Tüp Bebek Merkezleri Kadıköy şifa hastanesinde tüp bebek yaptıran varmı ?

canım geçmiş olsun inşallah bi daha böyle sıkıntılar yaşamadan su gibi geçirirsin 8 ayını keseyide görürsün inşallah insan diliyle söyleyemesede elbet vardır gönlündün geçen rabbim gönlünden ne geçiyosa onu versin tek ikiz üçüz kız erkek tabiki herşeyden önce sağlıcakla.....

çok sagol caneylom vallahi söyleyeyim ben bir tane kız istiyorum ama allah ikiz verirsede şükürler olsun erkekte verirse şükürler olsun allah herkesin gönlüne göre versin seninde allah gönlüne göre versin canım en kısa zamanda

arkadaşlar kadıköy şifa hastanesinde ilk tüp bebek denememi yaptırdım ve hamileyim. sonucu bün aldım. dr engin enginsu. en ufak bir ne sorun ne olumsuzluk yaşamadım. mükemmel insanlar.

canım tebrik ederim ya çok sevindim:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: allah tamamına erdirsin

canım tebrik ederim ya çok sevindim:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: allah tamamına erdirsin

çok teşekkür ederim canım yaa çok heyecanlıyım kesin hamilemiyimben şimdi:):eek: darısı tüm isteyenlerin başına. allah herkesin gönlüne göre versin.

tüp bebek yaptıran arkadaslar tedavi süreci nasıl zormu sizce bende Allah kısmet ederse ikiz olsun istiyorum bi kız bi erkek olsa harika olur 2 cocukta yeter bida kolay kolay tüp bebek yaptırmayı düsünmüyorum insallah herseyin hayırlısı olurda ilk denemede olumlu sonuc alırım. Allah banada isteyen herkesede nasip etsin insallah.

kızlar şu an bu merkeze giden var mı? engin enginsu veya birgül sarıkamış? bir de filiz çataklı tosun varmış galiba onu tanıyan var mı?

kızlar şu an bu merkeze giden var mı? engin enginsu veya birgül sarıkamış? bir de filiz çataklı tosun varmış galiba onu tanıyan var mı?

canım benim tedavimi engin bey ve birgül hanım takip etti. ikisi de mükemmel insanlardır. ben en ufak olumsuzluk yaşamadım ve herşey dört dörtlüktü. hem bende hem eşimde problem olmasına rağmen ilk denememde hamile kaldım. ben 30 eşim 33 yaşında. şuanda 10+2 gebeyim. hala aynı hastaneye gidiyorum gebelik takibi için. çok iyi bir labratuarları var ve engin bey çok iyi bir embriyolog. sanıyorum tüp bebek tedavisi için önemli olan bu. bi de insana müthiş pozitif enerji veriyorlar. ben ağlıyodum valla ilk günler engin bey sayesinde moralim düzeldi. (felaket bir iğne korkum vardır ve düşün artık tüp bebek tedavisinde olabildiğince iğne oluyoruz:) üstelik tüm tedavi boyunca 3 yumurtam gelişmişti. :CüvCüv:

canım benim tedavimi engin bey ve birgül hanım takip etti. ikisi de mükemmel insanlardır. ben en ufak olumsuzluk yaşamadım ve herşey dört dörtlüktü. hem bende hem eşimde problem olmasına rağmen ilk denememde hamile kaldım. ben 30 eşim 33 yaşında. şuanda 10+2 gebeyim. hala aynı hastaneye gidiyorum gebelik takibi için. çok iyi bir labratuarları var ve engin bey çok iyi bir embriyolog. sanıyorum tüp bebek tedavisi için önemli olan bu. bi de insana müthiş pozitif enerji veriyorlar. ben ağlıyodum valla ilk günler engin bey sayesinde moralim düzeldi. (felaket bir iğne korkum vardır ve düşün artık tüp bebek tedavisinde olabildiğince iğne oluyoruz:) üstelik tüm tedavi boyunca 3 yumurtam gelişmişti. :CüvCüv:

tebrikler hayatım hamile olduğunu biliyordum demek orada yaptırdın. birgül hn randevu veremiyor pazartesiye kadar, enhin bey de olmazmış histeroskopi yaptıracagım önce diye. filiz hn hakkında bilgin yok herhalde? benim arkadaşım doğumunu birgül hn da yaptı o da methediyor tanıyan dr lar da varmış insan olarak da çok iyidir diye. demek 3 yumurta ile hamile kaldın? ama yaş gençse rezerv azsa bile şans daha yüksek oluyormuş. ben yaştakilerde hem sayı az hem bayat oluyor :gitme: neyse rabbim ne derse o olacak sonunda :Saruboceq:

