Kızlara yalan söylemişler

Ay çok güldüm :KK45: profildeki yaş doğruysa (37) o zamanda hiçbir öğretmenin sevişin yiyişin dediğini sanmıyorum ki bu zamanda da diyen öğreten yoktur.Ben 32 yaşındayım ilk telefonumu lise 3 te dershaneye gidiyorum diye aldılar oda tuşlu. msn vardı facebook instagram whatsapp hep sonradan geldi. Hangi dizi hangi roman hangi film inanın çok merak ettim. öyle bir yazmışsınz ki ben z kuşağı falan sandım sizi ama maşallah yaş 37 :KK45: o zamanlar bizim köyde çarşaf kontrolü vardı ki bazı cahil ailelerde hala var

sağa sola çamur atan tipleride hiç anlamam hata yanlış bir kere olur. Sevişmek yanlıştır gaza geldin yanlış yaptın sonrası tamamen senin elinde olan bişey. Yanlışsa bi daha yapmazsın olur biter. Biraz cesur olun ya seviştim istedim gezdim tozdum düştüm kalktım neden yaptıklarınızın arkasında durup önünüze bakmayı denemiyorsunuz.

Doğru eğer sevişmeden 37 yaşına gelseydin o poloda oturan sen olacaktın tühhh, kendini çamaşır suyuna batır erkeklerin öptüğü yerler geçer tertemiz olursun o zaman Polo olmasa da dobloya binersin en azından enişteyle 😀

Hayır benim çatır çutur sevişen arkadaşlarım evlendi gayet de mutlular.

Keşke el değdirmeyince en sağlam en mutlu evlilikler yapılsaydı, bu işler kader kısmet.Takma bu kadar seni de biri alır merak etme aplaaa

Yaşım 37. Aynada yüzüme baktığımda, kavgadan çıkmış boksör gibi bir surat görüyorum.
37 yaşında sizin deyiminizle ‘yiyiştiği için’ dayak yemiş gibi olmaz insan biraz bakım yapsaydın keşke 37lik ne taş gibi kadınlar var.

Ayrıca kurban ol sen o boksörlere 😀 Ben boksa değil direkt boksörlerin kendileriyle ilgiliyim🥰 o kaslı vücut😍 o kavgadan şişmiş yaralı yüz uuu beybi, keşke herkes öyle olsa 😁

Çok dram olduğunuz için yalnız olabilir misiniz? 36 yaşında nasıl hortlak gibi oldunuz?

Ay senelerce polo kullandim. Bebek arabasini soktun mu daha unut o bagaji. Ayrica bebek arabasi sigarsa da öp basina koy Araba seçimi yanlis bi kere.

ben de buraya takılmıştım. polo diyor ya, ben mi poloyu bilmiyorum diye sorguladım bi an :) ancak söylene söylene bir bebek arabası çıkarılabilir polo bagajından hakikaten.

37 yaşında sizin deyiminizle ‘yiyiştiği için’ dayak yemiş gibi olmaz insan biraz bakım yapsaydın keşke 37lik ne taş gibi kadınlar var.

Ayrıca kurban ol sen o boksörlere 😀 Ben boksa değil direkt boksörlerin kendileriyle ilgiliyim🥰 o kaslı vücut😍 o kavgadan şişmiş yaralı yüz uuu beybi, keşke herkes öyle olsa 😁
Bence gözaltı torbaları icin cok başarılı kremler var, öyle bişey lazim buna.

X