İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

haftaya ctesi kontrolüm var.bebeğin gelişimine bakalım ona göre 4lü tarama yaparız dedi hüseyin bey.amniyosentezden korkum yok ama genede insanın kafasına takılıyor işte

dr.lar aynıydı di mi... bence o ne diyosa güven... bende yarın bi kontrole gideyim kendisine...
hiç sıkma canını boşuna o zaman. kaç hafta oldun sen şimdi?:nazar:

dr.lar aynıydı di mi... bence o ne diyosa güven... bende yarın bi kontrole gideyim kendisine...
hiç sıkma canını boşuna o zaman. kaç hafta oldun sen şimdi?:nazar:

bugün 15+0...
siz olsanız ne yapardınız doktorum dedim.ben sana gidiceğin yolu söyleyemem sadece seçtiğin yolu aydınlatırım dedi.
senin durumlar nasıl?????

bugün 15+0...
siz olsanız ne yapardınız doktorum dedim.ben sana gidiceğin yolu söyleyemem sadece seçtiğin yolu aydınlatırım dedi.
senin durumlar nasıl?????

tatlım pembedana ve ben riskli gebeler olduğumuz için yaptırdık. ben amniyosentez yaptırdım pembedana cvs. yapılan işlemler evet biraz riskli benim hiç canım yanmadı
1 dakikada bitti 1gün yattım dinlendim bebeğimin sağlığı gayet iyiymiş. amniyosentez sonucum da iyi çıktı yola devam ediyoruz amniyosentez yaptıracaksan bu konuda uzman olduğuna inandığın birine yaptır tatlım umarım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

tatlım pembedana ve ben riskli gebeler olduğumuz için yaptırdık. ben amniyosentez yaptırdım pembedana cvs. yapılan işlemler evet biraz riskli benim hiç canım yanmadı
1 dakikada bitti 1gün yattım dinlendim bebeğimin sağlığı gayet iyiymiş. amniyosentez sonucum da iyi çıktı yola devam ediyoruz amniyosentez yaptıracaksan bu konuda uzman olduğuna inandığın birine yaptır tatlım umarım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın

nerede yaptırdın amniyosentezi???özel mi devlet mi??

nerede yaptırdın amniyosentezi???özel mi devlet mi??

benimkini fuat akercan yapmıştı. ege ünv. devlette karşılıyor bu işlemleri. fuat bey, doğum çncesi tanı uzmanı canım. araştırıp gitmiştik. hatta hüseyin beyde tamam demişti.
sana yol gösteriyor ama tabiki son karar senin. neler olabileceğini söylüyor sana. risk %15 demişse gözardı edilebilecek bişey değil bu bana kalırsa. ama tabi senin fikrin nedir bilmiyorum, kimisi her türlü bebeği doğururum diyor ya..:nazar:

Kızlar ssk ıle anlaŞmalı ÇıĞlı ve karŞıyaka tarafında yada menemen bıldıĞınız ıyı bır hastane yada doktor varmı. ırenbe ıstıyorum ama maddı olarak karsıŞayanmayız. Ege tÜp bebek yada smyrna tÜp bebek merkezı hakkında bılgısı olan varmı. Ben hamıle deĞılım. 1 yılı gectı ÇÖzÜm ıÇın gıtmek ıstıyorum. Yardımlarınızı beklıyorum.

Kızlar ssk İle anlaŞmalı ÇİĞlİ ve karŞıyaka tarafında yada menemen bİldİĞİnİz İyİ bİr hastane yada doktor varmı. İrenbe İstİyorum ama maddİ olarak karsıŞayanmayız. Ege tÜp bebek yada smyrna tÜp bebek merkezİ hakkında bİlgİsİ olan varmı. Ben hamİle deĞİlİm. 1 yılı gectİ ÇÖzÜm İÇİn gİtmek İstİyorum. Yardımlarınızı beklİyorum.

slm ayseece sana çok ii bşr kadın doğumcu önerebilirim..kendi doktorum.bostanlıda bülent turgut ay.

Erol tavmergen hakkında bilgi alma istiyorum hastası olan varmı

ben varım canım erol beyin hastasıyım asılama olcak haftaya igne vuruyorum karından izmirin en iyisi ilk tüpbebegi yapan kişi türkiyede birikimi cok fazla biraz az görüyosun onu o kadar ama onun yerine cengiz bey her istedigin an ulasabilecegin konumda

benimkini fuat akercan yapmıştı. ege ünv. devlette karşılıyor bu işlemleri. fuat bey, doğum çncesi tanı uzmanı canım. araştırıp gitmiştik. hatta hüseyin beyde tamam demişti.
sana yol gösteriyor ama tabiki son karar senin. neler olabileceğini söylüyor sana. risk %15 demişse gözardı edilebilecek bişey değil bu bana kalırsa. ama tabi senin fikrin nedir bilmiyorum, kimisi her türlü bebeği doğururum diyor ya..:nazar:

önce özeline falan mı gittiniz fuat beyin??yoksa direk ege ye gidip normal hasta gibi sıramı aldınız canım????

önce özeline falan mı gittiniz fuat beyin??yoksa direk ege ye gidip normal hasta gibi sıramı aldınız canım????

benim eşim egede, özeline gitmedim. direk gittik konuştuk, sıra aldık... zaten sigorta karşılıyor herşeyi... hoş ayarlayamasaydık ne istese verecektik zaten. özellkile ona gittik biz.

benim eşim egede, özeline gitmedim. direk gittik konuştuk, sıra aldık... zaten sigorta karşılıyor herşeyi... hoş ayarlayamasaydık ne istese verecektik zaten. özellkile ona gittik biz.

eşinin faydası olmuştur tabiki:)))ben olmassa öğretim üyesi muayenesi randevusu alırım.ne de olsa başı kalabalıktır.vericez artık 150 tl falan

Selam arkadaşlar bende ege Üniversitesi hastanesine aşılama için gitmek istiyorum hangi doktoru tavsiye edersiniz, bide ne kadar ücret alıyolar.

eşinin faydası olmuştur tabiki:)))ben olmassa öğretim üyesi muayenesi randevusu alırım.ne de olsa başı kalabalıktır.vericez artık 150 tl falan

belki o zaman iyi davranır... biraz parayı sewiyor diyolar ya kendisi için :))) ama süper bi adam, o kadar profosyenel ki... parayı verip gitmen daha iyi, surat asmaz sana o zaman belki..

izmirde 4lü tarama için fiyat bilgisi olan var mı???

yaşam lad dan tlf da aldığım bilgi 114 tl,,yöntem lab dan aldığım fiyat 80 tl.

kendi sorumun cevabını kendim vereyim bari:))))))
türkiye de 4lü taramayı sadece istanbul ve ankara da birer laboratuar çalışıyormuş.yani burdan alınan kanda ankara ya gidecekmiş.
Yöntem Lab da aldırdım bugün kanımı.Bİr hafta sonra çıkacak sonuç nasipse.Fiyat konusuna gelince tlfda 80 tl demişlerdi ama 70 tl ye yaptılar sağolsun:)))

kendi sorumun cevabını kendim vereyim bari:))))))
türkiye de 4lü taramayı sadece istanbul ve ankara da birer laboratuar çalışıyormuş.yani burdan alınan kanda ankara ya gidecekmiş.
Yöntem Lab da aldırdım bugün kanımı.Bİr hafta sonra çıkacak sonuç nasipse.Fiyat konusuna gelince tlfda 80 tl demişlerdi ama 70 tl ye yaptılar sağolsun:)))

4lü taramaya neden ihtiyaç duydunuz canım

X