Jet Networking Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

aradılar canım ama ögrendim dün aradım tekrar kataloglar kargoya werilmemiş haftaya elinizde olur dedi.

aradılar canım ama ögrendim dün aradım tekrar kataloglar kargoya werilmemiş haftaya elinizde olur dedi.

hımm Allah Allah :26:
bende öle olmamıstı
kadın aramıstı adresimi teyid etmişti
hatta adresimi teyid ederken katalogunuzu karqoya buqün veriyorum demişti
demekki çok yoğunlar cnm :26:

Arkadaslar merhaba bende yenı uye oldum telefonla uyelıgım teyıt edıldı mesajda geldı 12 saat sonra kullanabılırsınız dendı fakat 48 saatı gectı hala katalogu goremıyor sıparıste veremıyorum ustelık bugun yarın kargo gelecek ben nasıl alıyım paketı cunku uyelıgım dahı onaylanmamısken yetkılılere mesajda attım fakat gerı donmedıler bana sızce ne yapmalıyım bırde uyelık yapanlara soruyorum memnunmusunuz urunlerden ve satıslardan herkese kolay gelsınnn:2:

Arkadaslar merhaba bende yenı uye oldum telefonla uyelıgım teyıt edıldı mesajda geldı 12 saat sonra kullanabılırsınız dendı fakat 48 saatı gectı hala katalogu goremıyor sıparıste veremıyorum ustelık bugun yarın kargo gelecek ben nasıl alıyım paketı cunku uyelıgım dahı onaylanmamısken yetkılılere mesajda attım fakat gerı donmedıler bana sızce ne yapmalıyım bırde uyelık yapanlara soruyorum memnunmusunuz urunlerden ve satıslardan herkese kolay gelsınnn:2:

ben satışlardan memnunum cnm
seni aradıklarında üyeliğin onaylanmış oluyor canım
kargoyu teslim alırken herhangi bir problem yaşamazsın
msn adresine veya telefonuna msj gelmiş olması lazım?
telefonla arayıp birebir kendilerine sormanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
hızlı bilgilendirmen için

teşekkür ederim

cleopatra

kargo gelince gerimi iade etsem aceba

kararsızım

çünkü siteye giriş yapamıyorum

rica ederim canım
bence karqoyu iade etme
dediğim qibi sitede telefon numaralrı var
ara müşteri temsilcisine bağlan
o sana qerekli bilqiyi ayrıntılı haliyle verecektir
sitede bu aralar sistem sorunu var
o yüzden qecikmiş olabilir cnm :26:
sabah bende qiriş yapamıyordum
birde şimdi dene istersen_?

merhaba

öğlen beş farklı numara artı müşteri temsilcisini aradım hiç birine ulaşamadım

siteye hala giriş yapamıyorum bir hafta oldu

telefonlar meşgul ve site sorunlu

:KK47:

alakan için teşekkürler claopatra

merhaba

öğlen beş farklı numara artı müşteri temsilcisini aradım hiç birine ulaşamadım

siteye hala giriş yapamıyorum bir hafta oldu

telefonlar meşgul ve site sorunlu

:KK47:

alakan için teşekkürler claopatra

canım oturduğun mah.deki manajerini ögrenebilirsen belki o yardımcı olabilir sana

canım oturduğun mah.deki manajerini ögrenebilirsen belki o yardımcı olabilir sana

ben yenı uye oldugum ıcın mahalle menajerınıde bılmıyorum hıc bır sekılde kımseyede ulasamıyorum ya sınırlerım bozuluyo yarında kargo gelırse ne yapacagımı bılmıyorum kararsızım cunku gırısıım aktıf hale getırılmedı

ben yenı uye oldugum ıcın mahalle menajerınıde bılmıyorum hıc bır sekılde kımseyede ulasamıyorum ya sınırlerım bozuluyo yarında kargo gelırse ne yapacagımı bılmıyorum kararsızım cunku gırısıım aktıf hale getırılmedı[/Q]

