Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

ben aldım cnm bu arada yeni üye oldum sırf size bilgi vermek için şampuan um kargodan ötürü bi miktar dökülü geldi ve hemen aldığım yeri aradım onlarda bana ürün size hediyemiz olsun biz size bir ürün daha gönderioruz hemen bugün kargoya verioruz dediler ve çok mutlu oldum biraz önce kulladım ıslakken saçlarımı kazık gibi yapmıştı ama kuruyunca yumuşacık oldular ve ışıl ışılparlıolar eğer uzama olursa düzenli kullanımda onuda size bildiririm ben memnun kaldım hem şampuandan hemde müşteri hizmetlerinden garantili oldugu bana tekrardan şampuan hediye etmelerinden belli oldu yardımcı olduysam sevinirim :)

mrb.acaba faydasını gördünüz mü ? ürün için bilgi v erirmisiniz

www.juanjuan.siparis.com
www.juanjuanturkiye.co
www.juanjuansampuan.com
www.juanjuan-sampuan.com
www.juanjuan.gen.tr
www.juanjuanturkiye.com

büssürü site var arkadaşlar bende almak istiyorum
yorumları okudum kimi çok memmnun kimisi kesinlikle alma diyor .Kim hangi siteden alıp memnun kalıp kalmadığını yazarsa doğruyu bulmamız kolaylaşacak

Lütfen kullanan arkadaşlar yazsın :KK16:

Alma cnm ben aldm bitirmeye çalışıyorm hc complex aldm ona geçicem. buna verceğin parayla 2 tane hc complex al kullan farkı görürsün

Arkadaşlar 21 Şubat tarihinde hem saçlarımı boyatıp hemde şampuAnı kullanmaya başladım önceleri sitede ki yorumlar süperdi ve bende umutla beklerim hergün yıkadın .ancak saçlarım boyalı ve ince tellidir hergün düzleştiririm 180 derece de ve çok zor açılır tabi ben ilk iki hafta saçımı bile taramadım topladım yeter ki uzasın dedim hergün deli gibi saç diplerini ölçtüm tabi 4cm uzadı yazan arkadaşların yorumları beni çok mutlu ediyordu iyiki 5 kutu aldım diye seviniyordum derken kepek oluşmaya başladı saçımda ve buna da olur dedim .ama ıkı hafta olmuştu ve saçım normalde ayda 1 cm uzar ama 1 mm bile uzama yoktu taramaya başladım bende ve saçlarım dibinden avuç avuç dökülmeye başladı ve her yeri kırıldı iade etmek istedim açmadılar bile telefonu mahvoldu saçlarım gittin Tekin acar a ve adam gibi şampuan ve krem aldım En azından bişey olsa kafama muhattap belli organik

Arkadaşlar 21 Şubat tarihinde hem saçlarımı boyatıp hemde şampuAnı kullanmaya başladım önceleri sitede ki yorumlar süperdi ve bende umutla beklerim hergün yıkadın .ancak saçlarım boyalı ve ince tellidir hergün düzleştiririm 180 derece de ve çok zor açılır tabi ben ilk iki hafta saçımı bile taramadım topladım yeter ki uzasın dedim hergün deli gibi saç diplerini ölçtüm tabi 4cm uzadı yazan arkadaşların yorumları beni çok mutlu ediyordu iyiki 5 kutu aldım diye seviniyordum derken kepek oluşmaya başladı saçımda ve buna da olur dedim .ama ıkı hafta olmuştu ve saçım normalde ayda 1 cm uzar ama 1 mm bile uzama yoktu taramaya başladım bende ve saçlarım dibinden avuç avuç dökülmeye başladı ve her yeri kırıldı iade etmek istedim açmadılar bile telefonu mahvoldu saçlarım gittin Tekin acar a ve adam gibi şampuan ve krem aldım En azından bişey olsa kafama muhattap belli organik

hadı hemen saçlarını toparlayalım
saçlarına hint yagı sür :)) uzatcak
5 lıraya aldım ben parmak uclarımı yaga batırıp sac dıplerıme masaj yapıom ben

Kızlar bu kadar kolay asla kanmam bidaha burdan juan juan ı satan üreticilere sesleniyorum hakkımı ve paramı helal etmiyorum saçlarım mahvoldu sakın konuşmayın ve burda bence bu oturumu kapatın daha da reklamlarını yapmayın

Alma cnm ben aldm bitirmeye çalışıyorm hc complex aldm ona geçicem. buna verceğin parayla 2 tane hc complex al kullan farkı görürsün

