Kacinci tup bebek denemenizde hamile kaldiniz?lutfen herkes yazsin!

canlarım ben daha birkez deneyebildim eşimde canlı sperm bulunamadı bulanlarlada sadece 1 tane yumurtam döllendi okadar çok istedim ki ama olmadı allah büyüktür benim herhangi bi sorunum yok ama mucizelere inanan biriyim meryem ana isa peygamberi bile bir mucizeyle yaratmış allahıma inanıyorum ki banada bir mucize vericek ve bebeğim olucak

Dostlar olmadi....Yine basaramadim anne olmayi oysaki ne cok dua etmistim su mub

Dostlar olmadi....Yine basaramadim anne olmayi ...Oysaki ne cok dua etmistim su mubarek gunlerde ne cok istemistim rabbimden vermedi bir evladi cok gordu bana...Sadece bir bebekti istedigim ne mal ne mulk ne para ne puldu...Sadece o masum yuzuyle bana bakacak icimi isitacak evime nese getirecek bir bebek...Kucucuk ellerini tutup opabilecegim bir bebek istedim sadece bosaymis hepsi....Benim zaten hayatim boyunca hic sansim olmadiki bunda olsun su an bunlari yazarken ellerim titriyor icim aciyor aglamamak icin kendimi zor tutuyorum cunku iki gundur aglamaktan gozlerimin alti morardi icleri kan topladi...bunalima girdim cok agir geldi bu sonuc bana...Meger dayanacak gucum kalmamis benim....Cok canim aciyor artik...durup durup agliyorum psikolojim bozuldu iyice ruh sagligimi kaybetmek uzereyim su an ...Bu zor gunlerimde yanimda olan siz dostlarima beni merak edip soran tum arkadaslarima cok tesekkur ederim.....

Dostlar olmadi....Yine basaramadim anne olmayi ...Oysaki ne cok dua etmistim su mubarek gunlerde ne cok istemistim rabbimden vermedi bir evladi cok gordu bana...Sadece bir bebekti istedigim ne mal ne mulk ne para ne puldu...Sadece o masum yuzuyle bana bakacak icimi isitacak evime nese getirecek bir bebek...Kucucuk ellerini tutup opabilecegim bir bebek istedim sadece bosaymis hepsi....Benim zaten hayatim boyunca hic sansim olmadiki bunda olsun su an bunlari yazarken ellerim titriyor icim aciyor aglamamak icin kendimi zor tutuyorum cunku iki gundur aglamaktan gozlerimin alti morardi icleri kan topladi...bunalima girdim cok agir geldi bu sonuc bana...Meger dayanacak gucum kalmamis benim....Cok canim aciyor artik...durup durup agliyorum psikolojim bozuldu iyice ruh sagligimi kaybetmek uzereyim su an ...Bu zor gunlerimde yanimda olan siz dostlarima beni merak edip soran tum arkadaslarima cok tesekkur ederim.....

:1no2:canımm nolur böyle düşünme çok üzüldüm inan bana ne diyeceğimi bilemiyorum ama isyan etmeyelim biliyosunki herşey allahtan bu kez olmadı belki kendiliğinden verecek yüce rabbim bunlar bizim sabrımızı denemek için bir sınav biliyorum söylemesi çok kolay diyosun ama inan bana bu böyle allahım ne zaman ol derse o zaman olacak sakın kendini üzerek hayatını zindan etme bende eminim ki aynı şey benimde başıma gelse bende senin gibi düşünürdüm ki gelmiyeceği ne mağlum?nolur mehaycım ağla bağıra bağıra ağla içini boşalt ama kendine zarar verme olurmu seni çok öpüyorum yinede allahımıza sığınıp dua edelim o hayırlısını verecektir sende eninde sonunda anne olacaksın buna inan..:teselli::çok üzgünüm:

:1no2:canımm nolur böyle düşünme çok üzüldüm inan bana ne diyeceğimi bilemiyorum ama isyan etmeyelim biliyosunki herşey allahtan bu kez olmadı belki kendiliğinden verecek yüce rabbim bunlar bizim sabrımızı denemek için bir sınav biliyorum söylemesi çok kolay diyosun ama inan bana bu böyle allahım ne zaman ol derse o zaman olacak sakın kendini üzerek hayatını zindan etme bende eminim ki aynı şey benimde başıma gelse bende senin gibi düşünürdüm ki gelmiyeceği ne mağlum?nolur mehaycım ağla bağıra bağıra ağla içini boşalt ama kendine zarar verme olurmu seni çok öpüyorum yinede allahımıza sığınıp dua edelim o hayırlısını verecektir sende eninde sonunda anne olacaksın buna inan..:teselli::çok üzgünüm:

insallah canim ama butun umitlerim gitti bu sonucla inan..;zaten cok stres yapmistim korkuyordum olmayacak diye simdi yeniden nasil umitlenecegim bilmiyorum...senağlamasenağlama

insallah canim ama butun umitlerim gitti bu sonucla inan..;zaten cok stres yapmistim korkuyordum olmayacak diye simdi yeniden nasil umitlenecegim bilmiyorum...senağlamasenağlama

cnm biliyorsun bende çok stres yaptım olacakmı olmayacakmı burada okudukca olmadığını kahrettim kendimi ........ama oldu ....işte rabbim yazdı kavuştuk ama rabbim ol dedi .......ama allah çok büyükk cnm hiç umudunu yitirme diyeceksin demesi kolay ama yitirme umudunu

mehaycığım seninki mikromuydu kaç yumurta transfer edildi transferden sonra ne ilaçlar kullandın

canım ilk deneme biyokimyasal gebelikle sonuçlandı...ikinci denememde hamile kaldım ve ikizlerim doğdu...

Merhaba,size bişey sorabilir miyim?benim de ilk denemem de kimyasal gebelik oluştu.ikincisinde aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum .acaba size ikinci denemeden önce niye kimyasal gebelik oluştuğunu anlamak için herhangi bir test yapıldı mı?Beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim...

MEHAY;senin yaşadıklarının aynısını ağustos başında ben yaşadım.Dünyam başıma yıılmıştı sanki,gece gündüz ağlamaktan mahvolmuştum.Bir daha asla denemeye cesaretim yok diyordum ama şimdi tekrar deneyebilmek için gün sayıyorum.Olmadı bu defada zamanı ver demekki canım,kendini çok fazla yıpratma.Vardır herşeyde bi hayır...

yasakkelime

mehaycım beni düşün 17 yıl bekledim ümidimi kaybetmedim. içtenlikle istedim allahım verdi. inan sanada verir. üzülme demek boş ama birdahaki sefere inş. herseyin vakti var demekki daha vakti gelmemiş. öpüyorum seni beni de üzdün:Saruboceq:

X