Izmir'de bildiginiz basarili bir tup bebek doktoru var mi ? 2024

bibakarmisin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
36
8
36
Arkadaslar agustos ayinda 2. tup bebek denemesini yapmayi planliyorum. istanbulda numan hoca var icime cok sindi fakat evim izmirde oldugu icin Izmir'de guvenilir bir doktor bulursam orayi tercih edebilirim. aslinda isin onemli kismi doktor degilde embriyologlar. Istanbulda en iyi embriyolog grubu Ota Jinemeddeymis ve o civardaki tum tup bebek doktorlari onlarla calisiyormus. Izmir'de bu konularda cok tecrubesi olan arkadaslardan fikir alabilirsem cok cok sevinirim.

Gecen sefer tup bebek tedavisinden sonra kicimin ustunde oturmadim bu sefer yolculuk bile yapmak istemiyorum belki faydasi olur ne biliyim.

bekliyorum onerilerinizi kizlar. simdiden tesekkurler

Arkadaslar agustos ayinda 2. tup bebek denemesini yapmayi planliyorum. istanbulda numan hoca var icime cok sindi fakat evim izmirde oldugu icin Izmir'de guvenilir bir doktor bulursam orayi tercih edebilirim. aslinda isin onemli kismi doktor degilde embriyologlar. Istanbulda en iyi embriyolog grubu Ota Jinemeddeymis ve o civardaki tum tup bebek doktorlari onlarla calisiyormus. Izmir'de bu konularda cok tecrubesi olan arkadaslardan fikir alabilirsem cok cok sevinirim.

Gecen sefer tup bebek tedavisinden sonra kicimin ustunde oturmadim bu sefer yolculuk bile yapmak istemiyorum belki faydasi olur ne biliyim.

Funda göde

Ben 2 yıldır İsmail Bey'in hastasıyım çok ilgili çok başarılı bir doktor transferim 12 Mart'ta yapıldı daha sonuç almadık ama ben çok yürekten oneririm

Ben 2 yıldır İsmail Bey'in hastasıyım çok ilgili çok başarılı bir doktor transferim 12 Mart'ta yapıldı daha sonuç almadık ama ben çok yürekten oneririm
bende 3 yıldır denizli de yunus aydının hastasıyım sonuç alamadık eşimde sperm sorunu var. son tedavide kimyasalla sonuçlanınca ankarada kaan aydos a yolladı bizi dna hasarı tespit edildi 6ayda yendik şükür fakar şimdş bende merkez ve doktor değiştirmeyi düşünüyorum. aydın da tolga atakul varmış izmir de iren bebede yapıyormuş onunla ismail küçük arasında kaldım

Dediğiniz doktoru bilmiyorum ama İsmail Bey'le de bir görüşmenizi öneririm Tavmergen'le çalışıyor ikisiyle de görüşüp karar vermeniz belki daha sağlıklı olur çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda hepimize evlat kokusu nasip etsin inşallah ❤️

Benim araştırmalarım ve israel Aruh hoca yi çok iyi anlatıyorlar. Giden hastaların son derece memnun kaldığını yorumlarda okudum. Bir araştırın derim

Hayri hocamla geçen yıl Eylülde tanıştık iyiki tanımışız daha önce başka merkezde bir tüp bebek deneyimim oldu sonuç başarısız hayri hocam sağolsun şimdi 7 haftalık hamileyim sorduğum hiç bir soru karşılıksız kalmadı evimizden biri gibi güler yüzüyle bilgisiyle sizi rahatlatan kafanızda hiç bir soru işareti kalmadan ayrılıyorsunuz yanından iyiki Hayri AKSÜT

Merhabalar bende Manisa’da yaşıyorum medikal Point volkan emirdar da tedaviye başladım uzun araştırmalarım sonucu Embriyolog benim içinde önemliydi 1 yılın sonunda buraya karar verip başladım önümüzdeki ay transfer olucam inşallah

Merhabalar bende Manisa’da yaşıyorum medikal Point volkan emirdar da tedaviye başladım uzun araştırmalarım sonucu Embriyolog benim içinde önemliydi 1 yılın sonunda buraya karar verip başladım önümüzdeki ay transfer olucam inşallah
Size de fikir olsun diye yazdım, kendimde sağlık çalışanıyım.

