İzmir Özel Gazi Hastanesi

evet ikizler olcak gibi. ama ben de adet düzensizliğ olduğu için döllenme de 1 hafta geç oldu. o yüzden benimki 17 haziranı geçecek gibi. geçerse de yengeç olacak. sağlıklı olsun da.. biz EGE düşünüyoruz. sen ne düşünüyosun?

evet ikizler olcak gibi. ama ben de adet düzensizliğ olduğu için döllenme de 1 hafta geç oldu. o yüzden benimki 17 haziranı geçecek gibi. geçerse de yengeç olacak. sağlıklı olsun da.. biz EGE düşünüyoruz. sen ne düşünüyosun?

HAYIRLISIYLA AL KUCAĞINA ÖNEMLı OLAN BU ARKADAŞIM BURÇ FALAN BOŞ ŞEYLER ASLINDA AMA BAZEN GERÇEĞı ÇOK FAZLA YANSITIYORLAR BENıMKı DE YENGEÇ OLACAK....MESELA YENGEÇ BURCU ÇOK DUYGUSAL OLUR YANDIK GALıBA ?
GÜZEL ıSıM SEÇMıŞSıNıZ BıZ DE DıLA KOYUCAZ :nazar:

Son düzenleme:
duyduklarıma çok memnun kaldım
arkadaşım 4 boyutlu ultrason için dışarıda ücret ödedin mi ödediysen ne kadar ödedin bir de şu cd çekimini duyuyorum bu nasıl oluyor sen yaptırdın mı yaptırdıysan o ne kadara mal oluyor cevaplarsan sevinirim şimdiden teşekkürler...

canım ben 4 boyutlu ultrason çektirdim cd de yaptırdım 4 boyutluyu doktorum istedikten sonra dışarıda bi arkadaş vasıtasıyla başka bir kadın doğum uzmanının özel muayenehanesinde varmış oraya gitmiştim cd için de buca tıpta cd için 50 4 boyutlu için 100 tl ödedim.

HAYIRLISIYLA AL KUCAĞINA ÖNEMLİ OLAN BU ARKADAŞIM BURÇ FALAN BOŞ ŞEYLER ASLINDA AMA BAZEN GERÇEĞİ ÇOK FAZLA YANSITIYORLAR BENİMKİ DE YENGEÇ OLACAK....MESELA YENGEÇ BURCU ÇOK DUYGUSAL OLUR YANDIK GALİBA ?
GÜZEL İSİM SEÇMİŞSİNİZ BİZ DE DİLA KOYUCAZ :nazar:

dila da çok hoş isim. biz de kız olursa diye dilay düşünmüştük bi ara. allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

canım ben 4 boyutlu ultrason çektirdim cd de yaptırdım 4 boyutluyu doktorum istedikten sonra dışarıda bi arkadaş vasıtasıyla başka bir kadın doğum uzmanının özel muayenehanesinde varmış oraya gitmiştim cd için de buca tıpta cd için 50 4 boyutlu için 100 tl ödedim.

buca tıpta 3 mü 4 boyutlu mu baktılar. fiyat çok uygunmuş. 100+ cd için 50 tl mi ödedin?

QUOTE=semami;11823608]dila da çok hoş isim. biz de kız olursa diye dilay düşünmüştük bi ara. allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.[/QUOTE]

sağol cnm :nazar:

benim 17 haziran gözüküyor normalde. ben normal istiyorum.

gazide normal doğum yapan duydun mu hiç? benim tanıdıklarım hep sezeryan da....

slm canım benim bi arkadaşım 2 ay önce gazi de normal yaptı.
memnun kaldı,sadece anestezi uzmanı epidurali biraz geç vurmuş baya sancı çekti
bunun dışında bi sorunla karşılaşmadı.memnun kaldı

slm canım benim bi arkadaşım 2 ay önce gazi de normal yaptı.
memnun kaldı,sadece anestezi uzmanı epidurali biraz geç vurmuş baya sancı çekti
bunun dışında bi sorunla karşılaşmadı.memnun kaldı

doktoru kimdi biliyomusun? şöyle bi sıkıntı da var. doğum mesai saati dışında olursa kendi dokrotun gelmiyor.... arkadaşının doğumu ne zman olmuştu?