Saçlarım kısa ve çok şekilsiz omuzlarımdan aşağıda olan güzelim saçlarımı en iyi diye gittiğim kuaför rezil etti arkalar ensemde tepeler daha kısa
uzasın diye yapmadığım almadığım şey kalmadı HC de almıştım hemde ilk çıktığı zamanlarda 1. şişeyi bitirip 2. şişeyi bile almıştım ama ben bir yararını göremedim
annemde kullandı onda ki dökülmeyi durdurdu

kaynak yatırdım kısalığı görmek istemiyorum ,kaynağıda yine iyi olsun diye ataköyde bir yere gittim micro kaynak dedi 1.200 para aldı keratin kaynak yaptı durmadan dökülüyor yenilemeye gittiğimde 400 tl. filan para alıyor anlayacağın paraya kıymadım aradım taradım neresi iyi ise oraya gittim yeterki güzel olsun diye daha beter çıktılar
:KK43:

Kizlar ben cuma günü Juan Juan resmi sitesi.comla görüştüm ürünü daha iki buçuk haftadir satiyoruz dedi kadin nasil bu kadar cabuk çok memnunum diyebiliyor insanlar anlamadim ayrıca araştırmalar im sonunda juanjuanturkiye.com resmi sitesiymis öğrendim diyen olmuş nasil öğrenmiş çok ilginç biz kivraniyoz burada diğerleri hakkında çok fikrim yok demiş bi de madem arastirdin az çok bilgisi olması gerekir aramizda saticilar var kanmayalim

memnun kalanların çoğu yeni üyeler zaten ve inandırıcı gelmedi bana da. eski üyelerden fotoğraflı paylaşımı olsa bir nebze inandırıcı olur ama boş yere uğraşmayın arkadaşlar. entele yağı var aktardan onu alın o uzatıyor gerçekten, ben 10 sene önce kullanmıştım, sprey gibi diplere sıkıyorsunuz.

bayadır siteye girememiştim, yorumları okuyunca şok oldum iyi ki almamışım diyorum :KK43: Arkadaşım senin fotoğrafları gördüm 15 günde ciddi fark olmuş ama memnun değilsin. neden? bir de bu hc hair care complex yağı mı öneriyorsun uzaması için?

bayadır siteye girememiştim, yorumları okuyunca şok oldum iyi ki almamışım diyorum :KK43: Arkadaşım senin fotoğrafları gördüm 15 günde ciddi fark olmuş ama memnun değilsin. neden? bir de bu hc hair care complex yağı mı öneriyorsun uzaması için?

Memnun değilim hiçte memnun olmadım cnm şampuanı 6 kez kullandm uçlarına krem sürerek denedim halada var içinde ama kullanmıcam artık bıktım yani uzatsa ne olur ki. Sence saça faydalı olan bi şampuan yıkadıktan sonra saçı kazık gibi yapar mı var mı böyle bi mantık. kuruyunca yumuşatsa nolur ben saçımı tarayamadıktan sonra saçımı açana kadar koparıyorum yani kırılıyor. Böyle eziyet mi olur. Daha önce hc complexde kullandm saçlarım yumuşacık oldu uzattı çok faydasını gördüm. tekrar sipariş ettim onu kullanıyorum şuan. En azından bir sürü sertifikası var %100 doğal olduğundan eminim içim çok rahat. Hc yi tek geçerim bi dahada başka bişey denemicem çok pişmanım anlıcağın.

Hiçde saçma değil.dibin akmasından dolayı ayırt edilemiyor.tabi bi uzama yok cünkü boydan psikolojik olarak dibini cekip koyuyorsunuz.inanmak istiyorsynuz cünkü.şuraya kadar okudum bende.ne atar ne gider yapıyorum.bu şampuan uzatmıyor.zaten üretim menşei falan da sıkıntılı.kesinlikle sahte bir ürün.eğer 6 cm uzatsaydı.inan kapış kapış giderdi.duymayan kalmazdı.burda 1 cm uzatmak için insanlar neler yapıyor..yalan böyle şeylere inanmayın.sacın bir ayda maksimum uzama kapasitesi bellidir.

Saç dibinden mi uzar yoksa ucundan mı dip boya akar mı? Mantık lı olun arkadaslar sacı tabıkı dibinden anlarız uzadıgını dibin neden geliyo sanıyorsun acaba ???

