İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

merhaba kızlar bende hamileliğimin başından beri mitra hanıma gidiyorum ve çok memnunum temmuz gibide doğumum olcak çınarlı yada kent hastanesiyle anlaşması varmış büyük ihtimalle kenti tercih edicem.ayrıca mitra kadın doğum dal merkezinde ssklılarada bakıyorlar mitra hanımın eşide ssklılara bakıyor diye biliyorum ve kesinlikle mitra hanımı tavsiye ederim.yalnız hastane konusunda çok kararsız kaldım kent hakkında bilgisi olan varmı?

merhaba kızlar bende hamileliğimin başından beri mitra hanıma gidiyorum ve çok memnunum temmuz gibide doğumum olcak çınarlı yada kent hastanesiyle anlaşması varmış büyük ihtimalle kenti tercih edicem.ayrıca mitra kadın doğum dal merkezinde ssklılarada bakıyorlar mitra hanımın eşide ssklılara bakıyor diye biliyorum ve kesinlikle mitra hanımı tavsiye ederim.yalnız hastane konusunda çok kararsız kaldım kent hakkında bilgisi olan varmı?

ca nım kent süper bi hastane gözün kapalı git yalnız biraz tuzlu doğum 4 milyar yoksa bende orda yapmak isterdim açıkcası ve izmirdede güvendğim tek özel hastane

benim babam orda böbrek nakli olmuştu 5 yıldızlı otel konforunda ama pahalı işte biz o zaman bi ev parası verdik neticedede çok memnun kaldık çok şükür önemli olan babamın iyileşmesiydi

ca nım kent süper bi hastane gözün kapalı git yalnız biraz tuzlu doğum 4 milyar yoksa bende orda yapmak isterdim açıkcası ve izmirdede güvendğim tek özel hastane

benim babam orda böbrek nakli olmuştu 5 yıldızlı otel konforunda ama pahalı işte biz o zaman bi ev parası verdik neticedede çok memnun kaldık çok şükür önemli olan babamın iyileşmesiydi

cnim bu normal dogum fiyatimi yoksa sezeryan mi? Bazi hastnelerde fiyat cikariyorlar hepsi icinde olarak.odada kalma falan gbi.bu 4 milyar tam olarak öyle biseymi.

muayehanesinde bakiyor hastalarina sanirim,yoksa hastanede mi bakiyor.ne kadar ücreti,yeri nerde acaba?vereliniortakvereliniortak

Canım özel muayehanesinde bakıyor.Ücret 150 TL. Yeri Alsancak Altınordu Hastanesi'nin karşı sokağından giriyorsun sağdan 3. apartman...Web sitesinde krokisi var.Gerçekten çok iyi bir doktor.Hastalarına çok yardımcı oluyor,resmen psikolog gibi..opuyorumnanaktan

hadi ya benim doğum için herşey dhil 2700 istedi doktorum bunun içinde hastane çoccuk doktoru falanda var.o zman bizim doktor iyi fiyat sölemiş bizealkisalkisalkis

Evrim berberoğlu smyrna da galiba şu an.onu bayındırdayken tanımıştım.ve pek çok kimsenin çocuk sahibi olmasını sağladığını biliyorum.bulabilirsen onu tavsiye edebilirim.

Tavsiye edebileceği diğer bir doktor da kadomer'den dr.levent bey ve prof.dr.hüsnü çağlar.sağolsunlar onlarda kontrollerimi olmamama rağmen bana bebişimin sağlığıyla ilgili bir konuda çok yardımcı olmuşlardı.deyim yerindeyse beni hayata döndürdüler.allah nasip ederse ikinci bebeğimde kadomere gideceğim.

ben tahir özgüdere gidiyorum daha cok yeni gebeliğim
ama tahliller kontroller kısmetse doğum hepsini bi yerde yürüteceğim bi yer arıyorum
özellikle yeni doğan ünitesi olan 6 haftalığım erken ama ancak beğenirim ben doktor
tahir bey cınarlıda doğum yaptırıyor ama orda yeni doğan ünitesi yok
tahir beyin özeline gidiyorum tahlil verdi aynı zamanda ssk da doktor
gel orda yaptır dedi
sabah bi gittim ay akıl işi değil çok yoğun sinir bastı ama doktor çok iyi gercektende
fakat ben herseyi bir yerden yürüteceğim bi yer arıyorum
basmane ve bornova sifa doktorları hakkında biligisi olan var mı

