Jet Networking Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

NİHAYET oh be bugun uyelıgım aktıf hale geldı sıteye gırebılıyorum ama kargom gelmedı olsun beklerım bugun yarın oda gelır elbet ınsallah bolda satıs yaparım fıyatlar cazıp geldı bana en azından kendıme bıseyler alırım yasasın herkese ıyı aksamlar :KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

sonunda canım=) hayırlı olsun iyi satışlaar:KK34: bende senin gibi düşündüm enazından kendime alırım kahwaltı takımı falan harika:KK69:

kızlar nette gezerken farkettim
pierre cardin de çok güzel ben onun da satışını yapmayı düşünüyorum
ne dersiniz?
çamaşırları falan çok güzel ve kaliteli...

kızlar nette gezerken farkettim
pierre cardin de çok güzel ben onun da satışını yapmayı düşünüyorum
ne dersiniz?
çamaşırları falan çok güzel ve kaliteli...

guzel fıkır ama fıyatlar bıraz uçuktur pierre cardınde dıye dusunuyorum ama yınede bellı olmaz marka tutkunu ınsanlar var umarım hersey umdugunuzdan guzel olur eger satısını yaparsanız urunlerı bızlede paylasın lutfen tabıı fıatlarıda sımdıden bol sanslar arkadasım bu arada sızde bana bol sans dıleyın lutfen ıhtıyacım var:KK16:

guzel fıkır ama fıyatlar bıraz uçuktur pierre cardınde dıye dusunuyorum ama yınede bellı olmaz marka tutkunu ınsanlar var umarım hersey umdugunuzdan guzel olur eger satısını yaparsanız urunlerı bızlede paylasın lutfen tabıı fıatlarıda sımdıden bol sanslar arkadasım bu arada sızde bana bol sans dıleyın lutfen ıhtıyacım var:KK16:

iç çamaşırlar qecelikler vs jet ile aynı fiyat diyebilirim
ama pierre cardinin gecelikleri mükemmel bayıldımm :)
kayıt oldum bu sabah az önce arayıp aktifleştirdiler
hepimize bol şans diliyorum arkadaşlar
inşallah qüzel qüzel satışlar yaparız :KK64:

iç çamaşırlar qecelikler vs jet ile aynı fiyat diyebilirim
ama pierre cardinin gecelikleri mükemmel bayıldımm :)
kayıt oldum bu sabah az önce arayıp aktifleştirdiler
hepimize bol şans diliyorum arkadaşlar
inşallah qüzel qüzel satışlar yaparız :KK64:

hadı bakalım hayırlı olsun urunlerını gorme sansımız varmı yada hangı sıteden bakalım merak ettım dogrusu:nazar:

aa evet banada banada lutfen :KK74::KK74::KK74:

arkadaslar bısey sorcam sıze jetın yagdanlıgı akıtıyormu kulanan varmı bırde urun degısımınde kargo ucretı kıme aıt bızemı yoksa jetemı ha bırde plastık urunlerın genelı hakkında bılgınız varsa kullanan memnunmusunuz sıkayetınız varmı bırde sıkayet gelen urunlerı napıyoruz ıade yada degıstırme yapıyorlarmı acaba :KK59::KK59::KK59:

aa evet banada banada lutfen :KK74::KK74::KK74:

canım ben bi siteye üye oldum pierre cardin, doremi, yeni inci we victoria`s secret in markaları mewcut.ama cleopatranın bahsettiği sitemi onu bilmiyorum:KK1: tek yapman gereken üye oluyorsun we sol tarafta online soru sorma butonu war orayı tıklayıp bayilik istiyorum diyorsun.gereken bilgiyi sana online olarak weriyorlar.tek kullanıcı olarak üye olursan fazla indirim alamıyorsun ama bayilik olarak yaptıgın zaman geliş fiyatına alıyorsun ürünleri.şimdilik öğrendiğim bunlar..daha değişik bilgiye ulaşırsam aktarırım.ben beğendim şahsen networkinge göre içgiyimde daha çok çeşit war we ünlü markalar çok uygun fiyata bulunuyor=)

Merhaba..

Arkadaşlar sık sık bu uyarımızı bu tür temsilcilik içeren konulara yazıyoruz ama ne yazık ki dikkate alınmıyor..

Bu firmalara üye olacaklar ürünlerin kendi sitelerine, üye toplayacak olanlar ise lütfen eşine,dostuna,etrafına yönelsin..Sitemizin kuralları vardır ama bu tür konularda mesaj yazarken hiçbir üyemiz ne forum kurallarına göz atıyor ne de konu içine yazdığımız uyarıları dikkate alıyor..

Aşağıda belirteceğim noktaları iyi anlayalım, bilmeden yazanlara da anlatalım lütfen..

Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Katolog eklemek,ürünün site adresini verip yönlendirme yapmak,üye yapayım,özel mesajlardan yardımcı olayım teklifleri ve rütbelerinize takım öncüsü yazmak,ürünleri işaret etmek yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

Bu şekilde paylaşım yapmayanlar siteden bir süre uzaklaştırma alacaktır..

Uyarımızı dikkate alarak paylaşım yapalım lütfen..:KK34:

Son düzenleme:
arkadaslar içime dogdu heralde bugun kargo gelecek sabırsızlıkla beklıyorum ama gelsın artık 10 gun oldu cıldıracam artık ya

:97::97::97::97::97::97::97::97::97::

Son düzenleme:
inşallah beklıyorum kargo gelecek dıye gezmeyede gıdemıyorum neyse katalogla gıderım hem tıcaret hem zıyaret olur

:KK49::KK49::KK49:

X