Memnun değilim hiçte memnun olmadım cnm şampuanı 6 kez kullandm uçlarına krem sürerek denedim halada var içinde ama kullanmıcam artık bıktım yani uzatsa ne olur ki. Sence saça faydalı olan bi şampuan yıkadıktan sonra saçı kazık gibi yapar mı var mı böyle bi mantık. kuruyunca yumuşatsa nolur ben saçımı tarayamadıktan sonra saçımı açana kadar koparıyorum yani kırılıyor. Böyle eziyet mi olur. Daha önce hc complexde kullandm saçlarım yumuşacık oldu uzattı çok faydasını gördüm. tekrar sipariş ettim onu kullanıyorum şuan. En azından bir sürü sertifikası var %100 doğal olduğundan eminim içim çok rahat. Hc yi tek geçerim bi dahada başka bişey denemicem çok pişmanım anlıcağın.

Anladım canım çok sağol, ben hc yi araştırıcam o zaman. ondan alayım, fiyatı nedir onun. sen nasıl uyguluyosun hc yi?

kızlar şampuanı bırakalı 7 8 gün oluyo saçlarımı toparlayamıyorum 4 cm yanıma kar kaldı ama inanılmaz dökülüyo yıkandıktan 7 8 saat sonra yağlanıyo almadıysanız sakın almayın yada kullanıyosanız bırakın cidden berbat etti saçlarımı bitkisel olduğunada inanmıyorum senelerdir saçıma bitkisel kür bakım yaparım daha böyle kötü etkisi olmadı bitkisel şeylerin saçıma. çok pişmanım yazıklar olsun bıktım şu yalanla insan kandırmalarından:KK14:

mrb.acaba faydasını gördünüz mü ? ürün için bilgi v erirmisiniz

canım kullandım aşırı sert yaptı saçlarımı kuruduğunda yumuşak oluyo ama uçlarını kırdı.. ben kendi adıma ilk aldığımda işe yarıyomuş gibi hissetmiştim ama malesef hayal kırıklığı benim için o yüzden bıraktım almayı düşünüyosan ben alma derim çünkü paraya yazık.. yinede sen bilirsin :KK66:

bende kullanmayı bıraktım ama kaç gün geçti saçım da kirli tuhaf bir görüntü var.. kalıp gibi bakımsız kuru ve öncesinde dökülmeyen saçlarım aşırı derecede dökülüyor... aman bırakın yolun neresinden dönerseniz kardır.. 3 kutu+kremini almıstım ilk kutuyu bile bitirmedim.. yazık parama

Son düzenleme:
yorumları okuduktan sonra iyiki almamısım dedım. kızlar bunların hepsı umut taciri pislikler inş paranızı yiyemezler. juan juandanda elimizi yıkadık şimdi nasıl uzatıcaz bu saçlarıııııı o_O :KK47:

ben de vadedilenlere kapılıp 3 şampuan 1 saç kreminden oluşan setten almıştım ama birinci şişenin sonuna gelmeden saçlarımın daha kötüye gittiğini fark ettim. devam edip etmeme konusunda kararsızken buradaki yorumları okudum. saçımın son zamanlarda çok fazla kırılmasını başka şeylere yormuştum ama demek o da ondanmış:KK43:

canım kullandım aşırı sert yaptı saçlarımı kuruduğunda yumuşak oluyo ama uçlarını kırdı.. ben kendi adıma ilk aldığımda işe yarıyomuş gibi hissetmiştim ama malesef hayal kırıklığı benim için o yüzden bıraktım almayı düşünüyosan ben alma derim çünkü paraya yazık.. yinede sen bilirsin :KK66:

sağol canım tşkler faydasını görmediysen kalsın :KK43:

3 haftadır kullanıyorum. Toplamda 7 8 kere yıkadım. İlk yıkamada keçe gibi yaptı kendi saç kremide açmadı. Bi daha kullanmam ben bunu dedim sonra dayanamadım belki düzenli kullanınca etki eder diye. Ama yok bi yarım cm diplerim çıktı oda kullanmasamda cıkardı yani. Saç kremi hiç bir işe yaramıyor. Sampuandan sonrada o saçı taraman imkansız yolar atar hepsini.Mutlaka bide kendi şampuanımla el atıyorum. İşe yaramadı ama bitene kadar kullanıcam belki bir mucize olur :KK1:

Juan Juan kullandigim en kotu sampuandi saçlar sertlestiriyor taramasini zorlastiriyor ve kopurmuyor. Ayrıca uzattigi falanda yalan iki buçuk aydir kullanıyorum belki olur diye ama hicbir faydasi yok. Begenmediginiz takdirde Para iadesi falan diyor ama onu yapmıyorlar. Hem saciniza yazik oluyor hem de paraniza.

X