Tüp Bebek Merkezleri Kadıköy şifa hastanesinde tüp bebek yaptıran varmı ?

deniz bulut ciddimisin böyle bişey olurmu ya ama sözleşmemi yaptı hemen kararsızken ALLAH yardımcıları olsun

umut tüp bebekteki enver kurt şifa hastanesine geçmiş biraz daha bekle bence enver beye başlarsın ben öyle yapıcam aralığın ilk haftası geliyo hayırlısıyla inş...:CüvCüv:

ay enver beyin umutdan gitmesine cok üzldüm ama şifayda baslarsa bekliyelim onu cünkü şifanın doktorlarını hiç tanmıyrum inş hepimize hayırlı olur enver bey nereye ben oraya.)

kadıköy şifada embriyolog dr engin enginsu var. kendisine insanlığından doktorluğuna kadar sonsuz kefilim. hem bende hem eşimde sorun olmasına rağmen ilk denememizde gebe kaldım. ve kısa protokolle. hastanede en ufak bir sorun yaşamadım. şuan 35 haftalık gebeyim. herşeyden müthiş memnundum. darısı tüm isteyenlerin başına. :CüvCüv:

arkadaşlar bende enver kurt için kadıköy şifa hastanesine gitmeyi düşünüyorum ama merak ettiğim orda PGD yapılıyormu acaba bilginiz varmı?

benim ilk görüşmem engin enginsu ile oldu.kendisi embriyolog.ama konuşmalarıi hoşsohbet tavrı ile insanı rahatlatıyor.karar aşamasını geçtikten sonra muayeneye geçiyorsun.o esnada da Sayın Birgül Sarıkamış'la tanıştım,iyi ki de tanımışım.Dünya tatlısı ve son derece başarılı bir doktor.Yüksel Hemşire var.Son derece ilgili,onun adını da anmadan geçemeyeceğim.Biyalog Onur Bey var.Son derece ilgili.
Hastane zaten full teşkilatlı.Yılların hastanesi ama herşey açısından 4.4 lük.

Şu an hamileyim.5 haftalık.Doktorlarıma kucak dolusu sevgiler yolluyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum

Umut Tüp Bebek Enver Kurt olayına gelince daha cumartesi günü gördüm hastanede.Hastalarıyla işe başlamış bile.Yeni Ataşehir Şifa açılacak.Orda göreve devam edecekmiş

merhaba arkadaslar ben almanyadan katiliyorum. burda 2 kere tüp bebek denedik tutmadi. simdide türkiyede denemeye niyetim var ama hic bilgim yok. kadiköy sifasuyu önerdiginizi okudum. gercekten iyimi orasi?

ben çok memnun kaldım. 36 haftalık gebeyim şuan.tedavimde orda oldu şuana kadarki tüm kontrollerimde. ama doğumu orada yapamıcam maalesef. eğer maddi durumum iyi olsaydı kesinlikle doğumuda orda yapardım.

kesinlikle katılıyorum.tedavimde orda oldu,kontrollerimde orda olacak kısmetse.gerçekten pahalı bir hastane.beni de özel sigortam kurtarıyor,yoksa doğum için epey para isterlerdi sanırım.

doğum fiyatı 6200. benim sigortam doğum için 4000 tl veriyor aslında az vermiyor ama arada 2200 gibi bi fark var. bu bile şuan çok. çünkü tedavi içinde zaten yeterince para harcadık. bide çocuk doğduktan sonrada masraf bitmiyor. ama imkanı olanlar başka yer düşünmesinler.

Umut Tüp Bebek Enver Kurt olayına gelince daha cumartesi günü gördüm hastanede.Hastalarıyla işe başlamış bile.Yeni Ataşehir Şifa açılacak.Orda göreve devam edecekmiş

merhaba anlamadım ben şimdi enver bey kadıköy şifada ama bi süre sonra ataşehiremi geçicekmiş eee o zaman kadıköydeki hastalar ne olacak mış. bunu size kendisimi söyledi ben 5 gün sonra 2,kez gidicem de merak ettim şimdi :uhm:

Merhaba arkadaşlar,
Ben de geçen sene Kadıköy Şifa hastanesine 2 nci defa tüp bebek tedavisi olduk. Bebeğimi mayıs ayında kucağıma aldım. ilk denememi başka bir hastanede yaptırmıştım. dolayısı ile karşılaştırma imkanım oldu. arada dağlar kadar farklar vardı. Birgül hanım ve Engin bey gerçekten bu işte çok iyiler. Her ikisine de burdan sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi gönderiyorum.
kesinlikle tavsiye edeceğim bir tüp bebek ekibi.
ınşallah isteyen herkes bizim gibi bebeklerine kavuşur.....

