Kadın olarak bir kadına aşık olmak

Insanları kışkırtan ve ayıran sizsiniz. Dinden bahsediyorsunuz din size insanları ayrıştırın mı diyor ? Tutarsızlık yaşıyorsunuz. Insanların hayatlarına müdahale etmek ve yargılamak bize düşmeZ. Ben tüm insanları seviyorum ister eşcinsel ister Travesti ister başka birşey. Nasıl mutlulursa öyle yaşasınlar diyorum. Bu benim dini inancımdır. Hoşgörü . O hanımefendi erkekle bir ilişki Yaşayınca Allah'ın gözüne mi girecek. Yapmayın Allah aşkına . Bu konuda birbirimizi kırmamak en büyük temennim. Ama size tavsiye eşcinseller mutsuz acı çekiyor gibi göstermeyin. Benim birçok arkadaşım çok mutlu huzurlu ve dinine bağlı. Eşcinsellik ne bir ilaçla çözülecek ne de psikologla çözülecek bir olay. Bu hissel birşey. Saygılar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Escinsellik bir hastalik degil, gunahi varsada birsuru ginahlar var, bu mu kaldi. Hirsizlikda gunah, yalan da gunah.
Bence bu konu uzerinde fazla takilma, escinselsindir degilsindir bilemiyorum, ama su anda ask acisi yasiyorsun, bunu atlatmak icin kendine zaman ver.
Zaman gosterir zaten sana herseyi, insaniz hepimiz, onemli olan iyi insan olmak, kim kimle ne yapiyor acikcasi beni hic ilgilendi m iyor, kimseyi de ilgilendirmez.

Ne zor yaşanan durum ve ne zor bir durum biz normallerin buna yorum yapması. Arkadaş dini boyutunu zaten biliyormuş bence onu, onu anlayanlarla yanlız bırakmak gerekir. Bilmiş bilmiş konuşmanın anlamı yok o çaresiz ve ona tek yardımcı olacaklar bu durumu yaşamış olanlar ve yaşayanlar... Biz çok yardımcı olamayız arkadaşa... Ama inşş en kısa zamanda Allah iyi güzel düşünceler versin gönlüne yüreğine...

Ne zor yaşanan durum ve ne zor bir durum biz normallerin buna yorum yapması. Arkadaş dini boyutunu zaten biliyormuş bence onu, onu anlayanlarla yanlız bırakmak gerekir. Bilmiş bilmiş konuşmanın anlamı yok o çaresiz ve ona tek yardımcı olacaklar bu durumu yaşamış olanlar ve yaşayanlar... Biz çok yardımcı olamayız arkadaşa... Ama inşş en kısa zamanda Allah iyi güzel düşünceler versin gönlüne yüreğine...

Kas yapalim derken goz cikarmayalim lutfen. O da normal, anormal degil ki. Ne demek ben normalim o anormal.
Herkes kendine normal:KK14:

Kas yapalim derken goz cikarmayalim lutfen. O da normal, anormal degil ki. Ne demek ben normalim o anormal.
Herkes kendine normal:KK14:

Ya kusura bakmayında bu bana hiç normal bir durum gelmiyor... Bu normal bir durum olsa şu anda biz bu durumu konuşuyor olmazdık. Ben anormal demedim ama normalin üstünde yaşam standartlarımıza göre olağan olmayan bir durum bu.... Anlatabiliyormuyum. Bunun dinlede alakası yok. Ben düşünemiyorum Park'ta 2 erkeğin veya kadının sarmaş dolaş elele oturmasını.... İşte nırmalin üstünde dediğim bu. Yoksa o onun tercihi ki yaşıda küçük belki ilerde bu durum değişecek.... Hemen muhalefet olmadan bi çevrenizi düşünün sonra normal anormal muhabbeti yapın politize etmeyin.... Ben arkadaşımı anlayamıyorum çünkü böyle bişey yaşamadım herkes dini boyutunu anlatmış kız zaten bunu biliyor ayrıca çoğu insanda benim gibi bu başlığa tıklayıp aaaaaa diyosa bu yaşanan normal bir durum değildir arkadaşım!!! Ve yaşadığımız ülke bunu kabul etmez. Bundan bahsediyorum!!!!!!!

