İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

merhaba arkadaşlar

ben bu sene doğum yaptım. dr yakup erata eşiğinde...
iyi yanları ve kötü yanlarıyla anlatayım.
kendileri izmir in en bilindik nam yapmış dr larından olduğu için açıkçası biraz havasından geçilmiyor.o kadar çok hastası var ki son aylara kadar her gittiğimizde sdc simamızı hatırladı..tanımıyor yani umruda değil zaten.hasta&dr ilişkisi maalesef zayıf ve mesafeli.devamlı söylene söylene zaten sizi de ürkütüyor acaba benim arkamdanda ne söylüyodur bu adam diye..
ama dr. luğu konusunda mükemmel diyebilirim,cihazları gayet yeni,sorunları tespit etme yeteneği yüksek,doğal yöntemler önceliklerinde..zaten o bende profesyonel davranıp ,aman hasta dr ilişkisi umrum değil doğru tespit etsin,süreci düzgün götürelim yeter mantığıyla onu seçtim.tabi böyle düşünmezseniz kesinlikle zorluk çekersiniz. belli bir prosedür üzerinden hızla anlatıp geçiyor, yoksa eğilip kalkma,uzanma vs gibi küçük detayları siz sormazsanız öğrenemezsiniz.
çalışanları da hemşiresi ülkü hnm hariç bir o kadar ukala,kendini beğenmiş.temizlikçsine kadar..o kadar çok izmir kalburüstüyle muhatap olunca siz normal biriyseniz umursanmıyorsunuz bile.gıcık bi durum ama benim umrum değildi açıkçası.
doğum partneri hemşire ülkü hnm son derece başarılı,bilgili ve mütevazı..inanın okadar deneyimli ve sabırlı ki doğum sırasında sdc o olsa güvensizlik yaşamazsınız.
muayine ücreti sigorta anlaşmanız yoksa 240 civarı.doğum ücretleri ise normal 3000 tl-sezeryan ise 2800 civarı tek çalıştığı hastanenin ege sağlık(o da normal doğuma 1200 sezeryanada 1700 civarı ek ücret alıyor-artık eskimiş,muayine masası tarzı yerlerde arada kapı olmayan yanyana bölmelerde herkesin ciyak ciyak sancılarını duyabildiğiniz ve doğum yapmaya çalıştığınız bir hastane düşünün...) olduğunu söylüyorlar ama egepol de de istek üzerine doğum yaptırdığı oluyormuş,bunu istediklerine söylüyorlar.
ha birde doğum sonrası 40. gün kontrolunuze giderseniz cebinize muayine ücretini koymadan gitmeyin.siz onca ay dünyanın parasını ,doğumdada gerekli ücreti vermişsiniz, etik olarak bu kontrol muayinesi ücret almaz diye düşünmeyin..her şey prosedüre uygun olcak şekilde size yeniden jinekoloji hastası dosyası açıyorlar :) jinekolojik kontrol muayinesi başlığı altında sanki doğum yapan siz değilmişsiniz gibi kontrol olup 240 yada 280 tl cebinizden şeker şeker çıkarıp veriyorsunuz.tam lohusalık sonrası sendromu formatında yolunuza devam ediyorsunuz..
dediğim gibi kliniğin temizliği-yakup beyin dr luğu ,ultrason gözü sorunları tespti gerçekten çok başarılı..geriside teferruat..tabi görmezden gelene...:nazar:

Son düzenleme:
Egepol hast onerebilceginiz bi doktor varmi acaba gebelik planliyorum doktorumuda secmek istiyorum

merhaba aral özbal ı şiddetle tavsiye ediyorum. Keşke izmirde olsaydımda böyle doktor doktor aranmasaydım :KK25: ya da halit vidinli var o da iyi bir doktordur.

Merhabalar ben 2 ay sonra doğum yapacağım karşıyakada alper gümüşalan a gidiyorum çok ilgili bir doktor tabi doğum stresi şimdiden başladı bende karataş veya çınarlıda yapıyormuş doğumlarını biraz araştırdım doğum yaptırdığı kişiler çok memnun olduklarını söylüyorlar

Asla dilek aslajin kapisindan gecmem bir daha.sapasaglamdim catlatma igmesi verdi bana yumurtam catladigi halde kist yapti bende.birde yalan konusuyor 1 tane kistin3.5 cm dedi halbuki 4 cmmis digerleri 2.5 cm 4 taneymis.ertesi gun hemen guvemmedigim icin baska dr a gittim ve kanamalarim hala devam ediyor.bana adetin duzenli hormonlarin iyi maasalahha diyen ladin adetin duzensiz sana ilac vericem dedi.istemiyorum hic bir sey adetimde duzenli dedim.yalanci Allaha havale ettim ben onu.cocuk isteyen bir insana yapabilecegi en buyuk kotulugu yapti.bende hic bir zaman kist yoktu senerlerdir baktirirm kendime kendiside soyluyordu piril piril diye.dikkat edin guvenmeyin.arkadasimada 5 bin dedi doguma dogumdan cikista 9000 aldi.gorulmeyen kistler varmis onlari almislar.inanmiyorum yalan hayati

ata sağlığı öneririm sgk anlaşması var toplam 22 tl ödüyosun doktor Çiğdem KUKUL çok ilgili tavsiye üzerine gittim bende herkese tavsiye ederim.:))

