İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

bize de 2500-3000 gibi bi fiyat çıkarırsa ben hiç yükseltmem primimi boşuna.aradaki farkı öder çıkarım nasipse.
ben hep hayırlısını dilemiştim allahtan bebek konusunda.9 ay uğraştım yaş olmuş 35.en sonunda yeter artık oldu oldu olmadı ramazanda aşılama dedim eşime.o da ok dedi sağolsun.sonra soğan suyunu içmeye başladım saraçoğlunun.allahın hikmeti işte anlamadım bile nasıl hamile kaldığımı:))))hatta annem sen hamilesin bak görürsün dedikçe kavga ettim onunla:)))yüce rabbim ne zaman uygun gördüyse o zaman olur.sıkma canını.kolay değil biliyorum .ama bak nice insana vesile oluyorsun bilgilerinle.bu da rabbimin bir hikmetidir.olumunekankayizsmile

öyle tabiii, üzülmemek elde değil ama alışıyor insan. hoş bizim 2. ayda hemen bebişimiz olmuştu. çok beklemedik allahtan. hüseyin bey yine en fazla iki ay dedi zaten :asigim: en azından tesellimiz çocuğumuzun olduğunu bilmemiz. herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için...3 ay sonra yine çalışmalara devam...turkbayragi

öyle tabiii, üzülmemek elde değil ama alışıyor insan. hoş bizim 2. ayda hemen bebişimiz olmuştu. çok beklemedik allahtan. hüseyin bey yine en fazla iki ay dedi zaten :asigim: en azından tesellimiz çocuğumuzun olduğunu bilmemiz. herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için...3 ay sonra yine çalışmalara devam...turkbayragi

güzel haberlerinizi bekliyoruzzz:dance:

öyle sırayla konuşulacaklar zaten, 2250 en fazla tutacak olan. ben o kadar ödemiştim...özel gaziyide bu arada öneririm. hüseyin beyde sanırım önerecek... :))) O kadar tatlı güleryüzlü personeli varki... bir dediğini iki etmiyorlar...bu arada özel sigortanın tamamını karşılaması gerekmiyor mu? bende yen yaptırdımda bir an niye ki dedim? :nazar:

şimdi aklıma geldi de:)))2250 demiştin bu SSK üstüne artı 2250 mi yoksa tamamen özelolup 2250tl mi?????

tamamen özeldi, o zaman özel sigortamda yoktu. bundan bir kuruş fazla para vermedik...hüseyinde bunun içinden almış sanırım parasını...:nazar:

benim hayalim hep kent te doğum yapmaktı.hüseyin beyde 3500 civarı bişey tutar diyor:)))yeni poliçemi bu fiyata göre düzenliycem sanırsam.hastaneyle ben muhattap oluyorum merak etmeyin.bundan fazla çıkmaz dedi yaa hayırlısı.
bu arada bebişimizin keyfi yerinde maşallahh.minik bir buzağı bekliyor kardeş olarakolumunekankayizsmile

eyvahedigeldismile
benim hayalim hep kent te doğum yapmaktı.hüseyin beyde 3500 civarı bişey tutar diyor:)))yeni poliçemi bu fiyata göre düzenliycem sanırsam.hastaneyle ben muhattap oluyorum merak etmeyin.bundan fazla çıkmaz dedi yaa hayırlısı.
bu arada bebişimizin keyfi yerinde maşallahh.minik bir buzağı bekliyor kardeş olarakolumunekankayizsmile

hani senin rumuzun pembedana yaa:)))) ona uygun olması baabında dedim.yanlış anlamazsın umarım:))))eyvahedigeldismile

eyvahedigeldismile

hani senin rumuzun pembedana yaa:)))) ona uygun olması baabında dedim.yanlış anlamazsın umarım:))))eyvahedigeldismile

yok tatlım ,alınmam niye alınayım:lepi:
az kaldı doğuma ne heyecanlı... o zaman dediğin gibi ben ne kadar doğum yapmış olsamda tam anlamıyla doğum parası almamışlar benden demekki...
kent çok güzel ama memnun kalmayanlarda çok, kk dan oku biraz forumları istersen...ama araştırmışsındırda zaten , gönlün nasıl istiyosa öyle yap şekerim. yeterki ilgilensinler bebişle ve senle...zaten hüseyin beyin hastaları ayrıcalıklı oluyor merak etme...aşırı bir ilgi gösteriyorlar:teytey::teytey:
az kaldı ekimde buzağı çalışmaları başlıyacak, dr.umuz okey verirse...:nazar:

yok tatlım ,alınmam niye alınayım:lepi:
az kaldı doğuma ne heyecanlı... o zaman dediğin gibi ben ne kadar doğum yapmış olsamda tam anlamıyla doğum parası almamışlar benden demekki...
kent çok güzel ama memnun kalmayanlarda çok, kk dan oku biraz forumları istersen...ama araştırmışsındırda zaten , gönlün nasıl istiyosa öyle yap şekerim. yeterki ilgilensinler bebişle ve senle...zaten hüseyin beyin hastaları ayrıcalıklı oluyor merak etme...aşırı bir ilgi gösteriyorlar:teytey::teytey:
az kaldı ekimde buzağı çalışmaları başlıyacak, dr.umuz okey verirse...:nazar:

geçenlerde bir hastasının tansiyonu çıkmış sanırsam.acil kente gitmişler hemen.12inci dakikada almıştım ben bebeği dedi hüseyin bey.eşimin bir arkadaşı da acil durumlarda ekip yok falan demiş kent için.ama hüseyin bey olduktan sonra problem yok gibi.gene de allah bilir tabiki.sen 36 haftayı doldurda istersen eve bile doğurabilirsin dedi gülerek:))))
kent bizi bozar hocam dedik.o da siz benle muhatap olacaksınız,hastaneye direk giderseniz bayağı para gider dedi.vereliniortak

geçenlerde bir hastasının tansiyonu çıkmış sanırsam.acil kente gitmişler hemen.12inci dakikada almıştım ben bebeği dedi hüseyin bey.eşimin bir arkadaşı da acil durumlarda ekip yok falan demiş kent için.ama hüseyin bey olduktan sonra problem yok gibi.gene de allah bilir tabiki.sen 36 haftayı doldurda istersen eve bile doğurabilirsin dedi gülerek:))))
kent bizi bozar hocam dedik.o da siz benle muhatap olacaksınız,hastaneye direk giderseniz bayağı para gider dedi.vereliniortak

doğru söylüyor, kapıda karşılıyorlar, hüseyin beyin hastası diye. benim doğumumda en son beni ameliyathaneye götürdüler heryer doluydu ama bende acildim, en üst katta amniosentez vs. yapılan ufak ameliyathaneler vardı... hemen oraya gidiyoruz dedi,beni yukarı çıkarana kadar, anestezi ekibi herşey hazırdı... çok şey hatta şöyle diyeyim şu anda gülebilmemi ona borçluyum. ondan mı bilmem ama ben güveniyorum doktoruma...epidural takılırken bile elimi tuttu hiç bırakmadı biliyor musun? 3x3500tl daha istese feda... opuyorumnanaktan
sewiniyor di mi muayenede seninle beraber??? sanki ilk hastası sensin gibi, herkeste aynı duygu yaşanır mı?
banada emekli olacak bir ebe vardı, benimle ilgilendi kadın ağlamamak için zor tuttu kendini; onu gerekirse ewden çağırırız diyordu, yeterki sen iyi ol !!!!:teytey::nazar:

doğru söylüyor, kapıda karşılıyorlar, hüseyin beyin hastası diye. benim doğumumda en son beni ameliyathaneye götürdüler heryer doluydu ama bende acildim, en üst katta amniosentez vs. yapılan ufak ameliyathaneler vardı... hemen oraya gidiyoruz dedi,beni yukarı çıkarana kadar, anestezi ekibi herşey hazırdı... çok şey hatta şöyle diyeyim şu anda gülebilmemi ona borçluyum. ondan mı bilmem ama ben güveniyorum doktoruma...epidural takılırken bile elimi tuttu hiç bırakmadı biliyor musun? 3x3500tl daha istese feda... opuyorumnanaktan
sewiniyor di mi muayenede seninle beraber??? sanki ilk hastası sensin gibi, herkeste aynı duygu yaşanır mı?
banada emekli olacak bir ebe vardı, benimle ilgilendi kadın ağlamamak için zor tuttu kendini; onu gerekirse ewden çağırırız diyordu, yeterki sen iyi ol !!!!:teytey::nazar:

dediğin gibi:))sanki kendi çoçuğuymuş gibi ultrasondaki.bizim velet kıpır kıpırdı gene ctesi.sabah sporuna mı denk geliyorum ben hep dedi:)))durmadıkça da "dur babam,dur oğlum" diyip durdu:)))hatta biz kamerayla girdiğimiz için ultrasona şakalar bile yaptı cinsiyet üstüne:)))
dedimki hocam yazın google a adınızı,kadınlar külübünden okuyun sizin hakkınızda yazanları dedim:)))bir kere bile değişmezmi insanın ses tonu yaaa.hep aynı naziklik hep aynı ilgi.
cinsiyetini görürüz artık bugün dedi.bende hocam geçen ay büyük bir itimalle erkek demiştiniz zaten deyince "ağzımda da bakla ıslanmıyor benim"dedi.
yanılmıyorsam kendi oğlu da var.ilkokul çağlarında.

