Kafası karışık arkadaşınıza bir parfüm öneriiisiiii lütfeeenn

ya suan çok gerildim .cogunu bilmemem ne olacak peki hepsini denemek mümkün değil :KK43: bu parfümler yanık şeker kokmuyor ama değil mi :) Böyle baymayan ,vanilya bitişli eğlenceli değil şık ve sıcak dursun istiyorum.
Amor amor dene bunu sevmeyen erkek yok hafif tatli meyveli seversn bnce erkekler bu kokuya asik :) esim ysl manifesto pek sevmedi amaa vanilyalı oda hos bnce amor amor denemelisin . Baymiyor hic

Ysl kötü parfüm yapmaz :)) manifestonun sevenleri coook cinemayi herkes bilmiyor amaa ikiside tatlmsi vanilyali kokular bnce escada magnetsim escada collection severler bunlarida sever diye düşünüyorm..
Teşekkür ederim canım. Aklımda bu kokular ilk fırsatta denemeyi düşünüyorum. Ama Black Opium beğenip beğenmediğime tam karar veremiyorum, algım değiştiği için fikrim de değişiyor.

Black opium yeni denedim bende kahve gibi keskin bir kokuyu daha baskın aldım sonradan cok sıcak tatlı bır hal aldı demek değişiyor tenden tene.
Teşekkür ederim canım. Ben tenimde değil kıyafette denemiştim. İlk denediğimde daha çok beğenmiştim kahve notası çok karakteristik gelmişti, ama sonraki denememde o hissi alamadım. Kararsızım o_O

hypnose bir süre kullandım arkadasn hediyesiydi çok sıcak iddalydı ama bir süre sonra baydı.armani si nin çakmasıyla ilk tanşmam gerçeklestrdgnden ondan gereksiz sogudum :KK70: the one cok önerildi onu hala deneyemedim cok merak ed,yorum teşekkürler
Armani si orjinalini denemeni tavsiye ederim:)) açık parfümde hiç denemedim ama orjinali gerçekten güzel.
The one da meyvemsi&vanilyalı bir koku. Mutlaka denemelisin çok güzeldir.
Manifesto denedin mi? O da yumuşacık bir vanilya kokusudur hafif çiçeksi yanı da var ama vanilyası baskın.

Bu arada benimde dönem dönem armani si den caydıgım oluyor. Bazı dönemlerde özellikle yazın sevmiyorum. Ama kışın soğuk havalarda fark ettim ki son iki senedir ben hep bu kokuya dönüyorum.

Versace Crystal Noir(koyu renkli şişe) ve Givenchy L'interdit... bunları şiddetle öneririm

Doğrudur her parfüm her tende aynı şekilde olmuyor ne yazıkki, ben yıllardır kullanıyorum çok beğeniyorum ama herkeste aynı şekilde olmuyor. Dediğiniz kokuyu deneyeceğim , değişiklik yapmak istiyordum zaten teşekkür ederim.

A değiştirmek istiyorsanız o zaman mutlaka aklınızda olsun . Ben bu parfümün ikinci setini bitirmek üzereyim. Şuan kalıcı daha net bir koku arıyorum ama en son o kokuyu buldugumu sandıgımda da yine bu parfümü alırken buldum kendimi :KK70: .Farklı baya

Bende deneyimm onu hic bakmadm o kokuya :) vanilla noir cok begendm birde evidence galiba 100 ml ondan btrdm.
vanilyayı sevdiysen ona da bayılcaksın kesin :) Ben de öyle olmustu ilk vanılya için ne tatlı diyordum sonra hindistan cevızıni koklayınca en karakteristiğin o oldugunu farkettim. Bu koku burnuma gelince kullanan 2 arkadasım hemen gözümde canlanıyor mesela :) Evidence cok zarıf ama benimle bütünlesmedi başkasında koklamayı cok seviyorum sahsen ben .

Teşekkür ederim canım. Ben tenimde değil kıyafette denemiştim. İlk denediğimde daha çok beğenmiştim kahve notası çok karakteristik gelmişti, ama sonraki denememde o hissi alamadım. Kararsızım o_O
kararsızsan hiç alma bence ben de hep böyle ikilemde kalıp güzel yaa diye alıyorum.Bir bakıyorum kenarda bir yığın parfüm hoşlar ama iyi hissetirmiyor. Tamamen işte bu diyeceğin parfüm olsun bence. Mesela suan yıllardır severek kullandıgım parfümler kalıcı değil diye bile baya araştırıyorum:)

Armani si orjinalini denemeni tavsiye ederim:)) açık parfümde hiç denemedim ama orjinali gerçekten güzel.
The one da meyvemsi&vanilyalı bir koku. Mutlaka denemelisin çok güzeldir.
Manifesto denedin mi? O da yumuşacık bir vanilya kokusudur hafif çiçeksi yanı da var ama vanilyası baskın.
beklentime göre en cok önerilen parfümler bunlar . aklımdalar denenceklerde ilk sıraya yazdım. Özellikle d.g the one .Dediğim gibi armani si çakması bana cok bayık geldiği için o koku aklıma gelir mi bilmiyorum yine de bir bakıcam :)

kararsızsan hiç alma bence ben de hep böyle ikilemde kalıp güzel yaa diye alıyorum.Bir bakıyorum kenarda bir yığın parfüm hoşlar ama iyi hissetirmiyor. Tamamen işte bu diyeceğin parfüm olsun bence. Mesela suan yıllardır severek kullandıgım parfümler kalıcı değil diye bile baya araştırıyorum:)
Haklısın canım, tam olarak içime sinsin istiyorum ben de.

Versace Crystal Noir(koyu renkli şişe) ve Givenchy L'interdit... bunları şiddetle öneririm
Crystal noir merak ettim baya. Yorum ve içeriğine baktım da hmmmmm. :) Givenhy beyaz tene daha cok hıtap eden bır parfümmüş sanrım cristal daha merak uyandırıcı oldu o yuzden :) Teşekkürler

Haklısın canım, tam olarak içime sinsin istiyorum ben de.
Kesinlikle hatta en sonn basıma geleni söyleyim, arkadasımla bir parfüm kokladım mağazadan cıkarken ''ayy bu nasıll güzeel ''derken aceleyle cıkmak zorunda kaldık. ama emindim begendıgıme. Ben sonra gidip o parfümü bir daha koklamadan aldım ,arkadasımda cok cok begendım diye gidip almıs. Hiç bana uymayan bir dönüşümü oldu tende ve içime sinmedi .sonuç iki ayrı arkadasa hediye edilen parfümler . Tamamen gereksiz masraf :KK43:

Crystal noir merak ettim baya. Yorum ve içeriğine baktım da hmmmmm. :) Givenhy beyaz tene daha cok hıtap eden bır parfümmüş sanrım cristal daha merak uyandırıcı oldu o yuzden :) Teşekkürler
Givenchy L’interdit yeni bir kokudur onu denemenizi öneririm. :) bende bayıldım geçen gün deneyip.

Armani Because it's you vanilya dediğiniz icin tavsiye edebileceğim bir koku
Hiç denemedim vanilya yakan bir vanilya rdeğilse deneyim onu da. Bazısı kurabiye gibi cok hafif bazısı şekeri çok baskın oluyor vanilya da ben daha hafif arıyorum cünkü :)

Kendi imza parfümümü önerebilirim eğer kalıcı, iddialı kış parfümlerinden hoşlanıyorsanız: Carolina Herrera Good Girl EDP. Her sürüşte adını mutlaka soruyorlar. Güçlü ve çok kadınsı bir parfüm. Kahve-badem-tonka fasülyesi notaları arasında.

X