Kızlara yalan söylemişler

Yorumlarda çoğu kişinin dalgaya aldığını görüyorum ama bir kadının ağzından gerçekleri duymak,görmek güzel çok güzel yazmışsın etkileyiciydi tebrik ediyorum ve inanın doğruları söylemişsiniz . Keşke geri alabilme şansınız olsa ama maalesef yok ama bunu biraz geç anlamışsınız ama anlamışsiniz umarım kendinizi düzeltirsiniz bazı konularda dizginlersiniz ve iyi,anlayışlı bir insanı çıkarır Allah karşınıza inşallah herkes hata yapabilir önemli olan hatayı anlayıp bundan ders alabilmek ve bu hataları devam ettirmemek. İlerleyen zamanda güzel haberlerini duymak beni çok mutlu eder umarım çok mutlu olursun inşallah ☺️👍
😐😐👹🙄😇😭

Ay senelerce polo kullandim. Bebek arabasini soktun mu daha unut o bagaji. Ayrica bebek arabasi sigarsa da öp basina koy Araba seçimi yanlis bi kere.
😂😂 bu canta gibi katlanan bebek arabalari var artik onlardan heralde bende fiesta kullandim polo tarzi kucucuk bagaj hani sole tesla falan olur da psikolojim bozulsun etkilensin daha polodaki aile ye aglicak kadar vahim diil allaha sukur.

😂😂 bu canta gibi katlanan bebek arabalari var artik onlardan heralde bende fiesta kullandim polo tarzi kucucuk bagaj hani sole tesla falan olur da psikolojim bozulsun etkilensin daha polodaki aile ye aglicak kadar vahim diil allaha sukur.
Sorma kizimi dogurduktan wonra, hep o polonun bagajina bugaboo puset sokmaya çalışarak gecti ömrüm, ulen senin polon var, haddini bil, bugaboo senin neyine diyen de olmadi. Süründüm en sonunda puseti de ucagin kargosunda kaybettik. Kucuk bisey alip kurtuldum.ama polonun bagajindan cool tavirlarla puset falan cikmaz yani. Anca küfür edersin o anda. Hxbzvzb

Valla kızlar özenilecek hayat yaşıomuşuz haberimiz yok😁

"Benimle artik evlenmek evlenmek ister mi erkekler" demissiniz ya, siz de onlari isremezsiniz ki. Ilk gece, girecegi deligin yerini bulamıyorlar, heyecandan 10 sn de sönüp gidiyorlar, 3 dk süren performanslarıyla göz dolduruyorlar. Forum, onlarin evlenmek isteyip mutsuz ettigi kadinlarin hikayeleriyle dopdolu. Her seyin disardan göründüğü gibi olmadigini anlayacak kadar da büyüksünüz aslinda...

"Benimle artik evlenmek evlenmek ister mi erkekler" demissiniz ya, siz de onlari isremezsiniz ki. Ilk gece, girecegi deligin yerini bulamıyorlar, heyecandan 10 sn de sönüp gidiyorlar, 3 dk süren performanslarıyla göz dolduruyorlar. Forum, onlarin evlenmek isteyip mutsuz ettigi kadinlarin hikayeleriyle dopdolu. Her seyin disardan göründüğü gibi olmadigini anlayacak kadar da büyüksünüz aslinda...
Umrunda değil ki, yaşayacağını yaşamış bitirmiş, libido kuş gibi uçmuş, şimdi eline geçmiyor. Kocaman çikolatalı tiramisuyu yedikten sonra gelen pişmanlık hissi gibi. 😆

X