Gelinlik Modelleri kadıköyde iyi dikim yapan güvenilir gelinlikçiler ????

ben kadıköy şubesine gittim canım, boğaya doğru çıkarken solda kalıyor üç dört katlı bi mağaza.. yıldız hanım diye bi bayanla görüştük, benim istediğim model elimde resmi olan bi modeldi birebir aynısını istediğim için çizim falan yapmadık ama keşke diktikleri gelinlikleri inceleseydim:KK43:
tül ve dantel seçelim dedim provada seçicez dediler sen de mi seçmedin canım?

rüzgarcım için rahat olsun yıldız hanım seni istediğin gelinliğe çok kolay ulaştıracaktır.
yeterki istediklerini doğru şekilde ifade et.
seni arkadaş olarak ekliyorum profilimde gelinliğimin fotoları mevcut bakabilirisn

Herşey yolundaysa sıkıntı yok umarım bir pürüz çıkmaz benim yaşadığım tatsızlıkları herkes yaşayacak diye bişey yok, Ama tasvip etmediğim bir moda evini burada tabiki karalayacağım hüsranla sonuçlandıysa O moda evini övmem beklenemez.Gelinlik düğün aşamasının en stresli süreci..şimdiden mutluluklar diliyorum

rüzgarcım için rahat olsun yıldız hanım seni istediğin gelinliğe çok kolay ulaştıracaktır.
yeterki istediklerini doğru şekilde ifade et.
seni arkadaş olarak ekliyorum profilimde gelinliğimin fotoları mevcut bakabilirisn

oslemys çok teşekkür ederim cevabın ve fotoğrafların için.. en azından senin bu kadar memnun kalman benim için de bi umut oldu..
hayırlı olsun gelinliğin de düğünün de canım, inşallah herkesin gönlüne göre olur..

Herşey yolundaysa sıkıntı yok umarım bir pürüz çıkmaz benim yaşadığım tatsızlıkları herkes yaşayacak diye bişey yok, Ama tasvip etmediğim bir moda evini burada tabiki karalayacağım hüsranla sonuçlandıysa O moda evini övmem beklenemez.Gelinlik düğün aşamasının en stresli süreci..şimdiden mutluluklar diliyorum

Napuhte sana da teşekkür ederim ilgilenip yorum yaptığın için, elbette memnun kalmadıysan bunu dile getirmen kadar doğal bişey olamaz
senin adına üzüldüm canım sıkıntılı geçmiş belliki, inşallah bundan sonrası yolunda gider..

Seren Moda fanlarından biri de benim.. Satış öncesi ilgi alaka satış sonrası da devam ediyor.. Demo modellerin kusursuzluğu da dikim kalitesini gösteriyor bence ..

Allahım utandırmasın yarabbimm :KK1:

memnun kaldınız mı gelinlikten , ben de yer arıyorum diktirecek

günel tasarıma yaptırmayı düşünüyorum. bu adresteki model orada yapılmış. gittiğimde gördüm prova resimlerini bile almıştım :) fotograftaki ile birebir yapmışlar.

$IMG_0727-1200-1.jpg $IMG_0721-1200-4.jpg $IMG_0724-1200-3.jpg $IMG_0726-1200-2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
memnun kaldınız mı gelinlikten , ben de yer arıyorum diktirecek

Kesinlikle memnun kaldım..
Biraz geç cevap verebildim ama pek sık giremiyorum bu ara.

İki defa giydim + dış çekim oldu. O kadar çimende oturup kalktım, kuaför fotoğrafçı vs, değil taş düşmesi kirlenmedi bile :)
Gönül rahatlığı ile dikim yaptırabilirsin.

Biraz geç kalmış olabilirim yazmakta.Ben gelinliğimi lady modaevinde diktiriyorum. Daha önce arkadaşım ve onun bir çok arkadaşı diktirdi. Arkadaşımın gelinliği mükemmeldi.Birçok gelinlikçi gezmiş biri olarak dikişleri kumaşı ve kullandığı malzeme pronovias ayarında olan tek modaevi bence

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben maalesef Butik Antik Gelinlikte diktirdim gelinliğimi. Demo olarak sergiledikleri gelinliği dikemediler. İlk önce diktiler bir gelinlik. Tamamen başka bir şey oldu. Onlar da baktı hiç olmamış. Tamam bi daha yapçaz diyerek demo gelinliği söktüler kalıp almak için. Yine yapamadılar. Dikişleri yamuk yumuk oldu.Modeli kayık oldu. Ben çok sade bir şey diktirdim. O yüzden modeli de dikişleri de çok önemliydi. Terzilerin ve ordaki hanımın tavrından bahsetmiyorum bile. Parayı aldıktan sonra 'biz yaptık bu kadar' dediler. İnsan tabi ki gelinliğinin kusursuz olmasını istiyor. Ben bir dünya para verdim ve ağlaya ağlaya giydim gelinliğimi. Terzi arkadaşım yardım etti dikişleri biz düzeltmeye çalıştık.
Umarım kimse yaşamaz bana yaşattıklarını.

