İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

bende özel başka bi dr.un tavsiyesi üzerine OP.DR.AHMET GÜLER e gidiyorum mükemmel bi insan çok ii bi dr.kesinlikle tavsiye ederim alsancakta özel evine gidiyorum ege doğumda çalışıyor.ama doğum için heryere gelebilirim diyo özel hastanelere yani

dr ahmet güler kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktor. yanına gittik geldikten sonra içim okadar rahatlıyorki her soruyo çok net cevap veriyor şüphede bırakmıyor. çok soru soruyorum çoğu hamilenin aklına gelmeyen sorular soruyoruz eşimde bende sağlıkçıyız. doktorumuzdan ziyade sanki bizim aile dostumuz

kesinlikle herkese tavsiye ederim. tüp bebek düşünenler içinde tavsiye ederim

cnmcm alsancak irenbe kadın hast. doktoru opr.dr dilek aslan var inanılmaz bi insan bayılıyorum ona ..
işinde uzman yurtdışından seminerlere davet ediliyor konuşmacı olarak çok ilgili ve bilgili bi dr tavsiye ederim düşünürsen eğer googledan irenbe yaz numaraları filan çıkar zaten ..
geçmiş olsun

aynı hastanede Aral Özbal var. ben sigorta anlaşmam olmadıgı için gidemedim ama kuzenim gidiyor. çok tatlı, sohbeti güzel. hiç çekinmiyorsun, güven veriyor. kuzenimle birlikte gittik birkaç kez ve ben de bir kez gittim çok begendim. 2.dogumum da kısmetse tabi ona giderim.

Kızlar Kahraman Kolday doğum ücreti ne kadar alıyor acaba...Kahraman Bey'de doğum yapmış olan var mı?

sigorta şirketinle doktorun anlaşmalıysa kent te ekstra para almıyor doktorlar.direk sigorta senin adına doktora ödüyor diye biliyorum.

zira bir arkadaşım 2 sene evvel hüseyin ceyberi ile kentte doğum yaptı sadece 14 ytl para ödediler.o da sütü hemen gelmediği için bebeğe mama verilmişti onun parasıymış

bucada bildiginiz iyi bir doktor varmı peki arkadaşlar , bende yeni hamileyim ve sorunlu bir hamilelik yaşıyorum bilgi verirseniz sevinirim

asnil bucada doruk tıp merkezinede ayşe hanım var ben daha önce aynı merkezde arzu hanıma gidiyordum ayşe hanım çok yogun oldugu için randevu alamamıştım sana tavsiye ederim ederim gidip bir görüşebilirsin canım

bucada bildiginiz iyi bir doktor varmı peki arkadaşlar , bende yeni hamileyim ve sorunlu bir hamilelik yaşıyorum bilgi verirseniz sevinirim
merhaba bende riskli bir gebelik geçirmiştim.doktorum tahir özgüder di.şirinyer tansaşın orda muaynanesi ayrıca buca seyfi demirsoy un doktoru.tavsiye ederim iyi bir hekimdir.

aynı hastanede Aral Özbal var. ben sigorta anlaşmam olmadıgı için gidemedim ama kuzenim gidiyor. çok tatlı, sohbeti güzel. hiç çekinmiyorsun, güven veriyor. kuzenimle birlikte gittik birkaç kez ve ben de bir kez gittim çok begendim. 2.dogumum da kısmetse tabi ona giderim.

kesinlikle söylediklerine katılıyorum canım.cok ilgili.her ne zaman olursa olsun ulasabiliyorsun.

Son düzenleme:
mehtapkuş bebişlerim4 temmuzda bebişlerim doğdu.ege doğumevinde yaptım doğumumu.bebişler çok iyi.küvöze gerek kalmadı.donanımlı ve sadece doğumla lakalı bir hastane.çok memnun kaldım.3 gün yatırdılar.hem param gitmedi hem de güvenilir ellerde doğumumu yaptım.çok sevinçliyim.çok şükür ben kurtuldum bebeklerimi kucağıma aldım.allah sizlere de nasip etsin.

mehtapkuş bebişlerim4 temmuzda bebişlerim doğdu.ege doğumevinde yaptım doğumumu.bebişler çok iyi.küvöze gerek kalmadı.donanımlı ve sadece doğumla lakalı bir hastane.çok memnun kaldım.3 gün yatırdılar.hem param gitmedi hem de güvenilir ellerde doğumumu yaptım.çok sevinçliyim.çok şükür ben kurtuldum bebeklerimi kucağıma aldım.allah sizlere de nasip etsin.