444 35 38
0530 280 52 09 - 0530 280 52 15
0532 559 23 83 - 0532 730 81 70
0554 541 35 00 - 0541 206 86 55

cnm bu numaraların hepsini denedinmi biri düşmezse biri muhakkak düşmesi lazım.üye olurken ücretsiz katalog bölümünü işaretlediysen eğer kargo gelince 1,50 lira ödiyeceksin tek..artı üye olduktan sonra aramaları lazım üyelğinizi aktifleştiriyoruz diye.aramadıklarına göre kargoda gelmez bence

ben yenı uye oldugum ıcın mahalle menajerınıde bılmıyorum hıc bır sekılde kımseyede ulasamıyorum ya sınırlerım bozuluyo yarında kargo gelırse ne yapacagımı bılmıyorum kararsızım cunku gırısıım aktıf hale getırılmedı[/Q]

444 35 38
0530 280 52 09 - 0530 280 52 15
0532 559 23 83 - 0532 730 81 70
0554 541 35 00 - 0541 206 86 55

cnm bu numaraların hepsini denedinmi biri düşmezse biri muhakkak düşmesi lazım.üye olurken ücretsiz katalog bölümünü işaretlediysen eğer kargo gelince 1,50 lira ödiyeceksin tek..artı üye olduktan sonra aramaları lazım üyelğinizi aktifleştiriyoruz diye.aramadıklarına göre kargoda gelmez bence

evet aradım ve 50 tl paket sıparıs verdım ertesı gun benı aradılar konustuk ve uyelıgımı actıklarını soyledıler 12 saat sonrada aktıf olacaksınız dedıler ama 4 5 gun oldu hala aktıf degılımm gırıs yapamıyorum sıteye ve kargomda gelmedı ustelık o telefonların cogu kapalı acık olanlarda acmıyor ve kac kere maıl attım ordanda donen yok bakalım bugun ne olacak durum bu arkadasım:KK43::KK43::KK43::KK43:

evet aradım ve 50 tl paket sıparıs verdım ertesı gun benı aradılar konustuk ve uyelıgımı actıklarını soyledıler 12 saat sonrada aktıf olacaksınız dedıler ama 4 5 gun oldu hala aktıf degılımm gırıs yapamıyorum sıteye ve kargomda gelmedı ustelık o telefonların cogu kapalı acık olanlarda acmıyor ve kac kere maıl attım ordanda donen yok bakalım bugun ne olacak durum bu arkadasım:KK43::KK43::KK43::KK43:

ilk bikaç gün benimde başıma böyle bişey geldi mail attım kaç kere dönen olmadı kargom gelmemişti aradığımda hemen biri çıktı we bilgi aldım.bekle bakalım biraz elbet bir yol bulunur sıkıntı yapma cnm=)

ilk bikaç gün benimde başıma böyle bişey geldi mail attım kaç kere dönen olmadı kargom gelmemişti aradığımda hemen biri çıktı we bilgi aldım.bekle bakalım biraz elbet bir yol bulunur sıkıntı yapma cnm=)

NİHAYET oh be bugun uyelıgım aktıf hale geldı sıteye gırebılıyorum ama kargom gelmedı olsun beklerım bugun yarın oda gelır elbet ınsallah bolda satıs yaparım fıyatlar cazıp geldı bana en azından kendıme bıseyler alırım yasasın herkese ıyı aksamlar :KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

NİHAYET oh be bugun uyelıgım aktıf hale geldı sıteye gırebılıyorum ama kargom gelmedı olsun beklerım bugun yarın oda gelır elbet ınsallah bolda satıs yaparım fıyatlar cazıp geldı bana en azından kendıme bıseyler alırım yasasın herkese ıyı aksamlar :KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

adına sevindim canım :KK70:
hayırlı olsun :KK71:

Son düzenleme:
ben böyle üyelik sistemi ile degil istanbuldan katalog siparişi ile satış yapıyorum üyelik sistemi yok sadece çamaşır satışı ben bu sistemide inceledim ama fiyatlar benim aldıgım toptan fiyata göre pahalı yani sizin alışınız pahalı birde üstüne kar yaparak satmak zorundasınız . katalogdan siprişleri toplayıp netten gönderiyorum artı 6 tl kadar kargo parası veriyorum sipariş ertesi gün elimde ben menunum

X