İzmir'de Tüp bebek merkez ya da doktor önerileriniz tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Canım kusura bakma Dr isimleri aristirirken gördüm şimdi. Ben de Nurettin bey düşünüyorum ama ücretler nasıl bilmiyorum. Raporum çıkmıyor malesef. Tamamı özel olacak. Bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkür ederim ☺️
Biz aralıkta yaptırdık zamlanmadan önce fiyatlar. 18k civarı tuttu(rahim filmi hariç +2.5k ödedik onada) transfer sonrasıda ilaçlar falan derken toplam 24-25k falan oluyor. Tabii ilaçlar herkesin bünyesine göre olduğu için bir iki bin oynayabilir fiyatlar. Birde biz ilaçlı yaptırdık transferi spermlere özel ilaç döküp en iyilerini aldılar ondanda işlem farkı çıkıyor 1000tl civarı.

Canım kusura bakma Dr isimleri aristirirken gördüm şimdi. Ben de Nurettin bey düşünüyorum ama ücretler nasıl bilmiyorum. Raporum çıkmıyor malesef. Tamamı özel olacak. Bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkür ederim ☺️
Merhaba canım, bende cumartesi günü nurettin beye muayeneye gideceğim. Tüp bebek sürecine başlamak istiyoruz. Konusmak danışmak muayene olmak istiyoruz. Sizin süreciniz devam ediyor mu hala orada

Merhaba canım, bende cumartesi günü nurettin beye muayeneye gideceğim. Tüp bebek sürecine başlamak istiyoruz. Konusmak danışmak muayene olmak istiyoruz. Sizin süreciniz devam ediyor mu hala orada
Canım benim başka bir problemim oluştu şuan onu çözmeye çalışıyoruz. Ca125 hormonum yüksek çıktı. Yumurtalık kanseri vs gibi durumlarda oluşuyormus. Yada endometriozis de yüksekmiş. Dr şuanda endometriozis olduğunu düşünüyor. Eğer onu cozersek o şekilde devam etcez. O yüzden n. Ersöz beye gidemedik.

Asıl sen gidince bana yaz lütfen ben çok istiyordum orayı. Şu süreç gecince oraya randevu almak istiyorum

Asıl sen gidince bana yaz lütfen ben çok istiyordum orayı. Şu süreç gecince oraya randevu almak istiyorum
Ben gittim gayet güzel geçti görüşmemiz içim rahat etti. Cok geçmiş olsun bu arada. Artık o kdar kötü bir hafta yaşadım ki duyduğum herşey benim gözlerimi yaşartmaya yetiyor bile. Doktor amh testi yapmamı istedi yaptırdım sonucun kötü cıktı 0,1 . Bu reglimin bitiminde hsg cekilicem sonra mayısta tüp bebeğe başlayacağız. Cok yorucu bir süreç bakalım hayırlısı olsun hakkımızda

Ben gittim gayet güzel geçti görüşmemiz içim rahat etti. Cok geçmiş olsun bu arada. Artık o kdar kötü bir hafta yaşadım ki duyduğum herşey benim gözlerimi yaşartmaya yetiyor bile. Doktor amh testi yapmamı istedi yaptırdım sonucun kötü cıktı 0,1 . Bu reglimin bitiminde hsg cekilicem sonra mayısta tüp bebeğe başlayacağız. Cok yorucu bir süreç bakalım hayırlısı olsun hakkımızda
Hayırlısı olsun canım inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin. HGS sonucunda çoğu kişi hamile kalıyor. Kuzenim o şekilde kaldı. Bende işe yaramadı ama hayırlısı bakalım

Hayırlısı olsun canım inşallah rabbim dualarımızı kabul etsin. HGS sonucunda çoğu kişi hamile kalıyor. Kuzenim o şekilde kaldı. Bende işe yaramadı ama hayırlısı bakalım
Bizde sperm düşüklüğüde var, bilmyiorum keşke öyle bişey olsa.. nasip bakalım canım keşke tüp bebeğe başlamadan hamile kalsam ama hiç sanmıyorum.