Ya maalesef gelinleri böyle hayal kırıklığına uğratıyorlar yazık günah ama. Ben de diktireceğim ama gözüm kapalı güveneceğim bir gelinlikçi yok mu :KK43::KK43:

Ben bugün gittim hulya gun modaevi var bi gelinlik denedim güzeldi ama emin degilim her kez göz boyamak için çeşit çeşit şey syluyo

aa ben de orda denemiştim 2-3 hafta önce. Hatta Kadıköy'de son girdiğim gelinlikçiydi. Yardımcı olan Merve isminde genç bir kızdı.
Girdiğimde bir kız bn buraya ağlayarak girmiştim çok güzel bir gelinlik buldum çok teşekkürler diyerek çıktı :)
Benim Mayıs'ın 9 'unda düğünüm var bu hafta kesin bir karar vermem gerekiyor. Birde Kadıköy'e çıkarken Sılay diye bir yer var orasıda güzeldi. 2 si aklımda tekrardan uğrayacağım.

aa ben de orda denemiştim 2-3 hafta önce. Hatta Kadıköy'de son girdiğim gelinlikçiydi. Yardımcı olan Merve isminde genç bir kızdı.
Girdiğimde bir kız bn buraya ağlayarak girmiştim çok güzel bir gelinlik buldum çok teşekkürler diyerek çıktı :)
Benim Mayıs'ın 9 'unda düğünüm var bu hafta kesin bir karar vermem gerekiyor. Birde Kadıköy'e çıkarken Sılay diye bir yer var orasıda güzeldi. 2 si aklımda tekrardan uğrayacağım.
Ben hulya gunle anlasmami yaptım inş pişman olmam ölçüler alindi kumaş seçildi ilk prova şubat sonunda bakalım sonuç nolcak

Hayirlii olsun canm , nasil bir modele karar verdin ? Kac prova yapacaklarmis ? Ve ne kadar fiyati ?

Kızlar bende gelinliğimi buldum :KK16:
Kadıköy nurbanu moda evi Üzerime giydim veeeee işte bu benim gelinliğim dedim :KK9:
Aslında prenses etek ve üzeri hafif taşlı bi model istiyodum ama Gelinliğim okadar zarif durduki üzerine tek bir taş bile eklense o asaleti bozulur gibi geliyo bana
Gelinliğim komple hayal tülden yapılmış Prenses etek ve çok kabarık Sadece belinde swaroski kemer gibi bi taşı var
Üst kısmı komple drape ama çok değişik bi drapesi var ve göğsü çok değişik duruyo Dekoltesi biraz fazla gibi :KK17:
Nişanlım baya itiraz etti tabi :KK9: ama annem ve kayınvalidem çok beğendiler Biraz dekolteli bi gelin olucam galiba :KK17:
ama dediğim gibi üzerindeki tek bi değişiklikte bütün o duruşu bozulucak gibi
O yüzden kadın bana aynısını dikicek 2000 tl ye anlaştık Kesesi saç aksesuarı ve duvak dahil Çiçek yok :KK43:

Nurbanu'da ben de aynısını dedim, 1,5 gün gezdim elimde istediğim modelin resmiyle, ilk girdiğim dükkanlardan biri de Nurbanu Moda Evi'ydi, mankenin üzerindeki gelinlik tam istediğim modeldi. Bir tek onu denedim tüm arama sürecim boyunca ve dönüp dolaşıp aynı yere gittim sonuç olarak. Sipariş verdim ilk provama da az kaldı. Ölçü alan kadına da, mağazadaki diğer modellere de, kadının kendine olan güvenine de bakıp iyi bir şey çıkartabileceğini düşündüm. Yoksa aklımda hiç diktirmek yoktu hep bu istediğim gibi olmamasından dolayı. Ay neyse uzattım lafı, siz gelinliğinizden ve moda evinizden memnun kaldınız mı? :)

Satın alma fiyatı canım Pazarlık çok çok önemli Benim gibi beğendiğini alıcağını çok belli edersen kazığı yersin Kararsızmış gibi davran çok beğensende :KK9:
Kendi gelinlikçimi öneririm mükemmel modeller var Nurbanu moda evi
Bide eğer kafanda tek bi model varsa ve ne istediğini biliyosan gül erdem ' i öneririm.Gerçekten dikimi çok güzeldi ama demo model yok Sadece dikim yapıyo

Siz memnun kaldınız mı Nurbanu Moda Evi'nden? Birilerinin gelinlikçimi onaylaması hoşuma gidecek galiba, aklımda soru işareti yok desem de hiç bilmediğim bir yer olduğundan gizli şüpheler var onları yok etmem lazım sanırım :)

Sağol canim uç prova olacak 2500 sen naptin

Canım cumartesi günü tekrardan gidip bakıcam oraya bu hafta kesın bir karar vermem lazım.
Kadıköy , Ümraniye ve üsküdar 'da önerebileceğiniz gelinlikçiler var mı kızlar ,?

Arkadaşlar kadıköydeki eda sposa gelinlik dikimi hakkında bir bilginize var mıdır? Bende eda sposada bir gelinlik beğendim fakat dikim nasıl olur bilemedim :S Duyan yada yaptıran varsa bilgi verebilirse çok iyi olur kafam karıştı .

X