Yorumlara inanamiyorum...

Escinsellik ne sapkinlik ne sapiklik nede hastaliktir.

Escinsellik Milyonlarca insanda Milyonlarca Hayvanda vardir. Doganin icindedir.

Aksini savunacak biri varsa buyursun bilgi alis verisine benimle ama lütfen aksini bana kutsal kitaplardan vermeyin bilimle verin

Ben kendimi bildim bileli Escinsel bir Kadinim. Ailem arkadaslarim cevrem patrronum herkez ama herkez biliyor

Ne dislaniyorum ne sorun yasiyorum nede sapik diye etiketleniyorum...

Gayet normal birsey Hemcinsine ilgi duymak asik olmak... Askin ilginin kalibi cinsiyeti dini kitabi rengi yasi yoktur. Bunu o kaliplasmis beyninize nasil

sokarsiniz bilemiyorum. Ama bu böyle. Asin artik bazi seyleri.
:KK19::KK20:
keşke bir de HERKES yazmasını öğrenseydin.
sapıklığı böyle normal karşılanmasına şaşıyorum. kadın erkek bedeni bile birbirine uyumlu yaratılmış .. sizin dediğiniz cinsel hazdır ve bunu canınızın istediği gibi yaşamaktır . buna yok at gözlüğü takıyorsunuz yok kalıplaştırmışsınız falan demeyin hatta ve hatta dini karıştırmayın.
bitkiler bile üreyebilecek şekilde yaratılmışken kısır bir döngüyü nasıl tercih ediyorsunuz anlayamıyorum..
Allahım çoluk çocuk olsun istiyoruz sen onları doğru yoldan ayırma..

keşke bir de HERKES yazmasını öğrenseydin.
sapıklığı böyle normal karşılanmasına şaşıyorum. kadın erkek bedeni bile birbirine uyumlu yaratılmış .. sizin dediğiniz cinsel hazdır ve bunu canınızın istediği gibi yaşamaktır . buna yok at gözlüğü takıyorsunuz yok kalıplaştırmışsınız falan demeyin hatta ve hatta dini karıştırmayın.
bitkiler bile üreyebilecek şekilde yaratılmışken kısır bir döngüyü nasıl tercih ediyorsunuz anlayamıyorum..
Allahım çoluk çocuk olsun istiyoruz sen onları doğru yoldan ayırma..

Herkes... oldu mu ? :)

Uyum dedigin seyi kim belirliyor ? kim o kurali koyuyor ? bir kere Dünyada bu evrende uyum denilen hicbirsey yoktur . Hersey tam bir Kaostur
Bunu okulda ögretmis olmalilardi sana. Cinsel haz demissin bide ama bunun cinsellikle hicbir alakasi yok.

Bilim bile bunun hastalik olmadigini kanitlarken ne diye yorum yapiyorsunuz bilmiyorum-.. Bilim Yahuu Bilim daha ötesi var mi ?

Coluk cocuk istiyormussunuz ne güzel ama umarim cocuguz sansli olur ve escinsel dogmaz. cünkü olursa onu dislayacak anlamayacak bir ailesi olucak ne yazikki.