ben tahir özgüdere gidiyorum daha cok yeni gebeliğim
ama tahliller kontroller kısmetse doğum hepsini bi yerde yürüteceğim bi yer arıyorum
özellikle yeni doğan ünitesi olan 6 haftalığım erken ama ancak beğenirim ben doktor
tahir bey cınarlıda doğum yaptırıyor ama orda yeni doğan ünitesi yok
tahir beyin özeline gidiyorum tahlil verdi aynı zamanda ssk da doktor
gel orda yaptır dedi
sabah bi gittim ay akıl işi değil çok yoğun sinir bastı ama doktor çok iyi gercektende
fakat ben herseyi bir yerden yürüteceğim bi yer arıyorum
basmane ve bornova sifa doktorları hakkında biligisi olan var mı
merhaba pofidi,benim takibimide tahir bey yaptı .dünya iyisi bir insan ve doktordur.bence sırf tahlil yaptırmak için doktor degiştirme. ileriki haftalarada yaptıracagın 2li ve 3lü testlerin için tahir beyin muaynanesinde verecegin kanla özel olarak da yaptırabilirsin..gebeliğin sonlarına dogru bir daha test yaptıracaksın zaten.. öyle her ay test yaptırmak yok yani:)) dogumuda çınarlıda yaptım. güle oynaya sezeryana girdim çok kolay ve güzel bir dogum gerçekleştirdim. hiç yatmadım desem yeridir.tercihlerimden hiç pişman olmadım.yazını görünce deneyimimi paylaşmak istedim.sana kolay, saglıklı ve güzel gebelik geçirmeni dilerim..a.s.

Son düzenleme:
Evrim berberoğlu smyrna da galiba şu an.onu bayındırdayken tanımıştım.ve pek çok kimsenin çocuk sahibi olmasını sağladığını biliyorum.bulabilirsen onu tavsiye edebilirim.

haziranın sonu için evrim hanımdan randevu aldım smyrna da şu anda ama doktor hakkında fazla bilgim yok; 11 haftalık hamileyim nasıl bir doktor?biraz bilgi verebilir misin?

dediğim gibi hayatım çok tatlı güleryüzlü ve işinin ehli bir insan.bayındır devlet hastanesindeydi ve ona muayene olabilmek için başka ilçelerden geliyorlardı.ben o gittiğinde yeni hamile kalmıştım ve çok üzüldüm.devlet hastanesinde sırf o var diye doğum yapacaktım yani.yapanlar da çok memnun.şimdiki hastanede doğum ücretleri 2000 den başladığı için maalesef evrim hanıma gidemedim.pişman olmazsın...

aaaa valla çok ii fiyat vermiş ozaman vazgecme orda yap bize nie 4 dedilerki.....

ama ben kent hastanesindeki doktorlardan biriyle yaptırmıcam sezeryanı dışarıdan bi doktor özeline gidiyordum mitra hanımın o çınarlı ve kentle nlaşaması varmış o verdi fiyatıda:) demekki benim aldığım fiyat iyi çok sevindim:teytey:

dediğim gibi hayatım çok tatlı güleryüzlü ve işinin ehli bir insan.bayındır devlet hastanesindeydi ve ona muayene olabilmek için başka ilçelerden geliyorlardı.ben o gittiğinde yeni hamile kalmıştım ve çok üzüldüm.devlet hastanesinde sırf o var diye doğum yapacaktım yani.yapanlar da çok memnun.şimdiki hastanede doğum ücretleri 2000 den başladığı için maalesef evrim hanıma gidemedim.pişman olmazsın...

çok saol canım içimi rahatlattın. bildiğim kadarıyla emekli sandığı ile anlaşması var yani bana telefonda sevkle gelebilirsiniz dediler. gerçi doğuma çok var benim için ama anlaşmalı olduğundan o kadar yüksek değildir heralde diye düşündüm.

ama ben kent hastanesindeki doktorlardan biriyle yaptırmıcam sezeryanı dışarıdan bi doktor özeline gidiyordum mitra hanımın o çınarlı ve kentle nlaşaması varmış o verdi fiyatıda:) demekki benim aldığım fiyat iyi çok sevindim:teytey:

arkadaşım yeni doğum yaptı mitra hanımla kent hastanesinde ve inanılmaz memnun kaldı tam olarak ne kadar ödeme yaptığını bilmiyorum 3000 e yakındı sanırım. sezaryan mı normal mi olacak? arkadaşım sezaryan olmuştu tek kötü tarafı mitra hanım orda çalışmadığı için gün içerisinde o değil de başka doktorlar kontrolerini yapmıştı bence tek dezavantaj bu... ama kent hastanesi harika 5 yıldızlı otell gibi

X