Bizde sperm düşüklüğüde var, bilmyiorum keşke öyle bişey olsa.. nasip bakalım canım keşke tüp bebeğe başlamadan hamile kalsam ama hiç sanmıyorum.
Canım bak bu macunları burda bir arkadaş paylaşmıştı tavsiye etmişti. Ben denedim çok memnunum. Paylaşan arkadaşın da aynı problem varmış Dr bile şaşırmış artıştan. İstersen deneyebilirsin. Resim ekledim. Hayırlı olsun inşallah.

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-13-03-05-17-768_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2022-02-13-03-05-17-768_com.mi.globalbrowser.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 69
Canım bak bu macunları burda bir arkadaş paylaşmıştı tavsiye etmişti. Ben denedim çok memnunum. Paylaşan arkadaşın da aynı problem varmış Dr bile şaşırmış artıştan. İstersen deneyebilirsin. Resim ekledim. Hayırlı olsun inşallah.
Canım cok tesekkür ederim allah razı olsun 🙏🏻

Canım benim başka bir problemim oluştu şuan onu çözmeye çalışıyoruz. Ca125 hormonum yüksek çıktı. Yumurtalık kanseri vs gibi durumlarda oluşuyormus. Yada endometriozis de yüksekmiş. Dr şuanda endometriozis olduğunu düşünüyor. Eğer onu cozersek o şekilde devam etcez. O yüzden n. Ersöz beye gidemedik.
Mutlaka oncelikle kist tedavisi olmanizi tavsiye ederim.Fatih Sendag ve Yusuf Yildirim ,Cosan Terek i tavsiye ederim.Ca 125 degerim yuksek olmadigi halde verilen hormonlarla kıstım olusmus.Buna ragmen hormona ve tup bebek islemine devam edildi.Ve hic yokken kistler olustu ve kanserle tanıştım. Bir kardesiniz olarak uyarmak istedim. Bir kac doktora gidin.

Merhaba , bugun çekildiğim hsg sonucunda tek tüpüm şişmiş alınması gerek ve diğer tüpümde tıkalı ve hsg sırasında malesef açıklamadi. Doktorum bu süreçte artık tüp bebek uzmanlariyla görüşmemin daha uygun olacağını düşündü tüpüm opesrasyon ile açılsa dahi tüp bebek gerekebilir ama uzman görüşü daha iyi olur dedi. Tüp alınması diğer tüpün acilmasi aşılama tüp bebek şartları varmış bunlar hakkinda bilgi paylaşan olursa çok sevinirim
Prof dr Haşmet mesut alanında çok başarılı görünün derim ..

Mutlaka oncelikle kist tedavisi olmanizi tavsiye ederim.Fatih Sendag ve Yusuf Yildirim ,Cosan Terek i tavsiye ederim.Ca 125 degerim yuksek olmadigi halde verilen hormonlarla kıstım olusmus.Buna ragmen hormona ve tup bebek islemine devam edildi.Ve hic yokken kistler olustu ve kanserle tanıştım. Bir kardesiniz olarak uyarmak istedim. Bir kac doktora gidin.
Ay cok üzüldüm çok teşekkür ederim uyardığınız için. Prof Dr Mert kazandı ya gidiyorum bende. Bana duphaston diye bir ilaç verdi. Son tahlillerimde 29.3 e düşmüş çok şükür. Siz şuan iyisiniz inşallah 🤲

Ben Prof. Bülent Gülekli ile tanıştıktan sonra resmen hayatım değişti.. Öncesinde tam 4 dememede yumurta toplama aşamasına bile gelemedik. Sonra Bülent hocayı tavsiye etti arkadaşım. İlk denemizde 4 yumurta topladı ve 4 ünde de embriyo oluştu.. Bugün transferimin 9. Günü. 10 Şubat test tarihim.. Bülent Gülekli hocam çok sabırlı biri ve kendi de bu süreçleri yaşadığı için hastaları ile empati kurabiliyor.. Hikayesini internetten okumanı tavsiye ederim
Merhaba ben de Bülent Bey'e gitmeyi düşünüyorum tüp bebek için bir başarısız denememiz var. Kendisi 9 Eylül de mi yoksa özel muayenehanesi mi vardı? Çl

Sizinle görüşmek istiyorum özelden mesaj attım telefonumu yazdım lütfen bana dönüş yapar mısınız?

X