tebrikler hayatım hamile olduğunu biliyordum demek orada yaptırdın. birgül hn randevu veremiyor pazartesiye kadar, enhin bey de olmazmış histeroskopi yaptıracagım önce diye. filiz hn hakkında bilgin yok herhalde? benim arkadaşım doğumunu birgül hn da yaptı o da methediyor tanıyan dr lar da varmış insan olarak da çok iyidir diye. demek 3 yumurta ile hamile kaldın? ama yaş gençse rezerv azsa bile şans daha yüksek oluyormuş. ben yaştakilerde hem sayı az hem bayat oluyor :gitme: neyse rabbim ne derse o olacak sonunda :Saruboceq:

filiz hanımı tanımıyorum. biz direkt engin bey ile görüşmüştük. rabia hemşire var o da öyle çok insan canlısı hepsi. evet benim yumurtalık revz. azalmıştı. ilaçlarla üç tane gelişti. benim şimdi evrim hanım takip ediyor gebeliğimi. valla gözüm kapalı gidiyorum çünkü onlar herşeyi en ufak detayına kadar inceleyip ne gerekiyorsa yapıyorlar zaten. bu transfer zamanı eşim ve ben sürekli rabia hemşireyle engin beyi aklımıza ne gelse gece gündüz demeden aradık durduk:) sağolsun hep yardımcı oldular.

slm kızlar bende orda iki kez tedavi oldum engin bey çok iyi bi insan dr.filiz hanımda öyle güler yüzünü eksik etmezdi ama rabia hemşireyi sevmedim olumsuz tavrı olmuştu bana karşı ve tedavide moralim bozuldu onun yüzünden .ilki tutmuştu ilkinde başka hemşire vardı ikincisinde rabia hemşire vardı ve tedavim olumsuz sonuçlandı

slm kızlar bende orda iki kez tedavi oldum engin bey çok iyi bi insan dr.filiz hanımda öyle güler yüzünü eksik etmezdi ama rabia hemşireyi sevmedim olumsuz tavrı olmuştu bana karşı ve tedavide moralim bozuldu onun yüzünden .ilki tutmuştu ilkinde başka hemşire vardı ikincisinde rabia hemşire vardı ve tedavim olumsuz sonuçlandı

senin doktorun engin bey miydi filiz han mı yoksa ikisi birden mi girdiler? bir de insandan insana değişir tabii ama hemşire o kadar üzecek ne yaptı ki? sen hemşireyi hiç takmasaydın ?yerimseniben

:emir_bebek:engin beyle görüştüm ilk olarak takiplerimi filiz hanım yaptı, benim acelem vardı muayenemi olmuştum sadece ilaç yazıcaktı hemşire bende belirttim ilacı yazarmısınız acelem var dedim herkesin içinde çok biliyosan kendin gir içeri yaz dedi çok utandım eşime anlattığımda şikayet edicekti çok sinirlenmişti ben mani oldum tatsızlık çıkmasın tedavim olumsuz olmasın diye tedavi döneminde çok hassas oluyoruz sonuçta onun bir evladı var bizde çocuk için uğraşıyoruz emek harcıyoruz umarım tedavin güzel sonuçlanır bende merkez araştırıyorum umarım bende kavuşurum bebişime

çok ayıp etmiş :eek:lmaz: o ne öyle gerçekten şikayet etseydin diyeceğim ama tedavide sık sık gidip göreceğin için huzurun bozulmasın diye söylememen normal. ama en azından tedavi bitince deseydin ayıp etti ne olursa olsun böyle denir mi diye. :eek:klava: senin tedaviler de olumsuz mu bitti yoksa allah korusun düşük fln olmamıştır inşallah. ben 2 tedavi için karar vermeden önce son şifa ve medicana çamlıca ile görüsecegim. benim ilki almandaydı. anadolu yakası bana uzak ama şifada birgül hanımı çok methetti bi arkadaşım. ben de filiz han ile yazıştım. bir de kk dan el muallim camlıca medicana faruk beyi methediyor ona gideceğim. böylece istanbulda görüşmediğim tüp bebek merkezi neredeyse kalmamış olacak kafamçokkarıştıdelikafadulden:roflol:

benim ilki tutmuştu 6haftalık düşük oldu ikincisi tutmadı sonrada denemdik daha benim birgül hanımla fazla diyaloğum olmadı benim takiplerimi filiz hanım yaptı çok iyi bi insan nereyi seçersen seç umarım bebişine kavuşursun bizim mahallden iki kişide eurofertilden ikiz hamile kaldı biri doğum yaptı diğeri 6aylık hamile banada illa oraya git diyolar burda okuduğum kadarıyla memnun olmayanda var kafam karışık yani bakalım nasip

