Kabarık, kuru ve kivircik saclarim ..

Urban Care'in hibisküslü bir kremi var bukleli saçlar için o epey iyi bence. Dalgalı saçlarım ben onu kullanıyorum saçı agırlaştırmıyor.
Kıvırcık saç kuru oluyor,duşta maske,duş sonrası da nemlendirici serum kullanıp üzerine şekillendirici kullanırsanız kuruluk konusuna biraz da olsa faydalı olur.
Bu serinin şampuanı ve saç kremini de kullanabilirsin. Orta segment bir ürün aslında ama pahalı gelirse syoss’un curl me serisi de güzel ve uygun fiyatlı.

Kendimi bildim bileli bu şekil saça sahibim . Küçüklüğümden beri sürekli bonus panda diye dalga geçirirdim. Çok ozguvenim kırıldı bu ayarsız insanlar yüzünden. Saçımı hiç salamadim 19 yaşındayım daha yeni yeni barışıyorum. Saçımı kabartmayacak hacım verecek krem önerebilir misiniz ? Elidorun bukle belirginlestiricisini kullanıyorum ama o da çok ağır ve yağlı yapıyor saçı...
kıvırcık saç için neden özgüveniniz eksilsin ki tadını çıkarın dünyanın en güzel şeyi bence kıvır kıvır olmak :) şekillendirici kremler var onlardan kullanın birde taramayın. tarandıkça kabarır yıkayıp kremle şekil verin ve öyle kurumasını bekleyin o kadar güzel oluyor ki :)

Urban Care'in hibisküslü bir kremi var bukleli saçlar için o epey iyi bence. Dalgalı saçlarım ben onu kullanıyorum saçı agırlaştırmıyor.
Kıvırcık saç kuru oluyor,duşta maske,duş sonrası da nemlendirici serum kullanıp üzerine şekillendirici kullanırsanız kuruluk konusuna biraz da olsa faydalı olur.
bunun şampuanı da var değil mı?

X