:KK66:

evet ülkemiz yadırgıyor fakat hormonlara care mi var ??? herkez bilimsel araştırsın biraz:KK4:

türkiyem ne zaman arastiran bir toplum olmus ki ? kulaktan dolma bilgilerle , ezbere edindigi seylere artistlik taslayan herseyi bilen edalari yaratan bir toplumuz. Ama olsun yeterki allah inanci olsun :)

Maalesef tablo bu . Zaten mantik olarak escinsellik hasta olsaydi , tedavisi kadar ayrica Heteroseksuelleride homosexuell yapabilirdiler. haha :)

türkiyem ne zaman arastiran bir toplum olmus ki ? kulaktan dolma bilgilerle , ezbere edindigi seylere artistlik taslayan herseyi bilen edalari yaratan bir toplumuz. Ama olsun yeterki allah inanci olsun :)

Maalesef tablo bu . Zaten mantik olarak escinsellik hasta olsaydi , tedavisi kadar ayrica Heteroseksuelleride homosexuell yapabilirdiler. haha :)

anne karnındayken tercih yapabilme olanagı yok malesef olsaydı ozaman yadırgama hakkına sahip olur seçimler hakkında kişileri yuhlamak bi nevi daha adil gözükebilirdi:KK19: dediğin gibide tablo belli:KK50:

anne karnındayken tercih yapabilme olanagı yok malesef olsaydı ozaman yadırgama hakkına sahip olur seçimler hakkında kişileri yuhlamak bi nevi daha adil gözükebilirdi:KK19: dediğin gibide tablo belli:KK50:

Secim dahi olsa idi kimsenin kimseyi yadirgama hakki yok. Bende heteroseksuelleri yadirgayim o halde.. cok itici geliyorlar :p :) :KK45:

Herkes... oldu mu ? :)

Uyum dedigin seyi kim belirliyor ? kim o kurali koyuyor ? bir kere Dünyada bu evrende uyum denilen hicbirsey yoktur . Hersey tam bir Kaostur
Bunu okulda ögretmis olmalilardi sana. Cinsel haz demissin bide ama bunun cinsellikle hicbir alakasi yok.

Bilim bile bunun hastalik olmadigini kanitlarken ne diye yorum yapiyorsunuz bilmiyorum-.. Bilim Yahuu Bilim daha ötesi var mi ?

Coluk cocuk istiyormussunuz ne güzel ama umarim cocuguz sansli olur ve escinsel dogmaz. cünkü olursa onu dislayacak anlamayacak bir ailesi olucak ne yazikki.

:KK66:
Umarım çocuğum olursa yanlış yollardan gitmesin vatana millete ailesine hayırlı evlatlar olsun. olur da böyle yolundan çıkarsa o yola destek vereceğime döndürmeye çalışırım doğruyu göstermeye çalışırım .ama halen söz dinlemez bildiğinden şaşmaz ise yapacak bir şey yok tabiki Allah sapık bir evlat yolladı başımıza bu da bizim sınavımız der otururum napim evlat ne yaparsa yapsın sevmekten vazgeçilmez terkedilmez o ayrı bir konu.
belki senin oğlun GAY olursa, ya da abin baban falan hatta eşin sen ona destek ver tamam mı canım..
bu işin başında olan bir insana buradaki arkadaşlar istediğin gibi yaşa falan fişman diyorlar destekliyorlar. doğru olan bu mu yani ? doğru olan bence yanlıştan dönmektir.
bilemedim. herkesin kendi kararı kendi yaşantısı

Umarım çocuğum olursa yanlış yollardan gitmesin vatana millete ailesine hayırlı evlatlar olsun. olur da böyle yolundan çıkarsa o yola destek vereceğime döndürmeye çalışırım doğruyu göstermeye çalışırım .ama halen söz dinlemez bildiğinden şaşmaz ise yapacak bir şey yok tabiki Allah sapık bir evlat yolladı başımıza bu da bizim sınavımız der otururum napim evlat ne yaparsa yapsın sevmekten vazgeçilmez terkedilmez o ayrı bir konu.
belki senin oğlun GAY olursa, ya da abin baban falan hatta eşin sen ona destek ver tamam mı canım..
bu işin başında olan bir insana buradaki arkadaşlar istediğin gibi yaşa falan fişman diyorlar destekliyorlar. doğru olan bu mu yani ? doğru olan bence yanlıştan dönmektir.
bilemedim. herkesin kendi kararı kendi yaşantısı

dogru kisiye göre degisir. Senin yanlis gördügün sey benim bildigim tek hayat.
abimin babamin esimin gay olmasina gerek yok . Ben zaten escinsel bir kadinim.
Allah sapik evlat vermis diyor ya :) yobaz düsünce ne diyim... tartismaya gerek yok:KK52:

Kacmana gerek yok , kadinin zeki olanini severim ben ... korkma yani :)

Bende kadinin ahlak disina cikmayanini severim. Sapiklasmis ruhunu bedenini uzerimizden geri çek bebeğim.zira kusacak gbi oluyoruz topluca

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

dogru kisiye göre degisir. Senin yanlis gördügün sey benim bildigim tek hayat.
abimin babamin esimin gay olmasina gerek yok . Ben zaten escinsel bir kadinim.
Allah sapik evlat vermis diyor ya :) yobaz düsünce ne diyim... tartismaya gerek yok:KK52:

Hosunuza gitmeyince direk 'yobaz' öylemi?

Allah islah etsin..

19 yaşıma kadar bir kadın olarak başka bir kadını sevebileceğimi bilmiyordum. Hayatımda daha önce erkek arkadaşım oldu ama başka bir kadını sevdim hemde kimseyi sevmediğim kadar.Hep feminist özellikler taşıyan biriydim küçükkende. Belkide kadınlarıda sevebileceğimi bilmediğimden mecburen erkekleri sevdim. Şimdi olduğum şeyi bilmiyorum erkekler ilgilimi çekmiyo saçma bir tabir olsada kadınsı kadınlarda ilgimi çekmiyo. Erkeksi bir kadınla konuştum ilgi duyar gibi olsamda kimseye ona baktığım gibi bakamıyorum. Kaybolmuş bir haldeyim.

bence destek alin. yasiniz daha cok genc. gercek kimliginizi bulacaksiniz. dini konuda sanirim tedirginsiniz, dogada da var demis bazi arkadaslar. yanlis anlasilmasin benim de gay arkadaslarim var. bu durumdan kurtulmak icin cagre agrayin eger elinizden gelen herseyi yapar da kurtulamazsaniz o zaman tevekkül edin. erkekle de nikahtan önce bazi seyler yasamak günah bu konu da haklisiniz.soru su ki; islamda kadina nikah düsermi bir kadin icin, ilerde cocuk sahibi olmak ister misiniz hepsini düsünün. bu duyguyu yasadiginiz icin günahkar hissetmeyin ama dedigim gibi elinizden gelen herseyi yapin kurtulmak icin. doga da tecavüz de var yanlis anlasilmasin, bu da bir bakis acisi. biziim hadimiz degil insanlari yargilamak.
en sonunda umarim tercihiniz ne olursa olsun mutlu olursunuz ve hayirlisi olur insallah sizin icin.
eger farkli bir tercih yaparsanizda sakin insanlardan cekinmeyin

Üzüldüm yani bu konuya hem yorum yapan bizler için hemde bunu yaşayan kişi için üzüldüm zor..

bu bi hastalık değil, eğer böyle hissediyorsan bunu yasayacaksın
ama yorumlardan da anlayacağın üzere bu toplumda olmaz, gizli saklı yasayacaksın
bunu da dert etme bir çok kadın nişanlana kadar laf söz olmasın diye hayatındaki insanı saklamak zorunda kalıyor
içindeki boşluk, tamamen onaylanmamak ve suçluluk duygularından kaynaklanıyor
zamanla oturur hislerin,
bu toplumda uzunsan dışlanırsın, şişmansan dışlanırsın,
boşanmışsan dışlanırsın, dışanırsında dışlanırsın...
sen duygularını yaşamaya bak, diğerlerini önemsememeyi ve kendini sevmeyi yirmili yaşların sonlarında öğrenmeye başladım ben
sende öğrenirsin.. bu arada lezbiyen değilim,:))

X