semami canım sana özelden yazacaktım ama çok msjım olmadığı için site engelledi.buradan yazayım.çok şükür 17 şubatta mükemmel bir şekilde doğumum oldu.sancım başlamadığından dolayı çiğdem hanım suni sancı verdi ve 3 saat içinde bebeğime normal doğum yaparak kavuştum.böyle güzel bir doğumu hayal bile edemezdm.çok korkarak gitmeme rağmen bir defa bile bağırmadan gülerek amelyathaneden çıktım.benimle ilgilenen ebe,bebeğimin hemşiresi,epidural uzmanı ve diğer çalışanlar çok ilgili ve alanında uzmanlardı.çiğdem hanım bebek hazneye iyice yerleşip doğum pozisyonu alınca amelyata giriyor.ondan önce ebesi ilgileniyor.hepsi çok iyiydi ve pozitiflerdi.çiğdem hanım geldi ve beş dk içinde doğumumu yaptırdı.bir daha olsa yine çiğdem hanımı seçerim.daha sonrasında gidip tekrar özel teşekkür bile ettim.yani canım karar senin tabiki ama ben son derece mutlu ayrıldım oradan ve öneririm.umarım seninde doğumun benimki gibi çok rahat geçer ve bebişini sağlıcakla kucağına alırsın .

çok sevindim canım, güle güle büyüt bebeğini. gazide normal doğumla ilgili birşeyler duymamıştım; sayende öğrendim. senden öğreneceğim daha çok şey olacak, bilgilendirirsen seviirim canım.

1- o zaman bebiş mesai saati içinde oldu değil mi? (suni sancı dediğin için böyle düşündüm)
2- epidürali suni sancıdan ne kadar sonra yaptılar?
3- suni sancıyla doğum zor oluyor diyorlar, doğru mudur?
4- bebeğin kilosu ultrasonda hesaplanana yakın çıktı mı? yani doğru tahmin yaptılar mı?
5- kaç gün yattın hastanede? ve toplam ne kadara mal oldu( ayıptır sorması) ?

iyi dileklerin için de ayrıca teşekürler....

teşekkür ederim canım darısı başına.evet canım mesai içinde oldu fakat mesai dışı bile olsa hafta içi geliyorlar.ben orada yatarken çeşmeden gece 2 gbi bir hastası geldi ve çiğdem hanımı çağırdılar.o bayanda normal doğum yaptı.hafta sonu olursa doğumun nöbetçi doktor kimse o geliyor.suni sancıdan tahminen 1,5 saat sonra felan oldu epidural.canım normal sancıyı bilelem tabiki fakat suni sancı çok kötü değil.bence mantıken düşünürsek her ikiside sancı sonuçta aynıdır heralde.çevredeki korkutucu doğum senaryolarına çok kulak asma.herkesin farklı oluyor benide çok korkutmuşlardı.sen rahat ol.bebişim ultrasondakinden 30gram az doğdu.yani tahminleri tuttu.bebeğimin pozisyonu 35.haftada düzeldi.benim kanamam ve sancılarım yüzünden erken doğum riskim vardı fakat çok şükür olayınca olmuyo dinlenerek atlattım.ben sabah 9 gibi yattım hastaneye ve 2 de bebiş oldu.o gece orada kaldık.ertesi gün öğlen 12 gibi taburcu oldum.canım ben öğretmenim ve devlete bağlı bir hastane olduğu için sadece 340 tl ödedik.umarım birazcık rahatlatmışımdır seni.bence nerede ve kimde doğum yapacağına karar ver biran önce daha rahat olursun ve doğum kadar doktorunu tanırsın.herzanmn yardımcı olmaya hazırım.öpt

4 boyutlu diyorlar gerçi ne farkı var bende bilmiyorum ama...evet fiyat uygun bencede ama ben oraya gittikten sonra doktorum tekrar detaylı isteyince arkadaş tavsiyesiyle sefa kurt var alsancakda özel muayenehanesinde detaylı ve daha güzel çektirdim ama bucada ki hareketli altını çiziyim sefa beydeki sadece resim bazında...

semami, sanırım gazi de doğum yapan veya yapacak olan kimse yok bu sitede bende hemen hemen hergün girip yeni bir bilgi var mıdır diye bakıyorum ama maalesefff

X