bekliyorum onerilerinizi kizlar. simdiden tesekkurlerM

Merhaba! Bi doktorun hastasıydım ve otojinemedle anlaşmalıydı.sürekli bana aynı operasyonları yapıyordu.oto jinemedde yapılıyordu.oradaki hemşirenin bana dediği seni tanıdım neden sürekli sana ameliyatlar yapıyorlar ara vermeden hemde dedim bilmiyorum doktorum o şekil uygun gördü.sonra çıkarken hemşire yanındaki diğer hemşireyle fısıldıyordu ses banada geldi.dediği şu şekildi herkese aynı operasyonu yapıyor hastane buna neden izin veriyor.ozaman umursamadım sonra Birgün doktorumu haberlerde gördük hastalarını bırakıp sessiz sedasız tüm dosyaları otojinemeddekine kadar toplayıp hiç bi hastasına bilgi vermeden yurt dışına kaçmış kendisi Mustafa acettir ve otojinemetide asla tavsiye etmem Mustafa denen doktor onların doktorlarıyla anlasmalıydı orada onlarla beraber operasyon yapıyordu ve bir Allah’ın kulu madem demez mi sen bizim hastanede operasyon yapıyon bu neyin nesi tüm hastalarına aynı şeyi demiş rahimde cöküklük var şekil bozuk herkese onlarla beraber aynı operasyonu yaptı asla asla tavsiye etmem vaovvv bi hastanede değil ki embriyoloklarında en iyileri orada calıstıgınıda hiç sanmam

Merhaba! Bi doktorun hastasıydım ve otojinemedle anlaşmalıydı.sürekli bana aynı operasyonları yapıyordu.oto jinemedde yapılıyordu.oradaki hemşirenin bana dediği seni tanıdım neden sürekli sana ameliyatlar yapıyorlar ara vermeden hemde dedim bilmiyorum doktorum o şekil uygun gördü.sonra çıkarken hemşire yanındaki diğer hemşireyle fısıldıyordu ses banada geldi.dediği şu şekildi herkese aynı operasyonu yapıyor hastane buna neden izin veriyor.ozaman umursamadım sonra Birgün doktorumu haberlerde gördük hastalarını bırakıp sessiz sedasız tüm dosyaları otojinemeddekine kadar toplayıp hiç bi hastasına bilgi vermeden yurt dışına kaçmış kendisi Mustafa acettir ve otojinemetide asla tavsiye etmem Mustafa denen doktor onların doktorlarıyla anlasmalıydı orada onlarla beraber operasyon yapıyordu ve bir Allah’ın kulu madem demez mi sen bizim hastanede operasyon yapıyon bu neyin nesi tüm hastalarına aynı şeyi demiş rahimde cöküklük var şekil bozuk herkese onlarla beraber aynı operasyonu yaptı asla asla tavsiye etmem vaovvv bi hastanede değil ki embriyoloklarında en iyileri orada calıstıgınıda hiç sanmam
Gerçekten çok üzüldüm anlattıklarına insanlar ne kadar acımasız gerçekten. Çok geçmiş olsun. Ben izmirde yapmaya karar verdim zaten istanbuldaki herkes çok üçkağıtçı artık güvenemiyorum bi türlü.

Gerçekten yazık nasıl böyle bir kul hakkına girilir inanamıyorum

Gerçekten çok üzüldüm anlattıklarına insanlar ne kadar acımasız gerçekten. Çok geçmiş olsun. Ben izmirde yapmaya karar verdim zaten istanbuldaki herkes çok üçkağıtçı artık güvenemiyorum bi türlü.

Gerçekten yazık nasıl böyle bir kul hakkına girilir inanamıyorum
Hayırlısı olsun hepimiz hakkında Yaşadığım ülkede genetik taramalı tüp bebek olmadığı için türkiyede tedavi görüyorum şunu fark ediyorum cidden abartısız geneli öyle tüp bebek resmen ticarete dökülmüş hasta gözüyle bakan yok sadece para gözüyle bakıyorlar bazen aklıma kötü şeyler bile geliyor para için acaba süreci uzatıyorlar mı diye

Ben medical point Funda Göde de tedavi oldum ilk transferim negatif oldu. Sorunu araştırdı histeroskopi yaptı şubat ayinda da 2.transferi yaptı. Şuan 10 haftalik ikizlere hamileyim. Çok başarılı bir doktor ayrıca laboratuvar ve embriyologlarda Çok iyi Şuan ayni hastanede volkan emirdarla devam ediyorum kendisi hem tüp bebek hemde kadin doğum uzmanı ikisinden birisiyle görüşebilirsin. Rabbim gönlünüze göre versin 🤲😊🍀

X