dediğin gibi:))sanki kendi çoçuğuymuş gibi ultrasondaki.bizim velet kıpır kıpırdı gene ctesi.sabah sporuna mı denk geliyorum ben hep dedi:)))durmadıkça da "dur babam,dur oğlum" diyip durdu:)))hatta biz kamerayla girdiğimiz için ultrasona şakalar bile yaptı cinsiyet üstüne:)))
dedimki hocam yazın google a adınızı,kadınlar külübünden okuyun sizin hakkınızda yazanları dedim:)))bir kere bile değişmezmi insanın ses tonu yaaa.hep aynı naziklik hep aynı ilgi.
cinsiyetini görürüz artık bugün dedi.bende hocam geçen ay büyük bir itimalle erkek demiştiniz zaten deyince "ağzımda da bakla ıslanmıyor benim"dedi.
yanılmıyorsam kendi oğlu da var.ilkokul çağlarında.

iki oğlu varmış, ikisinin doğumunuda kendi yaptırmış...ne güzel bir duygu...
bizde kamerayla giderdik, dakikalarca anlatırdı üşenmeden... ses tonu hakikaen rahatlatıcı ve huzur verici... oğlum olursa ön adı hüseyin olacak, çok şey borçluyum ben ona...
kadınlar kulubunu bende söyledim ona en son gittiğimde. kızdı bana. okuma artık hastalık hikayeleri dedi. senin gerçekten iyi olman lazım dedi.ruhsal olarakta, anne olacaksın dedi. bitirdi zaten o cümleleriylee.... oku ama onları okuma dedi sonra :asigim::nazar:

iki oğlu varmış, ikisinin doğumunuda kendi yaptırmış...ne güzel bir duygu...
bizde kamerayla giderdik, dakikalarca anlatırdı üşenmeden... ses tonu hakikaen rahatlatıcı ve huzur verici... oğlum olursa ön adı hüseyin olacak, çok şey borçluyum ben ona...
kadınlar kulubunu bende söyledim ona en son gittiğimde. kızdı bana. okuma artık hastalık hikayeleri dedi. senin gerçekten iyi olman lazım dedi.ruhsal olarakta, anne olacaksın dedi. bitirdi zaten o cümleleriylee.... oku ama onları okuma dedi sonra :asigim::nazar:

biras acıklı bir hikaye olacak ama bende kasım ayında yumurta takibine gittiğimde yardımcısı Afet abla var ya onla konuşuyordum.çoluk çoçuk var mı abla sende diye.o da bir oğlu olduğunu ama eşiyle beraber oğlunu da trafik kazasında kaybettiğini söyledi:KK43:((((
bende o gün aklıma koymuştum bir oğlum olursa göbek adlarından biri Afet ablanın oğlunun ismi olacak diye.cinsiyeti öğrendiğimizden beri afet ablaya denk gelemedim.ama ilk denk geldiğimde sorucam oğlunun adını nasipse.
ekimi ve güzel haberlerini bekliyorummmmm dört gözle:)))))belki burnumun ucu kadar yakındasın ama güzel haberlerinden sonra görmek isterim seni ve minik buzağıyı:))))))))Şeniz

arkadaşlar bende hüseyin ceyberi ye gittim ve çok memnun kaldım
gerçekten çok güleryüzlü bir doktor istediğin herşeyi rahatlıkla sorabiliyorsun
hastasıyla arasına kocaman set çeken suratsız doktorlardan değil
ben çok memnun kaldım herkesede tavsiye ederim.

arkadaşlar bende hüseyin ceyberi ye gittim ve çok memnun kaldım
gerçekten çok güleryüzlü bir doktor istediğin herşeyi rahatlıkla sorabiliyorsun
hastasıyla arasına kocaman set çeken suratsız doktorlardan değil
ben çok memnun kaldım herkesede tavsiye ederim.

hamile misin tatlım sende? Hüseyin Bey gibisi yok gerçekten. opuyorumnanaktan

canım henüz hamile değilim
1 yıldır istiyoruz ama olmadı birtürlü
bende çok beğendim gerçekten hem işinde titiz hemde çok kibar ilgili bir doktor

belki eski msjlarımı okumuşsundur.hüseyin bey gerçekten iyi ve nazik bir insan.9 ay uğraştım bende.ama mucize eseri ilaçsız ve tedavisiz hamile kalınca benden çok sevindi inan buna:)))şimdi her ultrasonda bebeşimize "dur babacım,dur oğlum" diye hitap ederek güle oynaya giriyoruz:)))ben saraçoğlunun soğan suyu kürünü yapmıştım.hocam bi sakıncası olur mu dediğimde "yok yaa soğanın ne sakıncası olabliri devam et istersen "dedi.yani psikolojik olarakta destekliyor seni."tüü kaka" deyip sakın yapma ama falan demiyor..ama hamilelik oldu mu kesin bir dille yapmaman gerekenleri tek tek söylüyor:)))))
hayırlısı allahtan arkadaşımmm..şu mübarek günlerde herkesin dilekleri kabul olur işallahhhh

pembedana ve arnavut sağolun arkadaşlar bilgilendirmeniz için
bende ilk randevumda çok memnun kaldım

X