Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

Kızlar bence almayın bu ürün gerçek değil kendimizi kandırmaya gerek yok. Anlatıldığı kadar faydalı olsaydı saçlarımız sert değil yumuşak olurdu. Ben aldım 2 kere yıkadm bi dahada kullanmıcam sağlıklı saçlarımıda tarakla açmaya çalışırken mahvetmek istemiyorum. Gidip eczaneden e vitaminli şampuan alcam bundan daha iyi olcağı kesin. Önümüzdeki bi kaç günde yediğim kazığı hazmetmeye çalışmakla geçicek.

Kızlar bence almayın bu ürün gerçek değil kendimizi kandırmaya gerek yok. Anlatıldığı kadar faydalı olsaydı saçlarımız sert değil yumuşak olurdu. Ben aldım 2 kere yıkadm bi dahada kullanmıcam sağlıklı saçlarımıda tarakla açmaya çalışırken mahvetmek istemiyorum. Gidip eczaneden e vitaminli şampuan alcam bundan daha iyi olcağı kesin. Önümüzdeki bi kaç günde yediğim kazığı hazmetmeye çalışmakla geçicek.

canım bende bioblas sarmaşık özlü yavaş uzayan saçlar için şampuan ve kremini aldım şimdi. vitamin ve yağlarıda yapıcam saçıma. daha etkili olcağını düşünüyorum. 4 5 kullanımlık şampuanım kaldı çöpe atıcam onuda.

selam kızlar bir formul buldum.paylaşmak istedim sizinle.ben bu juan juanı kulanmaya başlayınca sacımın dökülmesi biraz artı.banyodada sacım kazık gibi oluyordu acılmıyordu tarayınca zaten sac kıremide yaramıyor saclarıma dah öncede kulanmıyordum.önceden bioblas şamponı kulanıyordum içine tatlı badem yağı ve yılan yağı katarak kulanıyordum.biblastan olan şampanım yarımdanda az kalmıştı aldım juan juanın içine katım carkaladım kuandim hem daha rahat sacım acıldı hem dökülmesinede faydası oldu.juan şaponımda yarım kalmıştı.böyle aha iyi oldu inşalah uzamasınada faydası olur.:21::21::21:

Merhaba Arkadaşlar; Ben de sırf bu şampuanla ilgili durumumu paylaşmak için üye oldum. Juan juan'ı 20 Şubat'ta kullanmaya başladım. 21 Şubatta dip boya yaptırdım sonuçlarını görmek açısından. Aradan geçen 13 gün içinde saçımdaki uzama sadece yarım cm civarında. Toplamda 7 kez kullandım şampuanı. bir gün durup ertesi gün yıkadım. Islakken saçlarım çok sertleşti taramak çok zor oldu ama kurutunca yumuşacık ve hacimli oluyor. Uzama anlamında hiç bir faydasını göremedim henüz ama saçlarımı dolgun gösterdiğini söyleyebilirim. Bir mucize gerçekleşir de saçlarım uzarsa buraya yazarım ama hayal gibi görünüyor bu 6,5 cm konusu:KK19:

60 tl tamamen bıtkısel falan dıo patentli ürün ve garantılıymıs bılemedım :/:26::26::26::26:

canım ben alalı 3 hafta oldu. gayet memnunum şu anlık. yani şuana kadar açıkçası 4 cm falan uzadı ama bu bile benim için iyi... zaten 3 tane almıştım. zamanla daha uzayacağını düşünüyorum :) araştırıp resmi sitesinden almıştım ben juanjuanturkiye.com
yani etkisine göre bence pahalı değil... umarım sende kullanınca deneyimlerini paylaşırsın :)

canım ben alalı 3 hafta oldu. gayet memnunum şu anlık. yani şuana kadar açıkçası 4 cm falan uzadı ama bu bile benim için iyi... zaten 3 tane almıştım. zamanla daha uzayacağını düşünüyorum :) araştırıp resmi sitesinden almıştım ben juanjuanturkiye.com
yani etkisine göre bence pahalı değil... umarım sende kullanınca deneyimlerini paylaşırsın :)

verdiğin linke baktım 365 gün iade garantili diyor açıkçası kafam karıştı
sen 4 cm uzadığını söylemişsin bazılarıda hiç uzama olmadı diyor galiba bu kişinin hormonlarıyla da alakalı:44:

verdiğin linke baktım 365 gün iade garantili diyor açıkçası kafam karıştı
sen 4 cm uzadığını söylemişsin bazılarıda hiç uzama olmadı diyor galiba bu kişinin hormonlarıyla da alakalı:44:

orjinal almamış olabilirler. ve ya hormoneldir bilemiyorum canım. 365 gün iadeyi bende görmüştüm ama açıkçası iade etmeyi düşünmüyorum ::KK3:

orjinal almamış olabilirler. ve ya hormoneldir bilemiyorum canım. 365 gün iadeyi bende görmüştüm ama açıkçası iade etmeyi düşünmüyorum ::KK3:

ay daha bugün yen, aldım keratinli şampuanı yoksa onu alırdım neyse artık bu bitince geçerim bende :KK31:

merhaba arkadaşlar benıde elıne salı gunu gectı yorumları okudukça pışman oldum ama sunu soylemelıyım kı ıkıncı kullanışım 3 lu paketten aldım ben de daha ekonomık dıye :KK43: ikıncı yıkamayı az once yaptım saclarım yumuşacık juan juan dan sonra başka şampuan kullandığım ıcın saclarım ikl yıkamaya gore yumuşacık ılk yıkamada kazık gıbıydı foto ekleyemiyorum reklam yapmıyorum kamuda çalışıyorum bende sızler gıbı facebook reklamlarında gordum kutu üzerınde de 0212 988 19 88 numara yazıyo ama ben 0216 505 80 50 den sıparı verdım. boya akıtıyor mu emın değilim çünkü sacımdakı boya kullandığım diğer şampuanda da akıyordu bu konuda net bılgı veremeyecegım.
yıllardır medıkal şampuanlar kullanıyorum saclarımda aşırı kepeklenme ve kuruluk olduğundan aşırı dökülmede vardı. ama şampuanın etkısı mı bılemeyecem 3 gundur saclarım dokulmuyo ve kepekte olusmuyo allah sonumuzu hayır etsın. içinde tereddüt olan almasın paranızı çöpe atmayın.ben bır ay sonra tekrar bılgı verırım memnun kalmasak da iade soz konusuymus

Arkadaslar bende bu sampuan icin bura üye olmuştum, Facebook'da reklamın altındaki yorum yazan insanlara erinmeden tek tek mesaj attım, kimse memnun değil gibi:s bende oyuzden almadım sampuani, ama kullanan sacı sertlesen arkadaslara keratin yukletmesini tavsiye ederim iki gün once yaptırdım hatta yazmıştım o gün, bugün sabah yikadim sac kremi kullanmadan saclar yumusacik... Umarım yinede sampuan boş degildir, ama yok 4 santim uzadı sacim kısa anlamıyorum cümlesi çelişkili degil mı? Hem anlamiyorsunuz hem 4 santimden bahsediyorusunuz:s bide genelde menunum yazanlarda su linkden aldım diyip reklam yapmış resmen:)) saka gibi ya:s diyecek birsey bulamiyorum, bi bitmediniz :) yazik

Arkadaslar bende bu sampuan icin bura üye olmuştum, Facebook'da reklamın altındaki yorum yazan insanlara erinmeden tek tek mesaj attım, kimse memnun değil gibi:s bende oyuzden almadım sampuani, ama kullanan sacı sertlesen arkadaslara keratin yukletmesini tavsiye ederim iki gün once yaptırdım hatta yazmıştım o gün, bugün sabah yikadim sac kremi kullanmadan saclar yumusacik... Umarım yinede sampuan boş degildir, ama yok 4 santim uzadı sacim kısa anlamıyorum cümlesi çelişkili degil mı? Hem anlamiyorsunuz hem 4 santimden bahsediyorusunuz:s bide genelde menunum yazanlarda su linkden aldım diyip reklam yapmış resmen:)) saka gibi ya:s diyecek birsey bulamiyorum, bi bitmediniz :) yazik

Canım benim saçlarımın uçlarında ufak tefek yanık kısımlar vardı,bu juan juan'dan sonra arttı resmen, daha yukarı doğru çıktı sanki yanıklar :KK43:( keratin yüklemesi yaptırdım demişsin, ben de keratin yüklemesi yaptırsam o kısımlar düzelir mi ki? :KK43:

merhaba daha önce resimde paylaşmıştım. gecen hafta cuma gunu elime ulaştı cuma akşamı ilk seans olarak kullanmaya başladım. toplamda 5 sean kullandım. normalde saçlarım ayda 1 cm uzar 1 haftada yarım cm uzadı. yani demek oluyor ki ıkı katına çıkarttı ama neticeye bakarsak saçı kurutması mı iki katı uzatmasımı ? bence sağlıklı yumuşacık saçı tercih ederim. 3 lü kutu almıstım bilmiyorum krem takmviyeleriyle devam edermiyim ama ben eger saçımda değişiklik olmazsa " hızlı uzama gibi" 1 kutu bittikten sonra bırakacağım..:KK50:

Siteye yeni üye oldum sırf sizlere şampuan hakkında bilgi verebilmek için.
Şampuanı 3.3.2014 tarihinde http://juanjuanturkiye.co sitesinden sipariş ettim akşam saatiydi.
Beni ertesi gün arayıp adresimi doğrulattılar siteden pek emin olamadığım için kapıda ödeme istedim. İnternetten sürekli alışveris yaparım ama bilindik sitelerden bundan emin olamadım neyse. 6.3.2014 tarihinde kargo geldi aras kargo bu arada ürünü aldım.
Kargo sırasında tek rahatsız olduğum şey kargo takip no vermediler arayıp istedim yinede veremiyoruz dediler.
Dün hemen ilk heves yıkadım saçlarımı banyoda sertleşti saçlarım ama kurutunca yumuşak oldu.
Bir hafta kadar önce kaynak taktırdım ve saçlarımı boyattım. Anlayacağınız gibi saçlarım kısa zaten fotoğraf çektim oradanda anlarsınız.
Fotoğrafı özellikle kaynaksız olan yerinden ve cetvelle ölçerek çektim ki merak edenler farkı net görsünler.
Sert olması benim için sorun olmadı ben saçlarımı banyoda yada ıslakken taramam düzleştiricimin kendi tarağı var kuruttultan sonra onunla tarayıp bir yandanda düzleştiriyorum. Zaten kendi saçım kısa olduğu için dolaşmıyor.
Ben gliss'in yeni çıkan serisinin şampuan krem maske ve yıkama sonrası için serum ve sıvı saç kremini kullanıyorum saçlarım platindi ve yandı onarmaya çalışıyorum. Bu yıkamamda diğer ürünleri kullanmadım sadece şampuan resimdeki halide bu.
Bir kaç soruya yanıt vermek isterim gliss şampuanın üzerinde türkiyede üretilmiştir yazıyor aynı şekilde biyomen var evde onada baktım türk firma var üzerinde bunu üzerideki adresler için söylüyorum bazı arkadaşlar rahatsız olmuşlar bundan bence problem değil sarımsak özlü şampuan falanda kullandım onlarda türktü. Ha evet bu bir aldatmaca olur o doğru amerikan malı deyip türk çıkması. Bunuda satış pazarlama stratejisi olarak görüyorum.
10 yıldır düzenli olarak saç boyuyorum ve aklınıza gelebilecek mavi pembe yeşil dahil her renge boyadım. Tecrübeyle sabit ki boya akar hele kızıllı tonlar bakır karamel çok daha fazla akar. Saçı açıp üzerine boyadıysanız zaten iyi bir kuaför akacağını söyler. Şampuanın boya akıttığını zannetmiyorum ama böyle birşey görürsem sizlere söylerim.
Saçlarımı hergün yıkamayı ve haftada bir ölçmeyi düşünüyorum fotoğrafları sizlerle paylaşırım.
Reklam yapmak için gelmedim şampuanı ilk defa geçen hafta kuaförde bir kızdan duydum önce çok umursamadım zaten o da almamıştı. Sonra facebookta reklamını gördüm burdanda yorumlarını okudum hatta sevgilim bieaz takıntılıdır marka olmayan şeylere alma dedi ben deneyeceğim dedim 1 kutu sipariş ettim sizlerle faturayıda paylaşacağım belki şirketi araştırmak istersiniz diye.
Umarım çok uzun yazmamışımdır ben merak edenler için yardımcı olmaya çalıştım.merak ettikleriniz olursa cevaplarım yine.
$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Son düzenleme:
oncelikle sunu belirtmek istiyorumki kesinlikle reklam amaclı üye olmadım siteye. Ben de sac konusunda cok takıntılıyımdır. Ve siparişi vermeden once didik didik arastırdım her tarafı. şimdi yeni sipariş verdim bugün ulaşacak elime deneyimlerimden bahsedemicem ama sizin burda merak ettiğinz ne varsa ben her şeyi defalarca sordum. Öncelikle su made in Maltepe konusuna değineyim. Ben sordum ve aldığım cevap ürünü içeriği ithal ediliyor fakat dolumları burda yapılıyor oldu bilemicem ne kadar doğru oldugunu artık. ürünü kesinlikle faturalı ve hologramlı oldugunu soylediler. Ben bazı arkadaşların saclarımda soyle yıpranma var boyle yıpranma var dediği konulardan bahsettim . Her gonderilen şampuanın aynı olmadıgını soylediler. yanı sizin de bildiğiniz gibi piyasada bir cok resmi sitesi bizi diyen umut tacirleri var ve konustugum kişi bana sunu soyledi internette juan juan şikayet yazınca bir çok siteden şikayet oldugunu ama kendi sitelerinden bi şikayet olmadıgın belirtti.hatta şirket sahibinin adı ceyhun mus soyadını da soyledi araştırın diye ama unuttum. Ben şimdi sitenin adını vericem ama reklam yapıyo dersiniz diye çekiniyorum. Yine de soyleyeyım www.juanjuansiparis.com orda bi bayan var adı özge . Bi arayın aklınıza takılan her şeyi sorun. En onemlisi her seyden once her aradıgınızda o telefon mutlaka acılıyo. Benden şimdilik bu kadar. denedikten sonra yine paylaşıcam olup bitenleri. :nazar:

Şampuanın bendeki etkileri şu şekilde;

-Kepek oluşumu yaptı.
-Saçlarım dökülmeye başladı
-Boyalı yerler zaten sert olduğundan daha da sertleşti ve kırılıp kopmaya başladı

olumlu etkisi;

-Evet saçı uzatıyor.

Yazan arkadaşları görünce dayanamadım.Birisi keratin yükletmesini sormuş.Keratin yükletmesi gerçekten çok işe yarıyor.Ben de 3 seans yükletmiştim.Kırıklar resmen ihya oldu.İyi bir kuaföre yaptırabilirsiniz bence.3 seanslık maliyeti de 150 tl oldu bana.Kuaförle pazarlık yaptım :) Bana kalırsa bu şampuanı almaya değmez.Saçımda hiç olmayan sorunlara yol açtı.Ben aldığıma pişmanım.Ama hala almak,denemek ya da devam etmek isteyen arkadaşlar varsa onlara ben elimdeki şişeleri satayım. Aldığımdan biraz daha düşük fiyata.Çünkü cidden berbat etti kafamı.

Siteye yeni üye oldum sırf sizlere şampuan hakkında bilgi verebilmek için.
Şampuanı 3.3.2014 tarihinde http://juanjuanturkiye.co sitesinden sipariş ettim akşam saatiydi.
Beni ertesi gün arayıp adresimi doğrulattılar siteden pek emin olamadığım için kapıda ödeme istedim. İnternetten sürekli alışveris yaparım ama bilindik sitelerden bundan emin olamadım neyse. 6.3.2014 tarihinde kargo geldi aras kargo bu arada ürünü aldım.
Kargo sırasında tek rahatsız olduğum şey kargo takip no vermediler arayıp istedim yinede veremiyoruz dediler.
Dün hemen ilk heves yıkadım saçlarımı banyoda sertleşti saçlarım ama kurutunca yumuşak oldu.
Bir hafta kadar önce kaynak taktırdım ve saçlarımı boyattım. Anlayacağınız gibi saçlarım kısa zaten fotoğraf çektim oradanda anlarsınız.
Fotoğrafı özellikle kaynaksız olan yerinden ve cetvelle ölçerek çektim ki merak edenler farkı net görsünler.
Sert olması benim için sorun olmadı ben saçlarımı banyoda yada ıslakken taramam düzleştiricimin kendi tarağı var kuruttultan sonra onunla tarayıp bir yandanda düzleştiriyorum. Zaten kendi saçım kısa olduğu için dolaşmıyor.
Ben gliss'in yeni çıkan serisinin şampuan krem maske ve yıkama sonrası için serum ve sıvı saç kremini kullanıyorum saçlarım platindi ve yandı onarmaya çalışıyorum. Bu yıkamamda diğer ürünleri kullanmadım sadece şampuan resimdeki halide bu.
Bir kaç soruya yanıt vermek isterim gliss şampuanın üzerinde türkiyede üretilmiştir yazıyor aynı şekilde biyomen var evde onada baktım türk firma var üzerinde bunu üzerideki adresler için söylüyorum bazı arkadaşlar rahatsız olmuşlar bundan bence problem değil sarımsak özlü şampuan falanda kullandım onlarda türktü. Ha evet bu bir aldatmaca olur o doğru amerikan malı deyip türk çıkması. Bunuda satış pazarlama stratejisi olarak görüyorum.
10 yıldır düzenli olarak saç boyuyorum ve aklınıza gelebilecek mavi pembe yeşil dahil her renge boyadım. Tecrübeyle sabit ki boya akar hele kızıllı tonlar bakır karamel çok daha fazla akar. Saçı açıp üzerine boyadıysanız zaten iyi bir kuaför akacağını söyler. Şampuanın boya akıttığını zannetmiyorum ama böyle birşey görürsem sizlere söylerim.
Saçlarımı hergün yıkamayı ve haftada bir ölçmeyi düşünüyorum fotoğrafları sizlerle paylaşırım.
Reklam yapmak için gelmedim şampuanı ilk defa geçen hafta kuaförde bir kızdan duydum önce çok umursamadım zaten o da almamıştı. Sonra facebookta reklamını gördüm burdanda yorumlarını okudum hatta sevgilim bieaz takıntılıdır marka olmayan şeylere alma dedi ben deneyeceğim dedim 1 kutu sipariş ettim sizlerle faturayıda paylaşacağım belki şirketi araştırmak istersiniz diye.
Umarım çok uzun yazmamışımdır ben merak edenler için yardımcı olmaya çalıştım.merak ettikleriniz olursa cevaplarım yine.
Eki Görüntüle 1012462 Eki Görüntüle 1012463 Eki Görüntüle 1012464 Eki Görüntüle 1012465