Geçen sene hamile kalmaya karar verince gebelik öncesi kontroller için iyi doktor araştırdım ve Sabahttin Altunyurt un muaynehanesine gitmeye karar verdim. Bir takım kan tahlilleri yaptı ve ultrasona baktı, herşey normal dedi gönderdi. Bir yıl bitmesine rağmen hamile kalmadım ve hamilelik öncesi süreci araştırmaya başladığımda bana hormon testi bile yaptırmadığını öğrendim. Beni boşuna 1 yıl bekletti ve vakit kaybettirdi. Namık Demir 2 ay sonrası için randevu veriyor, ulaşılması güç bir doktor istemiyorum, Egepol den Dilek Alihanoğlu ndan randevu aldım, heyecanla randevu günümüzü bekliyorum :)

Geçen sene hamile kalmaya karar verince gebelik öncesi kontroller için iyi doktor araştırdım ve Sabahttin Altunyurt un muaynehanesine gitmeye karar verdim. Bir takım kan tahlilleri yaptı ve ultrasona baktı, herşey normal dedi gönderdi. Bir yıl bitmesine rağmen hamile kalmadım ve hamilelik öncesi süreci araştırmaya başladığımda bana hormon testi bile yaptırmadığını öğrendim. Beni boşuna 1 yıl bekletti ve vakit kaybettirdi. Namık Demir 2 ay sonrası için randevu veriyor, ulaşılması güç bir doktor istemiyorum, Egepol den Dilek Alihanoğlu ndan randevu aldım, heyecanla randevu günümüzü bekliyorum :)
Kentte orcun sezer namik demirin ogrencisiymis onada gidebilirsin ama yas sorunu yoksa zaten ilk muayenede kimse hormon testi yapmiyorki 1 yil olmayinca inceliyorlar bence bi universite hastanesine git ve bor yildir cocugumuz olmuyor de hem genetik testleri hem sperm testlerini yaparlar para harcamazsin ege veya dokuz eylule randevu al bir an evvel

ata sağlığı öneririm sgk anlaşması var toplam 22 tl ödüyosun doktor Çiğdem KUKUL çok ilgili tavsiye üzerine gittim bende herkese tavsiye ederim.:))

Canim hala cigdem kukula mi devam ediyorsun memnun musin? Ben huseyin ceyberinin takibindeyim bornovada ekadomda kendisi ama ata saglikta cinarlida bir de kentte dogum yaptiriyormus. Ata saglikta dogum ucreti be kadar biliyormusun birde bu 2 li testler falan pahalimi orda?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim bornova Ekadom da Huseyin Ceyberinin takibindeyim. Ben de hamile kalmadan once arastirdim hep kendisini internette arastir herkes minnetkar. Ben dogal yolla hamile kaldim herhangi bir tedavi gormedim kendisinde ama o kadar cok iyi yorum okudumki hamileligimi ogrendigim gun arayip kendisibden randevu aldim. Hayatimda gordugum en seker doktor surekli iletisim halinde herseyi konusur kaldi ki brn whatsapptan bile yaziyirum kendime bi sorunum olunca hemen geri donuyor musaitse :) bir arastir bence

1100 tl herşey dahil ben doğum yaptım. Çok memnunum temiz, ferah, personellerinde güler yüzlü tavsiye ederim

Canim bornova Ekadom da Huseyin Ceyberinin takibindeyim. Ben de hamile kalmadan once arastirdim hep kendisini internette arastir herkes minnetkar. Ben dogal yolla hamile kaldim herhangi bir tedavi gormedim kendisinde ama o kadar cok iyi yorum okudumki hamileligimi ogrendigim gun arayip kendisibden randevu aldim. Hayatimda gordugum en seker doktor surekli iletisim halinde herseyi konusur kaldi ki brn whatsapptan bile yaziyirum kendime bi sorunum olunca hemen geri donuyor musaitse :) bir arastir bence

Teşekkürler canım. Egepole gittim, hastaneyi de Dilek Hanım ı da çok sevdim. Önerin de hep aklımda kalacak :)

Kentte orcun sezer namik demirin ogrencisiymis onada gidebilirsin ama yas sorunu yoksa zaten ilk muayenede kimse hormon testi yapmiyorki 1 yil olmayinca inceliyorlar bence bi universite hastanesine git ve bor yildir cocugumuz olmuyor de hem genetik testleri hem sperm testlerini yaparlar para harcamazsin ege veya dokuz eylule randevu al bir an evvel

Evet, Orçun Bey i de duydum, teşekkürler önerin için. Evet ben yaş sınırındayım ama kimsenin yaptırmamasının da anlaşılması güç. Sadece kan alınarak yapılan bir test için 1 sene bekleme mantığını anlamak güç. Neyse bu hafta çıkacak sonuçlar, bakalım. Egepol ü de Dilek Hanım ı da çok sevdim..İnşallah böyle devam eder.

X