İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Üniversite hastanelerinde vizite ücretlerini her doktor kendine göre belirleyip cebine atmıyor bildiğim kadarıyla..Hepsi döner sermayaye gidiyor ve toplam kazanç maaş günleri tüm dr lara pay ediliyor...
Doktor arkadaşlar varsa daha iyi bilirler ayrıntıları..
Özel muaynanesi olan doktorlar için durum farklı tabi :)

Üniversite hastanelerinde vizite ücretlerini her doktor kendine göre belirleyip cebine atmıyor bildiğim kadarıyla..Hepsi döner sermayaye gidiyor ve toplam kazanç maaş günleri tüm dr lara pay ediliyor...
Doktor arkadaşlar varsa daha iyi bilirler ayrıntıları..
Özel muaynanesi olan doktorlar için durum farklı tabi :)

ben de bu yüzden söyledim zaten
hastaneye giden arkadaşlarıma hep söyledim daha pahalıya mal oluyor diye
hastanede çalışan muayenehanesi olan doktorları tercih edince daha az harcama oluyor

ben de bu yüzden söyledim zaten
hastaneye giden arkadaşlarıma hep söyledim daha pahalıya mal oluyor diye
hastanede çalışan muayenehanesi olan doktorları tercih edince daha az harcama oluyor

Canım özel dr lara gitmek tamam da.ama özel muaynanesi olan dr lar özel hastanelerde ameliyat vs yaparlar...ve özel hastane şartları hem pahallı olduğu kadar hem de hepsinin sgk anlaşması yok hem de üniversite hastanelerindeki imkanlar olmayabiliyor..
r

kızlar tekrar çok teşekkürler, "mrb "ronya" kafamı karıştırdın, zaten bu kk var ya dr. tamam buldum diyom, sonra başkası daha iyi biri var diyor, çok yaşa kk valla :)
ben de o zaman "aysecinarlı" nın dr. gideyim artık, sonuçta Ege olduğu için adamakıllı bir tanı konur sanırım da tedaviye başlarım inşallah,
"aysecinarlı" canım ya çok kalmışsın hastanede, çok büyük geçmiş olsun, şimdi kaç aylık oldu, ikizlerin olacak de mi? ben de senin dr. kongreden dönünce ondan randevu alayım artık tedavime başlayım diye düşünüyorum.

kızlar tekrar çok teşekkürler, "mrb "ronya" kafamı karıştırdın, zaten bu kk var ya dr. tamam buldum diyom, sonra başkası daha iyi biri var diyor, çok yaşa kk valla :)
ben de o zaman "aysecinarlı" nın dr. gideyim artık, sonuçta Ege olduğu için adamakıllı bir tanı konur sanırım da tedaviye başlarım inşallah,
"aysecinarlı" canım ya çok kalmışsın hastanede, çok büyük geçmiş olsun, şimdi kaç aylık oldu, ikizlerin olacak de mi? ben de senin dr. kongreden dönünce ondan randevu alayım artık tedavime başlayım diye düşünüyorum.

kongreden dönmeeden al..yarın falan..çok hastası oluyor çünkü canım...randevuları dolu genelde..32. haftanın içindeyiz canım..4 haftayı daha atlatmaya çalışıyoruz :)

diğer topikte deü uğur bey demişsin, ona gideyim eniyisi, sonra hamile kalmayı başarabilirsem senin dr. gelirim artık :) Dr. Uğur Saygılı ismini kk da hiç duymamıştım ama sen bu konuda oldukça ihtisas yapmışsın, onun hastaları kk da var mı acaba, bir araştırayım. Şuanda seninle orda hangi dr. ilgileniyor, çoğu gitmiş azı kalmış, melekler seninle olsun

arkadaşlar doç dr ali baloğluna giden var mı doktorumu değiştiricem sigortamla anlaşmalı ne dersiniz

arkadaşlar..menemen yaşam tıp merkezinin bakım ücreti ne kadar ssk sı olmayanlar için ..malesef tsk lılara ücretli..bilen varsa beni bilgilendirebilir mi ,teşekkürler..

arkadaşlar..menemen yaşam tıp merkezinin bakım ücreti ne kadar ssk sı olmayanlar için ..malesef tsk lılara ücretli..bilen varsa beni bilgilendirebilir mi ,teşekkürler..

ben menemende oturuyorum. haluk tuğran var doktor burda.yasam tıp merkezinde. muayene ücreti 50 tl.ben birkaç kez gittim. iyi bir doktor ama daha iyilerini tavsiye ederim.gidenler pek memnun değil. üstelik azarlama huyu var insanı. bilgili ama.

arkadaşlar Yakup Erata hakkında bilgisi olan varmı? Ona geçeceğim sanırım ama hakkında çok bilgiye ulaşamadım:KK43:

arkadaşlar Yakup Erata hakkında bilgisi olan varmı? Ona geçeceğim sanırım ama hakkında çok bilgiye ulaşamadım:KK43:

prof larda hikaye bence.tamam daha fazla bilgi sahibi olabilirler ama sorunsuz gebeliklerde sallıyorlar bence.ben allahın izniyle 12 haftalık hamileyim ve hüseyin ceyberi nin hastasıyım.8 haftalık hamile bir arkadaşım var,sorunsuz geçiyor hamileliğide.ve çok ünlü bir prof a gidiyor 9 eylülden.geçen gün bi baktım çifter çifter zıplaya zıplaya çıkıyor merdivenleri,çömelip duruyor.napıyorsun sen dedim.çömelme,zıplama sakın .doktorun söylemedimi sana yükseğe uzanarak,çömelerek iş yapmak yasak diye.yok öle bişey demedi bana hiç dedi.şaştım kaldım açıkcası.hüseyin beyin bana ilk dediği şeylerden biriydi bunlar.

