Kafası karışık arkadaşınıza bir parfüm öneriiisiiii lütfeeenn

Calvin klein euphoria, carolina herrera good girl ve armani si vazgeçemediğim parfümlerimmm:KK68:
armani si in çakmasıyla tanışmışım ben o günden sonra sogudum ama inanılmz duydum adını . Calvin klein euphoria bana çok kaliteli bir koku gibi geliyor başkasında seviyorum ama bana yakışmadı sanki ya good girl nasıl onu hiç bilmiyorum. Şu topuklu ayakkabı olanlar mı girlli bişey diye görmüştüm nette o geldi aklıma.teşekkürler bu arada

armani si in çakmasıyla tanışmışım ben o günden sonra sogudum ama inanılmz duydum adını . Calvin klein euphoria bana çok kaliteli bir koku gibi geliyor başkasında seviyorum ama bana yakışmadı sanki ya good girl nasıl onu hiç bilmiyorum. Şu topuklu ayakkabı olanlar mı girlli bişey diye görmüştüm nette o geldi aklıma.teşekkürler bu arada
Armani sinin çakmasının orjinaliyle hiç alakası yok.Good girl evet topuklu ayakkabı şeklinde şişesi olan parfüm

Merhaba uzun süredir parfüm arayışındayım . Beklentilerimi karşılamayan çok parfümle tanıştım. Hepsini satıp elden çıkardım. Şöyle aradıklarımı bulacağım tek bir parfüm olsun istiyorum ama bulamıyorum
İçeriğinde Kayısı ,Beyaz şeftali, Yasemin, Vanilya içeren sıcak bir parfüm önerisi olan var mı. Şekeriyle baymayan yaseminiyle çok keskin olmayan :)

Parfüm zevkimden de örnekle verirsem belki sizin deneyiminizle aradığımı bulabilirimm. :
Zara femme çok güzel çok severim ama çok çabuk ucuyor ve imza bir parfüm değil,
Burbery classic dönüp dolaşıp dönüyorum bu parfüme çok seviyorum ama düz ve yakıcı bir notası var o rahatsız ediyor yine beni yeterince mutlu etmiyor.
jasmin noir gün sonunda bitişi çook güzelken ilk sıkıldığında kokuyu içmişim gibi burnumda tüttü hiç bana hitap etmedi.
caudalie the vignes aradıklarımın tamamen dışındaydı heh bu olur dedim o da müthiş ucucu
escada colectıon 4 yıl kullandım bitişi harika ama başlangıcındaki şeker çok çok yakıcı geliyor artık.
Parfümlerin size çağrıştırdığı bir parfüm varsa yada içeriğini belirttiğim gibi bir parfüm varsa çok mutlu olurum :)

Daha önce hiç koklama fırsatım olmadı ama saydığın içerikleri araştırınca d&g the one femme cikti karsima :) belki begenirsin aciklamasini asagiya yapistirdim :) ayriyetten aklıma avon little black dress geliyor.

1. Dolce Gabbana The One Femme
Daha çok kış aylarında tercih edilen bir koku. Sıcak, modern ve oryantal koku ailesinin en öne çıkan parfümlerinden. Günlük kullanımdan çok, özel günler ve geceler için tercih edilebilir.

Üst notaları: Bergamot, mandalina, liçi, şeftali
Orta notaları: Yasemin ve beyaz zambak
Alt notaları : Vetiver, kuru amber, vanilya, misk

Ayriyetten avon tomorrow bu aralar yeni gözdem :) Içinde şeftali ahududu yasemin menekşe amber sandal ağacı ve çok az karabiber var. Bakalim sıkılmadan pazartesi gunun den beri kullanıyorum büyük başarı benim için :)

Daha önce hiç koklama fırsatım olmadı ama saydığın içerikleri araştırınca d&g the one femme cikti karsima :) belki begenirsin aciklamasini asagiya yapistirdim :) ayriyetten aklıma avon little black dress geliyor.

1. Dolce Gabbana The One Femme
Daha çok kış aylarında tercih edilen bir koku. Sıcak, modern ve oryantal koku ailesinin en öne çıkan parfümlerinden. Günlük kullanımdan çok, özel günler ve geceler için tercih edilebilir.

