Kahve Falı

ahhh firstlady ablamm bi bulsakk bakanı arıyoruzz iştee ayy koskoca kk da yok mu canım bi fal bakann sevabınaaa

:nazar:
canım, yanlış hatırlamıyorsam bir ara böyle bir konuya denk gelmiştim. geyiğe taşınmıştı galiba...

arada alzaymırım tutar, karıştırıyor olabilirim kaydirigubbakcemile3

inş bizimkide taşınmadann b sesimizi duyan acıyan kk lı hatun çıkarrrrsositososito:Saruboceq:

çok gusel bir topik ama hiç gönüllü çıkmamış :S neysem ben takipteyim bir gönüllü çıkarsaa hemencik yolluyom resmi :KK70:

çok gusel bir topik ama hiç gönüllü çıkmamış :S neysem ben takipteyim bir gönüllü çıkarsaa hemencik yolluyom resmi :KK70:

:kedi:teşekkürr ederimmmopuyorumnanaktanevtt bi çıksaa topik yıkılcakkzatendee nasıl çıkmazz anamıorum yaaa:nazar::sinifsinif:

teşekkürlerr ponussss ben daha önceden nasıl açılmadıgına hayrett ettim aslında şimdii:kedi:sen bakmıo musun?

Son düzenleme:
aaaaaaaay cnm benim hosgeldin meraklı 1. bende 2 sıradayım ..sana zahmet olmazsa bakarsın dimi

canım bakması sorun değil ama ramazan ayında olduğumuz için içim rahat etmez...anladınmı tatlım yoksa kırmam kimseyi seve seve bakarım...:çok üzgünüm:

X