hastaneyi mecburen merve hanım orada olduğu için seçmiştik.daha önce özel de ve yeşilyurt ta görev yapıyordu oradan ayrılınca doktorumuz için medical e mecbur kaldık. ama hastaneden memnun kaldık biz.ben doğumumu 15 eylül 2012 de yaptım.kızım 1 yaşına girmek üzere. biz hala gittiğmiz de merve hanımla görüşmeye devam ediyoruz.ayrıca hastanenin hijyeni, ebeler ve çalışan personelin ilgisinden biz çok memnunkalmıştık.tabi aradan neredeyse 1 yıl geçti.benim yaşadıklarım bunlar. umarım faydam dokunmuştur.

teşekkürler aydınlatmanız için :) ama hastanemi değiştirdim çınarlıya devam ediyorum artık.benim doktorum zekeriya beydi ben memnundum ama hastanenin doğum üzerine çok eski ve deneyimli bi hastane olmasından dolayı çınarlıya geçtim işte umarım iyi yapmışımdır :)

X