benim ilki tutmuştu 6haftalık düşük oldu ikincisi tutmadı sonrada denemdik daha benim birgül hanımla fazla diyaloğum olmadı benim takiplerimi filiz hanım yaptı çok iyi bi insan nereyi seçersen seç umarım bebişine kavuşursun bizim mahallden iki kişide eurofertilden ikiz hamile kaldı biri doğum yaptı diğeri 6aylık hamile banada illa oraya git diyolar burda okuduğum kadarıyla memnun olmayanda var kafam karışık yani bakalım nasip

nacizane birşey diyeceğim eurofertile gitme de nereye gidersen git :kedi:yani ben hiç gitmedim ama burada istanbul eurofertilden 1 tane yani tek 1 tane memnun olanı görmedim. ilk senden duyuyorum hamile kalıp memnun olanı. bir yer hakkında 1-2 kişi kötü şey söyler ama 3-4 kişi iyi şey söyler o normaldir de herkes mi kötü söyler :eek:lmaz: ben şu ana kadar brüksel tıp merkezi ist cerrahi ist tüp merkezi ve memorial ile görüştüm. son ist medicana ömer faruk vanlıoğlu ve şifa filiz hn sonra da birgül hn ile görüşüp kararımı vereceğim. istersen yarın medicana çamlıca hakkında da bilgi veririm sana a.s.

sen rabia hemşirenin lafına bozulmuşsun ben eurofertilde neler yaşadım bir bilsen:KK43: bana doktor "senin gibi hastayı ben takip etmek istemiyorum ne çok soru soruyosun" dedi ya. e sormimi. yalnız böyle yaparsanız ben tedaviyi bırakırım zaten çok hassasım dedim. "bırakırsan bırak sen bırakmasan bile ben seninle uğraşamam" dedi. sorduğum sorularda ilk kez tedavi oluyorum iğne veriyor ne için olduğunu ne kadar süreyle kullanmam gerektiğini filan soruyorum. hiçbirşey sormadan iğne mi olunur canım?? hemşireler mi terslemedi azarladılar vs vs hatırlamak bile istemiyorum şuan. ben toplama işleminden bir gün önce bıraktım tedaviyi. sinir sistemim bozulmuştu. sonra bide bana ihtarname gönderdiler 3 milyar borcunuz var diye. neyse bunları hatırlayıp kendimi germek istemiyorum. şuan 10+4 gebeyim. kadıköy şifa engin bey sayesinde. üstelik eurofertilde yaşadıklarımı anlattığım için okadar hassas davrandılarki anlatamam.ve çok cüzzi bir miktara yaptılar benim tedavimi bu yaşadıklarım yüzünden. allah ne muradı varsa versin.

deniz bulut benim dediğim kişiler evimin karşısında oturuyolar ama burda okuduklarım kafamı karıştırdı ben temmuza kadar kilo verip öyle başlamak istiyorum sizlere elbette danışacağım realist çok zor şeyler yaşamışın canım böyle davranmaya hakları yok canım azar işitmek istesek devlet hastanesinde tedavi görürdük ki devlet hastanesinde bile okadar davranmazlar sonuçta para veriyoz emek veriyoz istediğimiz ilgi ve güleryüz ben telde engin beyle konuşup o yüzden seçmiştimo merkezi hamileliğini ALLAH tamamına erdirsin canım

deniz bulut benim dediğim kişiler evimin karşısında oturuyolar ama burda okuduklarım kafamı karıştırdı ben temmuza kadar kilo verip öyle başlamak istiyorum sizlere elbette danışacağım realist çok zor şeyler yaşamışın canım böyle davranmaya hakları yok canım azar işitmek istesek devlet hastanesinde tedavi görürdük ki devlet hastanesinde bile okadar davranmazlar sonuçta para veriyoz emek veriyoz istediğimiz ilgi ve güleryüz ben telde engin beyle konuşup o yüzden seçmiştimo merkezi hamileliğini ALLAH tamamına erdirsin canım

dun yine buradan bir arkadaş (kimdi munuttum ama araştırıp bulabilirim) sadece ön görüşmeye gittiklerini ultrasonla baktıkları için ön görüşme ücretsiz dedikleri halde 100 lira aldıklarını sonra içlerine sinmediği için vazgeçtiklerini ve dr a vazgectik dediler diye dr un bana ne gelmezseniz gelmeyin dediğini üstüne başka hiçbirşey yaptırmadıkları için hastanenin arayıp sözleşme imzaladınız 3000 lira vereceksiniz dediğini şimdi belki mahkemelik olacaklarını söyledi. realist canım sen bari yumurta toplamaya kadar gitmişsin bu arkadaş sadece görüşmeye gitmiş yapılan işlemin ücretini ödemiş ve o arada ne yazdılar nereyi imzaladı hatırlamıyor bile. valla güzel iş oturduğun yerde üçkağıtla 3000 lira topla kötükedihüso

X