bu önceki yorumum.bahsettiğim kişi yakup erata dır.hiç bir şekilde vitamin namına bişey vermiyor kendisi.sadece folik aside devam demiş arkadaşıma.muayeneside 200 tl CİK:)))))))

kızlar merhaba kesnlkle we şiddetle irenbe dilek aslanı öneriyorum mükemmel bi insan onu çok seviyorum süper bi doktor

izmir de gökalp tokaç en iyisi üçkuyularda muayenesi askeri hastanede görevli ama emeklisini verdi egepola geçebilir

Merhaba ecemecem,

Ben hamileliğe hazırlanıyorum , bikaç gün önce Egepol'e Gökalp Bey'e muayeneye gittim. Sempatik , güleryüzlü biri. Kan,idrar tahlillerimi istedi. Ertesi sabah açken tekrar hasteneye gittim. Hastane personeli biraz ilgisiz.Ama doktor bey çok iyi .
Senin bana verebileceğin tavsiyeler varmı doktor hakkında? teşekkürler

prof larda hikaye bence.tamam daha fazla bilgi sahibi olabilirler ama sorunsuz gebeliklerde sallıyorlar bence.ben allahın izniyle 12 haftalık hamileyim ve hüseyin ceyberi nin hastasıyım.8 haftalık hamile bir arkadaşım var,sorunsuz geçiyor hamileliğide.ve çok ünlü bir prof a gidiyor 9 eylülden.geçen gün bi baktım çifter çifter zıplaya zıplaya çıkıyor merdivenleri,çömelip duruyor.napıyorsun sen dedim.çömelme,zıplama sakın .doktorun söylemedimi sana yükseğe uzanarak,çömelerek iş yapmak yasak diye.yok öle bişey demedi bana hiç dedi.şaştım kaldım açıkcası.hüseyin beyin bana ilk dediği şeylerden biriydi bunlar.

bu önceki yorumum.bahsettiğim kişi yakup erata dır.hiç bir şekilde vitamin namına bişey vermiyor kendisi.sadece folik aside devam demiş arkadaşıma.muayeneside 200 tl CİK:)))))))

ayy şaşırdım şimdi ya:KK43: kayınvalideme çook tavsiye etmişler oda tutturdu bi gidelim diye vizitesinin o kadar pahalı olduğunu hiç düşünmemiştim cidden uçukmuş:KK43: randevu almış artık haftaya bi kere giderim sonra yine araştırırım uygun doktor:KK43: uf ne zor bu işler yaa

ayy şaşırdım şimdi ya:KK43: kayınvalideme çook tavsiye etmişler oda tutturdu bi gidelim diye vizitesinin o kadar pahalı olduğunu hiç düşünmemiştim cidden uçukmuş:KK43: randevu almış artık haftaya bi kere giderim sonra yine araştırırım uygun doktor:KK43: uf ne zor bu işler yaa

doktorluğundan arkadaşım memnun ama dediğim gibi en önemli şeyleri hatırlatmamış bile kendisine.bu arada profların ücretleri hep 200-250 aralığındadır:))))))ben hüseyin ceyberinin hastasıyım.100 tl muayene ücreti .sakin,bilgili ve ilgili bir doktor.hatta geçen gün kamerayla girdi eşim ultrasonuma "geçin geçin hatıra olur"dedi.denemni tavsiye derim.
hep yakup beye de illa gidecen diye bi şart yok randevu alındı diye.arayıp iptal edebilirsin.

senin ne problemlerin var şu anda?????

doktorluğundan arkadaşım memnun ama dediğim gibi en önemli şeyleri hatırlatmamış bile kendisine.bu arada profların ücretleri hep 200-250 aralığındadır:))))))ben hüseyin ceyberinin hastasıyım.100 tl muayene ücreti .sakin,bilgili ve ilgili bir doktor.hatta geçen gün kamerayla girdi eşim ultrasonuma "geçin geçin hatıra olur"dedi.denemni tavsiye derim.
hep yakup beye de illa gidecen diye bi şart yok randevu alındı diye.arayıp iptal edebilirsin.

senin ne problemlerin var şu anda?????

teşekkür ederim yanıtların için.. ben 2 aylık hamileyim herhangi bir problemim yok allaha şükür.. İlk hamileliğim biraz tedirginim iyi sevecen bilgili bir doktor olsun istiyorum. Kayınvalideme o kadar öve öve anlatmışlarki oda bana çok ısrar etti.
Kayınvalidem doktor konusuna çok önem veriyor bende sırf kayınvalidemi şimdilik üzmemek için ilk rendevuya gideyim diyorum.. yarın bir daha konuşacağım :) vazgeçer belki

X