canım allah analı babalı büyütsün doğumunu sorunsuz geçirip bebeklerine kavuşmana çok sevindim ve açıklaman içinde teşekkür ederim allah bizlerede sorunsuz bebklerimizi kavuşmayı nasip etsin sana bebeklerinle ve eşinle mutluluklar dilerim

merhaba arkadaşlar buca tıp merkezinde çok iyi bir dr varmış adını tam hatırlamıyorum.çok iyi olduğunu söylediler bir bileniniz yada oraya gideniniz var mı?
sositososito:1hug:

Merhaba,
Kahraman Kolday'ı tavsiye ederim,
Aradığınızda ulaşabileceğinizi biliyorsunuz,
Doktor şeçimi için en önemli kriterlerden biridir benim için,

Merhaba,
Kahraman Kolday'ı tavsiye ederim,
Aradığınızda ulaşabileceğinizi biliyorsunuz,
Doktor şeçimi için en önemli kriterlerden biridir benim için,

Aynen katılıyorum sana canım.
Kahraman Bey'i ne zaman arasam açar tlf.
Geçenler de acil bir konu oldu ve tatilini yarıda kesip geldi...
zemuszemus

alsancakta özel polikliniği olan resmi eruçman die bi hoca var 10 numara annem yıllardır ona gider para deil sağlık yanlısı bi insana.s

Merhaba.....
Kesinlikle Dr.Aral Bey ( ırenbe ) şimdiye dek tanıdığım en iyi doktor....Konusunda çok bilgili, çok tatlı ve ilgili bir doktor...Doktorum olduğu için çok mutluyum...uzun yıllar yurt dışında da çalışmış....
iki arkadaşım onda doğumlarını yaptırdılar ve onlar da çok memnundular....hatta bir tanesinin 4 defa karnında çocuğu ölmüştü, Aral bey önce bir ameliyat yaptı , sonra da tüp bebek yapmıştı....şimdi çok tatlı bir oğlu var....
Çok yoğun olmasına rağmen her sorunuza yanıt veriyor ve ilgileniyor....
Kesinlikle tavsiye ederim....

Ben Prof.Dr. Namık DEMıR'i öneririm... Özel Kent Hastane'sinde...

Hastasına vakit ayıran, sakin, sıcak ve işinin uzmanı olan bir doktor... Aynı zamanda Türkiye'de anne karnında ameliyat yapan ilk doktordur kendisi... Ben kendisini seçerken baya doktor araştırdım, muayene sırasında hastasına oldukça vakit ayrıyor, ultrasonda oldukça detaylı inceliyor... Yalnız randevu almak için biraz erken davranmak gerekiyor... Gerektiğinde Namık beye ulaşmakta hiçbir problem yaşamadığım: lakin ben erken doğum yaptım hem de pazar günü...

Arkadaşlar merhaba,yazılanları okudum ve iyice kafam karıştı.Cuma günü için egepol hast.'den tijen hanımdan randevu aldım.Bir önceki gittiğim hastane gazi idi.Ondan memnun kalmadım.Egepol hast.'deki gelişmeleri sizlerle paylaşırım.Sevgiler.

özel sağlık sigortası olan arkadaşlarrrrrr

derhal sigortacılarınızla görüşün zira bütün sigortalar kriz davasına tüm ödeme sistemlerini değiştirmişlerrr!!!!!!!!!!!!!
limitsiz doğum anlaşmalarının büyük bölümü iptal olmuşşşş

sinirlerim 4-5 gündür altüst oldu bu yüzden!!!!!!!!!!!

aman dikkatttt

özel sağlık sigortası olan arkadaşlarrrrrr

derhal sigortacılarınızla görüşün zira bütün sigortalar kriz davasına tüm ödeme sistemlerini değiştirmişlerrr!!!!!!!!!!!!!
limitsiz doğum anlaşmalarının büyük bölümü iptal olmuşşşş

sinirlerim 4-5 gündür altüst oldu bu yüzden!!!!!!!!!!!

aman dikkatttt

Nasıl yaniii:sinifsinif:

Senin hangi sigorta canımfisfisfis

X