merhaba anlamadım ben şimdi enver bey kadıköy şifada ama bi süre sonra ataşehiremi geçicekmiş eee o zaman kadıköydeki hastalar ne olacak mış. bunu size kendisimi söyledi ben 5 gün sonra 2,kez gidicem de merak ettim şimdi :uhm:
canım nerelerdesin başladınmı tedaviye ben netten duymuştum ataşehire geçecegini sorddum evet dedi benim bildiğim yanlış anlamışta olabilirim tedaviler kont.ler ataşehirde transferler falan kadıköyde diye ama tam bilmiyorum enver beyi arayıp sorabilirsin buarada canım tüp bebek bölümde enver beyin hastaları diye topik açtım bekleriz senide

günaydın kızlar size özel saglık sigortasını sormak istiyorum yaptırmak gerekirmi acaba ben daha tedaviye başlamadım 1-2ay içinde inş. başlarız dogum için kont. için (inş.önce hamile kalırımda)hangi sigorta yada özel saglık sigortasını nezaman yaptırmalıyım geçmi kaldım gerek varmı yokmu bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

canım nerelerdesin başladınmı tedaviye ben netten duymuştum ataşehire geçecegini sorddum evet dedi benim bildiğim yanlış anlamışta olabilirim tedaviler kont.ler ataşehirde transferler falan kadıköyde diye ama tam bilmiyorum enver beyi arayıp sorabilirsin buarada canım tüp bebek bölümde enver beyin hastaları diye topik açtım bekleriz senide

slmm canım adetimi bekliyorum gidicem 3 gün sonra falan hayırlısıyla ya enver bey bizi bırakmasında nerde olsa gideriz yani yinede ben gittiğim de ayrıntılı sorar bilgi veririm inş.topik açtın demek :lepi:tamam gelicem bende:1hug:

kadıköy şifada embriyolog dr engin enginsu var. kendisine insanlığından doktorluğuna kadar sonsuz kefilim. hem bende hem eşimde sorun olmasına rağmen ilk denememizde gebe kaldım. ve kısa protokolle. hastanede en ufak bir sorun yaşamadım. şuan 35 haftalık gebeyim. herşeyden müthiş memnundum. darısı tüm isteyenlerin başına. :CüvCüv:

arkadaşlar kesınlıkle bu arkadasıma katılıyorum sayın Engın ENGINSU Mükemmel bir insan ve işinin en iyisi ve Dr.Birgül SARIKAMIŞ ben ikinci denemede hamıle kaldım nısan 2 de oğlumu kucagıma aldım 9 aylık oğlum var halen de kendılerıyle ırtıbat halındeyız ıs bıttı güle güle demıyorlar dostlukları apayrı onlara sonsuz teşekkürler ...sonuna kadar kefılım rabbım hepınıze bebıslerınızı nasıp eylesın

merhaba arkadaslar ben almanyadan katiliyorum. burda 2 kere tüp bebek denedik tutmadi. simdide türkiyede denemeye niyetim var ama hic bilgim yok. kadiköy sifasuyu önerdiginizi okudum. gercekten iyimi orasi?

kesinlikle kadıköy şifadan vazgecme dogum konusunda bır numara doktor olarakta Birgül Hn ve Engin Bey tek geçerim. Ekıp sızın ruh halınızı çok ıyı anlıyor ve olumsuzlukları pozıtıfe cevırıyor zaten Engın Bey cok pozıtıf bır ınsan onunla konusmak bana huzur verıyor

günaydın kızlar size özel saglık sigortasını sormak istiyorum yaptırmak gerekirmi acaba ben daha tedaviye başlamadım 1-2ay içinde inş. başlarız dogum için kont. için (inş.önce hamile kalırımda)hangi sigorta yada özel saglık sigortasını nezaman yaptırmalıyım geçmi kaldım gerek varmı yokmu bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

tedavıye başlamadan yaptır 2010 yılı ıcın dogum temınatı al. sana yapıkredı saglık sıgrtasını tavsıye edecegım bız bunu yenı atlattıgımız ıcın cok önemlı bır konu var onu sadece ykb sıgorta kapsamına alıyor allah korsun dogum anında bebekte bır sıkıntı olursa ykb sıgorta 24 saat ıcınde sıgortasını annesının sıgortasından baglı olarak acıyor bebegın ve burdan herşeyı karsılıyor ıstersenız ınceleyın ama hıc bır sıgorta bunu kapsamıyor hastane cıkısından sonra eve cıkıs ıslemlerınden sonra bebegı sıgorta kapsamına alıyorlar. ve sıze tavsıyem maddı durumuznuz nasıl bılemıyorum amam VIP denen bır sıgortası var onu yaptırın cunku sureklı takıptesınız hamılelık olunca hıc dr ücretı ödemıyeceksınız yuzde yuz karşılıyor bebekte dogunca ayda 2 kez sonra bırkez dr konrtolu asıları var onlarıda yuzde yuz para ödemeden atlatıyorsunuz ...
benden tavsıye arkadasım ...

X