banada faturalı geldı bende guvenemedıgım ıcın kapıda odeme yaptım. ıkıncı yıkamada arkadaşım canlılığı farkettı bende saclarımı cok abartı boyayan bırıyım:KK43:kesınlıkle reklam amaçlı degıl hıc bır karım yok sadece bendeki değişğkliklerden bahsetmek ıstedım o kadar tesadüf mu bılmıyorum her aradığımda açtılar ve bılgı verdıler.
bana da aynıları geldı irsalıyenın uzerınde de 3A natural organık ve gıda urunlerı yazıyoo ve bana takıp numarasını sıparısı verdığım anda sıstem kendı verdı ve mesaj olrak da geldı. kendımı sanslı mı hıssetsem yoksa mağdur mu bılemedım.
benım saclarıma cookk ıyı geldı o kadar yumuşak ve parlak kı. kurumdaki ardaslarda fark etti:)

banada faturalı geldı bende guvenemedıgım ıcın kapıda odeme yaptım. ıkıncı yıkamada arkadaşım canlılığı farkettı bende saclarımı cok abartı boyayan bırıyım:KK43:kesınlıkle reklam amaçlı degıl hıc bır karım yok sadece bendeki değişğkliklerden bahsetmek ıstedım o kadar tesadüf mu bılmıyorum her aradığımda açtılar ve bılgı verdıler.
bana da aynıları geldı irsalıyenın uzerınde de 3A natural organık ve gıda urunlerı yazıyoo ve bana takıp numarasını sıparısı verdığım anda sıstem kendı verdı ve mesaj olrak da geldı. kendımı sanslı mı hıssetsem yoksa mağdur mu bılemedım.
benım saclarıma cookk ıyı geldı o kadar yumuşak ve parlak kı. kurumdaki ardaslarda fark etti:)

Banada yarar gibi geldi bilmiyorum valla sadece deniyeceğim bakalım goto paylaşmaya devam edeceğim belki gerçekten merak eden vardır sonuçta sende paylaş deneyimlerini yinede tansell belki benim gibi okuyup çok merak eden birileri vardır:KK34:

Canım benim saçlarımın uçlarında ufak tefek yanık kısımlar vardı,bu juan juan'dan sonra arttı resmen, daha yukarı doğru çıktı sanki yanıklar :KK43:( keratin yüklemesi yaptırdım demişsin, ben de keratin yüklemesi yaptırsam o kısımlar düzelir mi ki? :KK43:

Valla canim simdi ne desem yalan olur, dediğim gibi ben bir kere yaptırdım sacim yumusacik oldu, keratin yüklemesi zaten yirpranmis saclara yapiliyor, her 2 aya bir yaptirmalisin, bence sen bı dene 2-3 kere yaptırırsan bence faydasini görürsün, bide o yanık kısımlara tatli badem yagi sür beklet, umarım çabuk düzelir

söylediğim gibi her cumartesi paylaşmaya calışacağım 1 haftadır kullanıyorum ilk çektiğim resmlerdeki halinden yarım cm cıvarında uzama var yani ayda 2 cm eder, benim ayda 1 cm uzar normalde.. inş. bu uzama daha da hzlanır.. evet çok kurutuyor ıslakken ve benim saçlarım sık dalga oldugundan kuruyunca taramam imkansız gibi bişey bu nedenle çatır çutur kopmasını engellemek için önceden kullandığım saç kremime devam ediyorum .. ıkı katına çıkması da benim için kafi çünkü saçlarımı kısa sevmiyorum uzatmak içinde model verdirtemiyorum bu ara boydan nefret ediyorum .. inş. daha da rtar ne diyeyim bunu temenni ediyorum ..:44: $001iþl.jpg

X