Üst notaları: Bergamot, mandalina, liçi, şeftali
Orta notaları: Yasemin ve beyaz zambak
Alt notaları : Vetiver, kuru amber, vanilya, misk
The one ikinci tavsiye edilişi bu parfümün denencekler listesinde başı çekiyor. little black dress vücut kremi sürdüm şimdi :) bir süre parfümünü kullandm . Aslında avon ve oriflameninde çok güzel parfümleri var bitirdiğim lbdres onlardan biri ama nedense tekrar edinmek istemedim o yüzden aradığım olmadığını düşünüyorum

Ayriyetten avon tomorrow bu aralar yeni gözdem :) Içinde şeftali ahududu yasemin menekşe amber sandal ağacı ve çok az karabiber var. Bakalim sıkılmadan pazartesi gunun den beri kullanıyorum büyük başarı benim için :)
haha sizi çok iyi anlıyorum :KK70: hiç denemedim onu .Avona üye olduğum bir ara deli bir hevesle aldım parfümlerini yeni sattım onlarıda hayret o gözümden kactı demek :KK70::KK70:

The one ikinci tavsiye edilişi bu parfümün denencekler listesinde başı çekiyor. little black dress vücut kremi sürdüm şimdi :) bir süre parfümünü kullandm . Aslında avon ve oriflameninde çok güzel parfümleri var bitirdiğim lbdres onlardan biri ama nedense tekrar edinmek istemedim o yüzden aradığım olmadığını düşünüyorum

Tamam bir kokuda karar kılarsan haber ver :) the one adını duydum ama hiç koklama fırsatım olmadı içeriğine bakınca benimde hoşuma gitti notaları.

Tamam bir kokuda karar kılarsan haber ver :) the one adını duydum ama hiç koklama fırsatım olmadı içeriğine bakınca benimde hoşuma gitti notaları.
liste yaptım küçükçe kafam karısmasın diye öncelik verdiklerimi deneyeceğim bi . aynen kararımı yazıcam :)

escada grafy ve colectıonu deneyimledim sadece genel olarak sevilesi olan kokular deneyeceğim magnetism i de. gucci flora nın içeriği nedir. bu arada çok teşekkürler :)
Rica ederim canım. Gucci Flora çiçek meyve karışımı çok hafif pudramsı enerjik ferah bir kokudur. Ben daha çok meyvemsi buluyorum, çünkü mandalina notası baskın bir şekilde geliyor burnuma. Güzel bir koku tavsiye ederim.

Rica ederim canım. Gucci Flora çiçek meyve karışımı çok hafif pudramsı enerjik ferah bir kokudur. Ben daha çok meyvemsi buluyorum, çünkü mandalina notası baskın bir şekilde geliyor burnuma. Güzel bir koku tavsiye ederim.
meyve agırlıksa onu çıkarayım olmadı listeden . Ben böyle vanilyası daha baskın bitiş istiyorum. Meyveli parfümler bana eğlenceli ve daha genc geliyor ben daha çok vanilya bitişli sıcak olmasından yanayım yani bana oyle yakısıyor sanırım :)

meyve agırlıksa onu çıkarayım olmadı listeden . Ben böyle vanilyası daha baskın bitiş istiyorum. Meyveli parfümler bana eğlenceli ve daha genc geliyor ben daha çok vanilya bitişli sıcak olmasından yanayım yani bana oyle yakısıyor sanırım :)
Ben de daha cok meyveli buldugum için devam etmedim bu kokuya. Ama bu kokuyu sıkınca arkadaşlarım çok begeniyordu. Yine de denk gelirsen bir dene bence, öyle basit meyveli kokulardan değil, belki beğenebilirsin.

Ben de daha cok meyveli buldugum için devam etmedim bu kokuya. Ama bu kokuyu sıkınca arkadaşlarım çok begeniyordu. Yine de denk gelirsen bir dene bence, öyle basit meyveli kokulardan değil, belki beğenebilirsin.
tamamdır aklımda olsun o da. iki tane meyveli koku hediyem oldu almadan önce cok düşünücem deneyim de bi :KK70:

X